Dodaj do ulubionych

Cztery wesela i Magda M.

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.06, 14:33
dobrze, że tak się skończy, ale ubolewam nad tym, że to już niestety ostatnia
seria. Choć w sumie dobrze, że nie robią z "Magdy M" drugiej "Mody na
sukces" :)
Obserwuj wątek
      • Gość: kasia magda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.06, 21:02
        ja nie che zeby ten serial sie juz skonczyl. wszyscy tak kochaja "m jak milosc"
        to ja kocham "magde m" to jest bardzo przykr ze konczy sie takim happi endem to
        zostawi w tysiacach ludzi wielka rane. a szczegolnie u kobiet, chociaz
        mezczyzni tez uwielbiaja ten fil. "na wpolnej" tez jest bardzo fajnym filnem,
        ale nic nie pobije magdy. zaluje tylko ze nie ogladalam tego filmu od poczatku.
        strasznie zaluje. choc moze sie wydawac ze koloryzuje w zwiasku z tym filmem ,
        ale co ja bede wieczorami robic? fajnie byloby gdyby ktos wymyslil jakas niezla
        druga edycje tego filmu. ja napewno nie bede uwazac z tego wzgledu ten film
        jako druga mode na sukces. kategorycznie zapszeczam, bo wiekszosc ludzi woli
        wlasnie nie dosc tego ze program tvn od jedynki to juz wogole nie chce tu
        porownywac seriali tych kanalow. bardzo dzikuje za uwage i rzepraszam jesli
        kogos tu moglam urazic ale takie jest tylko moje zdanie.
    • Gość: dicks Cztery wesela i Magda M. IP: *.kosson.com 19.11.06, 12:49
      Ciesze sie ze ten serial dobrze sie zakonczy...jednak chcialbym cos
      wyjasnic...otoz magda m konczy sie dlatego bo z dalszej gry w serialu rezygnuje
      pawel malaszynski...jestem w tej branzy wiec prosze mi zaufac...a to co mowi
      pani Chamczyk jest po prostu nie w porzadku...dobrze jest pani teatrologiem ale
      prosze nie wypowiadac bzdur ze wie pani kiedy nalezy zejsc ze sceny BO TAK NIE
      JEST...gdyby to od pani zalezalo to jestem pewien ze magda m trwala by w
      nieskonczonosc...pozdrawiam wszytkich fanow serialu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka