Dodaj do ulubionych

Aleksander Szczygło: Kampania będzie krótka

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.07, 20:37
ihaha
Obserwuj wątek
    • Gość: jasia Mrozek i Chojecki-senatory IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.07, 20:41
      koń by się uśmiał
      • Gość: rymek Re: Mrozek i Chojecki-senatory IP: *.ols.vectranet.pl 21.09.07, 21:11
        Jeżeli Szmit jest dla partii problemem, to oddać go Platformie. Dość złego
        zrobił dla PISu, pora z tym skończyć. Mrozek i Chojecki- toż to kabaret !
        Psujcie dalej ten wizerunek, a pies z kulawą nogą na was nie zagłosuje. Gdzie są
        znane twarze z poparciem społecznym? Jakaś prywata w tym waszym Pisie warmińsko-
        mazurskim.Załamujecie mnie chłopaki!
        Mrozek i Chojecki- senatory ! Trzymajcie mnie, bo pęknę ze śmiechu. Na pewno
        Chojecki wygra albo też Mrozek...w karty.
    • sceptyk31 Aleksander Szczygło: Kampania będzie krótka 21.09.07, 21:30
      Taki poseł to skarb, macie z nim spokój bo zjawia się tylko na
      wybory. Ile mniej kasy idzie na imprezy itp.
      • Gość: romek Re: senatory bracie! IP: *.ols.vectranet.pl 21.09.07, 21:36
        To nie posły, a senatory bracie! Każdy z nich ma 30 lat i nikt ich nie zna.
        Takie listy przygotować !To potrafi olsztyński szmitowski PIS. Kończ waść,
        wstydu oszczędź.
        Panie Sczygło, rozpędź to zgromadzenie wzajemnej adoracji!
    • Gość: monia Olek Szczygło trzymaj się! IP: 213.73.2.* 21.09.07, 21:57
      Prawica w tym moczarowskim województwie potrzebuje lidera. Jurek już pokazał
      swoje. Chłop powinien zająć się geodezją albo astronomią a nie polityką. Trzymam
      kciuki za wielki powrót Ministra!!!
    • Gość: Ola Aleksander Szczygło: Kampania będzie krótka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.07, 22:00
      Powiem tak...pomimo, iż jestem sympatykiem PiS - nie zagłosuje na ludzi z tej
      listy. Ta lista była konstruowana na kolanie. Żeby wejść do sejmu trzeba umieć
      rozmawiać z ludźmi, Pan Chojecki - bez urazy - tego nie potrafi. Karierowiczów
      mieliśmy dość w tamtym systemie. Tracicie drodzy PiS-owcy głosy poprzez
      wystawianie niczym nie uzasadnionych kandydatur. Pozdrawiam Paną Poseł Arent.
    • Gość: m cackes Tylko PiS jest w stanie zmienić to województwo IP: 213.73.2.* 21.09.07, 22:24
      w normalną Małą Ojczyznę dla uczciwych ludzi. Mam tu na myśli oczywiście
      prawdziwych PiSowców a nie sezonowców w postaci Jurka Szmita i spółki.
      • Gość: gala666 Re: Tylko PiS jest w stanie zmienić to województw IP: *.sds.uw.edu.pl 21.09.07, 22:55
        Sorki kolego ale nie pie..bo akurat i Szmit i Jurek przechodząć z PP znależli
        się w PiS na samym początku. Byłem na spotkaniu PiS kilka lat temu z salach
        Ośrodka im. Kętrzyńskiego - PiS się wtedy organizował i to była forpoczta ruchu.
        Jak byłem ostatnio na spotkaniu to widać że PiS to partia władzy bo 90% gęb nie
        znam - i w tym wypadku możesz mówić o karierowiczach, ale od Szmita się
        odpie..:-)
        • Gość: kaśka Re: Tylko PiS jest w stanie zmienić to województw IP: *.ols.vectranet.pl 21.09.07, 23:59
          gala66 dajesz tym prawdziwym pisowcom niezłą wizytówkę swoimi wulgaryzmami.
          • Gość: Tylko PiS! Mam 31 lat, znam wiele jezykow w tym kilka obcych IP: *.olsztyn.mm.pl 22.09.07, 00:30
            Mam 31 lat, znam wiele jezykow w tym kilka obcych. Bede glosowala na
            PIS.

• Gość: janek gajos Re: Mam 31 lat, znam wiele jezykow w tym kilka ob IP: *.ols.vectranet.pl 22.09.07, 07:10
              Jasne że tylko PIS jest szansą lepszą Polskę. Tylko głupcy nie rozumieją o co
              chodzi . Idźcie na film "Katyń", zobaczcie przyjaciół radzieckich. Chcecie
              wrócić do takiej POlski jak w PRL? No to gwarantuje wam Kwaśniewski i reszta. PO
              z kolei jest LIDem bis, to widać, słychać i czuć. Starzy działacze SLD i
              stowarzyszenia ordynacka dziś są w PO.
            • Gość: joj Re: Mam 31 lat, znam wiele jezykow w tym kilka ob IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.07, 19:21
              A ja znam francuski ale się brzydzę.. podobnie jak PiSu
    • Gość: obserwator Aleksander Szczygło: Kampania będzie krótka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.07, 08:10
      Chociaż nie znam kilku języków i pracuje w kraju to uważam że tem
      rząd nic nie zrobił dla POLAKÓW a teraz obiecuje tylko przed
      wyborami wszytkim
      • Gość: z_forum Re: Aleksander Szczygło: Kampania będzie krótka IP: *.olsztyn.mm.pl 22.09.07, 09:35
        Z forum quiz, krotki jak kampania szczygloziobry:

>>> 1) Ile procesów o korupcję towarzysz Nic wygrał?
        a) Zero
        b) mniej niż Zero
        c) to jest wściekły atak opozycji i strach członków układu

2) Ile oligarchów towarzysz Nic wsadził do wiezienia?
        a) Zero
        b) mniej niż Zero

3) Ile złodziejskich prywatyzacji towarzysz Nic rozliczył?
        a) Zero
        b) mniej niż Zero

4) Ilu byłych esbeków trzęsących biznesem poszło siedzieć?
        a) Zero
        b) mniej niż Zero

5) Ilu bossów mafii poszło siedzieć?
        a) Zero
        b) mniej niż Zero
    • Gość: joj Re: Aleksander Szczygło: Kampania będzie krótka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.07, 19:23
      Pan psychopata... opozycjonista z liceum. Ogólnie mniej niż zero. DNO
      • Gość: Ola Re: Aleksander Szczygło: Kampania będzie krótka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.07, 20:22
        O kim mówisz?
    • Gość: wybryk natury Aleksander Szczygło nic juz nie znazczy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.07, 20:03
      ponoc?
      • Gość: Aga Re: Aleksander Szczygło nic juz nie znazczy IP: *.olsztyn.mm.pl 22.09.07, 21:57
        Mam ja igły, ostre igły, będę kłuć niegrzeczne
        szczygły.
        • Gość: welicki jan Re: szmit -porażka IP: *.ols.vectranet.pl 22.09.07, 23:41
          Nie strasz panie Aga. Władzy nie zdobywa się raz na zawsze.Żałosny ten wasz PIS
          i jego radni. Skąd wy ich bierzecie? Jakiś casting dla zakompleksionych, czy co?
          Co to za kandydaci na posłów? Kto to jest pan Arent i co zrobił? Kolesiostwo
          jedno wielkie?
          • Gość: lolek Re: szmit -porażka IP: *.olsztyn.mm.pl 23.09.07, 08:35
            >Kto to jest pan Arent
            nie wiem
            > i co zrobił?
            zamienił się w kobietę.
            ;-))
            A tak ogolnie to o ile pamietam arent dostala sie do sejmu za posla
            szczyglo.
          • Gość: Ola Re: szmit -porażka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.07, 15:04
            Ostatni casting na polityków widziałam w poniedziałkowym programie Szymon
            Majewski show.
    • Gość: patriota Re: Aleksander Szczygło: Kampania będzie krótka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.07, 11:20
      Szczęśliwie dla województwa wraca Aleksander Szczygło. Wreszcie ktoś
      przywróci porządek.
      • Gość: lolek Re: Aleksander Szczygło: Kampania będzie krótka IP: *.olsztyn.mm.pl 23.09.07, 11:42
        I pokaże dla jurka i jego sługusów miejsce w szeregu.
        Zaprowadzi też porządek w olsztyńskim PiS.
        Tak trzymać panie Aleksandrze.Jestem z Panem.
        • Gość: yo PiS - pospolita IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.07, 12:03
          (Onet)Wypowiedź premiera Jarosława Kaczyńskiego (w Rzeszowie) skomentowała w
          swoim blogu Joanna Senyszyn:

"Na konwencji PiS w Rzeszowie (22.09.2007) wódz jedynej słusznej partii grzmiał,
          że zwycięstwo PO i LiD to nowy 13 grudnia 1981. Zadziwiająca, choć trafna
          samokrytyka. Stan wojenny, według większości Polaków, był mniejszym złem. Zatem
          zwycięstwo PiS byłoby złem większym. To prawda. Wygrana PiS oznacza drugi rok
          1933. Grozi nam powtórka z historii. W polskiej wersji językowej – zwyczajny
          kaczyzm.

Trzeba pójść na wybory i sprzeciwić się IV Rzeszypospolitej. Jeśli znowu
          większości będzie wszystko jedno, będzie jeden naród, jedna partia, jeden wódz.
          W polskiej wersji - ten ostatni akurat bliźniaczy, bo nieszczęścia chodzą parami"

stoimy na progu państwa policyjnego, tylko wybory mogą obalić nowy kult
          jednostki i jedynej niemylnej pisowej siły narodu.
    • Gość: smtc Jestem przekonany że Olek Szczygło osiągnie IP: *.olsztyn.mm.pl 23.09.07, 12:32
      najlepszy wynik wyborczy w województwie.
    • Gość: olsztyniak68 Aleksander Szczygło: Kampania będzie krótka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.09.07, 12:54
      Aleksander Szczygło to jedyny poważny polityk w województwie. Do
      tego człowiek z zasadami. Bedę na niego głosował z całą rodziną,
      podobnie jak moi znajomi. Uważam, że nie ma sensu marnowac głosu na
      nic nieznaczących efemerycznych polityków, którzy nic dla regionu
      nigdy nie zrobią...bo i niby jak? Trzeba mieć siłę przebicia.
      Aleksander Szyczgło akurat ją ma.
    • trzymilionowy.post Aleksandrze Szczygło 23.09.07, 13:43
      Bardzo proszę o pokazanie publicznie nominacji
      gen. związanych podobno z GRU i FSB jakich dokonać
      miał pan Sikorski.
      Do tego czasu mam pana za człowieka pozbawionego
      honoru, oszusta i zwykłego oszczercę.
    • Gość: romek Tylko Szczygło się liczy z polityków z WiM IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.09.07, 08:50
      reszta to jakaś ciamciaramcia
      • Gość: Ola Re: Tylko Szczygło się liczy z polityków z WiM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.07, 09:14
        Hahaha....dobre:)
    • Gość: maestro Aleksander Szczygło: Kampania będzie krótka IP: *.kalisz.mm.pl 24.09.07, 13:02
      mam nadzieję ,że ostatnia pana ministra, jako kandydata na posła z
      naszego regionu dość wirtualnych posłów
    • Gość: spieprzaj_dziadu1 Aleksander Szczygło: Kampania będzie krótka IP: *.um.olsztyn.pl 24.09.07, 14:07
      Co tam Szczygło. Dajcie Nelly. To najlepszy nabytek PiS.
      O co jej właściwie chodziło w tym Rzeszowie ?
      O czym ona chce rozmawiać z Donaldem ? - o swoim mężu, o czym ?
      Myślę, że będzie ozdobą tej kampanii. Tak jak Piotrowicz - producent
      wkładek do obuwia w roku 1990, czy Pani poseł Sobecka, która gdy
      odwoływali Leppera z marszałka, to zaczęła się modlić na mównicy
      sejmowej, albo Gabriel Janowski, który z mównicy sejmowej zrobił
      sobie restaurację- marszałek Borowski nie mógł nad tym zapanować.
      Nelly czekamy. Jesteś w tym co robisz wspaniała.

Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka