Dodaj do ulubionych

Policjant pryskał gazem po oczach - przechodnie...

07.05.07, 12:51
Brawo policjanci!!Marzą mi sie tacy skuteczni w mojej wsi
Obserwuj wątek
    • zydzinski2 Brawo Policja !! 07.05.07, 12:54
      • Gość: mzb Brawo Policjanci!! Żeby wszyscy tacy byli!!! IP: *.crowley.pl 07.05.07, 13:11
        Powinni dostać nagrodę!!
        • Gość: Ździchu Re: Brawo Policjanci!! Żeby wszyscy tacy byli!!! IP: *.chello.pl 07.05.07, 13:23
          Gratulacje dla policji!!! Żałuję, że nie wszędzie są tacy skuteczni - bezmózgie
          bydło jedno z drugim by się dwa razy zastanowiło zanim zaczęłoby ludzi zaczepiać.
          • Gość: seroo1 Zbulwersowany czytelniku !!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 13:36
            Oczywiście będziesz pierwszy do narzekania na policję jak sam dostaniesz od
            debili po ryju albo jak Ci zgwałcą córkę. Więcej nagrywania i bulwersowania
            się. Zamiast nagrywać nie mogłeś, jako niby-obywatel wykazać się postawą
            obywatelską i pomóc policjantom ????
            • Gość: tak jest Re: Zbulwersowany czytelniku !!!!! IP: *.wat.edu.pl 07.05.07, 13:40
              powinien ten czytelnik jeszcze podejsc dac kilka kopniakow tym pijakom. w koncu
              byli skuci wiec nic mu juz nie grozilo
              • sirseb Re: Zbulwersowany czytelniku !!!!! 07.05.07, 16:40
                "pijakom"... i zlodziejom, bo kazdy pijak to zlodziej!
                • Gość: Adam Re: Zbulwersowany czytelniku !!!!! IP: *.telpol.net.pl 07.05.07, 16:58
                  i katolik
                  • swistak336 Obejrzyjcie film. Potem brońcie "policję" 07.05.07, 19:05
                    Film jest dość czytelny. Dwaj skuci mężczyźni nie stanowili dla policjantów już żadnego zagrożenia. Leżeli na glebie zakuci w kajdanki. Mimo tego zostali silnie i metodycznie obsikani gazem.
                    Dlaczego oni oberwali? - odpowiedź prosta: pozostała, niezakuta w kajdanki grupa osób miała przewagę liczebną. Co gorsza ci niezakuci frustrowali policjantów wypominając im, że nie można bić leżących. A potem O ZGROZO rzekomi awanturnicy WEZWALI POLICJĘ, BY CHRONIŁA ARESZTOWANYCH PRZED POLICJĄ!

Nie ma co bronić partactwa. Policjanci źle poprowadzili interwencję.
                    • mistrzkungfu Re: Obejrzyjcie film. Potem brońcie "policję" 07.05.07, 19:48
                      Wedlug Ciebie to chyba powinni ich uspokoic dobra przyspiewka i wesola anegdota
            • Gość: pol "Zbulwersowany czytelnik" to jeden z tych gnoi. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 13:41
              Róbmy afery policji za skuteczne tępienie chemstwa to świetnie na tym wyjdziemy.
              • Gość: tom Re: "Zbulwersowany czytelnik" to jeden z tych gno IP: 193.151.38.* 07.05.07, 13:54
                popieram policjantów
                • Gość: mzb Liberalizm Wyborczej jest już do porzygania IP: *.crowley.pl 07.05.07, 14:13
                  A autor tego tekstu chyba jest niewidowy i życzę mu, żeby jego zaczepiły takie
                  gnojki i oczywiście, żeby nie było żadnej interwencji policji
                  • polska_baba Policjant ma obezwładnić, a nie bić 07.05.07, 14:44
                    Środki, w które wyposażony jest policjant, mają służyć do obezwładnienia
                    naruszającego prawo człowieka, jeżeli ten nie podporządkuje się poleceniom
                    policjanta. Bicie jest przestępstwem. Od wymierzania kary są sądy, a nie policja.
                    Nie widziałam tego filmu, więc nie wypowiadam się w tej konkretnej sprawie,
                    natomiast dziwią mnie głosy popierające bicie ludzi przez policję. Mieliśmy już
                    milicjantów, którzy mieli zawsze rację i byli pewni swej bezkarności, mogli
                    każdego pobić, a nawet zabić i wiedzieli, że będą będą bronieni przez władze.
                    Ja takiej policji nie chcę. Owszem, boję się bandytów, ale nie chcę jeszcze
                    dodatkowo bać się, że policjanci np. przez pomyłkę pobiją lub zabiją kogoś z
                    moich bliskich, a parę takich przypadków już było.
                    • wet3 Re: polska_baba 07.05.07, 14:50
                      polska_baba napisała:

> Środki, w które wyposażony jest policjant, mają służyć do obezwładnienia
                      > naruszającego prawo człowieka, jeżeli ten nie podporządkuje się poleceniom
                      > policjanta. Bicie jest przestępstwem. Od wymierzania kary są sądy, a nie
                      policj
                      > a.
                      > Nie widziałam tego filmu, więc nie wypowiadam się w tej konkretnej sprawie,
                      > natomiast dziwią mnie głosy popierające bicie ludzi przez policję. Mieliśmy
                      już
                      > milicjantów, którzy mieli zawsze rację i byli pewni swej bezkarności, mogli
                      > każdego pobić, a nawet zabić i wiedzieli, że będą będą bronieni przez władze.
                      > Ja takiej policji nie chcę. Owszem, boję się bandytów, ale nie chcę jeszcze
                      > dodatkowo bać się, że policjanci np. przez pomyłkę pobiją lub zabiją kogoś z
                      > moich bliskich, a parę takich przypadków już było.

Wszystkie gnojki i baby jak ty powinny bic zdecydowanie bite.
                      PS
                      Oni lawet lepiej zrozumieli to niz ty. Zadnych zazalen nie skladali.
                      Wiedzieli dobrze co im sie nalezyalo.
                      • Gość: . Moze redaktorek gazety.pl trochę ruszy łbem zanim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 14:54
                        wymyśli "poprawny" tytuł? Neutralizowanie pijanego bydlaka opisuje w tytule jak jakieś pastwienie sie. Owszem, też jestem antypisowski ale na Boga trochę rozsądku!
                        • rejtann Re: Moze redaktorek gazety.pl trochę ruszy łbem z 07.05.07, 15:02
                          Popieram, jeżeli ziomale dresiarzy to dla GW "przypadkowi przechodnie", a akcja
                          policjantów jest "brutalna", to proponuję pozostawić pilnowanie porządku w
                          rejonie redakcji GW "przypadkowym przechodniom" w dresach oczywiście,
                          ewentualnie z udziałem "zatroskanych dziennikarzy". Oj, będzie się działo!
                          • mistrzkungfu Re: Moze redaktorek gazety.pl trochę ruszy łbem z 07.05.07, 15:39
                            Szkoda że policjantów nie było więcej, by spałowali każdego równo, to by się
                            odechciało tym gó..arzom.
                            • Gość: raf von thorn Re: Moze redaktorek gazety.pl trochę ruszy łbem z IP: *.petrus.com.pl 07.05.07, 16:56
                              Cóż, człowiek honoru skutego nie uderzyłby nawet Stalina ani Hitlera... Wasze
                              wypowiedzi świadczą o azjatyckim charakterze tego kraju.
                              • mistrzkungfu Re: Moze redaktorek gazety.pl trochę ruszy łbem z 07.05.07, 17:38
                                A Twoja wypowiedz i inne podobne świadczą o tym, że masz jakiś problem ze
                                wzrokiem. Przyjrzyj się temu filmikowi kilka razy, a dopiero potem się wypowiadaj!
                                • swistak336 Re: Moze redaktorek gazety.pl trochę ruszy łbem z 07.05.07, 19:09
                                  Przyłączam się!

Na filmie jest wszystko!

Dwóch leżacych na glebie zakutych ludzi, którzy zostają metodycznie obsikani gazem w momencie, gdy już nie stwarzają zagorżenia.

I pozostali "awanturnicy", którzy strasznie złoszczą Policjantów wypominając im, że nie wolno bić leżących, a potem dzwoniący na Policję, by pomogła im się bronić...przed policją.
                                  • mistrzkungfu Re: Moze redaktorek gazety.pl trochę ruszy łbem z 07.05.07, 19:18
                                    ci w kajdankach juz sie wyrywalali, trzech nie skutych fikalo do policjantow...
                                    a nie trzeba bylo. Jedyna osoba rozsadna na tym filmiku to ta dziewczyna z tylu
                                    co probuje uspokoic chyba swojego chlopaka - pijanego furiata.

Oczywiscie ta banda gowniarzy gdy zobaczyla ze sa nagrywani to baranki i ofiary
                                    • swistak336 Re: Moze redaktorek gazety.pl trochę ruszy łbem z 07.05.07, 19:30
                                      Czyli jak - baranki, czy fikali. Bo jeśli stali się barankami, to psikać gazem już nie trzeba było.

Dziwni to awanturnicy, co wzywają policję do pomocy samym sobie, nie uważasz?! Taki to podejrzane - chuligan sam wołający policję, czyż nie!?
                                      • mistrzkungfu Re: Moze redaktorek gazety.pl trochę ruszy łbem z 07.05.07, 19:39
                                        Nie dosc ze fetni to dziwni. A jezeli potrafili zadzwonic po Policje to tak samo
                                        dobrze mogli sami uspokoic swoich bardziej pijanych koleżków
                              • Gość: czytelnik Re: Moze redaktorek gazety.pl trochę ruszy łbem z IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.07, 14:17
                                człowiek honoru chciałby wyjść spokojnie wieczorkiem na spacer nie omijając z
                                daleka każdego ciemnego miejsca ... miłośnik hitlera???
                      • Gość: jak można bić leżą Re: polska_baba IP: 80.48.86.* 07.05.07, 15:41
                        ty to jestes pala ze tak piszesz ,jak można bić leżącego czym oni różnią się od
                        chuliganów tylko tym ze mają mundurki
                    • Gość: Marcin Re: Policjant ma obezwładnić, a nie bić IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 15:02
                      Dziewczyno, opamietaj sie. Nikt nie zostal brutalnie i bezpodstawnie pobity.
                      Policjanci skorzystali z dostepnych im srodkow przymusu bezposredniego. Tylko
                      dlatego, ze szczyle stawiali opor przy interwencji. Na upartego zachowanie
                      zatrzymywanych mozna byloby potraktowac jako czynna napasc na funkcjonariusza
                      na sluzbie. Zatrzymany, skuty powinien grzecznie lezec na gruncie i czekac na
                      transport "druga klasa" na posterunek. Jesli zachowuje sie inaczej - sam
                      prowokuje do takiego zachowania. W kwestii zabijania - kazdy kraweznik wie jak
                      tonfa zrobic krzywde... Interweniujacy fukcjonariusze uderzali tak, by nie
                      wyrzadzic krzywdy zatrzymywanym. A co do brutalizacji dzialan policji - sorry,
                      nie bede czapkowal przed byle zulem.
                      • swistak336 Re: Policjant ma obezwładnić, a nie bić 07.05.07, 19:10
                        Obejrzyj film.
                        • mistrzkungfu Re: Policjant ma obezwładnić, a nie bić 07.05.07, 19:50
                          swistak, zobacz w Vision Express, chyba maja jakas promocje
                    • rejtann Policjant nie ma BIĆ, tylko zrugany Uciekać! 07.05.07, 15:05
                      Zapraszam do USA, gdzie policjant oficjalnie strzela w głowę za pokazanie
                      atrapy pistoletu.
                      • Gość: Marcin Re: Policjant nie ma BIĆ, tylko zrugany Uciekać! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 15:23
                        I jako policjant chcialbym, zeby i u nas tak bylo. Bo teraz przestepca ma
                        wiecej praw ode mnie. A jesli spanikuje, zawaham sie, to nie dosc, ze dla mnie
                        moze sie to zle skonczyc to jeszcze postawia mnie pod pregierz za to, ze
                        nieudolnie interweniowalem. Kazdy napadniety na sluzbie funcjonariusz powinien
                        moc kierowac sie przede wszystkim troska o wlasne bezpieczenstwo. I wcale nie
                        wychodze z zalozenia, ze mnie decydowac o czyims zyciu... Ale chce zyc, mam dla
                        kogo, widze sens... A tu potepiacie chlopakow, za to ze potraktowali kogos
                        palka.
                      • Gość: Sievicz Re: Policjant nie ma BIĆ, tylko zrugany Uciekać! IP: *.chello.pl 07.05.07, 16:29
                        To fajnie masz bo akurat interesuje się ASG (jeżeli nie wiesz co to, to masz
                        problem). W USandA możesz sobie nosić atrape pistoletu gdzie chcesz, nawet do
                        pentagonu. Ponieważ atrapy w innych krajach (w Polsce tego nie ma) posiadają
                        pomarańczowe zakończenie! Jeżeli pokażesz taki pistolet zostaje on sprawdzony!
                        • Gość: Marcin Re: Policjant nie ma BIĆ, tylko zrugany Uciekać! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 16:38
                          Nosic mozesz. Jesli wyciagniesz ja w trakcie zatrzymania (podobnie jak noz,
                          kastet i inne niebezpieczne, w ocenie interweniujacego policjanta, przedmioty)
                          policjant ma prawo uzyc broni kierujac sie zasada "najpierw ja"... Tolerancja
                          na eksponowanie broni roznie wyglada w roznych stanach. Wiem co to ASG, ale nie
                          widze powodu, dla ktorego zgrywasz takiego hojraka, ktory wie, ale nie powie...
                          I nie sadze by wszyscy, ktorzy tego nie wiedza mieli problem...
                      • Gość: gośźć Re: Policjant nie ma BIĆ, tylko zrugany Uciekać! IP: *.ols.vectranet.pl 17.12.07, 10:24
                        Tu nie USA tylko POLSKA ,a wy to robicie darmozjady
                    • xargos77 Re: Policjant ma obezwładnić, a nie bić 07.05.07, 15:37
                      Jestem POLICJANTEM.
                      Takie i inne tego typu interwencje zdarzają mi się codziennie. Popieram
                      skuteczne rozwiązywanie tego typu sytuacji. Młodzi ludzie w Polsce uważają że
                      mają tylko prawa ale nikt z nich nie zna swoich obowiązków. Wielokrotnie tacy
                      stróże moralności podnoszący krzyk kiedy komuś się dzieje krzywda nic by nie
                      zrobili aby tej Policji pomóc w takiej sytuacji. Nagrywanie na kamerę takiego
                      zdarzenia powinno służyć ukazaniu jak młodzi ludzie są głupi że stawiają opór.
                      Przewaga sił w stosunku do Policjantów była znacząca. W Stanach lub we Francji
                      taka sytuacja zakończyła by się bardziej brutalnie w stosunku do wszystkich
                      uczestników, nawet operatora kamery. Kiedyś i u nas do tego dojdzie że słowo
                      funkcjonariusza na służbie będzie respektowane, ale wszyscy musimy jeszcze wiele
                      zrozumieć.
                      • Gość: :)))) Re: Policjant ma obezwładnić, a nie bić IP: *.acn.waw.pl 07.05.07, 15:59
                        xargos77 napisał:

> Jestem POLICJANTEM. (...)
                        > W Stanach lub we Francji
                        > taka sytuacja zakończyła by się bardziej brutalnie w stosunku do wszystkich
                        > uczestników, nawet operatora kamery.

Czemu mają służyć te głupoty? Marzysz o pałowaniu porządnych obywateli? Wkurza Cię tatuś na
                        spacerze i chciałbyś mu przylać w otoczce "państwa prawa"? Wiesz... ja nie odczuwam niepewności w
                        obliczu policji na zachodzie. W Polsce nie jest tak prosto. Nasza policja niejednokrotnie udowodniła, że
                        prawo jest dla niej niczym, prawa obywatelskie to puste pojęcie a pobicia są chlebem powszednim.
                        Prostota umysłowa funkcjonariuszy jest legendarna. Jak ktoś wyżej napisał: wystarczy, że musimy się
                        wystrzegać pijanych dresów. Bać się dodatkowo policji, to już za wiele.
                        • Gość: chrt Re: Policjant ma obezwładnić, a nie bić IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.07, 17:22
                          > Prostota umysłowa funkcjonariuszy jest legendarna. Jak ktoś wyżej napisał: wyst
                          > arczy, że musimy się
                          > wystrzegać pijanych dresów. Bać się dodatkowo policji, to już za wiele.

jakbyś nie zauważył, policjanci zatrzymywali właśnie pijanych dresów :/
                          • Gość: seroo1 Re: Policjant ma obezwładnić, a nie bić IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 18:21
                            :))) napisał też, że policja na zachodzie jest aja (mniej więcej). Był poźno w
                            nocy chyba na "trójce" film dokumentalny a akcjach niemieckiej policji w czasie
                            mudialu - głównie wobec angielskich kiboli. Ojjj, to by sie nasi porządni-
                            praworządni obruszyli...
                            A mi się ich metody podobały - bardzo skuteczne. Chcę widzieć tych forumowych
                            liberałów w czasie Eoro 2012..
                            • Gość: tetere Re: Policjant ma obezwładnić, a nie bić IP: *.versanet.de 07.05.07, 19:51
                              na pewno niemieccy policjanci nie bili skutych i juz obezwladnionych. bicie
                              skutych, obojetnie kim by nie byli, to znecanie sie nad bezbronnymi. jest to
                              ewidentnie forma tortur i na pewno w europie mozliwa jest sprawa sadowa w takich
                              przypadkach. podzielam komentarz jednego przedmowcy ze po wiekszosci komentarzy
                              widac ze polska to jednak azja.jak jeszcze pare takich scen zostanie nagranych
                              to nie bedzie problemu dzisiejszych policjantow w przyszlosci porownywac ze
                              starymi zomowcami. a kto wie, moze i karac odebraniem emerytury...
                              • Gość: seroo1 Re: Policjant ma obezwładnić, a nie bić IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 20:34
                                Gość portalu: tetere napisał(a):

> na pewno niemieccy policjanci nie bili skutych i juz obezwladnionych. bicie
                                > skutych, obojetnie kim by nie byli, to znecanie sie nad bezbronnymi. jest to
                                > ewidentnie forma tortur i na pewno w europie mozliwa jest sprawa sadowa w
                                takic (...)podzielam komentarz jednego przedmowcy ze po wiekszosci komentarzy
                                > widac ze polska to jednak azja.
                                =========
                                Nie, na pewno nie bili skutych :))
                                Fachowcy obejrzeli filmy z burd na stadionie i w mieście, wywiadowcy z fotkami
                                największych gnoi chodzili po pubach i placach wyszukując wytypowanych, do
                                grupki pijących już spokojnie piwko kiboli podbiegało z nienacka kilku ubranych
                                w prawdziwe zbroje policjantów, nie certoląc się ze stojącymi na drodze
                                kibolami mniejszego kalibru (popchnięcie, przewrót, rzut na stolik) jednym
                                ciosem w szczękę lub w tył głowy powalali wytypowanego i oszołomionego
                                wyciągali z grupy kilkudzisięciu niezorientowanych jego kolegów. Wyciągali
                                dosłownie. Tak jak upadł tak był ciągnięty. Policjanci wewnątrz tych zbroi
                                mieli na moje oko po 130 kilo albo lepiej. Całość łącznie z odciągnięciem
                                delikwenta trwała 2-3 sekundy. Tak wyłapali po mieście wszystkich, którym byli
                                w stanie coś udowodnić a Ci oprócz odsiadek i kar mieli jeszcze procesy cywilne
                                w sumie na miliony Euro za szkody jakie uczynili.
                                I masz rację, że Polska to Azja , ale to nie policja ale marginalna część
                                naszego społeczeństwa.
                                Zamiast teoretyzować wysiądź ze swojego jeszcze niespłaconego Superba, wyjedź
                                autobusem miejskim ze swojego strzeżonego osiedla, przejdź pieszo wieczorem w
                                piątek się po większości naszych azjatyckich dzielnic i blokowisk a potem
                                porozmawiajmy o tych Twoich Azjatach

• Gość: kasia Re: Policjant ma obezwładnić, a nie bić IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.07, 21:45
                          Kazdy z was wypowiadajacych sie negatywnie o calym tym zajsciu potrafi wlasnie
                          wiele pisac,mowic na ten temat.Czy ktorys z was obejrzal ten film,zna blizsze
                          relacje z tego zajscia,postawil sie na miejscu jednego z tych policjantow?
                          Nie ! Krytykowac,?!to nalepsza forma obojetosci i znieczulicy.A co robicie gdy
                          przechodząc obok ludzi ,ktorzy wlasnie sa bici przez podobnych typow? Dzwonicie
                          na policje,prubujecie pomoc czlowiekowi,ktory zostal napadniety? Nie !!!
                          Przechodzicie obok i tylko komentujecie,a w dalszej czesci opowiadacie znajomym
                          z wielkim entuzjazmem co niedawno widzielisci.WIEM TO,BO JUZ NIE RAZ SPOTKALAM
                          SIE Z TAKIMI SYTUACJAMI.Znieczulica to njpopularniejsze uczucie w naszym
                          kraju,a pozniej strach,bo tym uczuciem,tacy ludzie sie tłumaczą.Tylko nieliczni
                          maja odwage zinterweniowac samemu lub dzwoniac na policje.Sama nie jednokrotnie
                          tak robilam.Nie potrafie przejsc obojetnie obok takiej sytuacji,choc jestem
                          kobieta,a to dla tego,ze mam inne uczucia od tych ktorzy potrafia sie madrzyc.
                          A te sytacje znam b.dobrze bo mieszakm w Ostrodzie i zalezy mi aby to miasto
                          bylo bezpieczne.Uwazam ze policjanci postapili slusznie,bo znam rowniez
                          pobitych przez nich,to ludzie przez ktorych nie jeden mieszkaniec bal sie
                          przejsc spokojnie ulica.Policjanci nie maja byc po to by sie ich bac,jak za
                          komuny,ktora takze doskonale pamietam,ale po to by sluzyc nam,obywatelom pomaca
                          i zapewnic bezpieczenstwo.Ten filmik to tylko czesc tego co tam zaszlo.Nikt z
                          was nie widzial calosci,wiec zastanowcie sie co piszecie.
                      • Gość: tata Re: Policjant ma obezwładnić, a nie bić IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.08, 23:10
                        nie mogę już czytać o tych przygłupach w niebieskich mundurkach. Czy
                        policja jest sama w stanie wyeliminować ze swoich szeregów zwykłych
                        bandytów, brutali i zwyrodnialców? Na razie w to wątpię.
                    • Gość: seroo1 Re: Polska Babo... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 16:12
                      Droga Babo!
                      Teoretycznie...masz rację. Ale...
                      Po pierwsze - nie pałowali leżącego - jak w tytule, tylko skutego, ale
                      wierzgającego, czyli nadal go obezwładniali.
                      Po drugie - części naszych współobywateli wydaje się, że są git-ludźmi i MUSZĄ
                      bać się policji. Odsiadki - się nie boją bo to w ich kręgach powód do chwały.
                      Grzywny - też nie, bo nic nie mają (to co mają to albo żony, albo mamusi).
                      Jedyne czego się mogą bać ze strony policji to porządnego wpieprzu. Przykre to,
                      niecywilizacyjne, ale prawdziwe i wg mnie w ogólnym rozrachunku korzystne dla
                      tzw. społeczeństwa. Bo "jak przyjdą podpalić dom, ten w którym mieszkasz" (żeby
                      zacytować "odstawionego" poetę) i zadzwonisz po policję, to będziesz chciała,
                      żeby na samo hasło "dzwonię po policję" bandziory zwiali... A tak - najpierw
                      zabawią się z Tobą a potem jeszcze z policjantami - przecież policjant ma (wg
                      Ciebie) w kulturalny sposób ich obezwładnić dlatego czego mają się bać - zanim
                      zostaną obezwładnieni jeszcze kilku policjantom porozbijają głowy...Będzie się
                      czym chwalić w kiciu albo przy piwku, jeżeli sąd o ludzkiej twarzy da im szansę
                      i odstąpi od wymierzenia kary w imię humanitaryzmu...
                      • swistak336 Re: Polska Babo... 07.05.07, 19:14
                        Wydaje mi się, że oglądaliśmy nie ten sam film. On leżał skuty. Nie da się tego ukryć.
                        • mistrzkungfu Re: Polska Babo... 07.05.07, 19:46
                          lezal skuty i probowal przelozyc nogi przez kajdanki, dostal w dupe - zasluzyl
                          na to, ale i to nie poskutkowalo... glupi - sam sobie winien
                    • Gość: czytelnik Re: Policjant ma obezwładnić, a nie bić IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.07, 14:14
                      pomyłki i w sądach się zdarzają! a przejdź sie wieczorkiem przez osiedle i
                      powieś na szyi ładną nową komórę .....bedziesz wołać tych policjantów. ja tam
                      popieram
                  • Gość: brunet1910 przemoc rodzi przemoc!!! IP: *.tvsat364.lodz.pl 07.05.07, 15:29
                    hamstwa nie wyleczy sie hamstwem...
                    • mistrzkungfu Re: przemoc rodzi przemoc!!! 07.05.07, 15:50
                      policja nie jest od leczenia ale od reagowania i zareagowali w tym wypadku
                      bardzo dobrze!
                      • listekfigowy1 Jak kiedys ty 07.05.07, 16:39
                        sie załapiesz na pałowanie to powiem to samo.
                        • Gość: MadLuk Re: Jak kiedys ty IP: 83.238.0.* 07.05.07, 16:46
                          >sie załapiesz na pałowanie to powiem to samo.
                          Jak będę pijany darł ryja na plaży, zaczepiał i rwał się do bicia przechodniów -
                          na co powinienem się załapać Twoim zdaniem? Zupę regeneracyjną, dowóz do domu i
                          pisemne przeprosiny za przerwanie imprezy?
                          • listekfigowy1 Pożyjemy zobaczymy 07.05.07, 16:52
                            pałowany zawsze twierdzi ze jest niewinny i ty z pewnością zrobisz to samo.
                            • mistrzkungfu Re: Pożyjemy zobaczymy 07.05.07, 17:41
                              dwóch policjantów kontra kilku gó..arzy, którzy jeszcze byli na tyle fetni ze
                              się stawiali. Zanim cos napiszesz przyjrzyj się chociaz temu filmikowi ok? Widac
                              na nim wyraznie, ze Ci goscie sie juz szykowali do tego zeby zaatakowac tych
                              policjantow. I tak sie cackali z nimi jak z jajkami ci policjanci...

A na co powiesz Ty, kiedy sam trafisz na taka pijacka bande, ktora bedzie Ci
                              chciala zrobic z twarzy znaczek pocztowy?
                              • swistak336 Re: Pożyjemy zobaczymy 07.05.07, 19:17
                                Miszczu. Jakoś tego atakowania nieszczególnie widać. Chyba że masz na myśli to wulgarne wzywanie na Policjantów: "Poj***bało was! Gazem w leżacego! Tak nie wolno!" I późniejsze wezwanie Policji przez tym "napastników".
                                • mistrzkungfu Re: Pożyjemy zobaczymy 07.05.07, 19:36
                                  Widzisz, nawet jakbyś był przy tym to byś pewnie uważał, że to wina policji prawda?

Przyjrzyj się uważnie: na samym początku, kiedy policjant skuwa tego pierwszego,
                                  drugi szarpie policjanta i w tzw. międzyczasie już podbiega drugi (ten
                                  najbardziej fetny), który zreszta później przymierza się już do tego co skuwa i
                                  staje mu za plecami, pewnie go słońce oślepiało...

W tym momencie jego kolega już coś tam całkiem niepotrzebnie wpieprza się w
                                  służbowe obowiązki policjanta na co drugi policjant zareagowal stanowczo i
                                  dosadnie, po czym jego kolega już idzie, a jakże na odsiecz przeciwko stróżom
                                  prawa, policjant mu w tym momencie mówi grzecznie ale stanowczym głosem:
                                  "odejdż" i ten odszedl... ale...

W czasie gdy drugi policjant skuwa tego drugiego fetnego, co służbowe powinności
                                  chciał przerwać, a drugi policjant najbardziej fetnego odsuwa pierwszy skuty a
                                  nóż się uda - próbuje jak magik oswobodzić się z niesprawiedliwie zapewne
                                  nałożonych kajdanek, no i dostał zasłużenie chyba w dupe (czego za mlodu pewnie
                                  mu brakowalo)

W tym momencie sytuacja się robi troche burzliwa... najbardziej fetny wciąż
                                  czeka w pobliżu żeby pomóc koleżkom - ale tym razem to nie słońce go oślepiło, a
                                  oślepił go gaz - lepsze to niż pałki prawda?

Efekt końcowy - banda gowniarzy uspokojona i to calkiem dobrze. Tak trzymać!
                                  Takich policjantów więcej trzeba!

Ps. A jeżeli miałeś kiedyś z taką bandą do czynienia to powinieneś wiedzieć jak
                                  wyglada poczatek tzw. zadymy, kiedy degeneraci szykuja sie do bojki, widać to na
                                  filmie. Jakoś zal ci tych gowniarzy, a czy zal ci ludzi, ktorzy przez takie
                                  fetne, pijane watache sa bici? Mnie nie zal, bo ich jest zawsze wiecej - wtedy
                                  sie czuja silni i kozaczą.
                                  • Gość: seroo1 Re: Pożyjemy zobaczymy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 20:14
                                    Czy to społeczeństwo jest tak głupie, że oglądając film musi mieć jeszcze
                                    napisane co się na nim dzieje ?
                                    Czy też jest jeszcze głupsze i mimo łopatologicznego wyłuszczenia oglądanego
                                    obrazu nadal będzie widziało obrazek z grzecznymi chłopczykami w piaskownicy,
                                    do których podbiegli źli policjanci i skopali im babki z piasku ???
                                    • listekfigowy1 Nie oto chodzi 07.05.07, 20:55
                                      tylko o to że tłucze skutego policja która jest po to aby prawa przestrzegać.
                                      Przemoc rodzi przemoc.Mi też kiedyś taki cham policyjny w cywilu zajechał drogę
                                      że mało do wypadku nie doszło.Jak go dopadłem na parkingu to jeszcze z mordą
                                      skoczył.
                                      Mało? to jeszcze ciekawsza historyjka.
                                      Jechałem z miejscowości A do miejscowości B 70 km.Przede mną pojawił się cham w
                                      policyjnym radiowozie w terenie zabudowanym kultura ale poza to zaczął się horror.
                                      Linia przerywana dopuszczalna prędkość 90 km/godz,OK
                                      Ale jak ciągła to zwalniał szubrawiec do czterdziestki.
                                      Dyskoteka,trzech łysych bije facia,przyjechała wezwana policja i co?
                                      Ale,wyłazi z radiowozu dwóch młodych łysych gliniarzy którzy okazują się
                                      kumplami tych co bili.
                                      Takie ciekawostki a jest ich bez liku.
                                      • mistrzkungfu Re: Nie oto chodzi 09.05.07, 00:53
                                        i to ze takie sytuacje sie zdarzaja jest argumentem, zeby opluwac okolo 100 tys.
                                        ludzi, ktorzy narazaja codziennie zycie, aby bronic zycia, zdrowia i mienia
                                        innych? Czy to jest argument, zeby bronic huliganow, wandali, pijakow, ludzi
                                        lamiacych prawo?
                              • listekfigowy1 Przyjrzałem się 07.05.07, 20:45
                                ten pierwszy leży skuty na glebie i dostaje pały juz po skuciu ze nie wspomnę o
                                kilkakrotnym walnieciu gazem po oczach
                                • mistrzkungfu Re: Przyjrzałem się 07.05.07, 20:54
                                  a w Vision Express nie mają teraz promocji?
              • Gość: czytelni Re: "Zbulwersowany czytelnik" to jeden z tych gno IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.07, 14:10
            • glaca7 Prawo 07.05.07, 14:41
              ochrona ludzi to jedno, dbanie o pozadek to drugie, ale bicie lezacego palkami i
              psikanie my gazem w oczy to takie samo bandyckie zaachowanie!!
              • seroo1 Do Glacy i Tomka 07.05.07, 17:57
                glaca7 napisał:

> ochrona ludzi to jedno, dbanie o pozadek to drugie, ale bicie lezacego
                palkami
                > i
                > psikanie my gazem w oczy to takie samo bandyckie zaachowanie!!
                =========
                Widziałeś ten filmik???
                A widziałeś na żywo jak skuty kajdankami gnój wstaje, kopie w radiowóz, potem
                popycha takiego gapia jak Ty na szybę wystawową i ucieka przewracając jeszcze
                paru porządnych jak Ty obywateli??? A policjant był już wyłączony z pościgu bo
                tamował krwotou facetowi, który przeleciał przez szybę. Gdyby menelowi
                wpieprzyli i siknęli gazem w oczy - przeżyłby a inni by nie ucierpieli. A
                bandzior i tak gorzej wyszedł na tej ucieczce bo dokonano tzw. "zatrzymania
                obywatelskiego przy użyciu wszelkich dostępnych środków" samochodem do muru -
                bo nie wszyscy obywatele zajmują się tylko teoretyzowaniem. Gnój przeżył i już
                raczej nic nie ukradnie - miednicę złożyli mu tak jak złożyli. A jak mu
                złożyli, tak chodzi...
            • Gość: tomek Re: Zbulwersowany czytelniku !!!!! IP: *.cec.eu.int 07.05.07, 17:42
              jak bardzo sie ciesze ze na tych debili nie place podatkow. Tam gdzie byc
              naprawde powinni to ich nie ma. a tam gdzie kogos mozna latwo mandatem ukarac
              albo skutego kajdankami palka czy gazem uraczyc, to od razu cale tabuny.
              • Gość: atomek Re: Zbulwersowany czytelniku !!!!! IP: 62.233.214.* 07.05.07, 17:53
                Ogól sobie ponownie pusty łeb, baranie, bo włoski ci znowu się pojawiły. Nie
                marnuj czasu na pisanie, bo to przy niedorozwoju męczy..
          • Gość: ponury Re: Brawo Policjanci!! Żeby wszyscy tacy byli!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.07, 20:51
            gratuluje Ci humoru ciekawe jakie masz wykształcenie i zyczę ci aby ci nigdy
            nie skroili komórki lub klepali pieknekj twarzyczki pewnie polecisz to zgłosic
            do plebana
        • Gość: zadowolony:) BRAWO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 13:27
          BRAWO POLICJA!!!! To mi się podoba!! Dość już z tymi sku..****mi szlajającymi
          się po ulicach i zaczepiających ludzi. Mnie już kilka razy takie mendy
          zaczepiały i okradły z pieniędzy. Tylko że dwóch Policjantów i kilka pałek to za
          mało na nich!!! Dziesięciu ich tam powinno spałować, wtedy może by ich to coś
          nauczyło... choć wcale nie jest to takie pewne...
        • Gość: kass Re: Brawo Policjanci!! Żeby wszyscy tacy byli!!! IP: *.chello.pl 07.05.07, 14:26
          Czytam komentarze i własnym oczom nie wierzę!
          - Jak można jawnie popierać łamanie prawa przez rzekomych stróżów prawa!!
          Pojedź jeden z drugim za zachód od Odry, a zobaczysz, że policja może budzić
          respekt i skutecznie pilnować porządku NIE NADUżYWAJąC WłADZY!!
          Prawdą jest że bandy pijanych 16-latków zaczepiających ludzi to prawdziwa plaga
          polskich miast, ale jak wyprowadzanie zomowców na ulicę by pałowali jak popadnie
          nie jest rozwiązaniem.
          Rozumiem rzucić na ziemię, skuć kajdankami, ale tłuc już obezwładnionego
          człowieka i walić mu gazem po oczach?? W jakim kraju my żyjemy!?
          • Gość: pirx Re: Brawo Policjanci!! Żeby wszyscy tacy byli!!! IP: *.profiline.pl 07.05.07, 14:34
            Gość portalu: kass napisał(a):

> Czytam komentarze i własnym oczom nie wierzę!
            > - Jak można jawnie popierać łamanie prawa przez rzekomych stróżów prawa!!
            > Pojedź jeden z drugim za zachód od Odry, a zobaczysz, że policja może budzić
            > respekt i skutecznie pilnować porządku NIE NADUżYWAJąC WłADZY!!
            > Prawdą jest że bandy pijanych 16-latków zaczepiających ludzi to prawdziwa plaga
            > polskich miast, ale jak wyprowadzanie zomowców na ulicę by pałowali jak popadni
            > e
            > nie jest rozwiązaniem.
            > Rozumiem rzucić na ziemię, skuć kajdankami, ale tłuc już obezwładnionego
            > człowieka i walić mu gazem po oczach?? W jakim kraju my żyjemy!?

jestem prawnikiem i pusty smiech mnie ogarnia jak czytam takie instrumentalne
            traktowanie prawa jak w tym poscie. Zareczam, ze cała akcja była wykonana na
            tyle profesjonalnie na ile mogła w okolicznosciach, gdy 2 policjantow pacyfikuje
            liczniejsza od nich grupke agresywnych gowniarzy. Gdzie tutaj naduzycie? W
            ktorym momencie reszta bandy sie zmyla? W ktorym momencie ci lezacy wreszcie
            przestali wierzgać? Bez przesady! Gaz sluzy do zlikwidowania oporu zatrzymywanej
            osoby. W tym wypadku opór jest nad wyraz widoczny, pomimo skrepowania rąk a
            zatem uzycie gazu jak najbardziej wskazane. Nie jestem jakims miłośnikiem
            policji. Zdarzaja się im straszne rzeczy, ale akurat w tym wypadku wszystko było
            ok. DO prawa trzeba podchodzic racjonalnie. Zatrzymanie to dynamiczna akcja a
            nie szachy! Przyłączam sie do innych BRAVO POLICJA!
            • swistak336 Re: Brawo Policjanci!! Żeby wszyscy tacy byli!!! 07.05.07, 19:20
              To nie była akcja dynamiczna. Opsikiwanie było bardzo metodyczne.
              • mistrzkungfu Re: Brawo Policjanci!! Żeby wszyscy tacy byli!!! 07.05.07, 19:43
                dobra, wez kolege i idz na miasto uspokoic bande powiedzmy 7 pijanych gosci,
                ktorzy powiedzmy, tylko sobie krzycza... powodzenia i krzyz na droge mądralo
        • Gość: lee Re: Brawo Policjanci!! Żeby wszyscy tacy byli!!! IP: 217.149.44.* 07.05.07, 18:40
          O czym wy mowice. Gdyby wszyscy byli tacy jak ci policjanci to nikt by na ulice
          nie wychodzil.
          Marzenie kazdego policjanta - godzina policyjna przez 24h.
      • Gość: Autor Tak powinno być! Policja ma budzić respekt! IP: *.fuw.edu.pl 07.05.07, 13:58
        Tak powinno być! Policja ma budzić respekt! W Polsce panują jeszcze peerelowskie
        zwyczaje i poglądy, że Policja to źli i nienawidzeni utrwalacze władzy ludowej.
        Czasy się zmieniły i Policja ma być partnerem ludności w utrzymywaniu porządku a
        zarazem ma budzić respekt i szacunek.
        • Gość: bwgg Re: Tak powinno być! Policja ma budzić respekt! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 14:22
          Respekt, a nie strach.

Nie widze sensu w palowaniu czlowieka, ktory JUZ lezy i TYLKO lezy.
          • Gość: Ava Re: Tak powinno być! Policja ma budzić respekt! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.07, 14:42
            Gdyby leżał spokojnie na ziemi to nie dostałby pałką i gazem, ja widzę wyraźnie na filmie jak delikwent próbuje się podnieść. Brawo policjanci!
            • Gość: normalny Re: Tak powinno być! Policja ma budzić respekt! IP: 195.127.203.* 07.05.07, 18:22
              Brawo Policjanci! Dzięki za sprawną interwencję. Tylko takie tępienie
              dresiarstwa i bydła, pozwoli normalnym ludziom wyjść z dzieckiem na spacer, bez
              narażania się na zaczepki, pobicie, rozbój, gwałt itd, itp. Ludzie, przecież to
              bydło nie ma żadnego szacunku dla prawa, własnego kraju, deugiego człowiek -
              uważam, że na pewnym etapie kończą się możliwości perswazji, tłumaczenie itp.
              Jeszcze raz dzięki do Policji! Żądamy więcej takich akcji!
            • Gość: bwgg Re: Tak powinno być! Policja ma budzić respekt! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 23:30
              Moze slepne na starosc, ale WYRAZNIE WIDZE, jak paluja i skuwaja drugiego z nich,a pierwszy w tym czasie LEZY i kuli sie z bolu. Podchodzi do niego jeden z policjantow sprzedaje 2 palki, gaz i wraca do tamtego.

Ale moze ja slepne ...
          • Gość: szczescie cale szczescie ze reszta sens widzi IP: *.telprojekt.pl 07.05.07, 14:43
            tydzien aresztu, na wejsciu spalowac, na wyjsciu spałować i by byl porzadek

z dziczą inaczej sie niestety nie da, też tego żałuję
      • Gość: warjat Re: Brawo Policja !! IP: *.tkdami.net 09.05.07, 11:52
        Jak tak dalej pojdzie to Policja bedzie sie bala urzyc jakiego kolwiek srodka
        przymusu bezposredniego......bo po co.....zeby stracic ta marna robote,a moze
        to i lepiej wtedy wszyscy wyjedziemy do Anglii
    • Gość: Gosc Policjant pryskał gazem po oczach - przechodnie... IP: *.tvp.pl 07.05.07, 12:54
      Jezeli policjanci zostana ukarani, to bede w szoku.
      Policjanci, nie dajcie sie zastraszyc!!!
      Ja na ich miejscu jeszcze bardziej bym im dokopal :-)
      Precz z pijakami!
      • Gość: mar Za same ku..a mogliby im dać wszystkim mandat:) IP: 82.139.157.* 07.05.07, 13:09
        Tam była duża grupa ,ale szybko sie z nimi rozprawili .
        Mają wprawę
    • Gość: Europa Policjant pryskał gazem po oczach - przechodnie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 12:55
      Tak wygląda cała Polska!
    • wesoly_siewca_pesymizmu Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn 07.05.07, 12:55
      Brawo, nie mogli sobie poradzić pałą, psiknęli parę razy gazem i po sprawie.
      Sprawcy sami się prosili, niech się cieszą że nie dostali kulki.
      • Gość: meff Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn IP: *.chello.pl 07.05.07, 13:43
        respekt dla policji, takich szczyli powinni częściej w taki sposób kasować to
        byłoby mniej takich grup
    • Gość: student brawo dla Policji !!! IP: *.cip.uni-regensburg.de 07.05.07, 12:56
      czasem tylko pałka pomoże w utrzymaniu porządku
    • Gość: menel Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn IP: *.acn.waw.pl 07.05.07, 12:56
      Dobrze ich , więcej pał na takich łobuzów . Wiwat policjanci !
    • Gość: ddddd .. psy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 12:59
    • Gość: Mikołaj Brawa dla Policjantów IP: *.chello.pl 07.05.07, 12:59
      Interwencja jak najbardziej OK. Może trochę chaosu się wdarło w poczynania
      policjantów. Najważniejsze, że byli skuteczni. Zastanawia mnie tylko co to za
      czytelnik taki zatroskany o właściwe działania policji. Zapewne emerytowany
      milicjant co to interweniował w czasach swojej "świetności".
    • deem007 Policjant pryskał gazem po oczach - przechodnie.. 07.05.07, 13:00
      Brawo Policja !!! Tak trzymać - niech sie pijani gó..arze nauczą pokory i
      szacunku do władzy!
    • Gość: TOSIEK Policjant pryskał gazem po oczach - przechodnie.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.07, 13:00
      Brawo policja!!!
      Tak trzymać!
      • Gość: stfu! Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 13:06
        No super, przeprowadźcie się na Białoruś, jeśli uważacie, że znęcanie się nad
        leżącym i unieruvhomionym człowiekiem jest ok, przecież porządek musi być.
        Fajnie też, że oceniacie winę tych osób, choć nie widzieliście zajścia, nic
        tylko pogratulować...głupoty. :|
        • wesoly_siewca_pesymizmu Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn 07.05.07, 13:20
          Mimo, że był unieruchomiony kajdankami, to próbował się podnieść i kopać
          policjantów.
        • Gość: Marcin Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 13:20
          Sorry, jaka Bialorus? Interwencja fukncjonariuszy jak najbardziej adekwatna do
          sytuacji jaka miala miejsce. Lezacy, skuty koles zamiast spokojnie odpoczywac
          na gruncie wil sie na wszystkie mozliwe strony, nozkami przebieral, pewnie
          bluzgal, szukal wrazen... To i dostal. Drugi z zatrzymanych szarpal
          interweniujacego policjanta. Oberwal i to tylko na wlasna prosbe. Glupoty
          piszesz i tyle... I rozumiem chlopakow z patrolu. Miedzy innymi dlatego, ze nie
          chce zyc w karju, w ktorym podchmielony szczyl jest swiecie przekonany o tym,
          ze mu wszystko wolno.
          • Gość: marilicia Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn IP: *.dip0.t-ipconnect.de 07.05.07, 15:23
            Zyjesz w kraju, w ktorym ministrowie oswiaty chca wprowadzic kary cielesne w
            szkolach. Tyle do poziomu twojego kraju i jego obywateli-wyborcow.
            • Gość: Marcin Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 15:29
              Mieszkalem w kraju z ktorego piszesz. Dokladnie w Kolonii. Tam konczylem
              studia. Teraz jestem polskim policjantem. Nie glosowalem na PiS, LPR ani
              Samoobrone. Dzieki demokracji mamy to, co mamy a wlasciwie kogo mamy (u
              steru)... I musze z tym zyc do kolejnych wyborow. Ty przecierpialas Schroedera?
              Ja wytrzymam Kaczynskich. I wierze, ze cos sie zmieni. A poziom mojego kraju
              moge oceniac po poziomie moich rodakow - rowniez tych na emigracji... I mam
              swiadomosc, ze z tym nie jest najlepiej...
    • Gość: Max Gratulacje dla Panów Policjantów!!! IP: *.chello.pl 07.05.07, 13:04
      Załatwili sprawę szybko i skutecznie. Brawo!
      • swistak336 ciebie też? 07.05.07, 19:35
        uważaj, by i ciebie Policja "skutecznie nie załatwiła"
        • mistrzkungfu Re: ciebie też? 07.05.07, 19:40
          ale ci naprawde ich zal prawda? mlodzi, silni, swiadomi mezczyzni (?) ktorzy sa
          na tyle fetni zeby fikac policji? A zal ci przechodiow ktorych takie bandy obijaja?
          • Gość: lulu Re: ciebie też? IP: 62.233.214.* 07.05.07, 20:13
            mistrzkungfu napisał:

> ale ci naprawde ich zal prawda? mlodzi, silni, swiadomi mezczyzni (?) ktorzy
            sa
            > na tyle fetni zeby fikac policji? A zal ci przechodiow ktorych takie bandy
            obij
            > aja?
            Takim palantom nie żal, bo to bezmózgie twory człekokształtne, oni tylko się
            boją, że i c h "prawa w biciu" innych zostają zagrożone.
    • Gość: Waldek Brawo - bić drechów IP: *.umcs.lublin.pl 07.05.07, 13:04
      .
    • Gość: tetradrachma bravo policja ! Tylko tak nalezy z bydlem postepo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 13:06
      A "kibice" niech zobacza jak w USA by ich potraktowala amerykanska policja
      • marcowsky Re: bravo policja ! Tylko tak nalezy z bydlem po 07.05.07, 13:08
        Pijane szczeniactwo rzuca sie na policjantow! Ciekawe co beda robic za kilka lat
        jak dorosna?
        • Gość: rzucac co beda robic? IP: *.telprojekt.pl 07.05.07, 14:46
          pewnie to samo :)
      • Gość: gosc Re: bravo policja ! Tylko tak nalezy z bydlem po IP: *.pools.arcor-ip.net 07.05.07, 13:09
        Brawo Policja! Za morde chamstwo, nie cackac sie z zulami. Tak powinno byc w
        calej Polsce. Dlaczego we Wroclawiu nie ma takiej Policji?
    • Gość: Freestyler Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn IP: *.acn.waw.pl 07.05.07, 13:08
      HWDP.

Ciekawe czy bez tych pał i gazu też by byli takimi kozakami.
      • Gość: gosciu Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn IP: *.pools.arcor-ip.net 07.05.07, 13:13
        Co nie lubisz Policji? Dymiles po imprezie i zaliczyles pare pal, stad to HWDP?
        A jak ktos cie napadnie i dostaniesz w tryby to gdzie dzwonisz, ofermo, jak nie
        po Policje? Patrol widzac jak jakis huligan spuszcza ci manto powinien przejsc
        spokojnie kolo ciebie bez interwencji. Dlaczego? Bo przeciez HWDP! Jestes cwany
        obron sie sam!
        • Gość: Freestyler Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn IP: *.acn.waw.pl 07.05.07, 13:27
          > Co nie lubisz Policji?
          owszem, nie lubię i to bardzo. jak zresztą 99% tych co są "na państwowym"

Dymiles po imprezie i zaliczyles pare pal, stad to HWDP?

nie zaliczyłem nigdy pałą, po prostu nie lubię policji i wyrażam swoją opinię na
          temat tej instytucji.

> A jak ktos cie napadnie i dostaniesz w tryby to gdzie dzwonisz, ofermo, jak nie
          > po Policje? Patrol widzac jak jakis huligan spuszcza ci manto powinien przejsc
          > spokojnie kolo ciebie bez interwencji. Dlaczego? Bo przeciez HWDP! Jestes cwany
          > obron sie sam!

Hmmm...mam 25 lat,byłem napadany 2 razy i jakoś do tej pory radziłem sobie bez
          pomocy panów policmajstrów...I chyba lepiej na tym wyszedłem, niż gdybym ich wzywał.

PS. Ofermy poszukaj sobie we własnych majtach.
          PS2. Polecam Twojej uwadze słownik ortograficzny.
          • miro1973 Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn 07.05.07, 13:30
            panienka? ew.cw..asty?
          • Gość: hans hebron jesli juz komus sugerujesz bledy ortograficzne... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.07, 15:34
            ...to zastanow sie jeszcze raz nad skrotem HWDP
      • Gość: greg Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn IP: *.jzo.com.pl 07.05.07, 13:13
        Z flaszką w ręku - kto wie. Ale wybrali bardziej godne prowadzenie się i łoją idiotów dla których draka to podstawa marnej egzystencji. Brawo policja! Powinni dostać pochwałę od komendanta
      • miro1973 Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn 07.05.07, 13:19
        Freestyler, a jakis ty by byl bez kolesiow, glupi pie..u? Sam mam z policja
        duzo do "pogadania" a jeszcze wiecej ze straza miejska w Siemianowicach. SAM
        JESTES GOWNEM
      • miro1973 Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn 07.05.07, 13:23
        Freestyler, a jakis ty by byl bez kolesiow, glupi pie..u? Sam mam z policja
        duzo do "pogadania" a jeszcze wiecej ze straza miejska w Siemianowicach. SAM
        JESTES GOWNEM, z kolesiami mozesz brykac a sam zdechniesz. Tez tak sie stawialem
        i dostalem taki wpi.... ze nawet kolesie nie pomogli - malo tego spieprzali ile
        sie da! Ja mam cuda w kieszeni ale nie bawie sie mordobijka, te gowniarze to
        frajerstwo i dobrze im tak! mam 33 lata, uwierz ze nie warto...Policja gora!
        • Gość: Freestyler Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn IP: *.acn.waw.pl 07.05.07, 13:30
          Coż miro współczuję Ci kolegów.

Jesteś psem że nazywasz mnie głupim? bo ja Ciebie nie obrażam...
          • miro1973 Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn 07.05.07, 13:38
            Stary, jak to sie mowi "sperma wali ci na kepele"... Malo tego: jestem dosyć
            wykształconym człowiekiem, słowo "abdukcja" czy też "antenowanie" nie jest dla
            mnie większą przeszkodą w drodze do samouświadomienia....zaskoczy Ci mała
            przegubka w czerepie? Stary, wjedź na Katy, umrzesz ze strachu a potem z nudów.
            Szczeniaki są śmieszne...
            • Gość: Freestyler Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn IP: *.acn.waw.pl 07.05.07, 13:40
              Miro przestań palić to gó.., bo ewidentnie Ci szkodzi.
              • miro1973 Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn 07.05.07, 13:47
                Biorąc pod uwagę złożoną sytuację polityczno-gospodarczą naszego przepięknego
                kraju, zastanów się troszkę czy te znienawidzone pały nie uratują Ci kiedyś
                dupy? Jasny jest fakt, że glina z pałą i gazem jest kingiem - czemu się rzucasz?
                W końcu takie a nie inne prawo dostali? Jak Cię łebki będą kroić żyletami to
                gdzie się zgłosisz???? (poza pogotowiem). Stary, nie łapiesz stosunków
                społecznych - większość chce mieć spokój!!!! Tak Cię boli te HWDP?
                • Gość: Legiak Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn IP: 193.201.167.* 07.05.07, 13:54
                  Ci dwaj policjanci niewiele przewyższają inteligencją tych dwóch aresztowanych.
                  Amatorka i tyle, na warszawskim osiedlu zapewne to oni by ostro oberwali za
                  takie zachowanie (bicie i gazowanie już skutych ludzi). Troszkę się zapomnieli,
                  że to nie policja jest od wymierzania kar tylko sądy.
                  Oczywiście o ile te łepki były rzeczywiście winne (bo sam fakt zgłoszenia
                  wykroczenia wcale tego nie przesądza, a w komentarzach nikt na to nie zwraca
                  uwagi) wcale mi ich nie żal, natomiast smutne jest, że na miejscu tych dresów
                  może być każdy człowiek siedzący sobie i popijający piwko w plenerze, na
                  których napuści takich pustaków jakiś życzliwy społeczniak.
                  Cóż, widziałem już tylu debili w mundurach że dwóch w tą czy w tą mnie nie
                  wzrusza.
                  • Gość: Legiak Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn IP: 193.201.167.* 07.05.07, 13:58
                    I jeszcze jedno. Wszyscy są za takim traktowaniem dzieciaków na osiedlach, a
                    jestem ciekawy jakby celem podobnej interwencji był wasz własny syn Zaraz
                    zaczęłoby się gadanie o faszystkowskim kraju gdzie policja leje skute i
                    bezbronne dzieci.
                    • Gość: maczor Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn IP: 157.25.122.* 07.05.07, 14:46
                      generalnie jestem przeciwko tak ostremu zachowaniu policji ale moim zdaniem
                      "diabeł" tkwi tutaj w sposobie zachowania się zatrzymywanych - gdyby przyszedł
                      do mnie patrol starałbym się załagodzić sprawę, a nie szarpać się z nimi. Od
                      razu widać że chłopaki chcieli sobie podymić to i sobie podymili... A w obronie
                      Policjantów (nie Policji) powiem, że nie zawsze da się zachować zimną krew,
                      szczególnie że wokoło parę osób i w każdej chwili ktoś jeszcze się może włączyć
                      i np. zabrać im broń. Można mieć za to pretensje do instytucji Policji za mimo
                      wszystko słabe szkolenie funkcjonariuszy no ale nie od razu Kraków zbudowano.

Jak się bawisz w kozaka to zawsze może się to źle skończyć - szczególnie z Policją.
                      • Gość: Legiak Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn IP: 193.201.167.* 07.05.07, 14:50
                        Niby tak - zgoda. Tyle że na filmiku nie widać początku interwencji i nie
                        wiadomo kto jest winny awantury.
                  • Gość: Marcin Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 14:04
                    Nie, stary, pojechales grubo... A co oni maja z dymiacymi dresami pogadanki
                    umoralniajace odbywac? Prosic ich o zmiane zachowania? Przepraszac za to, ze
                    zwracaja im uwage? Jesli panowie przyjeli mandat - przyznali sie do winy, to
                    chyba tez o zyms swiadczy... A jesli uwazasz, ze kazdy chuliganski wybryk
                    powinien znajdowac swoj fnal przed sadem - gratuluje dobrego samopoczucia i
                    realnego spojrzenia na swiat. Do zapchanych sadow wrzucmy jeszcze osiedlowych
                    szczyli... A na warszawskim osiedlu "silni kupa" w konfrontacji "one-on-one"
                    zazwyczaj szybko padaja. To z perspektywy łódzkiego policjanta
                    oddelegowanego "na nauki do stolicy" ;)
                    • Gość: Legiak Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn IP: 193.201.167.* 07.05.07, 14:19
                      No dobra, czyli rozumiem że gazowanie i bicie pałką skutego podejrzanego to
                      dopuszczalna forma przymusu bezpośredniego? Panie władzo coś słabo uczą Was na
                      tych delegacjach.

P.S. Nie wiem jacy są teraz łódzcy policjanci (w latach 90 tych taki łódzki
                      policjant to był minimum 120 - kilowy wąsacz jadący na 2 metry wódą - wiem bo
                      byłem kilkanaście razy na ŁKSie i Widzewie), ale pewnie są nieźli bo dobrze ich
                      trenuje łódzkie śródmieście (o ile im się nie pomylą naboje - prawda?).
                      W każdym razie była u nas kiedyś ekipa na szkoleniu z Olsztyna i zapewniam, że
                      jak już wchodzili po zmroku w osiedle to minimum w szóstkę a i tak zazwyczaj
                      palili wrotki przed każdą grupką blokersów.

P.S.2 Jak pisałem nie mam pretensji do takiego traktowania osiedlowego
                      menelstwa bo sam sobie cenię spokojne życie, ale jednak nadal się skłaniam, że
                      od karania są sądy grodzkie czy tak te 24 godzinne i fakt zapchania tych
                      instytucji nie daje automatycznie prawa policji do wymierzania kar (chociaż
                      rozumiem, że wtedy łatwiej raportować patrole).
                      • Gość: Marcin Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 14:48
                        Stary, jesli jest juz skuty i spokojnie lezy na gruncie - nikt tego nie zrobi.
                        Nikt przy zdrowych zmyslach. Bo pozniej smrodu jest wiecej niz korzysci z tego
                        wynikajacych. A ten szukal wrazen - spojrz na film. Lezal twarza do ziemi,
                        staral sie przewrocic, moze podniesc, kopal. Jesli stawial opor interweniujacy
                        policjant mial prawo tak go potraktowac. I dobrze wiesz, ze gdyby robil to po
                        zlosci - mogl gorzej go poturbowac. I tez by sie wybronil przed przeozonymi.
                        Clopaki nie szukali dymu, zrobili co do nich nalezalo. Trzeci z dymiacychtez
                        mogl oberwac i trafic na komende. Z notki wynika, ze sprawcy zostali ukarani
                        tylko mandatem. Przy odrobinie dobrej/zlej woli mogli odpowiadac za czynna
                        napasc na funkcjonariusza na sluzbie... Co do nabojek - nie jest to wielki
                        problem. Z chlopakami spotykamy sie na silowni. I wbrew obiegowej opinii -
                        mozna z nimi pogadac, umowic sie, ze bedzie spokojnie i jest... Oni znaja
                        pojecie slowa honor. Co do tragedii na juwenaliach. Dla mnie to nie jest
                        smieszne. Zycia nikomu nie mozna raz jeszcze podarowac. Tragedia przez czyjes
                        niedopatrzenie, ludzki blad... I uwierz mi, te wysmiewane przez Ciebie "psy"
                        tez nie przeszly obok tego obojetnie.
                        • Gość: Legiak Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn IP: 193.201.167.* 07.05.07, 14:58
                          Żeby nie było to i dla mnie śmieszne to nie jest i rozumiem że dla tych
                          policjanów także. Może trochę zgryźliwie chciałem zwrócić uwagę, że nikt nie
                          jest nieomylny i dotyczy to także policji.
                          Trochę zostałem przekonany że interwencja była ok, a w zasadzie że taką a nie
                          inną wymusiła sytuacja w obliczu że szczyli było tam sporo, ale i tak
                          konfrontując to z osiedlowym życiem mam niejasne przeczucie, że można było
                          zakończyć sprawę nieco inaczej.
                          • Gość: Marcin Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 15:17
                            Stary, mozna bylo... Zawsze sa jakies alternatywne rozwiazania. W tej sytuacji
                            policjanci zareagowali tak jak powinni. Wez pod uwage, ze sluzba partolowa nie
                            jest domena tych najlepiej wyszkolonych, najsilniejszych psychicznie, odpornych
                            na wszystko. Chlopaki dali sobie rade, nie szukali dodatkowych wrazen, nie
                            dazyli do otwartej konfrontacji, nie ganiali koejnych uczestnikow zajscia po
                            plazy, nie wolali wsparcia, nie manifestowali tego "kto rzadzi". Zrobili swoje
                            i tyle. I nie mozna ich teraz ciagac za to, ze uczciwie pracuja za kase
                            podatnikow. Bo praca w firmie nie jest przyjemna. Nie wiaze sie z wysokimi
                            apanazami. Nie wiaze sie ze spolecznym uznaniem, akceptacja... Bo to
                            zawsze "psy", "lapsy" itd. I rozumiem ich, ze chcieli jak najszybciej zakonczyc
                            cala sprawe. I raportowac zakonczona interwencje. Widzisz, to jest tak, ze
                            stojac z drugiej strony masz w glowie jeszcze regulamin i modlisz sie o to,
                            zeby tani pismak nie podlozyl ci swini - wszystko mozna opisac tak, by
                            przedstawic cie w zlym swietle...
                            • bronek77 Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn 07.05.07, 16:24
                              Marcin - nie przejmuj się tym, że 'inteligentni inaczej' nie rozumieją, o co chodzi.
                              Dla mnie sprawa jest prosta - nie uspokoili się po zakuciu w kajdanki, to trzeba
                              - chociażby po to, żeby wystraszyć i odwieść od głupich prób dalszego
                              kozakowania - przyłożyć lekko pałą. Nie przystopowało to biednych 'zakutych' -
                              to jest wyjście - albo zrobić im krzywdę tak, by się przestali ruszać, albo dla
                              ich dobra potraktować ich gazem. Bardzo dobrze policjanci zrobili, że wybrali
                              gaz. Ci skuci powinni im potem po trzeźwemu za to podziękować.
                              I mówię to jako ktoś, kto ma z policją różne doświadczenia - na studiach
                              dorabiałem sobie 'na bramce' na masowych imprezach ochranianych też przez
                              policję - dwóch pseudopolicjantów odwróciło głowę będąc 20 metrów ode mnie jak
                              10 osób na mnie szturmowało, ale to nie wina policji, tylko tych dwóch głupoli
                              (ale załatwiliśmy to po ludzku - w rewanżu zostali na chwilę sami w tłumie
                              dresiarzy - wkroczyliśmy, gdy owczarek niemiecki dostał kamieniem w głowę), raz
                              kumpla po sądach ciągali, bo odwoził pijanych policjantów po imprezie i jeden z
                              nich zgubił broń - oskarżyli go o kradzież, po kilku rozprawach broń 'się
                              znalazła' w miejscu gdzie pili, generalnie były nieprzyjemne zdarzenia. Ale -
                              jak pisałem - to nie była wina policji, tylko konkretnych pseudopolicjantów.
                              Uogólnianie, że policja jest wredna, chamska, itp. wynika z braku elementarnej
                              logiki, większość policjantów z którymi miałem kontakt była BARDZO BARDZO w
                              porządku. I dla mnie policja nie będzie nigdy 'psami' - a jeżeli już, to dogami
                              niemieckimi (mam takiego - silne bydle, które ma rozum większy od swojej siły) ;)

gratulacje dla policjantów, a skute chłopaki niech im podziękują za to, że użyli
                              gazu, zamiast połamać im nogi.
                  • Gość: * Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn IP: *.piwet.pulawy.pl 07.05.07, 14:14
                    odsetek "debili" w każdej grupie społecznej; czy też zawodowej jest moim zdanem
                    jednakowy - Ty również możesz nim być tylko o tym nie wiesz !?; mnie najbardziej
                    złości obojętność społeczna; u nas już prawie nikt nie reaguje na chamstwo;
                    które nas otacza; "policja jest od tego" - tak się mówi; a co z Nami? My na to
                    przecież przyzwalamy. I to jest Smutne :-( A postawa Policjantów w przytoczonym
                    filmie jest dla mnie w pełni uzasadniona; "przypadkowo" nagrany film; tzn.
                    sprowokowany moim zdaniem , ale to tak na marginesie. POPIERAM INTERWENCJĘ i
                    sposób jej przeprowadzenia; nie szokuje mnie zachowanie Policji, a to,że ktoś
                    chce to tak przedstawić ! Pozdrawiam:-)
      • Gość: Marcin Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 13:29
        A Ty jestes takim kozakiem? Smiac mi sie chce jak czytam to ChWDP... Bo o ile
        wiem to jest poprawna wersja... Silny kiedy w grupie? Twardy na pokaz i pod
        waruniekm, ze dziala "z partyzanta"? Tak zupelnie na marginesie - koles
        przewrocil sie pchniety przez policjanta, nie po uzyciu tonfy. Mocny byl
        fikajac na boku, ale jak przyszlo co do czego to uszy po sobie polozyl. I z
        tego co i jak piszesz wnioskuje, ze zachowalbys sie identycznie
        • Gość: Freestyler Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn IP: *.acn.waw.pl 07.05.07, 13:36
          A mnie się chcę śmiać z Ciebie...nie jestem twardy w grupie, nie działam z
          partyzanta... Po prostu nie lubię policji. Tak trudno Ci to zrozumieć?

I po prostu ciekawi mnie czy bez pał i gazu ten policjant też byłby takim kozakiem.

A z wnioskowaniem to u Ciebie nie najlepiej.
          • Gość: Marcin Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 13:54
            Dziekuje za uwage o "wnioskowaniu"... Swoja droga nie jest to najszczesliwsze
            sformulowanie. Pomijajac to - drugi z zatrymanych polozyl sie nie pod ciosem
            tonfy (a policjant spokojnie mogl mu nia pogruchotac piszczele) a po
            popchnieciu przez interweniujacego z prawej strony kadru policjanta. Trudno mi
            zrozumiec niechec do policji bo pewnie jak kazdy chcialbys bezpiecznie zyc a ta
            formacja ma na celu zapewnienie Ci takiego poczucia. Jestem policjantem. W
            takim dwojkowym patrolu nie chodzilem juz dawno. Ale czasami zdarza sie podobna
            interwencja - bo dyzurny wola to co najblizej. I uwierz mi, bez tonfy tez
            doskonale daje sobie rade. I widzac nagranie twierdze, ze chlopaki tez
            spokojnie by sobie poradzili. Primo - podjeli interwencje mimo tego, ze
            halasujaca grupa byla bardziej liczna (nie spekali). Secundo - zatrzymali tych,
            ktorzy byli najbardziej agresywni (trzeci, ktory sie burzyl zostal potraktowany
            gazem i tyle go widziano), nie byli zainteresowani podgrzewaniem sytuacji. Nie
            reagowali na wulgarne zaczepki "widzow". Tertio - nie bili ponad to, co powinni
            zrobic. Na marginesie - jak kiedys bedziesz juz odpoczywal na gruncie w
            kajdankach, to lez spokojnie i nie fikaj. Zapewniam Cie - zwlaszcza w stosunku
            do nieletnich obostrzenia dotyczace stosowania kajdanek (linki) sa na tyle
            silne, ze kazdy z interweniujacych zastanowi sie kilkukrotnie zanim je
            zastosuje.
      • Gość: tetradrachma Re: Freestyler - gdyby trafili na Ciebie, to mysle IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 14:28
        ze ze scierka by sobie poradzili !
      • Gość: antymoron Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn IP: *.derbynet.pl 07.05.07, 18:46
        moron...
    • lexgm Policjant pryskał gazem po oczach - przechodnie.. 07.05.07, 13:10
      Tytuł : "Policjant pryskał leżącego i skutego gazem po oczach".
      Czy można być "skutym gazem po oczach" ? Chyba powinno być : "Policjant
      leżącego i skutego pryskał gazem po oczach"
    • Gość: Gosc Policjant pryskał gazem po oczach - przechodnie.. IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.05.07, 13:12
      BRAWO Policja! Dokladnie tak nalezy traktowac agresywna, podpita gownazerie.
    • tompb Policjant pryskał gazem po oczach - przechodnie.. 07.05.07, 13:12
      Takich "bohaterów" widzę u siebie na osiedlu. Przewracają śmietniki, bluzgają,
      wrzeszczą - odważni są jedynie w stadzie (podobni są do bezpańskich kundli).
      Brawo Policja.

Tichy62
    • Gość: WIDZIAL Policjant pryskał gazem po oczach - przechodnie.. IP: 80.50.190.* 07.05.07, 13:13
      prawidlowo!!!
    • Gość: jjj Policjant pryskał gazem po oczach - przechodnie.. IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 07.05.07, 13:13
      Co za bydło na forum. Jasne, zagazować skutego leżacego!
      • Gość: stfu! Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 13:20
        I jeszcze szpilki pod oczy, niech mają co tam. brawo policja! lol
        Pewnie podobni do tych kretynów, którzy za jazdę po chodniku na rowerze i
        rozmawianie przez telefon grozili mi 450 złotowym mandatem i sądem grodzkim,
        używając odpowiednio uprzejmych słów. "Młodzi policjanci kontra młodzi kibice -
        kretyni kontra kretyni"
        • zigzaur Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn 07.05.07, 13:30
          I bardzo dobrze! Gonić pedalstwo!
          Chodnik jest dla pieszych a drogi dla samochodów.
          Żeby jeździć po drogach, należy płacić podatek drogowy i mieć wykupione OC.
          Pedalstwo nie płaci podatku drogowego i OC. Przeważnie nie oświetla swoich
          pedałoramek.

Niniejszy post nie atakuje homoseksualistów. Nie mam nic przeciwko
          mężczyznom-homoseksualistom. Dzięki nim łatwiej jest o kobietę.
        • Gość: jawor BRAWO! BRAWO! IP: *.ds.ae.wroc.pl 07.05.07, 18:17
          A jakby ci gó..arze zaatakowali bezbronną babuszkę na spacerku to pewnie gazeta
          napisałaby "Gdzie była Policja?" - żałosne, a tak w sumie to nic im ciekawego
          nie zrobili typowa interwencja, kamerzysta tylko dodawał emocji, niepotrzebnie.
      • zigzaur Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn 07.05.07, 13:28
        No, może rzeczywiście użycie gazu w tej sytuacji było zbędne. Należałoby więc
        obciążyć policjantów kosztem pojemnika z gazem.

Natomiast przylanie pałą było jak najbardziej zasadne.
      • Gość: Marcin Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 13:39
        Tak, jesli podczas interwencji stawia czynny opor wzglednie napada na
        policjanta - patrz zachowanie drugiego z zatrzymanych. BTW - w Stanach moglby
        zarobic kulke i nikt by sie zbytnio nie burzyl. Wiesz dlaczego? Bo ludzie chca
        normalnie, spokojnie zyc. A z perspektywy policjanta - choc w patrolu juz dawno
        nie chodzilem - chcecie zyc bezpiecznie? To pozwolcie tepic takich osiedlowych
        cwaniaczkow, pseudokibicow, gowniarzy, ktorzy pisza po scianach HWDP... I
        wzorem NY - zero tolerancji. Tam sie jakos sprawdzilo.
        • zigzaur Re: Policjant pryskał gazem po oczach - przechodn 07.05.07, 13:46
          W USA takich zatrzymanych łobuzów poddano by strip search i cavity search
          przeprowadzanych przez otyłą Afroamerykankę z filmowaniem dla celów dowodowych,
          w celu zbadania, czy nie posiadają przy sobie narkotyków.
    • Gość: stop chamstwu brawo!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 13:13
      rzadko o policji w Polsce mozna powiedziec jakies dobre slowo ale tym razem
      szczere gratulacje.