Dodaj do ulubionych

Uwaga na Konsylium24.

IP: *.gigainternet.pl 27.05.18, 07:24
Portal Konsylium24 wykorzystywany jest przez krakowskich lekarzy, ortopedę i chirurga, do nielegalnych celów. Opisywany na nim przypadek kobiety, która rzekomo jest ofiarą własnego męża, z tego powodu ma tendencje samobójcze i nie chce się leczyć, więc natychmiast należy ją ratować jest nieprawdziwy. Lekarze ci działają w ramach zemsty na mężu opisywanej kobiety w rzeczywistości nękając ją i szkodząc całej rodzinie. Portal Konsylium24 w tym przypadku służy złym intencjom i wprowadza w błąd nieświadome grono lekarskie.
Obserwuj wątek
  • aktyntasza Re: Uwaga na Konsylium24. 03.08.18, 14:39
   Uwaga na oszustów którzy dzwonią z numer telefonu 447319880. Zapraszają na spotkanie i obiecują kosztowną nagrodę sponsora ale aby ją dostać trzeba od nich kupić towar lub usługę który aktualnie reklamują i pokazać dowód osobisty. Pani odpisująca imię i nazwisko z dowodu osobistego ma na biurku lampkę na której zauważyłem że jest zamocowana mini kamerka którą robią zdjęcia dowodów osobistych i na chwilę pani odwróciła dowód osobisty czyli robią zdjęcia z dwóch stron a tymczasem inna pani zagaduje klientów żeby nie było podejrzeń. Nie wiem po co im zdjęcia dowodów osobistych ale takim czymś policja powinna się zająć. Numer telefonu jest jedno kierunkowy więc do tej firmy nie da się zadzwonić.
  • no-popis Re: Uwaga na Konsylium24. 20.06.19, 14:26
   praktykujacyateista napisał:

   > no-popis napisała:
   >
   > > a kto ci wmówil, że Przyłębska jest apolityczna ?
   > >
   > >
   > Konstytucja
   > art 3

   No i mamy powyżej przykład niedokształconego, klasycznego niemal "obrońcę konstytucji", agresywnego niczym FArmazon i błyskotliwego niczym Kijowski, którego intelekt nie jest w stanie nawet w sposób podstawowy przetworzyć jednozdaniowy zapis tego właśnie artykułu 3 konstytucji co nie sprawiłoby problemu trójkowemu uczniowi, na lekcji WOS.
   ...ale w sprawach polityki, konstytucji i innych strategicznych dla państwa ma głos tutaj nader częsty.
   Ja podejrzewam , że ten ograniczony w swoich możliwościach umysłowych forumowicz jest wynajęty przez Nowogrodzką aby kompromitować oPOzycję.
   To przecież niemożliwe aby zdrowy na umyśle człowiek nie był w stanie zrozumieć zapisu :
   "ARt3. Rzeczpospolita Polska jest państwem jednolitym." Koniec. Nic więcej.

   --
   Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.

   --
   Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka