Dodaj do ulubionych

Babo, śniadanie podano ;)

17.02.09, 09:18
https://www.cooking.pl/images/foto_przepis/standardowe/przepis_1378.jpg

Według zamówienia. Za skojarzenia nie odpowiadam ;) Kwiatek gratis ;)

Endżoj! :)
Obserwuj wątek
    • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 10:44
      Dzięki. Racuchy zjedzone, kwiatek zjedzony ;))))
      • szwagier_z_niemodlina Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 10:49
        Czesc wam obu, Baby_razzowe, sniadaniowe:-)
        • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 11:05
          :DDDD
          Czołem Szwagrze :)
        • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 11:20
          Cześć Szwagrze, Ty już pewnie dawno po śniadaniu? ;)
          • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 11:25
            Za późno zajrzałam na forum i w efekcie te Twoje racuchy zjadłam na drugie
            śniadanie :D
            Teraz czas na kofi i jakiś coś słodkiego :)
            • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 11:37
              Jadłodajnia na szczęście nie podaje śniadań tylko od 6 do 8 ;)
              Ja też muszę kofi zapodać ;)
              • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 11:47
                a chodziłaś w Krakowie do baru mlecznego takiego na grodzkiej? tak mi się
                niewinnie skojarzyło, bo właśnie mam ochotę na placki ziemniaczane z sosem
                myśliwskim stamtąd :D

PS: tam miało być "coś słodkiego" a nie "jakiś coś słodkiego" ;)
                • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 11:53
                  Jakieś bary pamiętam, ale czy na Grodzkiej to było, to już nie pomnę.
                  Chodziłam na sałatki gdzieś tuż obok rynku, w piwnicy - wyleciała mi nazwa, do
                  knajpy meksykańskiej takiej ogromnej z zakamarkami, do Dynii (super podwórko :)
                  i jeszcze do paru innych ;) Ale nie ma to jak zapiekanka na Kazimierzu :)))

PS A ja mam Prince Polo ;)
                  • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 11:55
                    Jak sałatki w piwnicy to pewnie chimera :D Potem otworzyli jeszcze ogródek :)
                    A ja zjadłam kremówkę i milkywaya :D
                    • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 11:56
                      Tak, Chimera! :)

Mnie by to zasłodziło! :)
                      • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 11:58
                        No więc pójdziemy tam kiedyś :DDDD

Zapijam kawą, więc nie jest tak źle :P
                        • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:00
                          Z przyjemnością :DDD A potem do Zoo :DDD
                          • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:02
                            Byłam ostatnio we wrześniu, wiesz jakie mam czaderskie zdjęcia? Małpy to są
                            jednak fotogeniczne :D
                            • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:10
                              Wiem, wystarczy, że w lustro spojrzę :DD
                              A propos zdjęć, to rzuciłabyś jakąś Espanią kiedyś... ;)
                              • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:15
                                Teoretycznie jest ponad 3000 zdjęć, w praktyce jedna płyta z Kanarka się
                                wysypała i walcząc z narastającym z tego powodu wqrwem, staję na rzęsach by
                                odzyskać część zdjęć. Napisz tylko na co stawiasz: czy na zabytki, bujną
                                roślinność, czy może na mnie :PPP No i z jakiego miasta, a będzie mi łatwiej ;)
                                • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:30
                                  Stawiam na miksa by DJ Makak ;)

Znam ten ból, jak coś ze zdjęciami nie tak, mam nadzieję, że Ci się uda odzyskać!
                                  • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:34
                                    Ok, jak się z tym uporam to będzie miksik :D

A najgorsze jest to, że jak wkładam płytę do kompa to mi się wyświetlają te
                                    zdjęcia, więc mnie ch.. strzela podwójny, bo widzę które dokładnie pójdą się
                                    gonić. I niektórych jest mi wybitnie szkoda, bo są naprawdę dobre.
                                    • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:40
                                      Fajnie :)

Ale jak to Ci się wyświetlają i nie masz do nich dostępu??
                                      • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:42
                                        Nie dają się przekopiować na dysk, bo mnie od razu wywala. No a wyświetlają mi
                                        się miniaturki, nie da się powiększyć, więc o dupę to rozbić grrrr
                                        • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:45
                                          :((( Chyba nic Ci nie doradzę. Ale sztuka miniatury również bywa piękna ;)
                                          (dobra, już Cię nie denerwuję ;)
                                          • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:51
                                            Nie denerwuj mnie, Małpo :PPPP

miałam np. takie zdjęcia

https://esculturasdegrancanaria.blogia.com/upload/20080326210854-esculturas-de-2008-046.jpg
                                            • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:55
                                              :)))) Kostiumu się zapomniało? ;))
                                              • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:57
                                                Jej tak! Ja tam paradowałam w kąpielowym :DDDD
                                                • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:58
                                                  No, na zdjęciu jest poza kadrem :D
                                                  • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:00
                                                    To nie moje zdjęcie. Ja robiłam tej wdzięcznej parce z innej perspektywy :P
                                                  • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:11
                                                    Dobra dobra, teraz się nie wymiguj :p
                                                  • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:13
                                                    Bo jutro śniadania nie będzie :>
                                                  • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:18
                                                    Grozisz mi?! :DDD
                                                  • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:20
                                                    Ukazuję potencjalne konsekwencje :D
                                                  • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:25
                                                    Dyplomatka, skubana! :D
                                                  • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:28
                                                    Phi, też mi nowość! Lupus mi to już od dawna powtarzał :D
                                                  • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:30
                                                    Czyli jesteś znaną szantażystką na forum :D
                                                  • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:31
                                                    Hola hola, proszę mi tu nie mylić pojęć. Nawet osobistych nigdy nie szantażowałam :P
                                                  • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:34
                                                    Na każdego jakiś hak się znajdzie albo teczka (dyplomatka) :D
                                                  • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:36
                                                    Jestem zakupoholiczką i palaczką. Wystarczy haków :>?
                                                  • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:40
                                                    Aż nadto! ;)

PS Chcesz o tym porozmawiać? :D
                                                  • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 20:49
                                                    Nie mam nic do dodania. Moje czyny mówią same za siebie :P
                                                  • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 23:44
                                                    Ja wszystko obserwuję i sobie zapisuję :P
                                                  • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 23:54
                                                    A skserujesz mi później Twoje notatki? :D

PS: Co chcesz jutro na śniadanie? :>
                                                  • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 23:58
                                                    Nie mogę, to są notatki służbowe ;)

Skoro już pytasz, to coś owocowego - może jakąś sałatkę? ;)
                                                  • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 18.02.09, 00:09
                                                    Nie takie rzeczy się na studiach kserowało :P

Mam podejrzenie, że jak sobie tak będziemy codziennie wątki na śniadanie
                                                    zakładały, to dostaniemy banana ;)))
                                                  • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 18.02.09, 00:17
                                                    He he, kserowało i odkładało ;)

No w końcu małpom się banan należy :DDD
                                                  • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 18.02.09, 00:19
                                                    Aż strach pomyśleć ile drzew poszło na te nasze kserówki...

Żebyśmy od tego wszystkiego nie dostały małpiego rozumu ;)))
                                                  • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 18.02.09, 00:21
                                                    Spoko, na pewno ktoś je wykorzystał do papier-mache ;))

Ja innego nie posiadam :DD I Ty też nie! ;)
                                                  • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 18.02.09, 01:56
                                                    Jestem niewinna :P

Ja na pewno mam inny! Mamy nowy rok i nowe życie, w którym chcę być mądra :P
                                                    Zatem cały małpi rozum dostajesz Ty w prezencie od losu moja droga Małpo :P
          • szwagier_z_niemodlina Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:04
            razzmatazzy napisała:

> Cześć Szwagrze, Ty już pewnie dawno po śniadaniu? ;)

Hej, ja juz nawet na obiad ide :-)
            Sniadanie to ja jak rasowa klasa robotnicza, taka wielkopiecowa. 6:10 :-)
            • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:07
              O 6:10???? O mamuniu. Póki co to o tej godzinie przewracam się na drugi bok. Ale
              jak już będę robotna, to chyba i mnie tyknie takie wczesne jedzenie.
              • szwagier_z_niemodlina Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:25
                Bo ty jestes, Babo poludniowa, a ja na odwrot. Chociaz w tych twoich stronach to
                i fjordy i lodowce jak odpowiednio na poludnie daleko. Na Ziemi Ognistej jest
                najbardziej na poludnie wysunieta pizzeria swiata.
                Na polnoc podobno jakas na Nordkappie. Ja widzialem za kolem polarnym i
                hinduskie restauracje.
                • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:31
                  Przy sprzyjających wiatrach Ziemia Ognista będzie moja w październiku, przy
                  niesprzyjających kiedyś... i pewnie bardziej prawdopodobna jest ta druga opcja,
                  bo mam podejrzenie, że w tym roku wyczerpałam już limit wycieczkowy :>
                  • szwagier_z_niemodlina Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:37
                    Ja bym tam chcial i jeszcze dalej cos takiego zobaczyc:

www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-536928/Revealed-The-Antarctic-iceberg-looks-like-giant-humbug.html
                    Ziemia O. jest podzielona miedzy Chile a Argentyne, nie?
                    • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:46
                      Śliczne to co zalinkowałeś :)

Tak, podzielona.
                      • szwagier_z_niemodlina Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:48
                        Prawda ze ladne? :-) I angielskiego slowa humbug sie nauczylem, kolejny falszywy
                        przyjaciel tlumacza :-)

Ty jestes za Chile, a przeciw Argentynie, nie? Ja tez, od czasu bramki Maradony
                        reka i lektury "Ciotki Julii i skryby" :-))))
                        • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:53
                          To ja też się go nauczę :D

A nie nie. U mnie nie ma "za" i "przeciw". Najpierw zafascynowała mnie
                          Argentyna, potem Chile. I tak czy siak muszę tam pojechać, obojętne mi w jakiej
                          kolejności.
                          • szwagier_z_niemodlina Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:03
                            A propos falszywych przyjaciol to mi sie bardzo podoba ze po niderlandzku
                            "bruutal" (tak sie chyba pisze) oznacza "odwazny, smialy". :-)

Za reke Maradony i cala postac Diega - nie! :-) Ale nie robie z tego ideologii :-))
                            • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:06
                              "brutal" to jedno z moich ulubionych słów, rzecz jasna nie w jego podstawowym
                              znaczeniu

a ja miałam szansę zobaczyć Diega na własne oczy, w ramach bonusu na koncercie
                              Kusturicy, ale spóźniłam się i nie dostałam już biletu brrr
                              • szwagier_z_niemodlina Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:15
                                baba_krk napisała:

> "brutal" to jedno z moich ulubionych słów, rzecz jasna nie w jego podstawowym
                                > znaczeniu

Jak bylas jeszcze mala dziewczynka, albo w ogole cie nie bylo, to w PRL byl taki
                                plyn zapachowy (?? tak sie mowi) dla facetow. Tak sie nazywal. "Brutal". Prasa
                                ironizowala ze nastepne w serii beda "Cham", "Sadysta" i "Damski bokser". Dzis
                                czytam ze mozna miec na nazwisko Chamski i nie przeszkadza to w karierze na
                                scenie :-))
                                • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:20
                                  Oczywiście, że brutala pamiętam :D

Właśnie sobie wyguglowałam Chamskiego. Ma ciepłe spojrzenie :)
                                  • szwagier_z_niemodlina Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:32
                                    Cie choroba, za co dzis mozna trafic do Wikipedii.

Aha, moze to cie zainteresuje:

www.unilang.org/wiki/index.php/False_friends
                                    • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:39
                                      Może i my kiedyś trafimy ;)))

Fajne to :)
                                      • szwagier_z_niemodlina Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 14:15
                                        baba_krk napisała:

> Może i my kiedyś trafimy ;)))

Mysym nawet mysleli ze szwagrem zeby sobie nawzajem biogramy do Wikipedii
                                        napisac,a co ?:-)

>
                                        > Fajne to :)

Uwielbiam takie rzeczy :-)
                                        • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 20:51
                                          To napiszcie i mnie, tylko bardzo proszę nie pomylcie się z rokiem urodzenia, bo
                                          mnie ostatnio każdy o inny wiek podejrzewa :>
            • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:11
              6.10? Nie ma takiej godziny, chyba chodziło Ci o datę :D
              • szwagier_z_niemodlina Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:27
                R-ty, ty sobie wyobrazasz co by bylo jakby budowlancy zaczynali prace sniadaniem
                o 10 nad ranem? Byscie wszyscy w namiotach mieszkali i bylby rozwiniety rynek
                kredytow jurtowych :-) Subprime tent loans crunch by byl a niesplacajacy
                dluznicy uciekaliby z namiotami zamienionymi z nieruchomosci w ruchomosc pod pacha.
                • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:37
                  W sumie ja tam lubię mieszkać pod namiotem ;) No może zimą zainwestowałabym w
                  igloo. Wyobrażasz sobie te ogłoszenia? Igloo, 20m2, salon, sypialnia, aneks
                  kuchenny (lodówka gratis), tanio sprzedam. Solidny strop, nie trzeba odśnieżać
                  dachu. :D
                  • szwagier_z_niemodlina Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:46
                    To jestt jakis pomysl, ale podobno klimat sie nam ociepla. Patrze za okno i nie
                    wierze, ale kogo to obchodzi w co ja wierze :-)) Zbierac potem mieszkanie do
                    wiader, metoda na zapewnienie plynnosci w nieruchomosciach? :-DD
                    • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:50
                      Zawsze można je zamrozić, jak lokatę. Do zamrażarki, zainwestować w samochód z
                      chłodnią i na Spitsbergen ;)
                      • szwagier_z_niemodlina Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:01
                        A jak szczeniaki pomaza graffiti na czarno to sie stopi. Duze ryzyko, cholera....
                        • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:16
                          Ale za to jakie ładne filary można z sopli wykonać ;) A w ogródku zamiast
                          krasnala - bałwanek :D
                          • szwagier_z_niemodlina Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:18
                            A tanie igla wielkoplytowe sie da? I co z dzialkami na takich osiedlach?
                            • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:21
                              Rozmach Ci się marzy, widzę, ale te wyższe piętra mogłyby się stopić od słońca ;)
                              Działki jak działki - lodowiska dla dzieci by były!
                              • szwagier_z_niemodlina Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:33
                                A chlopstwo andropauzowe to gdzie wyslac jak dzialki nie ma? Na lodowisko???

Zostalaby tylko lodowa budka z piwem :-)
                                • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:35
                                  Niech łowią ryby w przeręblu :D

No proszę, zimne piwo i lody ;)
                                  • szwagier_z_niemodlina Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 14:14
                                    Wpadna i bedzie spokoj? ':-)
                                    • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 23:46
                                      Pewnie, nabiorą wody w usta ;)
      • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 11:19
        Wiedziałam, że się skusisz na kwiatek ;) Zawsze do usług! :)
        • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 11:25
          Jakoś ostatni taki kolor jest mi wyjątkowo bliski ;)))
          • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 11:37
            No co Ty? :D
            • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 11:48
              W różnych odcieniach ofkors :P
              Już nie jestem blondzią, już mi wypada :DDDDDD
              • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 11:53
                No tak, teraz kontekst jest inny :D
                • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 11:56
                  No baaaa, wiedziałam co robię :D
                  Tyle tylko, że teraz muszę się bardziej starać ;)
                  • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 11:57
                    Nosisz ze sobą encyklopedię czy Googla? :D
                    • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 11:59
                      Stawiam na telefon do przyjaciela, albo zasłaniam się galopującą sklerozą :D
                      • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:00
                        A umiesz wybrać numer tipsami? ;)
                        • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:03
                          Przy 10cm tipsach nie umiem, dlatego krzyczę do telefonu "przyjaciel" i od razu
                          mnie łączy :DDDDDDDDDDDDDDDD
                          • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:13
                            Z 0-700? :DDDDDD
                            • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:16
                              Profilaktycznie mam zablokowane, żeby mnie nie kusiło :PPPPP
                              • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:38
                                A co, spory rachunek przyszedł ostatnio? :p
                                • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:48
                                  Srepsa na zakończenie naszego wieloletniego związku przywaliła mi rachunek na
                                  prawie 300 zł. No jak nic będzie głośny rozwód z tymi złodziejami. A rachunku za
                                  kom. boję się, ale nie przez 0-700 tylko przez roaming :/
                                  • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:52
                                    Postaraj się o rozwód z orzeczeniem o winie Sepsy ;)

Trzeba się było tyle nie włóczyć, a tak to masz teraz roaming :D
                                    • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:55
                                      I niech mi jeszcze alimenty płaci :PPP Chyba wszystkim ich będę odradzała.

Niby używałam ichniejszego numeru, ale zdarzyło mi się ileś razy odpisać na smsa
                                      czy zadzwonić z polskiego. No i teraz drżę :P
                                      • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:57
                                        ;)))) I odszkodowanie za straty moralne ;)

Zależy ile razy Ci się zdarzyło na smsa odpisać ;)
                                        • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:03
                                          Dożywotnie :DDDD

No raczej sporo, bo myk polega na tym, że chyba zapomniało mi się poinformować
                                          ludzi, że spadam na miesiąc i dostawałam smsy typu: czy przyjdę tu i tu, o tej i
                                          o tej godzinie. O mamuniu, chyba teraz dostanę po kieszeni...
                                          • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:17
                                            Zachciało Ci się zniknąć po angielsku do Hiszpanii, to teraz masz ;)
                                            • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:21
                                              Akcja akcja reakcja ;)))
                                              • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:26
                                                Łańcuszka się zachciało, to teraz płać ;)
                                                • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:30
                                                  Normalnie zero zrozumienia, co za znieczulica panuje na północ od kraka :P
                                                  • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:32
                                                    Nie próbuj wziąć mnie na litość :D
                                                  • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:41
                                                    Słowo litość jest mi obce :P
                                                  • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 23:45
                                                    Zapamiętam i nie będę Cię o nic błagać, nawet o śniadanie ;)
                                                  • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 18.02.09, 00:11
                                                    Spoko spoko, pasem na gołą dupę przyłoję Ci gratis :P
                                                  • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 18.02.09, 00:17
                                                    Nie mogę się doczekać :D
                                                  • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 18.02.09, 00:19
                                                    Kajdanki też mam w zestawie, zatem drżyj :P
                                                  • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 18.02.09, 00:22
                                                    (D)rżę :DDDDD
                                                  • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 18.02.09, 01:57
                                                    Tylko później mi nie szlochaj, że boli. Będę bezlitosna :P
    • puszysta_gimnazjalistka Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 11:41
      Szkoda, że jestem już po śniadaniu.
      Idę po pączka.
      • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 11:43
        A ten pączek to niby na lancz? ;)
        • puszysta_gimnazjalistka Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:27
          Pączek to czysta energia dające siłę klikać.
          • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:38
            A na ile kliknięć wystarcza?
            • puszysta_gimnazjalistka Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:24
              20 minut, 20 kliknięć ;)
              • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:27
                To leć uzupełnić zapasy, bo cienko widzę Twój dzisiejszy dzień na forum ;)
      • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 11:49
        Przynieś więcej, znajdzie się miejsce :D
        • puszysta_gimnazjalistka Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:26
          Dwa z lukrem, dwa z pudrem i dwa z polewą czekoladową?
          Idę.
          • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:35
            To dla mnie dwa z polewą czekoladową, bo wczoraj wpieprzyłam 0,5 kg
            chrustu/faworków z pudrem i chwilowo pudrowo jestem zaspokojona ;)))
            • puszysta_gimnazjalistka Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:48
              No proszę, a ja byłem w weekend u mamy, chciała mi dać wiadro faworków, ale
              uciekłem, czy to był błąd?
              • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:56
                Uciekłeś? Puszysty, ja Cię nie poznaję. Popraw się, bo inaczej będę rozczarowana
                Twoim nieodpowiedzialnym zachowaniem :>
                • puszysta_gimnazjalistka Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:30
                  Znaczy się to był błąd, idę naprawiać, znaczy idę jeść :P
                  • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:32
                    No ja zaraz też spadam do znajomych na obiad, bo to już pora :D
    • menk.a Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 11:50
      A co to? Polenta z malinami i ubitą śmietaną?:>
      • menk.a Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 11:51
        I kwiaty pelargonii.:P
        • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 11:56
          Eeeeeej weź, pelargonii bym nie zjadła, to musi być coś innego :P
          • menk.a Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:22
            baba_krk napisała:

> Eeeeeej weź, pelargonii bym nie zjadła, to musi być coś innego :P

Przecie widzę. A pelargonie znam, bo hoduję latem.:P
            • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:24
              To ja sobie może już mięty zaparzę :>
              • menk.a Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:02
                Kanieczna. :D Pelargonie nie są trujące. Zn kwiaty.:P
                • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:07
                  Spoko spoko, już zdążyłam zagryźć danio ogórkowo-czosnkowym :D
      • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 11:55
        Było, że racuchy ;)
        Jadłam raz w życiu polentę i jakoś średnio mi to podeszło. Ale maliny + bita
        śmietana = ekstaza ;)))
        • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 11:57
          Ja od malin wolę truskawki, a i tak ostatni mam maksymalną fazę na ananasa. Aż
          sama siebie przerażam ;)
          • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 11:59
            No, truskawki to jest megaekstaza :D
            Ananasy też uwielbiam! :)))
            • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:04
              Ale mnie z tym ananasem dopiero na wakacjach tak złapało. Jeśli przez cały dzień
              nie zjadłam chociaż małej puszuni ananasów, albo nie wyżłopałam soku to
              wieczorem musiałam iść na malibu z ananasem :PPP
              • razzmatazzy Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:14
                Niezły z Ciebie ananas, Makaku ;)
                • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:17
                  No to w porę się zorientowałaś, Gorylico :PPP
                  • menk.a Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:23
                    A mnie nie wiem, czego się chce... Źle...:-/
                    • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 12:25
                      Jak wyzdrowiejesz to i chcicę/zachcianki odzyskasz ;)))
                      • menk.a Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:03
                        Oby. ;))))
                        • baba_krk Re: Babo, śniadanie podano ;) 17.02.09, 13:08
                          no jak nie, jak tak :DDDDD
    • chinsk.i.smok Masz, babo, placek! 17.02.09, 21:50

• baba_krk Re: Masz, babo, placek! 18.02.09, 00:12
        A wkleić chociażby małej fotuni placka to już nie łaska? :PPP
        Ja Cię bardzo proszę, popraw się ;)
    • baba_krk RazZ sałatka czeka: 18.02.09, 10:56
      https://www.gotujmy.pl/ri/33420_grecka-salatka-owocowa-w-arbuzie_0_2.jpg
      • razzmatazzy Re: RazZ sałatka czeka: 18.02.09, 23:14
        Troszku się spóźniłam, ale z radością skonsumuję ją na późną kolację :))) Senks!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka