Dodaj do ulubionych

Ludzie spółka z o.o.

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.08, 09:20
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • Gość: Belka Re: Ludzie spółka z o.o. IP: *.dip.t-dialin.net 25.05.08, 09:44
      Jestes w bledzie.
      Przemysl to...
    • Gość: das_spiel_ist_aus no prosze,plantacje kawy zastapily burdele IP: *.adsl.alicedsl.de 25.05.08, 09:51
      a handlarzy niewolnikow -handlarze zywym towarem.jeszcze nie tak dawno(w sredniowieczu)burdelami zarzadzali papieze.
      ps.nawet felinii i inni tworcy kultury zrozumieli i przekazali ten problem.
      • Gość: czlowiek Kumpel uciekl z burdelu prowadzonego przez ksiezy IP: *.netcologne.de 25.05.08, 13:20
        Moj kumpel uciekl z burdelu prowadzonego przez kiezy. Byl bity.
        Nie wiem czy ten burdel jeszcze istnieje. Bylo to w okolicach
        Konina. Kilka lat temu musial uciekac za granice bo w Polsce go
        szukali. Czarna mafia
        • Gość: Kir Trudno mi uwierzyć. Przykro mi:( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.08, 13:33
          Gość portalu: czlowiek napisał(a):

> Moj kumpel uciekl z burdelu prowadzonego przez kiezy. Byl bity.
          > Nie wiem czy ten burdel jeszcze istnieje. Bylo to w okolicach
          > Konina. Kilka lat temu musial uciekac za granice bo w Polsce go
          > szukali. Czarna mafia
          • alinaw1 Re: Trudno mi uwierzyć. Przykro mi:( 25.05.08, 14:31
            jeszcze dopisz historię, jak to ksiądz zgwałcil twoją koleżnkę w wc
            pociagu relacji Gdańsk- Warszawa, twoja druga koleżnka kupowała
            marihuanę od biskupa (przebierał sie wieczorami), a sąsiad pracował
            (pod przymusem oczywiście) w nielegalnej rozlewni wódki prowadzonej
            przez ojców dominikanów na przykład. Internet wszystko
            zniesie...Niestety...
            • 4g63 Re: Trudno mi uwierzyć. Przykro mi:( 25.05.08, 14:50
              ale o co ci chodzi, to co ma nic nie mówić? wszyscy mają zamknąć gęby jeśli
              chodzi o księży, niezależnie co oni będą robić? nie rozumiem, albo jesteś chora
              psychicznie, albo całkowicie otumaniona przez kościół. to są zwykli ludzie a
              często znacznie gorsi od zwykłych, mają władzę nad szarymi ludźmi i właściwie
              nic ich nie ogranicza, żadne prawo, w boga to oni na pewno nie wierzą itd itd..
              no ale cóż, oni zabraniają przede wszystkim myśleć!!!!! co po tobie widać od razu
              • Gość: Kir i po co ten słowotok? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.08, 15:25
                4g63 napisał:

> ale o co ci chodzi, to co ma nic nie mówić? wszyscy mają zamknąć gęby jeśli
                > chodzi o księży, niezależnie co oni będą robić? nie rozumiem, albo jesteś chora
                > psychicznie, albo całkowicie otumaniona przez kościół. to są zwykli ludzie a
                > często znacznie gorsi od zwykłych, mają władzę nad szarymi ludźmi i właściwie
                > nic ich nie ogranicza, żadne prawo, w boga to oni na pewno nie wierzą itd itd..
                > no ale cóż, oni zabraniają przede wszystkim myśleć!!!!! co po tobie widać od razu

Nie zabraniam nikomu mówić jeżeli jest to prawda.

Mówię jedynie o swoim odbiorze podanej tu informacji.
                Przyjmuję do wiadomości fakty ale na ich podstawie nie mogę bezkrytycznie
                przyjmować każdej podanej mi informacji.
                To wszystko.
                Kir
              • mcgoo Re: Trudno mi uwierzyć. Przykro mi:( 25.05.08, 16:26
                .. ale mow mow - tylko bardziej mow na policji w prokuraturze, nie
                podniecaj sie swoja uczciwoscia i praworzadnoscia na forum.
                Przeciez to zwykla rzecz - wiesz o przestepstwie powiedz
                prokuraturze. - poczekam na Twoja relacje z prokuratury... chetnie
                poczytam jaki jestes wspanialy.
                • Gość: binio a pilkarzami to nie handluja? IP: *.chello.pl 25.05.08, 20:11
                  z tresci wynika, ze niezaleznie od tego ile zarobi alfons, zakopianska
                  prostytutka zarabia dziennie 10x70pln czyli 700 zlociszy. to daje ok 17500 do 20
                  tysięcy miesięcznie. a prostytutek w polsce musi byc co najmniej tyl, ile
                  menedzerow sredniego i wyzszych szczebli - bo to oni glownie korzystaja z ich
                  uslug. i oni zawyzaja srednia krajowa do tych trzech i pol tysiaca, podczas gdy
                  wiekszosc ludzi ktorych znam, nie zarabia powyzej 3 tysiaca brutto a niektore
                  (warszawka) w okolicach 2k brutto. wniosek taki, ze zalegalizowanie prostytucji
                  podnosloby srednia krajowa place o kolejnych pare stow! i obnizyloby bezrobocie
                  ko jkiegos procenta, bo przeciez lasencje z agencji formalnie sa bezrobotne.
            • Gość: das_spiel_ist_aus a czy jest jakas niegodziwosc IP: *.adsl.alicedsl.de 25.05.08, 14:50
              gdzie by nie bylo lapy katolickiego kosciola i polactwa?
              • Gość: Kir Re: a czy jest jakas niegodziwosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.08, 15:37
                Gość portalu: das_spiel_ist_aus napisał(a):

> gdzie by nie bylo lapy katolickiego kosciola i polactwa?

inaczej:
                głupoty i nietolerancji bez względu na światopogląd czy narodowość.
                Twoje klapy na oczach spowodowały,że zaszlufadkowałeś mnie bo moja odpowiedź
                jest sprzeczna z Twoim poglądem,że wszysatko co antykatolickie należy przyjmować
                bezdyskusyjnie i bezkrytycznie.
                Dlatego kłócicie się tak z podobnie do Ciebie myślącymi katolikami.
                Jestem katolikiem,a co!
                Bezwzględnie i bezkrytycznie wierzę tylko w Boga a więcej w nic.
                Potrafisz to zrozumieć?
                Aby Ci to ułatwić to powiem,że mi nie są potrzebne dowody Jego istnienia.

Pozdrawiam
                Kir
                • Gość: das_spiel_ist_aus to swoja wiare zostaw dla siebie IP: *.adsl.alicedsl.de 25.05.08, 18:39
                  i nie czerp z niej profitow.dobrze jest tez nauczyc sie historii swojej religii i nie powtarzac bredni kleru.
                  • Gość: Kir mylisz pojęcia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.08, 19:23
                    Gość portalu: das_spiel_ist_aus napisał(a):

> i nie czerp z niej profitow.dobrze jest tez nauczyc sie historii swojej religii
                    > i nie powtarzac bredni kleru.

historia religii to może być i dla Ciebie aby uświadamiać mnie,że nie zawsze
                    przestrzegano zasad i wartości wiary chrześcijańskiej
                    a wykorzystywano je jako pretekst do nawracania mieczem i ogniem takich jak Ty.
                    Obecnie też ale w o wiele łagodniejszej formie.
                    Podałem Ci we wcześniejszym poście jedną z podstawowych zasad katolika czego nie
                    zrozumiałeś i to mnie cieszy.
                    Jednocześnie nie widzę sensu tłumaczenia Ci różnicy między wiarą a historią.
                    Moje profity to profity ducha.
                    Że przedstawiciele kleruy czasami pletą brednie jeżeli chodzi o sprawy
                    publiczne-nie przeczę
                    Kir
                    • Gość: das_spiel_ist_aus twoja wiara twoja prywatna sprawa IP: *.adsl.alicedsl.de 25.05.08, 22:57
                      a katolik dla mnie oznacza "rzymianina" i nic wiecej.
                      • Gość: Kir Zostawmy ją więc w spokoju przy innych sprawach nt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.08, 00:49
            • rasklaat Re: Trudno mi uwierzyć. Przykro mi:( 25.05.08, 15:49
              Ja słyszałem tylko że z klasztoru w Skępem kilka lat temu wyleciała cała załoga mnichów bo sprowadzali tam dziwki ale chyba nie prowadzili tam burdelu:))

Ksiądz to przecież taki sam człowiek jak każdy inny, co wy od nich chcecie? Jak to wśród ludzi bywa trafiają się różni, dobrzy i źli księża..
        • Gość: xyz [...] IP: *.dsl.bell.ca 25.05.08, 17:36
    • neiden Ludzie spółka z o.o. 25.05.08, 10:04
      ten problm jest bardzo latwo rozwiazac.legalizacja!kontrola
      lekarska,rejestracja itd.ale logika w naszym kraju? -to juz jest
      inna sprawa.
      • jary48 Re: Ludzie spółka z o.o. 25.05.08, 11:08
        biznes jest biznes. Zalegalizować, obciążyć ZUS-em, Vatem, PIT 5 i skończy się
        biznes. Polak potrafi!!!
        • Gość: odkrylem! Tylko ZUS moze rozwiazac problem prostytucji! IP: *.netcologne.de 25.05.08, 13:23
          Tylko Zus jest w stanie roywiazac problem prostytucji. Po nalozeniu
          wszystkich podatkow biznes bedzie po prostu nieoplacalny!
          • Gość: :-) Tak! Niejasne przepisy ZUSu rozwala kazdy biznes! IP: *.netcologne.de 25.05.08, 14:35
            Tak! Niejasne przepisy ZUSu rozwala kazdy biznes!
          • Gość: wruk Re: Tylko ZUS moze rozwiazac problem prostytucji! IP: 65.204.105.* 25.05.08, 15:37
            Możnaby jeszcze potraktować usługę burdelową jak używkę (wóda,
            cygary) i dupnąć taką akcyzę, że będzie pozamiatane w 3 dni.
    • Gość: das_spiel_ist_aus dam wam darmo jeszcze jeden sposob werbowania IP: *.adsl.alicedsl.de 25.05.08, 10:06
      "towaru"(dla cbs)..haslo:..bedzie pozyczka, a potem trzeba uzyc jezyczka..a wiec uzaleznienia finansowe lub im podobne.system znany z ameryki poludniowej i przejety pozniej przez innych.
      ps.proponuje"brazylijskie" rozwiazanie tego problemu,bo innej drogi nie ma.
    • anathesis przestepczosc to istota polskiego kapitalizmu 25.05.08, 10:09
      i podstawy polskiego rzadu od 1989 r.
      • Gość: das_spiel_ist_aus a jak rodzil sie kapitalizm made in usa? IP: *.adsl.alicedsl.de 25.05.08, 11:02
        a made in israel?.czy nie byl przestepstwem od poczatku?-"pozyczka" zlota od tubylcow za niewolnictwo i niewolenie innych w drugim pokoleniu.przeciez gdzies lezy przyczyna poczatku degeneracji na wlasne zyczenie.

" nie niewol(nie bierz do niewoli),bo byles w domu niewoli egipskiej"
    • Gość: liberał Zakazać agencji jak narkotyków IP: 82.146.248.* 25.05.08, 11:17
      Jeśli narokyki nie są dostępne to dlaczego agencje? Nie liczy się przecież że
      jedna czy dwie kobiety chcą to robić dobrowolnie. Liczy się że większość jest
      zmuszana a nasze prawo (na całym świecie, nie tylko polskie) jest bezradne.
      Liczy się, jakie szkody wyrządza to ludziom. Podciąganie tych spraw pod "wolność
      gospodarczą" jest po prostu świństwem, takim samym jak handel dziećmi, organami etc.
      • Gość: Zatara Ty nie jestes liberal, tylko idiota. IP: *.dyn.gotadsl.co.uk 25.05.08, 19:35
        >Nie liczy się przecież że jedna czy dwie kobiety chcą to robić >dobrowolnie. Liczy się że większość jest zmuszana

Hahaha. Ile ty masz lat, 17?
    • Gość: olka i dletego nigdy nie daje na ulicy kasy dzieciom IP: *.wroclaw.mm.pl 25.05.08, 11:26
      i matkom z dziecmi i wogole staram sie nikomu, bo wiem ze oni nic z tego nie
      maja, zabiera ktos inny taka kase, albo jak robia to sami z siebie eehh trzeba
      byc bardzo zdesperowanym albo bezczelnym zeby zebrac, ludzie sa biedni i nie
      zebraja a to...brak slow
    • lost_island Mam nadzieje, psycholu, ze ciebie tez ktos 25.05.08, 12:07
      napadnie i wypieprzy odbytnice!
    • stix Kara śmierci dla handlarzy. 25.05.08, 12:13
      Nie litować się nad bandytami. Trzeba ich błyskawicznie lokalizować, łapać,
      udowadniać winę i na końcu wieszać. Miejsce śmiecia jest w śmietniku.
    • cor-tex kapitalizm to system ludobójstwa i zbrodnii 25.05.08, 12:52
      • Gość: Kir Jest system bez wartości,nagród i zasłóg? n/t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.08, 13:11
        • Gość: Kir Re: Jest system bez wartości,nagród i zasług? n/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.08, 13:28
          Przepraszam za błąd,straszliwie razi
    • Gość: Kir w Polsce to zgwałcenie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.08, 13:03
      Gość portalu: roochacz napisał(a):

> mężczyźni mają prawo do seksu z kobietami, niezależnie czy one tego chcą czy nie!

pokrzywdzoną może być nie tylko obcy ale także małżonka,jeżeli odmawia seksu.
      Na podobnej zasadzie może zostać ofiarą zgwałcenia także prostytutka.
      Prawdziwe i bynajmniej nie zabawne
      Kir
    • alex-alexander Ludzie spółka z o.o. 25.05.08, 14:16
      To nie jest handel. Handlem mozna byloby nazwac calkowita sprzedaz
      ludzi raz na zawsze, kiedys niewolnikow, teraz dzieci w Afryce.
      • Gość: nutka Re: Ludzie spółka z o.o. IP: *.tampabay.res.rr.com 25.05.08, 15:05
        Nie rowumiem za bardzo o czym mówisz. Jaką całkowitą sprzedaż raz na
        zawsze? Niewolników sprzedawano w podobny sposób,a właściciel po
        jakims czasie jak mu sie odwidziało mógł niewolnika - pracownika
        odsprzedać komu innemu, a w międzyczasie bić itp. . Wydaje mi się,
        że tu nie ma sprzedaży częściowej i całkowitej. Jeżeli ktoś bierze
        kase za to,że cię przenoszą wbrew twojej woli niewiadomo gdzie i
        musisz tam robic wiadomo co, to co to jest innego jak nie handel
        ludźmi?
    • Gość: xxxxxxxxxxxxxxxx największy handel IP: *.ver.airbites.pl 25.05.08, 15:14
      ludźmi jest w firmach pracy tymczasowej, temp service, ramstad itd
    • Gość: Kawka Re: Ludzie spółka z o.o. IP: *.acn.waw.pl 25.05.08, 17:37
      > mężczyźni mają prawo do seksu z kobietami, niezależnie czy one
      tego chcą czy ni
      > e!

A ty masz prawo do bezpłatnego leczenia z NFZ. Na mózg, albo
      cokolwiek tam masz między uszami, o ile nie rozmiękło sie to do
      reszty.
    • Gość: ciekawy Ludzie spółka z o.o. IP: *.dsl.bell.ca 25.05.08, 17:49
      trzeba rowniez wiedziec,iz wielu gangsterow usadowilo sie za
      granica,np.Wlochy,Niemcy,Hiszpania i tam prowadza swoja dzialalnosc
      w kooperacji z rodzimymi gangsterami; problem tez tkwi w tym,iz
      wielu strozow prawa wspolpracuje z nimi
    • Gość: kazio Re: Ludzie spółka z o.o. IP: *.sds.uw.edu.pl 25.05.08, 18:16
      handel jak handel, tak samo handluje sie sportowcami, modelkami,
      headhunterzy kupuja pracownikow dla firm.... business is business

burdele trzeba zalegalizowac i bedzie porzadek
    • Gość: szkoda gadac O Boze a na tym podkarpaciu... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.08, 18:39
      ...tacy swinte i bogobojne ludziska.
    • Gość: Zaratustra [...] IP: 83.13.74.* 25.05.08, 18:58
    • Gość: GOSC Re: Ludzie spółka z o.o. IP: *.ists.pl 25.05.08, 19:06
      LECZ SIĘ CZŁOWIEKU!!!
      • damianbsc Re: Ludzie spółka z o.o. 25.05.08, 19:29
        ''Kombinat zamierzał podporządkować sobie wszystkie agencje na Podkarpaciu, a
        zyski lokować w legalnych interesach - sklepach, knajpach, pubach. W planach
        było założenie własnej agencji ochroniarskiej.''

zinwigilowac agencje
    • cherokee77 Ludzie spółka z o.o. 25.05.08, 19:52
      Jest popyt , jest i podaz .A kto tam kurde w naszym katolickim
      spoleczenstwie tak uczeszcza sumiennie, za Az taki z tego biznes
      dalo sie zrobic. I reklamy nie potrzeba, ani marketingu a klient sie
      znajdzie , sam grzecznie przydrepcze i jeszcze w kolejce postoi z
      nadzieja ze sie jako dziesiaty u laskawej pani zalapie
      • Gość: Gimbus 44 Re: Ludzie spółka z o.o. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.09, 16:56
        No zapewne ludzie podobni do ciebie.
    • Gość: ruchacz [...] IP: 119.42.149.* 25.05.08, 20:14
    • wyksztalciuch2 Ludzie spółka z o.o. 25.05.08, 21:06
      Jeśli to taki biznes to dziwię się, że państwo tego nie opodatkowało. Gdyby
      agencje towarzyskie działały legalnie, to zmniejszyłoby się zagrożenie
      epidemiologiczne, nie byłoby takiego podziemia, takich zysków dla których warto
      mordować, stawać się dewiantem. Nie pochwalam tego typu rozwiązań, stanowią one
      jednak mniejsze zło, i działalność tego typu znalazłaby się choć pod minimalną
      kontrolą. Szkoda mi tych kobiet i mężczyzn. Nie wiadomo kto jest bardziej
      poszkodowany: krzywdzone ofiary, cz też wyzuci z uczuć ludzkich oprawcy. Dla
      nas, obywateli, lepiej byłoby aby nie prowokować powstawania takich zwyrodnień,
      a wiadomo: duża, szybka kasa niejednego zdeprawuje.
      • Gość: marian legalny IP: *.telprojekt.pl 25.05.08, 22:09
        co wy ludzie z ta legalizacja?

bedzie legalnie to bedzie drogo, i tak tego typu uslugi do tanich nie naleza - niejeden klient przez to ruinuje swoj budzet

papierosy sa legalne ale polowa spalanych w kraju pochodzi z przemytu
        podobnie z alkoholem
    • Gość: - Piłkarzami można handlować, a dziwkami nie ? IP: *.acn.waw.pl 25.05.08, 22:02
      • Gość: Gimbus 44 Re: Piłkarzami można handlować, a dziwkami nie ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.09, 16:59
        Tak to bywa na swiecie ze jednym mozna handlowac a drugim nie. Uwazasz ze nie
        powinno byc takiego rozgraniczenia ??
    • Gość: Ewa Burdele, męskie też, legalne i opodatkowane. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.08, 22:46
      Ale za zmuszanie do prostytucji, stryczek. Zakaz wychowywania dzieci
      przez osoby burdelu. Handel żywym towarem rozkwitał za czasów Kwacha
      i lewicy. Prawo u nas nie działało, wcale, teraz troszke lepiej ale
      wciąż jest bez prawie. Zioberku wróć i zlikwiduj przedawnienia. Kler
      toleruje zło. Zgadzam się że są różni księża i nie można wszystkich
      do jednego wora, ale tu chora jest cała góra kleru, bo przyzwala.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka