Dodaj do ulubionych

Wyborczo, nie idź tą drogą !

17.10.12, 14:58
Nie oskarżaj Macierewicza o te zdjęcia. Jeśli ktoś zawinił, to ABW, które o nich wiedziało od 3 tygodni. A może nie jest winien nikt ze strony polskiej. Wszystko jedno, taka ostra propaganda prędzej odbije się na dalszym spadku popularności PO. Nie z powodów politycznych. Z powodów cywilizacyjnych... Cel nie uświęca środków.
Obserwuj wątek
   • life.form Każdy kogoś w życiu stracił, marinerze 17.10.12, 15:14
    Każdemu się robi zimno na myśl, że mój ojciec/matka/ktoś bliski mógłby być po śmierci w ten sposób potraktowany. Jeśli te zdjęcia coś budzą, to nie demony. Budzą współczucie. Propaganda, która jedzie na trupach, nie zdobędzie większej popularności, chyba że wśród underclass. Nie zapominaj o tych tysiącach ludzi, którzy wylegli na ulice Warszawy by oddać szacunek zabitym w katastrofie. To nie ma nic wspólnego z polityką. Może i nienawidzisz śp. prezydenta, ale na tych zdjęciach jest nie tylko on. Rząd ciał, jakieś półnagie zwłoki kobiety... Każda propaganda polityczna wykorzystująca te trupy obróci się przeciw tym, co ją uprawiają. Teraz jest czas tylko na współczucie, nic więcej.
    • mariner4 Każdy. Ja też. Ale nie potrafię się zmusić 17.10.12, 17:36
     do cienia współczucia smoleńskim celebrytom typu panna Wasermanówna.
     Tacy ludzie jak ona, Macierewicz, Kaczyński i podobni zabili we mnie to współczucie.
     Zrobili żałosne widowisko z tej tragedii.
     Zginęła prawie setka ludzi, którzy zostawili swoje rodziny w żałobie, a słyszymy tylko wrzaskliwą i chciwą mniejszość ludzi wyzutych z elementarnej przyzwoitości.
     Niedobrze się robi.
     M.

  • gambit_smolenski Re: Wyborczo, nie idź tą drogą ! 17.10.12, 17:26
   Life.formo, i znowuż kiks... Do kogo Ty apelujesz? Do najbardziej, po Polityce z Paradowską i Passentem na czele, proPOwskiego medium w Polsce? Do gazety, która dziś robi na Trybunę Ludu-bis względem PZPO?!

   Już Ci dziś raz napisałem, abyś przestał(a) być naiwnym(ą):
   forum.gazeta.pl/forum/w,28,139699649,139699649,Niech_Tusk_dziala_i_nie_popuszcza.html

   Poza tym, Pozdrawiam... ;-)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka