Dodaj do ulubionych

Dzielimy Polskę na nowo

24.02.06, 12:40
Bron nas Panie Boze przed kolejnymi "dziadowskimi" wojewodztwami...
Obserwuj wątek
      • Gość: Łomżyniak Re: Dzielimy Polskę na nowo IP: *.lomza.mm.pl 27.02.06, 14:12
        Jak mam twierdzić?! Czy mam mówić, że obecny podział jest dobry skoro miasto
        wojewódzkie jakim jest Białystok, wysysa z Mojego Miasta - Łomży ostatnie soki.
        To nie jest populizm z mojej strony. Bardzo głośna była sprawa połączenia
        dochodowej i zarabiającej na siebie stacji Pogotowia Ratunkowego zarówno w
        Łomży jak i w Suwałkach z tą białostocką, stojącą na skraju bankructwa.
        Inicjatywa wysunięta była rzecz jasna ze strony władz wojewódzkich z "ciepłą
        siedzibą" w Białymstoku. Doskonale również pamiętam, jak zabierano sprzęt z
        nowego szpitala w Łomży do Białegostoku. To była głośna sprawa w roku 2000 w
        moim mieście. Dlatego niech mi nikt nie stara się wmówić, że stary podział na
        mniejsze województwa był chory, czy błędny i bardziej kosztowny, bo spójrzmy
        ile kosztuje teraz utrzymanie administracji na szczeblu powiatowym. Powiat to
        poprostu jedna przeszkoda więcej w zdobywaniu pieniędzy "Unijnych". Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka