Dodaj do ulubionych

Gdzie w Olsztynie zrobić sobie licówki?

17.02.08, 15:42
Chcę na zęby zrobić licówki. Szukam pewnego w tym "fachu"
specjalisty, godnego polecenia. Kogo byście poradzili?
Obserwuj wątek
    • ryba076 Re: Gdzie w Olsztynie zrobić sobie licówki? 18.02.08, 17:48
      ponawiam pytanie
      • Gość: ewa Re: Gdzie w Olsztynie zrobić sobie licówki? IP: *.ols.vectranet.pl 19.02.08, 19:47
        co to są licówki?
        • ryba076 Re: Gdzie w Olsztynie zrobić sobie licówki? 20.02.08, 14:57
          do Ewy - równe, białe zęby, ładny uśmiech w krótkim czasie:)
          Wejdź na google i poczytaj.
          A propo pytania, nikt niewie?
          • Gość: mała Re: Gdzie w Olsztynie zrobić sobie licówki? IP: *.cmbg.cable.ntl.com 28.03.08, 20:15
            tez mysle o zrobieniu sobie licowek i niestety mam podobny problem.
            na necie znalazlam tylko 3 osoby ktore zajmuja sie ich robieniem ale
            nie bylo przy nich rzadnych komentarzy
            • Gość: dentystka Re: Gdzie w Olsztynie zrobić sobie licówki? IP: *.gprs.plus.pl 05.04.08, 19:43
              licówki nie sa szybkim i tanim sposobem na poprawę usmiechu;-))))a
              poza tym tak na prawde wskazan do tego,aby je wykonac, jest na
              prawde niewiele. Jeli moge wam poradzic wybierzcie sie do jakieos
              kompetentnego dentystty,który udzieli Wam obszernej informacji
              odnosnie poprawy wyglądu waszego uzębienia- wystarczy dobra obopólna
              współpraca. A licówka zawsze wiąze się z koniecznoscią oszlifowania
              własnego zęba- nie szkoda?;-)
          • Gość: bart Re: Gdzie w Olsztynie zrobić sobie licówki? IP: *.acn.waw.pl 08.04.08, 20:11
            polecam zajrzenie na www.sujka.com.pl możesz zainwestowac w piękne włoskie
            licówki ; )
    • Gość: kotek54 Re: Gdzie w Olsztynie zrobić sobie licówki? IP: *.olsztyn.mm.pl 03.12.13, 14:36
      Polecam zrobienie licówek u dra Rojka w Olsztynie. Mam założone licówki na górnych jedynkach. Musiałam coś z nimi zrobić, bo miałam bardzo ciemne zęby po zatruciu. Efekt niesamowity! Jestem bardzo zadowolona. Doktor ma duże doświadczenie w tej kwestii :D
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka