Dodaj do ulubionych

Stacja kontroli pojazdów

21.03.15, 07:14
Jaką stację kontroli pojazdów polecacie na Ursynowie?
Obserwuj wątek
    • Gość: Rumcajs Re: Stacja kontroli pojazdów IP: *.dynamic.chello.pl 27.12.19, 23:09
      Na pewno nie Poleczki 11. Samochód przechodzi badanie techniczne ,a po 10 miesiącach w trakcie przeglądu przed sprzedażą wynajdują usterki wycenione na 2000 pln, a do zrobienia w rzeczywistości za 1000 zeta. W międzyczasie nie potrafią usunąć usterki / nie odpala po nocy / kasują ponad 500 zeta,wymieniają różne rzeczy, auto nadal nie pali,mechanik się przyznaje że nie wie co jest przyczyną .W innym warsztacie koszt 700 zeta,ale usterka usunięta. Partacze z dobrym szyldem
      • ppo Re: Stacja kontroli pojazdów 26.10.20, 13:36
        SKP to NIE JEST serwis! Oni mają sprawdzić, czy samochód nadaje się do jazdy (spełnia określone przepisami wymogi techniczne) na dzień przeglądu. A nie wróżyć z fusów co ci się w twoim złomie spier...li za 10 miesięcy!
    • bejoter1983 Re: Stacja kontroli pojazdów 13.11.21, 15:02
      Przestrzegam przed stacją diagnostyczną Okręgowa stacja kontroli pojazdów. AUTOCOM-BIS, ul. Wolska 225, Warszawa. Nie dają przeglądu z powodów, mimo że auto spełnia wymagania techniczne. Raz byłem to nie dale, bo świeciła sie kontrolka czujnika zużycia klocków hamulcowych, bo nie wymieniłem czujnika. To nie jest obligatoryjne wyposażenie i klocki były nowe. Nie sprawdzili klocków tylko odrzucili badanie i napisali że pojazd nie spełnia wymogów. Możliwe, że liczyli że będę chciał dodatkowo zapłacić za przegląd. Innym razem nie dali przeglądu, bo było niewielkie wgniecenie błotnika. Zwykli oszuści. Nie chodźcie tam bo będą chcieli was naciągnąć na dopłatę za przegląd po pretekstem bzdurnej usterki, która nie powoduje, że pojazd nie spełnia wymogów.
    • bejoter1983 Re: Stacja kontroli pojazdów 13.11.21, 15:04
      Przestrzegam przed stacją diagnostyczną Okręgowa stacja kontroli pojazdów. AUTOCOM-BIS, ul. Wolska 225, Warszawa. Nie dają przeglądu z powodów, mimo że auto spełnia wymagania techniczne. Raz byłem to nie dale, bo świeciła sie kontrolka czujnika zużycia klocków hamulcowych, bo nie wymieniłem czujnika. To nie jest obligatoryjne wyposażenie i klocki były nowe. Nie sprawdzili klocków tylko odrzucili badanie i napisali że pojazd nie spełnia wymogów. Możliwe, że liczyli że będę chciał dodatkowo zapłacić za przegląd. Innym razem nie dali przeglądu, bo było niewielkie wgniecenie błotnika. Zwykli oszuści i do tego chamskie teksty w stronę klienta. Nie chodźcie tam bo będą chcieli was naciągnąć na dopłatę za przegląd po pretekstem bzdurnej usterki, która nie powoduje, że pojazd nie spełnia wymogów.
    • bejoter1983 Re: Stacja kontroli pojazdów 13.11.21, 17:20
      Przestrzegam przed stacją diagnostyczną Okręgowa stacja kontroli pojazdów. AUTOCOM-BIS, ul. Wolska 225, Warszawa. Nie dają przeglądu, mimo że auto spełnia wymagania techniczne. Raz byłem to nie dali, bo świeciła sie kontrolka czujnika zużycia klocków hamulcowych, bo nie wymieniłem czujnika. To nie jest obligatoryjne wyposażenie i klocki były nowe. Nie sprawdzili klocków tylko, bo diagności są debilami i nawet klocków nie potrafią sprawdzić. Odrzucili badanie i napisali że pojazd nie spełnia wymogów. Możliwe, że liczyli że będę chciał dodatkowo zapłacić za przegląd. Innym razem nie dali przeglądu, bo było niewielkie wgniecenie błotnika. Zwykli oszuści i do tego chamskie teksty w stronę klienta. Nie chodźcie tam bo będą chcieli was naciągnąć na dopłatę za przegląd po pretekstem bzdurnej usterki, która nie powoduje, że pojazd nie spełnia wymogów technicznych, choć spełniał i na innej dostałem bez problemy wpis. Zwykli oszuści i naciagacia. Przestrzegam przed stacją diagnostyczną Okręgowa stacja kontroli pojazdów. AUTOCOM-BIS, ul. Wolska 225, Warszawa. Na innej stacji od razu dali mi przegląd.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka