Dodaj do ulubionych

Znikają litery z logo naszej-klasy. Moda na kra...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.10, 11:29
Wy macie nasrane we łbach chyba. Wszystko się z Auschwitz kojarzy... Nie
jestem fanem NK, ale to tylko taka zabawa, rozbierają i wywożą taczką literki.
Obserwuj wątek
    • Gość: Tom Znikają litery z logo naszej-klasy. Moda na kra... IP: 80.87.38.* 04.01.10, 11:30
      Pewnie rebranding robią... I chcą zainteresować odwiedzających, o co chodzi i do czego to zmierza.

Kurcze, że też niektórzy mają idiotyczne skojarzenia... Mi by to do głowy nie przyszło. Ten nasz kraj to powoli jakąś patologią się staje, wszystko co siędzieje jest podpinane pod symbole.
      • Gość: glupie polaczki Re: Znikają litery z logo naszej-klasy. Moda na k IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.10, 16:15
        NAlerzy zamknąć ten antysemicki portal
        • Gość: fqw Dokładnie ... wiecie ile milionów żydów tam IP: *.jmdi.pl 04.01.10, 17:25
          zginęło. Jak możan sobie tak pokpiwać antysemicko!? no jak ..pytam się...?
          • Gość: .. Re: Dokładnie ... wiecie ile milionów żydów tam IP: *.opera-mini.net 04.01.10, 17:40
            Rząd Izraela jeszcze milczy ale reakcja środowiska międzynarodowego będzie druzgocąca! Dlaczego mam znów wstydzić się że jestem Polakiem... Prezydent Kaczyński powinien szybko przeprosić!
            • glos_europy Adam Michnik spać po nocach nie może ... 04.01.10, 18:01
              ...że to nie on trzepie kasę na Naszej Klasie..
              • part_of_the_game Drastycznie spada liczba wejść na stronę 04.01.10, 19:58
                to trzeba kombinować
            • krycha_z_gazowni Re: Dokładnie ... wiecie ile milionów żydów tam 04.01.10, 18:13

...a najlepiej od razu zalobe narodowa wprowadzic.
              W tym jest najlepszy.
              • michaelus_maximus Re: Dokładnie ... wiecie ile milionów żydów tam 04.01.10, 18:24
                narodowa zaloba to za malo! do kostytucji powinny zostac wprowadzone zmiany
                zakazujace prezentowania napisow z brakujacymi literkami!!!

wczoraj wieczorem widzialem nazwe jednego z hoteli na dachu budynku. jedna
                litera nie byla wogole podswietlona. przypadek, a moze jednak szydza z
                oswiecimia ???!
                • Gość: wako Re: Dokładnie ... wiecie ile milionów żydów tam IP: *.171.168.246.static.crowley.pl 04.01.10, 18:44
                  heheheheeh
        • Gość: Palio Fire 1.3 16V Юридиче IP: 89.169.5.* 11.04.14, 17:20
    • Gość: zonk Znikają litery z logo naszej-klasy. Moda na kra... IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.01.10, 11:34
      Jakby mieli udawać kradzież z Auschwitz to by cały napis wywieźli na taczkach
      - a tu pewno zmiana loga albo coś w tym stylu! Pewnie cały ten artykuł jest po
      to by to wypromować (zmianę loga, nazwy)?
      • Gość: Cymes Re: Znikają litery z logo naszej-klasy. Moda na k IP: *.microchip.net.pl 04.01.10, 14:44
        Poza tym ludziki mają coś , czego złodziejom z Oświęcimia brakowało - wysokiej
        klasy sprzęt marki "Drabina"
      • Gość: seksmita Re: Znikają litery z logo naszej-klasy. Moda na k IP: *.net-serwis.pl 05.02.10, 10:06
        To rozbieranie napisu może się kojarzyć wyłącznie z seksem:
        z rozbieraniem ciuch po ciuszku p. Applebaum-Sikorskiej, gdy mąż w
        delegacji ;-)
    • Gość: Tom Uuuu, poprzedni komentarz się nie spodobał...? IP: 80.87.38.* 04.01.10, 11:36
      No proszę.
      • Gość: qwerty a ja tam nie wiem czy to jest niesmaczne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.10, 18:56
        nie próbowałem, a nawet jeśli ktoś by częstował, to bym odmówił.
        ze względu na strach przed oskarżeniem o antysemityzm gastronomiczny.
    • s0ber Znikają litery z logo naszej-klasy. Moda na kra... 04.01.10, 11:38
      Nie ma jak dorobić sobie do czegoś ideologię, a potem mocno w nią uwierzyć.
      • Gość: przy_herbacie Re: Znikają litery z logo naszej-klasy. Moda na k IP: *.ghnet.pl 04.01.10, 16:15
        W GW często tak mają. A czytelnicy widać się ochoczo dostosowują.
    • dott84 Znikają litery z logo naszej-klasy. Moda na kra... 04.01.10, 11:39
      Nie wiem czy się śmieć czy płakać nad głupotą ludzką.
      Od dawna chodziła fama, że NK w nowym roku będzie zmieniać nazwę i layout strony.
      Nagle jacyś ludzie wyskakują z wersją, że jest to wyśmiewanie się z kradzieży
      napisu z Auschwitz. No ludzie...
      Niektórym to się w głowie już mechaci.

Tak samo jak tym co zakazali publikacji reklamy Hop Coli bo piosenka była w
      tonacji kolędy i mohery uznały, że to jest obraza ich uczuć religijnych.

• Gość: g.czy Znikają litery z logo naszej-klasy. Moda na kra... IP: 213.195.184.* 04.01.10, 11:48
      Będzie nowe logo i tyle ? Jakoś od razu z tym mi się skojarzyło a na pomysł
      szydzenia nawet nie wpadłem (zresztą by wtedy "pocięli" logo na 3 części? ).
    • 300zl to znaczy ze jak ja "połknę" ki_k_ liter 04.01.10, 11:51
      pisząc komentarz to robię jaja z napisu 'Arbeit macht frei'?
      trzeba mieć zdrowo narąbane w ciasnej główce
    • olias Znikają litery z logo naszej-klasy. Moda na kra... 04.01.10, 11:51
      jak by to powiedział słynny wieszcz Adaś Michnik - Gazeta Wyborcza znana jest
      z zoologicznej nienawiści do NK.
      p.s. mam nadzieje że ta info o zmianie nazwy serwisu to głupie plotki.
      • Gość: Adam Szechter Re: Znikają litery z logo naszej-klasy. Moda na k IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 04.01.10, 16:22
        >bo nasza klasa jest obca, a facebook nasz- koszerny. dlatego wspieramy facebooka (poczytajcie w wikipedii o zalozycielu). tak poza tym. to niedlugo oskarzymy polske o propagowanie znaku krzyza na znakach drogowych, jakies symbole antysemickie rowniez da sie znalesc. szykuja sie odszkodowania od GDKiA. pozdrwaiam was SZALOM wasz Adas
    • etykieta.zastepcza Alertowicze prześcigają się w głupocie z onetowcam 04.01.10, 12:12
      Alertowicze prześcigają się w głupocie z onetowcami, i to włąściwie tyle w tym
      temacie.
      Debile są wśród nas!
    • Gość: surREvival Znikają litery z logo naszej-klasy. Moda na kra... IP: 170.65.192.* 04.01.10, 12:13
      Alertowicz nie zauwazyl najbardziej istotnego szczegolu, mianowicie
      te ludki REMONTUJA a nie kradna. Nosza drabiny, zamalowuja slady
      pozostale po literach itp. itd.
      Nie ma to jak robic sztuczna afere.
    • Gość: wroc Re: Znikają litery z logo naszej-klasy. Moda na k IP: 188.33.199.* 04.01.10, 12:39
      Pewnie niedługo pojawi się zagraniczna nazwa zamiast brzmiącej swojsko naszej-klasy.
      • Gość: Unsere klasse :))) Re: Znikają litery z logo naszej-klasy. Moda na k IP: 156.17.207.* 04.01.10, 13:55
    • kaner Re: Znikają litery z logo naszej-klasy. Moda na k 04.01.10, 12:54
      zwijają manatki w końcu :D
    • Gość: Pfff Znikają litery z logo naszej-klasy. Moda na kra... IP: *.4web.pl 04.01.10, 13:14
      Z tym Aushwitz to nie przesada? Toż to spisek przeciwko ludzkości, bo n-k bawi
      się w zamalowanie i zdejmowanie napisu -.- Ogar ludzie i nie pieprzcie
      głupot... Byście się wreszcie czymś porządnym zajęli a nie rozgłaszali plotki
      bezsensowne.
    • Gość: ZAQ Znikają litery z logo naszej-klasy. Moda na kra... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.01.10, 13:31
      LUDZIE CZY WY OSZALELIŚCIE?? PRAWDOPODOBNIE ZMIENIAJĄ LOGO, ALE JAK KTOŚ NIE
      MA SIĘ CZEGOŚ PRZYPIERDZIELIĆ ...
    • Gość: prababka44 Tylko Idiota mógł to skojarzyc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.10, 13:32
      z napisem i obozem. Tylko idiota :(
      • Gość: zeco Re: Tylko Idiota mógł to skojarzyc IP: *.adsl.inetia.pl 05.01.10, 15:44
        Zgadzam się z Tobą. Widziałem to i jakoś nie wpadłem na kojarzenie z Oświęcimiem. Prędzej z tym jak kilka lat temu logo wyborczej było stopniowo zakrywane, aż ukazało się nowe. Rzeczpospolita zrobiła coś podobnego. A tu jakiś kretyn o kradzieży... Ech, niektórym to już się całkiem w głowach pop....rzewracało.
    • Gość: magik_28 Znikają litery z logo naszej-klasy. Moda na kra... IP: *.nk-net.pl 04.01.10, 13:39
      żal...nie macie już o czym pisac?
    • Gość: rafal przeciez czytelnicy gw to debile, wiec czego sie IP: *.nplay.net.pl 04.01.10, 13:39
      po nich spodziewac :P
    • Gość: Judenstein Znikają litery z logo naszej-klasy. Moda na kra... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.10, 13:41
      Aj waj, nie wydaje wam sie szanowni czytacze wybiórczej,bo mi jak
      najbardziej, iż obchody Bozego Narodzenia godzą w swięto -Hanukke?
      Tak tuż po nim, przecież to skandal, żądam podjęcia akcji przez
      trybunał w Hadze.

Slalom
    • Gość: gosc Znikają litery z logo naszej-klasy. Moda na kra... IP: *.chello.pl 04.01.10, 13:46
      niesmaczne jest to, ze to ktos w ogole skojarzyl!!! przeciez to ewidentnie
      jest remont a nie kradziez. Skojarzenie tego swiadczy tylko o zlej woli
      kojarzacego- aferzysci sa wsrod nas.
    • three-gun-max Wyborcza jest śmieszna 04.01.10, 13:48
      Jak mocno trzeba mieć spaczoną psychikę, żeby doszukiwać się tutaj jakiegoś związku z kradzieżą żelastwa z oświęcimia?

Jak tam wasze bebo.pl, nadal nikt tam nie zagląda? Cudzy sukces boli oj boli ;-)
      • Gość: K Re: Wyborcza jest śmieszna IP: 94.254.159.* 04.01.10, 14:14
        > Jak mocno trzeba mieć spaczoną psychikę, żeby doszukiwać się tutaj
        jakiegoś zwi
        > ązku z kradzieżą żelastwa z oświęcimia?

Hahahaha dokładnie! Z każdym dniem, rokiem utwierdzam się, że żyjemy
        w kraju chorego społeczeństwa. A takie spekulacje jakie przedstawia
        GW i część społeczeństwa tylko mnie w tym utwierdzają :(
    • Gość: Loki Re: Znikają litery z logo naszej-klasy. Moda na k IP: *.wroclaw.mm.pl 04.01.10, 13:49
      nie no to, to juz jest przegiecie.

Wiekszej glupoty w zyciu nie widzialem.
      Jednak portale sraja w gacie, bo nasza klasa chcac nie chcac przebija ich na leb.
    • Gość: ... Re: Znikają litery z logo naszej-klasy. Moda na k IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.10, 13:50
      Teraz jak gdzieś neon się zepsuje i literek będzie brakować to też będzie
      drwienie z Auschwitz! Chore...
    • etykieta.zastepcza Ja, naturlich, unsere-Klasse teraz będzie ;-) 04.01.10, 13:54
      ot i cała tajemnica, jeśli już chcemy tak bardzo się tych Niemców czepiać.
    • Gość: szoko loko boko Znikają litery z logo naszej-klasy. Moda na kra... IP: *.sta.asta-net.com.pl 04.01.10, 14:13
      walić ten napis
      kogo obchodzi jakaś smutna prZeszłosc
      prawidłowo nasza klasa się wyśmiewa z tego gowna

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka