Dodaj do ulubionych

widział ktoś mój śrubokręt?

17.01.09, 12:43
nigdzie go nie ma, a pilnie potrzebuje go!

spytałem nawet googla, ale mnie nie pocieszył:
www.forum.spotter.pl/photoplog/index.php?n=4019
:/

bez niego nie zrobie hamulcy, przestane jeździć i będę musiał nick zmienić...
Obserwuj wątek
    • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 12:46
      Masz niekompletny nick:

"Żyd_mason_i_cyklista" !
      • mason_i_cyklista Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 12:48
        w konflikty gazowe (zarówno te z dużej, jak i te z małej litery) się nie
        mieszam, więc i nick jest taki jak ma być (no chyba że nie znajdę śrubokrętu)
        • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 12:56
          A nie, mnie akurat by taki w pełni pasował :))))
          • mason_i_cyklista Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 13:08
            podejrzewam że jest wolny, więc łap póki cię nikt nie ubiegł;)
            • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 13:11
              Dzięki za pomysł, ale mam ładniejszy!
              • mason_i_cyklista Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 13:15
                dlatego się też dziwie, czemu tak Ci się ten spodobał:P

a śrubokręta ni ma
                znalazłem już otwieracz do wina
                do konserw też się odnalazł
                mam komplet imbusów i film którego szukałem

nawet "bierki" się znalazły

a śrubokrętu jak nie było tak ni ma

rower czeka z utęsknieniem, a ja siedzę na forum zamiast się rozglądać;)
                • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 13:17
                  Z tych wszystkich wymienionych rzeczy, najbardziej "bierki" lubię :)))

Chyba cie nie zdenerwowałam?
                  :DDD
                  • mason_i_cyklista Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 13:22
                    gapuchna napisała:

> Z tych wszystkich wymienionych rzeczy, najbardziej "bierki" lubię :)))
                    >
                    > Chyba cie nie zdenerwowałam?
                    > :DDD
                    nie, staraj się dalej;)
                    • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 13:23
                      A w życiu, ja tu ponoć za "ciepełko" uchodzę :)
    • 2szarozielone Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 12:46
      grunt żeby kielnia i cyrkiel były na swoim miejscu
      • mason_i_cyklista Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 12:49
        a gdzie ja kielnią ustawie klocki?
        • 2szarozielone Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 12:57
          nie wiem, ja tylko w kwestii nicka zabrałam głos :)
          • mason_i_cyklista Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 13:04
            no masz, ale plama
            nie spracowałem żartu na początku:)
    • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 13:13
      Nie rób scen, chłopczyku.
      Ciesz się, że ołówka nie zgubiłeś - dopiero były dym! :D
      • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 13:14
        Dlaczego ołówek? Az tak cienko to widzisz?
        :D
        • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 13:17
          Nie znasz sie młoda, to nie mondruj, tak? :D

www.galeria.lasypolskie.pl/v/users/cibarius/gdansk/SP-LGO-przyjety.jpg.html
          • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 13:18
            Ja nie jestem młoda. Ja jestem w sile wieku!

A samolotem jużem leciała, phi, nie zaimputujesz mi! :DDD
            • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 13:28
              Też mi coś, wielkie mecyje.
              A ja w podejszłym i się nie chwalę! :D

No i za moich czasów się nie amputowało, się inkludowało.
              Zwłaszcza takim cfaniarom! :D
              • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 13:34
                Podejszły, nie podejszły... mecyje! Zwłaszcza że ostatnio z niedomytymi:)

Inkludować. O kurcze, nie sądziłam, ze czegoś nie znam:)
                • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 13:44
                  Życie pełnym jest niespodzianek.
                  I dla takich chwil wciąż warto żyć, nieprawdaż?

<na stronie: coś mi się qva Milleniuszem odbija> :D
                  • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 14:11
                    Milleniuszem? To chyba miłe? On jest Wspaniałym!

• niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 14:21
                      Miłe? Byłaś kiedyś Mille? =O
                      • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 14:26
                        Nie, ale ja chłonę co dobre :DDDDD

hihihihi, coś nie tak?
                        • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 14:31
                          I nic tylko panie te zberezieństwa i hihihi na okrągło.
                          Wziełoby się to jedno z drugim do roboty jakiej alboco? >:(
                          • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 14:39
                            Na emeryturze życie dogorywam. Ty się z młodzieniaszkami docieplam :)))
                            • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 14:42
                              A ja tam nie grymaśny, pani.
                              Talerz ciepłej strawy też drogą nie chodzi. :)
                              • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 14:47
                                Nie nie, wróćmy na Hochdeutsch, ja gwarą daleko nie ujadę:)
                                • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 14:51
                                  Kiedy ja Nieder, pani.
                                  No, może w powywach Mittel. Ale coraz rzadziej. :(
                                  • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 14:59
                                    Unten, hinten? a jakie to ma znaczenie?
                                    • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 15:07
                                      No i nie ma rady na nią, wyłazi wciąż to wyzwolenie i wyłazi. :(
                                      • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 15:09
                                        Boszzz, toż ja w czasach dzieci kwiatów rodzona:) Ma się tę tradycję we krwi!
                                        • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 15:19
                                          Znaczy się prawdę mówiłaś, nienowa taka już ona, ta tradycja. :D
                                          • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 15:20
                                            To po prostu poniżej pasa. Zwyczajnie dokopałeś! Zagrywka poniżej poziomu
                                            dopuszczalności. Złośliwość poniżej dna!

I co mi zrobisz?
                                            :DDDD
                                            • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 15:27
                                              Ja ci tam w metrykę nie zaglądałem.
                                              Sama-ś się prosiła. :D

A teraz to, eeeee... ucieknę? :/
                                              • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 17:04
                                                Dobra, to na ile oceniasz? :)
                                                • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 17:47
                                                  50k PLN rocznie? :/
                                                  (Na brudno, ma się rozumieć.)
                                                  • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 18:13
                                                    Za wysoko, zdecydowanie za wysoko :) Hmmm, ale miło mi, ze tak to widzisz....
                                                  • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 22:24
                                                    A powiedz, dlaczego miłe, zasadniczo? :)
                                                  • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 23:02
                                                    ..... bo mogłeś 70 PLN, i co wtedy bym rzekła? :)
                                                  • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 23:21
                                                    Uważasz się za z definicji niewartą 6000 miesięcznie???
                                                  • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 23:32
                                                    Tak na serio - tak, nie uważam, by za moją pracę płacono aż tyle. Byłoby miło,
                                                    ale niezbyt uczciwie.
                                                  • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 18.01.09, 00:30
                                                    Pytanie dotyczyło jednak tego, czy nie uważasz, że mogłabyś robić coś, co byłoby warte te 6k.
                                                    Dlatego wsadziłem tę definicję. :)
                                                  • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 18.01.09, 12:33
                                                    No niestety. Nie utworze biznesplany, nie zaprojektuję domu, zęba też nie wyrwę
                                                    - wybić mogę:)
                                                  • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 18.01.09, 15:28
                                                    Agresywność 1.

Ale co, nie możesz pójść do lepszej szkoły uczyć? :D
                                                  • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 18.01.09, 15:58
                                                    niski.oktan napisał:

> Agresywność 1.

???? - przymulam dziś - wytłumacz się.
                                                    >
                                                    > Ale co, nie możesz pójść do lepszej szkoły uczyć? :D

- czy ty Mój drogi wiesz, ile zarabia profesor zwyczajny, a po drodze nawet
                                                    habilitowany! To weź mi nie mów o lepszej szkole :) Wszystkie są złe pod tym
                                                    względem.
                                                  • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 18.01.09, 16:18
                                                    Ale do zagranicznej, alboco.
                                                    Takiej dla dzieci sławnych i bogatych? :/
                                                  • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 18.01.09, 16:31
                                                    Nie lubię dzieci. I co?
                                                  • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 18.01.09, 16:49
                                                    A ja owszem, lubię.

Ale tak jak kotka - przez pół godziny gili gili, ale później można odstawić na bok i pójść w swoją stronę.
                                                    I wrócić - jeśli w ogóle - wtedy, kiedy to ja będę miał ochotę. :cool:
                                                  • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 18.01.09, 18:56
                                                    Patrz! - jak miło:)
                                                  • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 18.01.09, 21:05
                                                    A gdzie? :/
                                                  • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 18.01.09, 23:48
                                                    Obok:) hihihi...
                                                  • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 19.01.09, 00:07
                                                    Ciemno coś.
                                                    Ale dlaczego? :/
                                                  • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 19.01.09, 00:36
                                                    Sama nie wiem. Cos się zmieniło. Widzisz, nastrój jest jak bańka mydlana. Mały
                                                    pstryk i po wszystkiemu :)))))
                                                    Za dużo Dwójki słucham, nastraja smutno:)))
                                                  • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 19.01.09, 00:44
                                                    Że niby Topferowa taka smutna? =O

<na stronie: Wreszcie sygnaturka do czegoś pasuje. :cool: >
                                                  • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 19.01.09, 00:50
                                                    Oj weź ze swojego na nasze, dobrze:))))
                                                  • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 19.01.09, 00:55
                                                    noaltair.w.interia.pl/muzyka/fakultet.mp3

Czego znów nie rozumiesz? :)
                                                  • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 19.01.09, 01:03
                                                    No i udało ci sie......... masz mój rechot!
                                                  • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 19.01.09, 01:14
                                                    :cool:
      • mason_i_cyklista Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 13:21
        przeceniasz możliwości mojego mieszkania, może i mam troszkę syf po szufladach,
        ale ołówek myślę że by się nie zgubił u mnie;)
        • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 13:22
          Tylko po szufladach? Chwalebne....chwalebne! :)
        • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 13:25
          No weśta mie tszymajta, następny umielec sie strafił.

Zajarzysz ty kiedyś jakiś dowcip w tym swoim wątku? :D :D :D

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=64121&w=89947659&a=89948867
          • mason_i_cyklista Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 13:27
            ale ja mówiłem o ołówku z twojego linka:) normalne gubią się nagminnie
            no i kto tu nie zjarzył żartu?:P
            • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 13:29
              E no to szacun. Duży masz lokal.
              Dobrze się składa, bo nie mam gdzie w lecie na nartach jeździć. :D
          • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 13:36
            Ja też jarzę! Co się czepia?
            :D
            • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 13:46
              I wszystko jasne - Gapcia zajarzyła!
              To stąd ta jasność za oknem! :D
              • mason_i_cyklista Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 13:47
                za oknem jasność, a rowerek czeka:(

ani śrubokrętu, ani czasu

ogarnąć się muszę
                • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 13:53
                  Może się autoprzemianuj na cudowne dziecko orbitreka, jak wciąż w 4 ścianach
                  gnijesz.
                  Taka ulga, choćby chwilowa, lepsza od braku ulgi. :D
                  • mason_i_cyklista Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 13:57
                    prędzej skonam!
                    wiatr we włosach i szum gum to jest to!
                    zresztą zawsze mam pod ręką zapasowy rower starej daty - nie do popsucia i
                    zawsze chętnie towarzyszący w jeździe miejskiej!

toteż i biorę go i jadę na miasto! elo!
                    • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 14:07
                      E to sory. Nic nie wiedziałem, że taki extreme ultras jesteś.

Znaczy się nie, że ukrainą pomykasz.
                      Ale, że po drogach publicznych. =O
                      • mason_i_cyklista Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 14:12
                        nie ukraina, a Ambasador!

a jazdę miejską wprost uwielbiam, dreszczyk emocji i przemykanie między
                        samochodami wprowadzają mnie w euforię. Mogę godzinami zasuwać między korkami i
                        sprawia mi to dziką satysfakcję;)
                        • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 14:22
                          What can I say?
                          Każdy jakiś jest. :|
              • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 14:32
                Wiesz, ze względu na tę - punktowaną przez ciebie różnicę wieku! - daruję
                hihihihi ( i co mi zorbisz? nic!!! hehhehe)
                • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 14:38
                  E tam, kein S-M? :'(

A ja się już w koszta wpuściłem, akcesoria obstalowałem. I to przez Internet! :(
                  • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 14:41
                    Jedes S-M. Jedes und alles Zeit!

Ile zainwestowałeś? Bo może minimalnej nie przekroczyłeś, więc nie warto?
                    • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 14:44
                      No.
                      To teraz już tylko na przesyłkę czekać. :cool:
                      • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 15:14
                        Ty może tak. Ale ja nadal nie wiem, czy warto:)
                        • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 15:18
                          Akurat to to zawsze wiadomo dopiero po. :|
                          • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 15:18
                            Nie masz racji - czasem widać swobodnie wcześniej!
                            • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 15:24
                              Ale ze mnie żaden Megajwer.
                              Ba, nawet nie Kaszpirowski. :(
                              • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 18:16
                                niski.oktan napisał:

> Ale ze mnie żaden Megajwer.
                                > Ba, nawet nie Kaszpirowski. :(

Taaa, to smutne........................: (
                                • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 22:23
                                  Taka jest prawda.
                                  Nie widzę nawet, co jest za winklem. A co dopiero w przyszłości. :(
                                  • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 23:01
                                    Ty z Poznańskiego, czy Krakus?

U nas w Królestwie nikt tak nie powie: zza winkla:)))
                                    • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 23:25
                                      Że w kongresówie "winkiel" niby nie mówią?
                                      I "plac" też nie? Albo "dach"? :D
                                      • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 23:33
                                        Winkiel to róg? tak? No to nie mówią. Z zza węgła, to tak:)
                                        • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 18.01.09, 00:31
                                          Chyba repatrianci zza Buga. :D
                                          • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 18.01.09, 12:33
                                            A jest coś na rzeczy:))))

Zmyślny facet jesteś, oktan, zmyślny!
                                            • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 18.01.09, 15:27
                                              To nie ja, to ksywka cię zdradza. :)
                                              • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 18.01.09, 15:59
                                                A widzisz, jednak nie znasz się. Ksywka zastępcza jest. Ino!
                                                • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 18.01.09, 16:17
                                                  Ersatz, nie życie?... :/
                                                  • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 18.01.09, 16:31
                                                    Ersatz, cholera, nie życie... miał być maj, miał być raj......
                                                  • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 18.01.09, 16:46
                                                    Z cholery w pytaniu zrezygnowałem celowo, aby - owątłalnie - nie urazić twych
                                                    uczuć. Dzień Siódmy, te sprawy...
                                                    A folgę swojemu zoologicznemu antyklerykalizmowi daję obok, w wątku Wilowki. :cool:
                                                  • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 18.01.09, 18:57
                                                    Byłam u Wilówki, byłam. Hmmm, i co dalej?
                                                  • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 18.01.09, 21:07
                                                    Już po zawodach. Był i poszedł.
                                                  • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 18.01.09, 23:48
                                                    U mnie dopiero będzie. Raz mnie o wiek wypytywał! Hm, ciekawość, czy skrupulatność:)
                                                  • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 19.01.09, 00:09
                                                    Niepedofil? =O
                                                    Może sztuczny jakiś.
                                                  • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 19.01.09, 00:37
                                                    No wiesz! Wolałabym, byś inaczej zinterpretował zaistniałą sytuację. Bardziej
                                                    jednak propedofilowato:)))) Ech!
                                                  • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 19.01.09, 00:47
                                                    Proszę uprzejmie: sztuczny niepedofil pedofil. :)
                                                  • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 19.01.09, 00:51
                                                    Słabo! Plisss, wysil się ciutkę:)
                                                  • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 19.01.09, 00:59
                                                    Oj nie rób scen, dobre było, zwarte i treściwe.
                                                    Prawie jak haiku. :cool:
                                                  • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 19.01.09, 01:05
                                                    Lubię robić sceny. Najchętniej to publicznie. I wybabrywać rodzinne brudy na
                                                    oczach gawiedzi:)

A kto ci powiedział, ze ja japońszczyznę cenię? He? Kto????
                                                  • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 19.01.09, 01:13
                                                    Ale - sądząc po pierwszym akapicie - chyba raczej ganguro niż haiku. :D
                                                  • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 19.01.09, 01:20
                                                    A już zdecydowanie nie gejsza. Z moim charakterem!
                                                    Ale chyba najchętniej do nie ganguro, a Gargantua - bardziej swojskie:)))))
                                                  • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 19.01.09, 01:23
                                                    Łatwiej ubrać, niż wyżywić? :D
                                                  • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 19.01.09, 01:34
                                                    Odwrotnie!!!!

Kobiet nie znasz? - wieczna dieta:)))
                                                  • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 19.01.09, 01:39
                                                    Nie znam kobiet. :|

Ale ten wściekły apetyt to chyba przez dietę?...
                                                  • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 19.01.09, 01:45
                                                    Apetyt mam, nie, nie wściekły - idzie go zaspokoić:))))
                                                  • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 19.01.09, 01:51
                                                    No widzisz, a ja już miałem uciekać, jak wyskoczyłaś z tym na duże G. :/
                                                  • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 19.01.09, 01:54
                                                    Kontynuuj..................:DDDDDD
                                                  • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 19.01.09, 01:58
                                                    Uciekanie?
                                                  • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 19.01.09, 02:00
                                                    Do łóżka?
                                                  • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 19.01.09, 02:02
                                                    Nie wiem, pytam.
                                                    Zdaje się, że masz jakąś koncepcję...
                                                  • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 19.01.09, 02:12
                                                    Mam. Jednak łóżko:)

Ja mam juz drugą w nocy na zegarze, nie szkoda czasu?
                                                    :DDDDDDDD
                                                  • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 19.01.09, 02:19
                                                    Czasem szkoda.
                                                  • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 19.01.09, 02:21
                                                    Więc?

(komendy niczym w podrzędnym garnizonie :)))))
                                                  • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 19.01.09, 02:27
                                                    Wciąż jeszcze czegoś nie wiesz? :)
                                                  • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 19.01.09, 02:32
                                                    Na dziś już wszystko.
                                                    A nie wiem jeszcze baaardzo, baaardzo wiele. Douczem siem:)
                                                  • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 19.01.09, 02:36
                                                    Byle z książkami nie przeholować - głowa się od nich niszczy.
                                                  • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 19.01.09, 02:39
                                                    Nie nie, to będzie empiryzm w czystej postaci. A jakie fajne mam obmyślone
                                                    doświadczenia! Że ho ho!!!
                                                    Dobranoc:)
                                                  • niski.oktan Re: widział ktoś mój śrubokręt? 19.01.09, 02:42
                                                    Dobra. :)
    • ursyda Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 13:23
      kliknij na swój link, tam na "obecnym" zdjęciu stoi taki koleś. to
      on zabrał ci twój śrubokręt!
      • mason_i_cyklista Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 13:29
        zna go ktoś? ktokolwiek widział ktokolwiek wie
        lipa przebrał się za lotnika, teraz to nikt go nie pozna...
        • ewa.x Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 13:30
          To ciocia Krysia przebrana za lotnika
          • mason_i_cyklista Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 13:35
            hm... robi się ciekawie jak w horrorach Agathy Christie

zaraz się okaże że złodziejem jest ogrodnik!
            • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 13:37
              A nie, bo to kowala powiesili....
          • ursyda Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 13:37
            ewa.x napisała:

> To ciocia Krysia przebrana za lotnika

znana jako Krystyna z gazowni
            • ewa.x Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 13:38
              ursyda napisała:

> ewa.x napisała:
              >
              > > To ciocia Krysia przebrana za lotnika
              >
              > znana jako Krystyna z gazowni

Tak, to ona
              • ursyda Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 13:38
                Swoją drogą.., że ten mason na to nie wpadł...
                Zawsze trzeba tym facetom pomagać
                • ewa.x Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 13:40
                  A weź, mało to rozgarnięte takie...
                • mason_i_cyklista Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 13:41
                  my faceci, nawet masońscy, po prostu jesteśmy niedomyślni,
                  od się domyślania mamy kobiety. no i polityków niektórych - oni bardzo lubią się
                  domyślać... coś tam coś tam;)
                  • ursyda Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 14:05
                    To nie wy macie nas, tylko my mam was
                    niedomyślnych:)
                    coś tam coś tam
        • ursyda Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 13:37
          Koleś wie co robi a ty się wykaż, co tam taki lotnik dla masona:)
          • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 13:43
            Dlaczego ja nieustannie czytam Mansona???

Jakiś podtekst?
            :)
            • mason_i_cyklista Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 13:44
              oooo co to to nie
              może i mason
              może i cyklista
              ale żaden manson!
              • gapuchna Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 14:12
                Ufff, znaczy krwi nie będzie :)
    • psychcio Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 14:45
      Leży na parapecie. ślepaku:D
    • heart_of_ice Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 18:59
      Moge ci swoj pozyczyc na troche:
      https://www.cad.pl/rys/screwdriver2.jpg

Pauli
      --
      Morze jest w końcu, pod wieloma względami, tylko bardziej mokrą formą powietrza.
      [T.P]
      • psychcio Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 21:26
        heart_of_ice napisała:
        > Moge ci swoj pozyczyc na troche:
        Ale twój jest lewoskrętny:(
        • mason_i_cyklista Re: widział ktoś mój śrubokręt? 17.01.09, 23:07
          spoko spoko, sąsiad mnie poratował, rowerek już na chodzie
          a śrubokrętu nadal nie ma.
          pewnie się znajdzie jak już nie bedzie potrzebny, a ja bede szukał czegoś innego
          (otwieracza do wina, który znalazłem podczas poszukiwań?)
          • mason_i_cyklista Re: widział ktoś mój śrubokręt? 18.01.09, 12:24
            żnalazłem:D:D:D
            • heart_of_ice Re: widział ktoś mój śrubokręt? 18.01.09, 12:26
              Powiedz lepiej, gdzie byl:D

Pauli
              --
              Morze jest w końcu, pod wieloma względami, tylko bardziej mokrą formą powietrza.
              [T.P]
              • mason_i_cyklista Re: widział ktoś mój śrubokręt? 18.01.09, 12:39
                leżał na podłodze, zaraz obok mojej nogi jak siedziałem przy komputerze
                ale skubany skrzętnie się schował między dywanem a zwisającym z łóżka prześcieradłem

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka