Dodaj do ulubionych

Sale zabaw na Ursynowie

15.11.12, 17:37
Poszukuje sal zabaw albo klubokawiarni dla chłopców 2,5rocznych w okolicach metra na ursynowie.
Obserwuj wątek
    • ana369 Re: Sale zabaw na Ursynowie 18.11.12, 14:54
      psiak to jest bardziej fryzjer,sala mizerna. W lelerku jest sala Odskocznia, tez niewielka sala, i zalezy jaka pani aktualnie pracuje, jest jedna która ciągle chodzi za dziecmi i wszystko odkłada na miejsce, mojego syna to bawiło a mnie irytowało..i ciągle zwraca uwagę to nie tak to inaczej....więcej tam już nie pójdziemy, wybieramy się do bajkolandii czy jakoś tak na ul.Hawajskiej, znajomi mi polecali, zobaczymy
      • domi_33 Re: Sale zabaw na Ursynowie 18.11.12, 21:16
        eee tam w psiaku jest fryzjer ale jest super taka kulkownia gdzie jest taki jakby tor przeszkód, mój to uwielbia. a w hockach kockach czytałam, że łaskę robią na innym forum i nie zdecydowałam się tam zajrzeć. w bajkoladnii dla mnie zbyt duży (często) tłum. wolę kameralniej.
    • 282paulina Re: Sale zabaw na Ursynowie 30.12.12, 14:29
      Ja często chodzę do sal zabaw z moim młodszym bratem. Byliśmy w Bajkolandia, Hocki Klocki i sali zabaw w centrum handlowym Land - Crazy Land.
      W mojej opinii - dla mnie jako dla osoby dorosłej Hocki Klocki są za małe, korytarze za wąskie i za niskie, gdyby dziecku coś się stało to nie wygodnie byłoby mi go stamtąd wyłowić.
      Małe zróżnicowanie zabawek, mało miejsca do biegania - chodzę do sal zabaw po to żeby brata wymęczyć, a tam to się nie udało.
      I kolejny minus to to, że w trakcie naszego pobytu byliśmy tam jedynymi ludźmi, pomimo tego, że był to środek tygodnia w godzinach popołudniowych. Może to był wyjątkowy dzień z małą frekwencją, ale dla mnie duże znaczenie ma obecność dzieci, bo według mnie w sali zabaw oprócz zabawy dziecko powinno uczyć się funkcjonowania w grupie rówieśników - szczególnie ważne dla tych którzy na co dzień nie chodzą do przedszkola lub żłobka.
      Mimo tego, że ja mam zastrzeżenia brat był zadowolony.
      Bajkolandia - wg. mnie najlepsza - przestronna, z wieloma atrakcjami - trampolina, zjeżdżalnie różnej długości i o różnych kształtach, kulki, mostki do przechodzenia, ściany wspinaczkowe, kącik dla młodszych dzieci.
      Jedynym minusem jest to, że gdy odbywają się urodziny to dzieci jest naprawdę dużo. Kiedy poszłam z bratem pierwszy raz do Bajkolandi miał 2,5 roku i te krzyczące, biegające dzieciaki mające 5-7 lat mocno go wystraszyły, ale z czasem się oswoił i teraz nawet woli chodzić jak są tłumy, bo zawsze wynajdzie sobie kogoś do zabawy (teraz ma 4,5).
      Dla zaczynających swoja przygodę z salami zabaw polecam Bajkolandię w godzinach porannych kiedy jest tam najmniej ludzi.
      Dla mnie dodatkowym plusem tego miejsca jest duża przestrzeń dla rodziców, których dzieci już samodzielnie poruszają się po konstrukcji. Bez problemu zawsze znajdzie się miejsce do siedzenia i można napić się chociażby pysznej kawy.
      W Landzie sala zabaw jest duża i w moim przekonaniu przeznaczona dla starszych dzieci - konstrukcja jest wysoka - osobiście na nią nie wchodziłam, ale sądzę, że najtrudniejsza do pokonanie za wszystkich, są też na niej zabawki tj. armaty z piłkami wydające odgłos strzelania. W tej sali zabaw nie podoba mi się jedynie ponura kolorystyka i mała przestrzeń dla rodziców - może na co dzień jest odpowiednia, ale akurat my byliśmy tam na urodzinach i z 20 zaproszonych gości tylko 8 rodziców znalazła miejsce siedzące.
      Co do sali zabaw w Leclercu to nigdy tam nie poszliśmy ze względu na to, że ani sala nie zachcę mnie swoimi rozmiarami, ani obsługa nie robi na mnie dobrego wrażenia (krótkie obserwacje dokonane w czasie wejść i wyjść do KEN CENTER).

Reasumując mojemu bratu podobało się w każdej sali zabaw, a ja stanowczo polecam Bajkolandię - moja siostra cioteczna przyjeżdża tu z Ochoty ze swoim 1,5 rocznym synem twierdząc, że to najlepsza sala zabaw w Warszawie.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka