Dodaj do ulubionych

Internetowe Media Patriotyczne.... Pokłosie PRL-u?

17.01.20, 17:03
”Akcja: Hadacz”.

Czy pamiętacie Andrzeja Hadacza?
To właśnie Hadacz zasłynął w 2010 roku w Warszawie (Krakowskie Przedmieście) agresywnymi ekscesami w czasie tłumnych zgromadzeń po Katastrofie Smoleńskiej. Hadacz zasłynął wtedy okrzykiem: ”… Gdzie jest krzyż?...”.
To właśnie Andrzej Hadacz, jak później się kazało, był produktem Wywiadu i Kontrwywiadu III RP, składających się z funkcjonariuszy byłego PRL-u. To właśnie ci byli funkcjonariusze, najczęściej o semickim pochodzeniu, zbudowali nowy Wywiad i Kontrwywiad – dla rzekomo wolnej i niepodległej – Polski.
Andrzej Hadacz figuruje w teczkach IPN jako pospolity donosiciel na swoich kolegów z NSZZ Solidarność i oficjalnie zakończył współpracę z SB w roku 1988.
Dawni jego przełożeni (funkcjonariusze) z PRL-u postanowili wykorzystać Hadacza powtórnie w roku 2010, aby skutecznie ośmieszyć Ruch Społeczny domagający się Prawdy Smoleńskiej.
Rok później Hadacz wystąpił w spocie wyborczym, zatytułowanym: ”… Oni pójdą na wybory, a Ty? ...”, w którym PO straszyła Polaków. W spocie pojawiał się dwukrotnie Hadacz, krzycząc: ”… Tusk albo Komorowski w łeb! ...” oraz z wściekłością rzucał: ”… Nienawidzę ich! ...”
Ale już w następnych wyborach prezydenckich, w roku 2015, Hadacz poparł Komorowskiego, krytykując zajadle Dudę.
Następnie poparł SLD i KOD, gdzie towarzyszył w marszach wspólnie z Ryszardem Kaliszem i Januszem Palikotem. Hadacz był też częstym uczestnikiem pochodów pederastów, o których wypowiadał się w superlatywach.
... I tyle o Andrzeju Hadaczu….

”Akcja Hadacz 2.0”...
... czyli "pani ze Szczecina".

Minęło 10 lat od debiutu Hadacza w mediach, kiedy dawni funkcjonariusze PRL-u w nowych już mundurach niepodległej Polin… tfu, to znaczy niepodległej III Rzeczypospolitej Polski - próbują ”odgrzać stary kotlet”: czyli zastosować sprawdzoną prowokację wściekłego krzyku w mediach.

Tym razem w miejsce Hadacza pojawia się kobieta (też nikomu wcześniej nie znana). Pani ta, oprócz nerwowych i pretensjonalnych uwag nie prezentuje żadnego ciągu logicznego swoich wypowiedzi. Najczęściej stosuje metody, które stosują tzw. świadkowie koronni, czyli skruszeni przestępcy; metoda polega to na tym, że opowiada 50% faktów- a drugie 50% to zwykłe kłamstwa i oszczerstwa. W taki sposób "pani ze Szczecina" próbuje ‘sprzedać’ widzom i publiczności Internetowych Mediów Patriotycznych swoje niespójne tezy i kłamstwa z różnych dziedzin, takich jak polityka, historia, wojskowość, nauki społeczne, ekonomia….
Taki KOMBAJN wiedzy!

Dla potrzeb niniejszego artykułu będzie nazywana: "pani ze Szczecina" lub "wściekła kobieta".
Jej nazwisko nic nie wnosi do sprawy i nie ta pani jest w tym wszystkim istotna....

Istotne natomiast jest dwuznaczne zachowanie największych Internetowych Telewizyjnych Mediów Patriotycznych, które zapraszają "panią ze Szczecina" do swoich studio.

"Pani ze Szczecina" gloryfikuje w sposób skandaliczny WSI... Putina... czy Brzezińskiego(!) co jest obleśne i paskudne! Obywateli Stanów Zjednoczonych określa "per Towarzysze"... a w Rosjanach i Chińczykach "widzi przyszłość dla Polski i dla Europy".

Dziennikarze i redaktorzy patriotycznych telewizji pozwalają "pani ze Szczecina" na wygłaszanie jej autorskich idiotycznych wersji alternatywnej rzeczywistości oraz na wyciąganie kretyńskich wniosków!

Dlaczego niezalężne media jej na to pozwalają? A nawet ją lansują?
O tym właśnie jest bieżący artkuł:

Kim jest "pani ze Szczecina" vel "wściekła kobieta"?
Przedstawia się jako "...prawnik ze Szczecina…".
- Nie jest żadnym uznanym ekspertem z dziedzin: nauki, historii, polityki, ekonomii, USA, Polski, UE, Azji!
- Nikt o niej wcześniej nie słyszał.
- Pojawiła się ‘znikąd’ !
- Nie wydała żadnej swojej książki; nie chwali się też żadnymi wydanymi autorskimi publikacjami!
A jednak posiada ogromną siłę przebicia...
[b]... Jakby osłaniała ją tajemnicza siła z byłego PRL-u![b]

Praktycznie ’z dnia na dzień’ pani ze Szczecina" podbiła dwie najpopularniejsze (i o największym zasięgu) stacje Internetowe Mediów Telewizji Patriotycznych!
Redaktorzy i dziennikarze z tych internetowych stacji ‘zwariowali’ na punkcie "wściekłej kobiety". Zapraszają ją do swoich studio częściej od osób kompetentnych w temacie!
Dziennikarze prowadzący odnoszą się do niej z nieuzasadnionym respektem i nie śmią jej przerywać…. Nawet zachęcają ją do szczucia opinii publicznej przeciw Stanom Zjednoczonym i prezydentowi Trump’owi!

Lansowanie w mediach "wściekłej kobiety":
Program telewizyjny z udziałem "wściekłej kobiety" to spektakl nienawiści i topornego kłamstwa!
Niestety: ale ‘język’ "pani ze Szczecina" jest większy od jej ‘rozumu’…
... a szkoda; bo wtedy mówiła by całkiem coś odmiennego… no i może z jakimś sensem!

Internetowe Media Telewizji Patriotycznych próbują wylansować ją do rangi ”quasi-celebrytki! .... Która swoje braki w intelekcie przykrywa: agresją, złością i krzykiem.

Jeszcze raz: kim jest "pani ze Szczecina" vel "wściekła kobieta"?
Niestety wszystko wskazuje, że jest produktem tych samych funkcjonariuszy SB z dawnego PRL-u (taki sam modus operandi - sposób działania; czuć identyczny smród żydo-komuny) jak w przypadku kapusia i donosiciela Andrzeja Hadacza.

Andrzeja Hadacza i "wściekłą kobietę" łączą identyczne cechy:

- kakofonia,
- wrzask,
- nienawiść,
- pretensje,
- groźby,
- pół-prawdy,
- kłamstwa.

Należy przyglądać się z uwagą "pani ze Szczecina"….
… Ale z większą uwagą należy przyglądać się Internetowym Mediom Patriotycznym – czy aby też nie są produktem tajnych służb Polin; penetrujących i niszczących od ‘wewnątrz’ autentyczny, prawdziwy Ruch Patriotyczny!

Wiele programów emitowanych w ”stacjach patriotycznych” posiada swoją wartość; a problemy tam omawiane są często omijane przez tzw. telewizję publiczną oraz telewizje prywatne wysoko-budżetowe (uzależnione politycznie od sponsorujących spółek Skarbu Państwa) z powodu politycznej cenzury. Oglądalności mogą pozazdrościć nawet stacje tzw. ‘kablówki’.

Niestety, ale to raczej pozory! ... Jeśli chodzi o rzekomy ‘patriotyzm’ oraz o ‘niezależność’.
Dziwnym zbiegiem okoliczności, te wszystkie Telewizje Internetowe, które mają w nazwie ”Patriotyczne” - z niewytłumaczalną upartością epatują widzów niezrozumiałą nienawiścią wobec Stanów Zjednoczonych….
… Przy jednoczesnym – nielogicznym z punktu widzenia interesów III RP - chwaleniu agresywnej Rosji oraz ekspansywnych Chin.

Zaskakujący jest fakt, że czynią tak właśnie dwie najpopularniejsze telewizje internetowe prawicowe o imponującym zasięgu i oglądalności; aż chciało by się powiedzieć, że:
... to jakiś zaplanowany, antypolski spisek!
No bo jak można nazwać chwalenie putinowskiej, reżimowej Rosji - oraz ganienie wolnościowych Stanów Zjednoczonych?
Jeśli to nie jest spisek… to dziwny i niespotykany przypadek:
Antypolski - ponieważ Rosja nic dobrego nie wnosi i nigdy nie wniosła do polityki innego państwa. Wystarczy znać historię.
Antypolski – ponieważ Chiny widzą takie państwa jak Polska - jako europejskie kolonie dla chińskich interesów.

Ażeby nie wyliczać przydługiej listy przykładów ataków ”Patriotycznych Internetowych Telewizji” przeciwko USA: można wspomnieć już tylko wywiad dziennikarza prowadzącego program (bądź co bądź) inteligentnego, z doświadczeniem publicystycznym w Anglii.
Jego gościem, a raczej (sądząc z formuły programu) mentorem była ”wściekła kobieta”.
Regułą stało się, że w trakcie programów - przejmuje ona inicjatywę od prowadzącego dziennikarza - i zaczyna opowiadać jakieś ”alternatywne wersje historii i polityki współczesnej".

Przeczytałeś 40% artykułu.... Całość przeczytasz tu:
mr-navigator.mystrikingly.com

idioci i syjoniści
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka