Dodaj do ulubionych

Plany budowy hipermarketu między Nagórkami a Ja...

IP: *.016-87-6e6b7011.cust.bredbandsbolaget.se 07.10.03, 21:14
Brawo.B potrzebna inwestycja.Na terenie powinien się naturalnie
znależć basen(może nawet aqa-park-ten planowany od
praczasów).Do nadzortowania przedsięwzięcia proponuję
p.Michniewicza
Obserwuj wątek
    • Gość: AKANT Re: Plany budowy hipermarketu między Nagórkami a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.03, 19:33
      Małym sklepikom to kuz nic nie pomoże napisaliście. Tak. Bo te sklepiki maja
      miec kilka podstawowych produktów, które kupujemy rano na śniadanie ew. na
      kolacje, napoje cukierki, a sklepikarz ma na tym zarobic tyle ile zarabia
      przeciętyny mieszkaniec miasta. I tak należy patrzeć na ten rodzaj handlu.
      Natomiast Hiperm... maja zapewniać nam możliwość dokonania zakupów tzw. dużych
      raz na tydzień czy dwa, powinny być na skraju miasta, albi i kawałek za miastem.
      Od Realu do Leclerca już nie ma miejsca dla kolejnego. Natomiast na Lubelskiej
      powinien jak najszybciej powstać C&C. To jest baza do zaopatrzenia dla małych
      sklepików. Myślę, że to nie oni protestują, a p. Strot i spółka, którzy są
      na rynku monopolistami, którzy mają w kieszeni urzędników i którzy swoimi
      krzykaczami protestują.
      A więc między Nagurkami nie, a C&C tak.
    • Gość: AKANT Re: Plany budowy hipermarketu między Nagórkami a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.03, 23:04
      A tak na marginesie to istnieje konkurencja między hipermar...
      Dla przykładu powiem, że przed kilku miesiacami musiałem kupić 100m kabla
      do oświetlenia działki. Najbliżej miałem do Praktikera. Był po 2,49 za metr.
      Wydało mi się drogo więc pojechałem do OBI, tez był ale po 1,49. I już bym go
      kupił gdyby nie to że było tylko 50 m. Pojechałem do Jasamu i kupiłem
      ten sam, tej samej firmy po 0,75 za metr!!!!!
      A więc czem więcej tym lepiej, bo taniej.
      A dzisiaj mój kolega który ma mamę staruszkę, ale taką co musi sama robic
      zakupy stwierdził że dla niego Tesco do największy dar, bo zakupy zajmują tylko
      1,5 godz, a nie jak poprzewdnio całe popołudnie gdzie tylko jeździł od sklepu
      do sklepu po poszczególne produkty, a tu ma wszystko na miejscu. Tak, tak.
      • Gość: kot Re: Plany budowy hipermarketu między Nagórkami a IP: *.ols.vectranet.pl 10.10.03, 23:56
        Drogi Pat jesteś przewrażliwiony! wg prawa powinni ,do tej pory nie placili ,w
        tej chwili fiskus przeprowadził kontrole i już wiedzą jak wyprowadzają szmal za
        granicę i tylko od nas zależy cz z tych kontroli coś będzie czy też nie!to się
        nazywa społeczeństwo obywatelskie czyli takie ,ktore pilmuje swoich interesów w
        skali kraju ale w pierwszej kolejności na szczeblu lokalnym.co do basenu to
        może wymoc na naszych miejscowych wladcach by przy okazji pozwolenia na budowę
        coś zrobili w kierunku stworzenia centrum rekreacji. W rozmowach biznesowych
        takie zobowiązania są możliwe !Ale to musielibyśmy mieć mądre władzeczy mamy
        czas pokarze czy zależy im tylko na tym by zaspakajac potrzeby miejscowych
        biznesmenów czy na sercu leżą im sprawy miasta i mieszkańców.
      • Gość: hen Re: Plany budowy hipermarketu między Nagórkami a IP: *.ols.vectranet.pl 14.10.03, 19:00
        Jesli połączyć ten wątek z ostatnimi informacjami dotyczącymi utraty terenu (jak
        widać miasto nie ma już żadnego prawa do działki po aquarenie) to zastanówmy
        się, czy komuś na takiej sytuacji nie zależało. Dziś sieć handlowa (mniejsza o
        nazwę, nie płacą mi za reklamę) może kupić teren od syndyka. Za cenę
        wynegocjowaną z nim. A na własnym terenie może robić praktycznie to co chce.
        Ciekawe, kiedy wiewiórki, jaszczurki lub muszki zaczną gadać o prywatnych
        kontaktach prezydenta i innych członków zarządu Olsztyna z osobami
        zainteresowanymi. I kto sprawdzi, co z tego mieli (lub mają).
    • Gość: Marcin B. Olsztyn Re: Plany budowy hipermarketu między Nagórkami a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.03, 02:58
      Tych co chcą postawic molocha i tych co mają władzę w wydawaniu
      pozwoleń na ich stawianie powinni publicznie zlinczować.kolejny
      market szajs w tak małym mieście to porazka.rozumiem ze to
      kolejne miejsca pracy wtym biednym miescie,ale bez przesady-
      misto powinno postarac sie o lepszego inwestora.hipermarket to
      wylegarnia bezlitosnych kierowników i managerow i skaczacych
      wokol nich pracownikow za psie pieniadze.moja opinia jest
      jednoznaczna-precz z kolejnym marketem w tym
      pieknym,turystycznym miescie
      P.S.
      TRZY HIPERMARKETY OBOK SIEBIE TO IDIOTYZM DO
      POTEGI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: kot Re: Plany budowy hipermarketu między Nagórkami a IP: *.ols.vectranet.pl 12.10.03, 22:22
        wylęgarnia bezlitosnych kierowników ? o czym ty piszesz ?tak jest na całym
        zachodzie nie ma opiepszania w pracy ,nie ma palenia itp. że za małe pieniądze
        tak jak już pisalem w handlu w Polsce nigdzie nie płacą dobrze. Moja
        ciotka ,która pracuje w polskim supermarkecie zagina jak w zachodnim za podobne
        pieniądze. Jeśli myślisz ,że polski właściciel będzie ciebie traktował i lepiej
        płacił niż zachodni to się głeboko mylisz. "Byznes is byznes "liczy się
        rachunek ekonomiczny.W Olsztynie przydałby się nie tylko "kerfur" ale i macro i
        selgros i li roy merlin i auchan i castorama .To jest nasz interes lokalny.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka