Dodaj do ulubionych

Dogodziłem sobie ręką!

01.04.09, 16:09
I podrapałem się w prawy dolny kwadrant prawego półdupka, który właśnie był
mnie zaswędział!

Mógł wprawdzie był swędzieć dalej, ale co, tak do końca życia miałem się
mordować???
Obserwuj wątek
    • funny_game Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 16:11
      To jak na mój gust, to dogodziłeś sobie w kwadrat.
      • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 16:16
        Na kwadracie to ja teraz garuje, a podrapałem się w kwadrant. Prawie na kierunku
        interkardynalnym.

Fany, co ci tu bede cieniował - zayeboza! :D
        • funny_game Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 16:57
          Znaczy też mam zakosztować i się w kwadrat ręką? :F
          • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 18:00
            Tak w robocie to nie wiem, czy powinnaś. :D
            • funny_game Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 18:04
              Oj, ale to Ty aż tak??? :P
              • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 18:11
                Ja tam qrna nie wiem qrna, jaki tam u ciebie dress code i inne kody, co uchodzi,
                co komu wypada i skąd. To wolę nie rekomendować, zasadniczo. :)
                • funny_game Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 18:27
                  Dziś mam na dupęsie nieco za duże spodnie, więc nie ma większych problemów z
                  sięgnięciem do kwadratu, jak sądzę.
    • kitek_maly Ja też ręką, dłonią znaczy... 01.04.09, 16:11

W której trzymałam wafelka. I ruchem jednostajnym, posuwistym i
      zmiennokierunkowym wkładałam go... Do buzi. :>
      • niski.oktan Re: Ja też ręką, dłonią znaczy... 01.04.09, 16:19
        Kitkó, zawsze byłem zdania, że szanujesz się i ceniłem to wysoce.
        Tym razem też mnie nie zawiodłaś - wiedziałem, że to nie lód. :)
        • kitek_maly Re: Ja też ręką, dłonią znaczy... 01.04.09, 16:39

No bez przesady. Włożenie loda to już by było zboczenie. ;P
          • niski.oktan Re: Ja też ręką, dłonią znaczy... 01.04.09, 16:50
            Tak jak ustaliliśmy, Kitkó - drobna perwersdyjka OK.
            Ale zboczeniom mówimy NIE! >:(
      • cytrynka_ltd popatrz,bo 01.04.09, 17:08
        ja też dogodziłam sobie kokosowymi wafelkami:))
    • gapuchna Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 16:12
      Ale uważaj, co by ścięgna nie nadwyrężyć....
      • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 16:20
        A jak ja się bałem, że nadwErężę, to co teraz? :D
        • gapuchna Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 16:38
          Teraz to już tylko ćwiczyć, byś doszedł do perfekcji dogadzania sobie...
          • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 16:48
            W moim wieku albo już się doszło, albo się nie żyje. :)
            • kitek_maly Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 16:51

A jaki jest wiek Twój?
              • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 16:56
                Podejszły. :)
                • kitek_maly Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 16:59

To Ty taki podejszły i taki zbok? :>
                  • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 17:01
                    Po bożemu - stary satyr. :D
                    • kitek_maly Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 17:06

No weź pooowiedz.
                      • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 17:10
                        Ale co, Kitkó?
                        • gapuchna Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 17:13
                          Jesu, no ile masz lat - co za tajemnice robisz?
                          • kitek_maly Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 17:14

No właśnie. :)
                            Nie odwracaj kitka ogonem. My tu jak rodzina. :P
                            • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 17:38
                              58
                              • kitek_maly Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 17:50

Naprawdę? :>
                                Czytając te głupoty, które wypisujesz - nie dałabym Ci nawet 40. :P
                                • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 17:52
                                  No dobra, 47.
                                  • kitek_maly Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 17:54

36? :P
                                    • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 18:33
                                      No dobra, jeżeli dociągnę do przyszłego roku, przeżyję Ciechowskiego.
                                      • kitek_maly Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 18:37

To nie jesteś wcale tak silnie posunięty, żeby się tytułować podeszłym. :)
                                        • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 18:40
                                          Mam podziękować?
                                          • kitek_maly Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 18:46

Za posunięcie? :P
                                            Nie, nie musisz. :) Cała przyjemność po mojej.
                                            • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 18:48
                                              Nie wiem, za co. Tak się spytałem.
                                              • baba_krk Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 19:16
                                                To masz taki Dziadowy wiek? :>
                                                • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 19:49
                                                  Nie mów, że miałaś plany. :D
                                                  • baba_krk Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 20:04
                                                    Czasem od planów lepsze są spontany :D
                                                  • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 20:05
                                                    W moim wieku już trzeba planować. :D
                                                  • baba_krk Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 20:08
                                                    Po pierwsze bardzo ładny wiek, a po drugie planuj, przeca Ci nie bronię :P
                                                  • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 20:18
                                                    Co ty możesz o tym wiedzieć? :D

A bez żartów - widziałaś, jaka kiła w Hiszpanii?
                                                    gospodarka.gazeta.pl/Gielda/1,96284,6447793,Deflacja_w_Hiszpanii.html
                                                  • gapuchna Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 20:20
                                                    Nie uwierzysz, ale a propos Hiszpanii i narzekań nad ichnim państwem - sporo
                                                    słów krytycznych usłyszałam w kościele.
                                                  • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 21:56
                                                    gapuchna napisała:
                                                    > Nie uwierzysz, ale a propos Hiszpanii i narzekań nad ichnim państwem - sporo
                                                    > słów krytycznych usłyszałam w kościele.

W jakim sensie "słów krytycznych" i na jaki temat? I w jakim sensie "w kościele"?
                                                  • baba_krk Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 20:27
                                                    W sumie jako nastolatka to nic :DDDDDDDDDD

Widziałam, czytałam, słyszałam i od dawna mi o tym wszyscy donoszą. Ale podniosą
                                                    się, zobaczysz :)
                                                  • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 21:59
                                                    baba_krk napisała:

> W sumie jako nastolatka to nic :DDDDDDDDDD
                                                    >
                                                    > Widziałam, czytałam, słyszałam i od dawna mi o tym wszyscy donoszą. Ale podnios
                                                    > ą
                                                    > się, zobaczysz :)

Że jest padaka od dłuższego czasu, to wiadomo. Ale wieści o deflacji to nowość,
                                                    a to koszmarna zaraza. Chyba jedyne, co gorsze, to regularny kolaps, na krawędzi
                                                    którego balansuje teraz Ukraina.

A w to że się podniosą, też nie wątpię.
                                                    Ale kiedy, i co się będzie działo w międzyczasie, to jest inna rozmowa.
                                                  • baba_krk Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 22:09
                                                    Pozostaje mi czekać i obserwować. Myśl o emigracji tam od jakiegoś czasu i tak
                                                    zarzucona.
                                                  • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 22:26
                                                    Dobrze to podsumował pewien Kubańczyk aplikujący o wizę imigacyjną do Hiszpanii.
                                                    Zapytany, czy wie, że w Hiszpanii właśnie rozszalał się kryzys, odpowiedział:
                                                    Tak, ale w Hiszpanii kryzys kiedyś się skończy. A u nas nigdy.
                                                  • baba_krk Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 22:38
                                                    Niech on nigdy nie mówi nigdy. Tak czy siak bardzo chcę na Kubę. Tak chociaż na
                                                    kilka tygodni, kiedyś...
                                                  • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 22:51
                                                    No tak, rzeczywiście mógł się nie znać. To był lekarz.
                                                  • baba_krk Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 22:55
                                                    Ach, lekarz.
                                                    Oglądałeś "Habana blues"?
                                                  • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 23:32
                                                    Ja??? Oczywiście, że nie. :)
                                                  • baba_krk Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 23:39
                                                    Bardzo dobry film, oczywiście jeśli się lubi takie klimaty. Super muzyka, fajnie
                                                    pokazany klimat i poruszonych kilka interesujących tematów. Masz trailer:

www.youtube.com/watch?v=mWzAM-Jd_A0
                                                  • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 23:46
                                                    No i przegrałem - nie wiem jak odpyskować na taką parlę. :D
                                                  • baba_krk Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 23:48
                                                    No miałeś/masz 2 możliwości:
                                                    a) "Skoro polecasz, to na pewno obejrzę"
                                                    b) "W dupie mam takie filmy"

Chyba, że znowu chcesz się odnieść do nie tego co trzeba :P
                                                  • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 00:02
                                                    Qrde balans, spóźniłem się z odpowiedzią i nie mogę już teraz bezkarnie kłamać. :(
                                                  • baba_krk Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 00:05
                                                    Możesz. Załóżmy, że się jeszcze nie wszyscy przestawili na czas letni :D
                                                  • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 00:24
                                                    Sama chciałaś... :D
                                                  • baba_krk Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 00:27
                                                    Wiem wiem, za dobra jestem. Mam tego świadomość :P
                                                  • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 00:34
                                                    Nie narzekaj, przecież w necie sobie to kompensujesz. :D
                                                  • baba_krk Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 00:41
                                                    Jassne, namiętnie, pasjami i godzinami.
                                                    Nosz por favor, zachowuj się! Byle jak, ale się zachowuj :D
                                                  • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 00:51
                                                    Przestań, wiesz jak długo już nie napisałem niczego brzydkiego? Chyba od
                                                    południa nic! :D
                                                  • baba_krk Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 00:55
                                                    A ja chyba od południa nie rzuciłam żadnym bluzgiem. Co to się z nami dzisiaj
                                                    porobiło ;))))
                                                  • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 00:56
                                                    Ty się starzejesz. Ja to już mam za sobą. :D
                                                  • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 01:01
                                                    Chiba koniec miłości - zaczyna jakby rozpieprzać wątki po krzokach. Bezpośrednia
                                                    odpowiedź na twój ostatni wpis trafiła tu:
                                                    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=64121&w=93552589&a=93577713
                                                  • baba_krk Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 01:07
                                                    Pierwsze zmarszczki pojawiły mi się jakieś 8 lat temu, zatem nie ma rozpaczy,
                                                    już się oswoiłam z myślą, że nie będę wiecznie młoda :D
                                                  • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 01:20
                                                    JA już w liceum miałem męskie klasyczne. :D
                                                  • baba_krk Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 01:35
                                                    Proszę tu lansu nie uskuteczniać, bo jak wiadomo facetom zmarszczki dodają uroku.
                                                  • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 01:42
                                                    Niestety, tak letko to nie ma w moim życiu - konto je wygładza. :(
                                                  • baba_krk Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 01:46
                                                    chyba nie złapałam myśli o koncie, jeszcze raz plizz
                                                  • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 01:50
                                                    A co tu, panie, łapać?
                                                    Konto (vel gruby portfel) wygładza zmarszczki, i wsio.
                                                  • baba_krk Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 01:54
                                                    no właśnie tak to na początku zrozumiałam i skojarzenia poszybowały mi w
                                                    botoxową stronę :P
                                                    ja tam do 40-tki postanowiłam na bambino lecieć, a potem się zobaczy się ;)
                                                  • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 02:15
                                                    Botox?

https://www.cbc.ca/gfx/images/arts/photos/2006/12/05/stallone-get-061204.jpg

Niekoniecznie. :/

A to bambino to nawet nie wiem, co to jest. Ale na pewno jakaś perwera! :D
                                                  • baba_krk Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 02:20
                                                    No to ja już nie wiem jaka inna gładź szpachlowa wygładza ;)))

nadużyciem by było nazywać to perwerą :P

https://www.i-jedynka.pl/images/produkty/2007121915_krem%20pieleg%20bambino.jpg
                                                  • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 02:24
                                                    Jakim nadużyciem, jakim nadużyciem? Coś takiego dla starej baby??? =O
                                                    Perwera, aż się kurzy!!! :D
                                                  • baba_krk Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 02:29
                                                    Stara, ale jara? ;))) W sumie to jeszcze jara, bo zamierza rzucić, ot takie
                                                    ostatnie podrygi.
                                                    Perwerę bym odstawiła, gdybym się umawiała z gimnazjalistami? Nie sądzisz? :>
                                                  • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 02:35
                                                    Drygaj,drygaj. Jak rzucisz, zrobi się smutno.

NIe wiem, czy sądzę - zależy, po co chciałabyś się umawiać z tymi g. :D
                                                  • baba_krk Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 02:43
                                                    Dlaczego smutno i komu?
                                                    No jak to po co? Czuję silną potrzebę nauczania :D
                                                  • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 02:47
                                                    Gdyż rzucisz jaranie. Tobie.

Od drugiej klasy już legal. :cool:
                                                  • baba_krk Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 02:50
                                                    Znajdę inny, zdrowszy nałóg :D
                                                    Żarty żartami, ale wolę dorosłych, bardziej kumaci :)
                                                  • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 02:54
                                                    Nie tragizuj - nie do wszystkiego musi być mądry.
                                                  • baba_krk Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 02:56
                                                    Do nauki powinien, przecież ja się za nikogo nie nauczę :P
                                                  • baba_krk Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 03:01
                                                    Wyrzuciło mnie na koniec, spróbuję jeszcze raz. Pisałam: Do nauki powinien,
                                                    przecież ja się za nikogo nie nauczę :P
                                                  • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 03:04
                                                    Wystarczy inteligentny i chętny. I w lot załapie. :D

Ale może nas nie lubią już tutej i dają do zrozumienia, że won, zasadniczo?
                                                  • baba_krk Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 03:11
                                                    Tylko pytanie czy inteligencja 15-latka mnie zadowoli? :>
                                                    Raz z górki, raz pod górkę ;)
                                                  • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 03:15
                                                    Powtarzam - zależy, do czego ci on. Poza tym nie traćmy z oczu różnicy pomiędzy
                                                    inteligencją, wiedzą i mądrością. :)
                                                  • baba_krk Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 03:22
                                                    Do podzielenia się wiedzą.
                                                    A do całej reszty to potrzebny mi mix tych 3 składników, może być w różnych
                                                    proporcjach ;)
            • gapuchna Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 16:56
              Nie, no jak dochodzisz, to nie jest źle naprawdę! :))))
              • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 17:00
                Oni są inni, Gapciu. Im łatwiej przychodzi dochodzić. :D
                • gapuchna Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 17:05
                  Oni? Jacy oni? Czyżbyś......, ale chyba nie.... CO?
                  • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 17:09
                    Niestety, Gapciu, prawda jest brutalna - nie jestem kobietą. :(
                    • gapuchna Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 17:15
                      Oktuś napisał:
                      Oni są inni, Gapciu. Im łatwiej przychodzi dochodzić. :D = o jakich "onych"
                      myślałeś. Przypomnę - kontekst wypowiedzi dotyczył sprawności dochodzenia
                      wiadomego! Nie migaj się! Tylko smigaj o sobie.
                      • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 17:39
                        Co śmigaj?
                        • gapuchna Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 20:18
                          Co śmigaj? No opowiedz coś o sobie. Jak wyglądasz. Jaki masz kolor włosów. Ile
                          zamierzasz schudnąć i jak. Czy masz żonę. Ile masz potomstwa. Jaki jest stan
                          twojego konta. Masz mieszkanie czy dom z działką. Ile jesteś w stanie
                          przeznaczyć na kochankę. Kolor oczu. Karnacja. Dokładne co do milimetra (ważne!)
                          wymiary. Szybkość podejścia. Upodobania. Dokonania zawodowe.

Jasna anielka - możesz dodać też coś od siebie.....

:DDDDDDDDDDDD
                          • gapuchna Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 20:26
                            Ooooo! i jeszcze jedno - czy pozwolisz mi mieć w domu zwierzaki? Bo ja lubię
                            mieć w domu zwierzaki.
                            • kitek_maly Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 20:27

Słusznie.
                              I czy będziesz wyprowadzał zwierzaki? Bo mi na pewno nie będzie się chciało. :P
                              • gapuchna Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 20:30
                                Jakie mi? Jakie mi?!!!!!!!! Uzurpatorze!
                                :DDD
                                • baba_krk Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 20:33
                                  Jakieś 100 lat świetlnych temu widziałam telenowelę pt. "La usurpadora" ;)))
                          • baba_krk Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 20:26
                            O szaloooona. Toż to prawdziwy wywiad środowiskowy :P
                            • gapuchna Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 20:29
                              Daj spokój! To poważny człowiek, należy traktować go z cholerną atencją...
                              • baba_krk Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 20:31
                                I myślisz, że lubi przepytywanie i publiczną spowiedź? :>
                                • gapuchna Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 20:35
                                  Ależ tylko takie pieszczoty ceni. Wiesz, tak sam na sam to żadna przyjemność... :)
                                  • baba_krk Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 20:43
                                    Mam inne wyobrażenie o pieszczotach, no ale człowiek uczy się całe życie :D
                                    • gapuchna Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 21:05
                                      Ba! - bo ty myślisz indywidualnie, a Oktan - globalnie, wiec ja do niego się
                                      dostosowam :)
                                      • baba_krk Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 21:17
                                        Tylko się za bardzo nie zatrać w tym dostosowywaniu ;)
                                        • gapuchna Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 21:22
                                          A co? - on już zajęty kimś konkretnym?
                                          • baba_krk Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 21:30
                                            Ja nic nie wiem, Oktan mi się nie spowiada. Ja po prostu luźno się zastanawiałam
                                            czy Ty na serio czy w żartach o tym dostosowywaniu :>
                                            • gapuchna Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 21:38
                                              Ja po prostu luźno się zastanawiała
                                              > m
                                              > czy Ty na serio czy w żartach o tym dostosowywaniu :>

= no a jak sądzisz?
                                              :)
                                              • baba_krk Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 21:39
                                                wolałabym przemilczeć pierwszą myśl :P
                                                • gapuchna Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 21:47
                                                  hmmmm, dziwne. ale rozumiem, ze to tak z życzliwości? Prawda? :))))
                                                  • baba_krk Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 22:07
                                                    dzisiaj jest prima aprilis, prawda? ;)))
                                                  • gapuchna Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 22:14
                                                    no patrz, a ja zapomniałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:DDD
              • etwas-geheimnis Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 18:27
                Kurna ,co za zboki.Sio na odloty.pl ;-)
                • twardycukierek Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 18:37
                  etwas-geheimnis napisał:

> Kurna ,co za zboki.Sio na odloty.pl ;-)

Przyloty wolę, odloty mogą sporo opóźnione i przerywane być ;)
                  • etwas-geheimnis Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 19:34
                    Przyloty? Też bywają zazwyczaj, nie w porę.;-)
                    • twardycukierek Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 19:54
                      Typu wróciłem-wcześniej-z delegacji-kochanie przyloty? :)
                      • etwas-geheimnis Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 20:14
                        I vice versa.,;-)
                        • twardycukierek Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 20:18
                          To lot do szafy :D Przyspieszony.
                          • etwas-geheimnis Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 20:29
                            A w nocy wychodzi z szafy gość, ubrany tylko w futro żony. Pan to kto? Ja?
                            ...mol. A futro? A futro ...zjem w domu.;-)
                            • twardycukierek Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 20:52
                              ;D

Smacznego :D Sonata de-mol.

• lacido Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 21:03
      niski.oktan napisał:

> I podrapałem się w prawy dolny kwadrant prawego półdupka, który właśnie był
      mnie zaswędział!

słaba jestem z topografii, ktoś mi narysuje mapkę gdzie jest:prawy dolny
      kwadrant prawego półdupka??
      • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 21:44
        4 świata strony to inaczej kierunki kardynalne.
        A 4 kierunki pośrednie pomiędzy stronami świata to kierunki interkardynalne. I
        właśnie części, na które te kierunki interkardynalne dzielą różę wiatrów,
        przyjęto nazywać kwadrantami. Kwadranty też są 4, zasadniczo, jakby kto nie
        wiedział.

Oczywiście przy takim podziale nie ma prawego dolnego kwadrantu, jest tylko
        dolny. I precyzyjnie powinienem był powiedzieć o prawej stronie kwadrantu
        dolnego, w pobliżu linii SW (pd-zach).
        Ale użyłem skrótu myślowego, gdyż ówcześnie akurat spieszyłem się.
        No.
        • lacido Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 21:57
          to jeszcze mi powiedz co u Ciebie wyznacza północ to załapię ;)
          • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 22:00
            Jak to na mapie - góra. :D
            • lacido Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 22:05
              zależy jak leży, znaczy stoi, znaczy.. no wiesz jak to jest z punktem widzenia ;DDD
              • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 22:07
                Półdupek leży lub stoi??? =O
                Zadziwiasz mnie coraz bardziej. :D
                • lacido Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 22:12
                  inaczej
                  jak człowiek stoi to czasem zwisa, jak człowiek lezy to tez leży - trochę
                  wyobraźni ;)
                  • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 22:21
                    Co, półdup zwisa??? =O
                    No, chyba, że kobiecie... :D
                    • lacido Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 22:23
                      widzę, że nie oglądałeś seksu w wielkim mieście, był taki jeden odcinek w którym
                      pokazali pośladki starego faceta - KOSZMAR
                      • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 22:28
                        A były opodal pośladki referencyjne - starej baby? :D
                        • lacido Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 22:29
                          a jak myślisz? w duchu tego serialu: wszystkie kobiety mają zaje..fajne tyłki ;)
                          • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 22:34
                            No ta, stara baba w serialu???
                            Fuj! (Zdaje się, że tak to robią kobiety.)
                            • lacido Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 22:38
                              oczywiscie że są stare a że aktorki grające te stare są młode to inna sprawa ;)
                              • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 22:52
                                To jak w końcu - są te stare czy nie?
                                • lacido Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 23:03
                                  uhhhh
                                  na pewni chcesz żebym Ci to tłumaczyła? potem już nic nie będzie takie samo ;)))
                                  • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 23:35
                                    Chyba mnie z kimś mylisz - ja nikomu nic nie jestem winien i od nikogo nic nie
                                    chcę. :cool:
                                    • gapuchna Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 23:36
                                      Naprawdę?
                                      • lacido Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 23:44
                                        Naprawdę :)

A o co pytasz? ;)
                                        • gapuchna Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 23:48
                                          nie nie, to było do O. - że nic od nikogo nie chce:)
                                          • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 23:50
                                            Tak.
                                    • lacido Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 23:42
                                      dziwne więc to nie Ty pytałeś mnie o damskie pośladki w serialach? ;)
                                      • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 23:50
                                        Pytałem. Ale żebym się aż napraszał, to tak nie pytałem.
                                        • lacido Re: Dogodziłem sobie ręką! 01.04.09, 23:51
                                          jesteś obrażalski czy co? ;)
                                          • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 00:03
                                            Nie.
                                            • lacido Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 00:08
                                              No to fajnie bo już myślałam, że mam się kajać ;)
                                              • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 00:25
                                                Spokojnie. Możesz zostać w ubraniu. :D
                                                • lacido Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 00:28
                                                  wstyd nie znać znaczenia słowa ;)
                                                  • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 00:35
                                                    Nie mam wstydu. :D
                                                  • lacido Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 00:44
                                                    o Ty bezwstydny ;)
                                                  • niski.oktan Re: Dogodziłem sobie ręką! 02.04.09, 00:51
                                                    O, ja!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka