Dodaj do ulubionych

centrum rekreacji lub basen w okolicach Olsztyna

13.07.07, 11:39
Witam, jestem na wakcajach koło Olsztyna, chciałam się dowiedzieć czy gdzieś
w Olsztynie lub okolicach jest jakiś wodny park albo jakieś fajne centrum
rekreacji dla dzieciaków. Szukam jakiś fajnych atrakcji dla czterolatki.
Dzieki za wszystkie informacje.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: b28 Re: centrum rekreacji lub basen w okolicach Olszt IP: *.ols.vectranet.pl 13.07.07, 13:04
      Pytaj w Olsztynie o Alfę. Atrakcje gwarantowane.
      • Gość: ryba696 Re: centrum rekreacji lub basen w okolicach Olszt IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.07, 14:06
        basenu u nas nie uświadczysz takiego typu aquapark, ale jest basen w Pasymiu
        gdzie możesz pojechać z dzieckiem , ewentualnie w Ostródzie, jest jeszcze
        otwarty hotel z kompleksem basenowym w Pluskach nazywa sie Warmia Park ale nie
        wiem jak tam z atrakcjami musisz poszukać ich strony w internecie i zobaczyć.
        Obiecywali wiele jak sie budował. Pozdrawiam. Szkoda niestety że Olsztyn nie ma
        czym zachwycić turystów jeśli chodzi o tego typu atrakcje.
        • Gość: jacob Re: centrum rekreacji lub basen w okolicach Olszt IP: *.ols.vectranet.pl 13.07.07, 16:18
          Co prawda niezły kawałek od Olsztyna ale polecić można Gołębiewskieko (Hotel)
          Jest tam fantastyczny aquapark.Leży w Mikołajkach ok 80km od olsztyna.
          • Gość: ja:o) Re: centrum rekreacji lub basen w okolicach Olszt IP: *.ols.vectranet.pl 13.07.07, 18:00
            Beseny i kilka ślizgawek jest jeszcze w Ostródzie. Jesli byś się zdecydowała
            jechac do pasymia to proponuję najpierw zadzwonić gdyż w niektórych godzinach
            basen jest cały po rezerowowany - jakies obozy przyjechały.
            Pozdrawiam - mama 4 latki :o)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka