Dodaj do ulubionych

ekspres do kawy saeco gdzie naprawa

26.11.16, 16:06
Witam, może ktoś wie, gdzie oddać ekspres saeco do naprawy ?

Dziękuję za ewentualne podpowiedzi,
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • mamap Re: ekspres do kawy saeco gdzie naprawa 01.12.16, 08:52
      Naprawa sprzetu AGD ul.Dembowskiego 12, parter, od skwerku wejscie. Widzialam tam ekspresy roznych marek, pan uczciwie mowi,czy da sie naprawic czy nie warto.
    • fwrunfw Re: ekspres do kawy saeco gdzie naprawa 01.12.16, 11:48
      Na Bemowie przy ul szobera za biedronka jest dobry i tani serwis ekspertów do kawy.
      W tym bloku co poczta od strony szkoły
    • jureni Re: ekspres do kawy saeco gdzie naprawa 23.04.18, 09:43
      Możesz oddać do Flinta na Powązkowskiej. To może na Bemowie, ale nasz ekspres przywrócili skutecznie i trwale do życia w 2 dni :P
    • drycki80 Re: ekspres do kawy saeco gdzie naprawa 29.01.19, 00:21
      Na Dereniowej 2 jest bardzo profesjonalny punkt sprzedaży i naprawy ekspresów. Serdecznie polecam. Mi pomogli bez ściemy i szybko.
      • areck Re: ekspres do kawy saeco gdzie naprawa 30.01.19, 14:48
        SPAMER!
        forum.gazeta.pl/forum/search,.html?pageNumber=1&query=&author=drycki80&title=&forum=
        • drycki80 Re: ekspres do kawy saeco gdzie naprawa 30.01.19, 16:34
          Czy przeczytales moje odpowiedzi? Gdzie spam? Prosze sprawdz czy to co napisalem nie jest zgodne z prawda. Wszystkie odpowiedzi krotkie, na temat i prawdziwe. Zastanow sie czy twoje pisanie o spamie nie jest facztycznym spamem.
          Na Dereniowej 2 zanioslem swoje stare Saeco pare tygodni temu i gosc zamiast przyjac ekspres najpierw sprawdzil go i udalo mu sie go nawet naprawic. Zaoszczedzilem czas i pieniadze. Chyba po to jest forum zeby sie dzielic wiedza. Pozdrawiam.
    • bartl-23 Re: ekspres do kawy saeco gdzie naprawa 02.07.20, 19:13
      Ja naprawiałem ekspres Saeco na Uprawnej 3, co prawda to Wilanów/Powsinek, ale w miarę blisko Ursynowa. Tu jest ich strona - dzierzawaekspresow.pl/
    • amelka3479 Re: ekspres do kawy saeco gdzie naprawa 24.08.22, 12:10
      Ja polecam serwis klinikaekspresow.pl/naprawa-ekspresow-bydgoszcz :) Szybko, sprawnie i bezproblemowo :)
      • espresso.bar1 Re: ekspres do kawy saeco gdzie naprawa 28.12.22, 19:10
        Najlepiej naprawiają we Flint espresso. Naprawy z całej Polski

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka