Dodaj do ulubionych

Czy zakazac ruch motorowek na Jeziorze Krzywym...

IP: *.norampac.com 11.11.03, 22:19
Co myslicie o stworzeniu strefy ciszy na jeziorze Krzywym... Moim zdaniem sa
one potrzebne tam jak piesc oku. Stan wody jeziora tez bylby pewnie lepszy
gdyby zakazac wszelki ruch motorowek i innych spalinowych pojazdow wodnych.
Jedynym dopuszczalnym sprzetem spalinowym powinna byc policyjna motorowka...
I to wszystko. Zaglowki, Lodki, kajaki byly by sprzetem dozwolonym...Co o
tym sadzicie... Na pewno wypad na plaze bylby przyjemniejszy.
Obserwuj wątek
            • Gość: mamut Re: Czy zakazac ruch motorowek na Jeziorze Krzyw IP: *.norampac.com 12.11.03, 23:16
              Nie przecze ze niema milosnikow sportow motorowodnych, jednak moim zdaniem
              akwen Krzywego jest niezmiernie niewielki na tego typu cele... Mam raczej
              wizje malych zagloweczek, bialych wioslowych lodek z siedzacymi parami (mozna
              by bylo takie lodeczki np. wynajmowac na godzine lub dwie. Kajaki szybko sunace
              po powierzchni wody. Plusk wody, szum wiatru i ludzki smiech, bez codziennego
              charkotu silnikow ktorych dzwiek jest nam nieodlaczny kazdego dnia. Po zatym
              nie oszukujmy sie. Motorowka to silnik przytwierdzony do lodzi, lub bedacy jej
              stala czescia. To takze kapiacy olej, wylana benzyna rozlewajaca sie teczowa
              barwa po lustrze wody. Piekna lecz jednak zabojcza dla natury. Tak swoja
              droga jestem ciekaw jakie wypowiedzi dali by na ten temat miszkancy Likus,
              ktorych domostwa prawie sa przytulone do Jeziora. Chcialbym tez wiedziec o ile
              to mozliwe kto z was jest posiadaczem takiego sprzetu... To tylko moja opinia.
              Tylko tak jeszcze jedno dodam: W dziecinstwie czesto widywalem plywajacy
              zarowno po jeziorze Krzywym jak i Dlugim pewien gatunek ptaka wodnego: Perkoza
              (jedno i dwu czube.) Kiedy ostatnim razem ktos z was widzial te ptaki na tych
              jeziorach?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka