Dodaj do ulubionych

Ludzie brną w błocie, by dojść do domu

IP: 80.54.5.* 15.03.07, 21:50
nie naprawiać drogi! Teraz jest naturalna, jak przed wiekami, taka
ekologiczna. A co ma być, wszędzie tylko asfalt i asfalt?
Obserwuj wątek
      • Gość: emi Re: Ludzie brną w błocie, by dojść do domu IP: *.um.olsztyn.pl 16.03.07, 09:53
        Jate chciałem kupić działkę i pobudować dom nakoloni w jednej z wsi gminy
        Purda. To nie byłł Trekusk. Po kalkulacji doszedłem do wniosku że tej gminy nie
        stać na wybudowanie dla mnie drogi a władz Olsztyna też problemem nie
        zainteresuję, chociażby z tego wzgledu że nie mogą wydatkować piebniedzy
        olsztynskich podatników na tworzenie majatku innej wspólnoty. I tak kupiłem
        mieszkanie w Olsztynie. Tupłacę podatki i tu domagam sie zabezpieczenia mojego
        interesu - oczywiście od władz olsztyna a nie na przykład Szczecina. Pozdrawiam
        i proponuję wybudować drogę na własny koszt,namówić gminę Purda na wybudowanie
        tej drogi lub zmienić miejsce zamieszkania.
    • Gość: Kanadol W Kanadzie, to ... IP: *.ns.aliant.net 16.03.07, 21:20
      W Kanadzie wstrzymuje sie wywoz drzewa z lasu dopoki ziemia nie wyschnie. Czyli
      jezdzi sie od poznej wiosny do momentu, kiedy sniegi sa nieprzejezdne. Jesien
      jest sucha, nie ma tu jesiennych slot. Po zlotej jesieni ("Indian Summer")
      zwykle przychodzi mroz i ziemia jest twarda.
      • Gość: anzelm Re: W Kanadzie, to ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.07, 21:49
        W Gminie Purda są w większości złe drogi, dajmy szansę nowemu panu Wójtowi, nie
        tylko w Trękusie jest zła droga, również do Kaborna jest kiepska, tragiczna
        właściwie nie sztuka jest dzwonić do telewizji, jak to zrobił syn lsniczego z
        leśnictwa Mazuchy, a samochody z drewnem wywożą i niszczą drogę, a taki wielki
        samochód nie ma problemu aby przejechać, a my mieszkańcy musimy dojeżdżać do
        pracy do szkoły itp., itd. Mamy nadzieję, że do Kaborna leśnictwo również
        dołoży trochę starań i naprawi dtogę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka