Dodaj do ulubionych

Szukam psychoterapeuty w Olsztynie

IP: *.era.pl 19.06.09, 11:29
Chodzi mi głównie o problemy związane z lękami.
Obserwuj wątek
    • alinka_li Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie 19.06.09, 11:53
      Napisz do mnie na priv, może będę mogła ci pomóc:)
      • alinka_li Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie 19.06.09, 15:01
        Podciągam wątek, bo na razie nie pomogłam:I
        Zapraszam do wpisów
        • Gość: Ursus Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.09, 15:21

Jak ciągnąć, to ciągnąć.
          • Gość: arnii Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: *.spray.net.pl 20.06.09, 11:30
            żadnej rady???
            • Gość: marzycielka Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: *.olsztyn.vectranet.pl 21.06.09, 08:47
              Polecam p. Jacka Dolińskiego tel. 089 533 66 38, przyjmuje na ul. Wędkarskiej na
              Likusach. Wizyty nie mają ograniczenia czasowego- pacjent decyduje ile czasu
              potrzebuje. Jest bardzo rzeczowy i konkretny, a przy tym ma świetne poczucie
              humoru. Mówi bez ogródek w czym widzi problem i pokazuje kilka rozwiązań. Mi
              bardzo pomógł i mogę go z czystym sercem polecić. Życzę powodzenia.
              • Gość: mix Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: 37.157.196.* 28.08.12, 22:37

czy to forumowy yadol tyrający kecawę?
    • Gość: Norbert Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.09, 16:13

Kto chodzi do psychiatry, ten upadł na głowę.
      • Gość: ten Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: *.olsztyn.mm.pl 22.06.09, 17:01
        Na Pstrowskiego jest ośrodek dla uzależnionych spróbuj tam.To jest tam gdzie
        wjeżdża się na kolonie mazurską ,naprzeciwko poczty.Pozdrawiam i powodzenia na
        drodze do trzeźwienia .Jeżeli tego chcesz?
        • Gość: ke Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.09, 19:24
          A skąd wniosek, że chodzi o uzależnienie?
          • Gość: stara baba Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: *.olsztyn.vectranet.pl 22.06.09, 19:31
            Czego można spodziewać się po ludziach,którzy nie odróżniają psychoterapeuty od
            psychiatry ?
            • Gość: Norbert Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.09, 23:53

Wyjaśnij w 3 zdaniach, stara babo.
              • Gość: stara baba Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: *.olsztyn.vectranet.pl 24.06.09, 14:49
                W jednym zdaniu : Norbert myli psychiatrę z psychoterapeutą.
                • Gość: Kinga Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.09, 14:58

Norbert chce, byś wyjaśniła różnicę między psychiatrą a
                  psychoterapeutą. Sama chętnie przeczytam.
          • Gość: ja Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: *.olsztyn.mm.pl 22.06.09, 23:43
            Czytanie tekstu ze zrozumieniem się kłania.
            • Gość: arnii Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: *.era.pl 24.06.09, 10:23
              Czy można tu na kogoś liczyć?
              W końcu dojdzie do tego że każdy ze swoim "Ja" pozostanie sam.
              Mówiąc na czyjś problem - "ja na to sram".
              Tylko nie wiem do czego to doprowadzi.
              Pewnie do tego że w końcu każdy będzie miał problem.
              A pomocy z nikąd.
              • Gość: szewc Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.06.09, 16:01
                A na co liczyłeś? Że ktoś cie wyleczy przez internet? Tu w tym temacie trzy
                osoby podają ci konkretne namiary a jedna nawet prosi cie na priv i co? Za mało
                ci? Niezadowolony? Moze jeszcze za rączke mamy cie tu potrzymac ?
                • Gość: arnii Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: *.era.pl 24.06.09, 19:40
                  Ciesz się że Ciebie nikt za raczkę nie musi trzymać.
                  Goguś się znalazł. A swoją drogą z priva się skontaktowałem.
                  A podany psycholog jest mi znany co wcześniej zapomniałem ująć.
                  Niestety nie udana wizyta.
              • Gość: Wojciechowska Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: *.ovh.net 26.08.09, 15:34

Przegrałam swoją stawkę życiową.
              • Gość: Ewa Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.09, 20:12

Moja rada: zacznij sie leczyć, zanim rodzina zacznie cie do tego
                zmuszać.Jak sprawę przeciągniesz, to zostaniesz bez zdrowia, a
                oprócz tego bez rodziny.
                Potrzebujesz pomocy.
                Ludzi, których szukasz, znajdziesz w otwartych oddziałach
                psychiatrycznych.
              • Gość: ad Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: *.static.dimenoc.com 24.01.13, 23:41

znamienne jest, że osoby nieszczęśliwe w swojej samotności szukają akceptacji i miłości poza sobą, a nie w sobie samych, w swoim wnętrzu
    • Gość: Maria Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.09, 19:51

Pierw idż do spowiedzi.
      • Gość: arnii Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 24.06.09, 20:19
        Byłem
        • Gość: szewc Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.06.09, 20:54
          Tobie to chyba wszędzie źle i ze wszystkim. Wstąp do ministrantów, ZHP i
          przestań kwękać i narzekać tylko weź się za robotę. Jeśli pracujesz w co wątpię
          to znajdź sobie kolejną pracę i masz po problemie
          • Gość: arnii Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 24.06.09, 21:25
            Tylko głupcom, wszędzie i ze wszystkimi dobrze.
            Chyba że jest się ślepcem i nic co wokół się nie rozumie.
            • Gość: szewc Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.06.09, 22:13
              głupcom tak - wszędzie i ze wszystkim jest dobrze. Malkontentom i nierobom
              wszędzie jest źle.
              • Gość: arnii Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 24.06.09, 22:31
                Jak chcesz wiedzieć to pracuje od wielu lat.
                Malkontentem może i jestem, ale wzieło się to z tąd,
                że obecny świat jaki tworzą ludzie, ze swej głupoty stał się nudny.
                A z nudy rodzi się narzekanie. Uważam że to bardza zdrowa reakcja.
                To, każda inna powinna być podejrzana. A że mam problemy natury
                lękowej, to szukam fachowca w tej dzidzinie. I tyle.
                • Gość: ten Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: *.olsztyn.mm.pl 24.06.09, 23:31
                  Już ci podawałem na Pstrowskiego są bardzo dobrzy fachowcy.Dociera to do ciebie?
                  • Gość: arnii Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 24.06.09, 23:47
                    A co "droga do trzeźwienia" ma wspólnego z lękami.
                    Ale za informację dziękuję. Pojadę zmierzę promile.
    • Gość: maja Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: 74.86.238.* 02.08.09, 22:07
      psychodynamika.olsztyn.pl/
    • Gość: love Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: 67.159.54.* 23.08.09, 19:24
      cry to the angels and let them swallow you
      • Gość: ?? Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.09, 22:52
        ?
    • Gość: ad Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: 85.17.146.* 31.08.09, 07:56
      goscniedzielny.wiara.pl/index.php?grupa=6&art=1250765097&dzi=1104708891&idnumeru=1250683259

ciekawa analiza współczesnej bezpłciowości i braku sensu życia
    • Gość: czesław Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: *.techentrance.com 05.09.09, 00:52

wypróbowany sposób na stres: butelka wódki + masowanie piersi
    • Gość: bogna Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: 216.38.53.* 07.02.10, 09:45

czy depresja, którą właśnie przechodzę, spowodowana jest utratą
      słońca, jego brakiem, czy może to brak ciepełka pod kołderką, już
      sama nie wiem...
    • Gość: kika Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.10, 23:36

jak sama sobie w takiej sytuacji nie pomożesz - to żaden
      psychoterapeuta ani psychiatra nie pomoże
    • Gość: Alicja Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.10, 08:58

Depresja....masakra... Czasem się zastanawiam, czy mnie też nie
      dopadła... Wstaję rano i chce mi się płakać, bo nie widzę sensu w
      tym wszystkim. Nic mi się nie chce... Staram się sobie zajmować
      czymś dzień, ale jak zaczynam coś robić, to od razu mi się
      odechciewa.... Zawsze miałam dość silny charakter, a teraz jakaś
      ciepła klucha się ze mnie zrobiła...
      • Gość: gonzo Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: *.vectro.com 28.11.11, 06:41

też tak często mam i nie tylko jesienią i zimą, ale kładę lachę na wszystko i to w pewnym stopniu rozwiązuje mój problem
    • Gość: Jerzy Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: *.internet.v.pl 26.07.10, 22:44
      www.psychoterapia.tm.pl/
      Gorąco polecam.
      • banaczek102 Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie 29.07.10, 08:37
        psychiatrzy, psychoterapeuci ..... też szukają dobrych psychiatrów i
        psychoterapeutów
        • Gość: ad Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.11, 15:35

psychoterapia to niezłe dojenie kasy bogatych świrów
    • all_is_in_you Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie 29.07.10, 12:56
      Na tego typu problemy zamiast psychoterapeuty polecam coaching, szczególnie ten
      oparty o techniki NLP
      • Gość: FRYCIA Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: *.olsztyn.vectranet.pl 29.08.12, 10:39
        NLP WOLNE ŻARTY ....KOLEŻANKO, KOLEGO...
      • Gość: Agnieszka123xxx Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: *.191.49.30.ipv4.supernova.orange.pl 07.10.22, 14:07
        Ja ze swojej strony polecam panią z Olsztyna, która ma gabinet tutaj: www.psychoterapiarutkowska.pl/
    • Gość: mm Re: Szukam psychoterapeuty w Olsztynie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.10, 01:30

żyj melancholią
    • Gość: beze Ja też szukam. IP: 195.116.0.* 13.09.10, 19:56
      Szukam dobrego psychoterapeuty (depresja, zab. nerwicowe). Ponoć panie: Niczyperowicz, Milewska- Gidzingier, Dobkowska się tym zajmują. Czy, ktoś leczył się u którejś z nich? Jakie opinie i efekty? Z góry dziękuję.
      • Gość: anna Re: Ja też szukam. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.11, 13:08

doradzam dolińskiego
        • Gość: aaa za póżno jabol i spóła IP: *.adsl.inetia.pl 28.11.11, 06:57
          ale starajcie się
          • Gość: aps Re: za póżno jabol i spóła IP: *.adsl.inetia.pl 30.01.12, 12:31
            lekarz by się rozchorował
        • Gość: aya Re: Ja też szukam. IP: *.1and1.pl 01.04.12, 07:08

warto i trzeba podjąć leczenie, nim demony dopadną duszę
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka