Dodaj do ulubionych

Norwegowie nie rozumieją imigrantów

IP: *.olsztyn.mm.pl 26.07.11, 19:18
Do nentorow !Oczekujecie tylko wypowiedzi zgodnych z waszą prawicowa opcja polityczną, prawicową i katolicka. Nie będe się wysilać na komentowanie, , mozna wrzucac wulgaryzmy, to wam podoba sie, ale inaczej myslec, to juz zbrodnia!
Obserwuj wątek
    • Gość: mmm Norwegowie nie rozumieją imigrantów IP: *.icpnet.pl 27.07.11, 10:32
      Mieszkałam w Norwegii pare lat i wiem, że ta "otwartość" i "tolerancja" Norwegów jest pozorna. Norwegowie są przede wszystkim uprzejmi, mili i poprawni politycznie. Myślą co innego ale nigdy tego nie powiedzą otwarcie. Po paru latach mieszkania w Norwegii można wyczuć ukrytą niechęć Norwegów wobec obcych, także Polaków - objawia się to miedzy innymi tym, że "obcy" mają bardzo utrudniony dostęp do wyższych stanowisk w pracy (tego nie ma w Wielkiej Brytanii, przynajmniej nie jest to tak nasilone).
      Szczerze mówiąc od paru lat sytuacja w Norwegii była baardzo napięta i podejrzewałam, że może się stać coś podobnego.
      A poza tym Oslo jest bardzo, ale to bardzo niebezpiecznym miastem- pierwszy raz w życiu widziałam trupy na ulicy, a narkomani sobie centralnie na ulicach przy ludziach dają w żyłę.
      Norwegia wcale nie jest bezpieczna, Norwegia jest trochę "senna", a to nie to samo. jedynie propaganda mydli ludziom oczy, że to bezpieczny raj na ziemi.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka