Dodaj do ulubionych

zmiana żłobka

03.04.10, 15:26
Zdarzyło się którejś z Was, że zmieniła dziecku na inny? I jak to
się odbyło? Od nowa było wdrażanie, czyli chodzenie przez kilka dni
z dzieckiem? Jak dziecko reagowało na zmianę?
--
Mama Antosia (4 lata i 10 m-cy) i Maciusia (12 m-cy)
Obserwuj wątek
    • jmilczarczyk Re: mini przedszkolak -tej placówki nie zamienię 13.04.10, 14:57
      Ja zmieniłam żłobek dla swojej pociechy i nie ukrywam jestem bardzo
      zadowolona z poczynionego kroku.We wcześniejszym miejscu moje
      dziecko było smutne , znudzone, dzieci nie miały żadnych zajęć
      dodatkowych-nuda !!!a gdy dziecko się nudzi to tęskni.Trafiłam na
      mały kameralny żłobek z polecenia i jestem bardzo ale to bardzo
      zadowolona , że moje dziecko może tam chodzić.Ciekawe zajęcia,
      wykształcona kadara, dobre jedzenie.Moje dziecko jest zachwycone a
      ja spokojnie mogłam wrócić do pracy.Jeśli ktoś szuka żłobka w
      Warszawie włochy chętnie podam namiary na meila.pozdrawiam
    • quelquechose Re: zmiana żłobka 13.04.10, 16:56
      Ja zmienialam, gdy corka miala rok. Na pewno to przezywala, a i mnie serce
      bolalo, gdy zostawialam ja z obcymi jej ludzmi. Ale mimo wszystko zniosla to
      lepiej niz sie spodziewalam. Pierwszy tydzien byla na "pol etatu", zeby miec
      czas na aklimatyzacje. Plakala przy rozstaniu, ale ponoc po naszym wyjsciu bylo
      ok i bez rozpaczy. W zlobku mowia, ze najgorszy jest drugi dzien, bo dziecko juz
      wie, co je czeka. Po tygodniu bylo lepiej - bez placzu, ale i bez entuzjazmu.
      Tak naprawde to chyba po 3 tygodniach mozna powiedziec, ze sie przyzwyczaila.
      Nie jest to lekka zmaian dla dziecka w tym wieku, ale do przejscia. Zycze
      powodzenia!
      --
      Nika - 16.12.2008, 3465 g, 50 cm
      https://dl10.glitter-graphics.net/pub/496/496480jrt694jsq1.gif
    • jmilczarczyk Re: mini przedszkolak -tej placówki nie zamienię 13.07.10, 09:20
      Droga Mamo!
      Jesteśmy bardzo dalecy od tego żeby podszywać się pod Rodziców
      dzieci uczęszczających do naszej placówki.Mini Przedszkolak to
      placówka rzetelna i świadcząca usługi na najwyższym
      poziomie.INFORMACJA , która została umieszczona na forum pochodziła
      od jednego z Rodziców dziecka uczęszczającego do naszej
      placówki.Prawdą jest,że została ona umieszczona przez nas , ale jest
      w 100% informacją rzetelną i prawdziwą co też w każdej chwili można
      sprawdzić i zweryfikować.Jesteśmy placówką nadzorowaną przez Fachowe
      Usługi Firm.Pozdrawiam serdecznie wszystkich Rodziców.
      • mama_ingi Re: mini przedszkolak -tej placówki nie zamienię 16.07.10, 15:54
        Pani odpowiedź na mój post to niewątpliwie nieudana próba
        podreperowania swojej reputacji... Tłumaczenia Pani są wręcz
        absurdalne. Żadna profesjonalna firma nie pozwoli sobie na tak
        prymitywną formę reklamy. W Pani poście z dn.13.04.2010r.nie było
        żadnej wzmianki informującej, że Państwo (jako placówka
        przedszkolna) zamieszczacie cytat z wypowiedzi jednego z rodziców.
        Zresztą gdyby któryś z rodziców chciał taką informację przekazać, z
        pewnością sam by ją zamieścił. Moim zdaniem prezentując takie
        uzasadnienia swojego działania, obraża Pani innych rodziców i osoby
        czytające to forum, traktując je co najmniej niepoważnie. Zapewniam
        Panią, że nikt przy zdrowych zmysłach i odrobinie inteligencji nie
        uwierzy w Pani tłumaczenia. A jeśli chodzi o nadzorowanie placówki
        przez Fachowe Usługi Firm to również jakaś kpina. Każdy może sobie
        wpisać taką informację, która w rzeczywistości nic nie oznacza.
        Jeżeli chodzi o referencje Pani placówki, to po Pani dotychczasowych
        działaniach śmiem twierdzić, że również mogą być one Pani
        autorstwa ...
        • jmilczarczyk123 Re: mini przedszkolak 02.08.10, 11:52
          Droga Mamo,na forum jest mnóstwo postów od placówek podszywających
          się pod Rodziców(nie jest problemem podszyć się pod któregoś z nich:
          (.)
          Ja w swoim poście pisałam z placówki i każdy , kto go czytał o tym
          wie.(mój login oraz adres e-meil jest bezpośrednio do
          placówki.Faktem jest oczywiście to że post powinien być cytowany:
          (nie myślałam jednak , że to wzbudzi takie kontrowersje za co z góry
          przepraszam.Jednakże wszelkie referencje o placówce są bardzo łatwe
          do zweryfikowania i żaden z nich nie jest w żaden sposób zmieniany.
          Firam Fachowe Usługi weryfikuje wszystkie referencje o placówce więc
          nie sposób żeby były tam jakiekolwiek przekłamania.
          Nie piszę tego postu żeby w jakikolwiek sposób się usprawiedliwiać
          czy też przekonywać Pani o naszej rzetelności.Dla nas najważniejsze
          są małe pociechy , które do nas przychodzą, są uśmiechnięte i
          szczęsliwesmileMyślę , że żeby w jakikolwiek sposób oceniać placówkę
          należy ją osobiście poznać.
          pozdrawiam serdecznie
          • mama_ingi mini przedszkolak - nieuczciwe praktyki... 06.08.10, 13:42
            Szanowna Pani,
            tłumaczą się tylko winni... Proszę nie pisać, że najważniejsze dla
            Pani są „małe pociechy”. Pani posty (pisane z resztą w woli
            wyjaśnienia pod różnymi nickami) jednoznacznie wskazują na chęć
            darmowej reklamy, a nie na dbanie o uśmiech i zadowolenie dzieci...
            Z tego powodu Pani posty zostały już wielokrotnie usunięte przez
            Administratora za naruszenie Regulaminu. Zgodnie z Regulaminem forum
            i dobrymi radami Administratora należałoby zapłacić uczciwie za
            reklamę jak to czyni wiele szanujących się żłobków i przedszkoli.
            Praktyki przez Panią stosowane nie są w żaden sposób akceptowane na
            tego typu forach z założenia służących wymianie opinii rodziców na
            temat placówek dla dzieci, a nie gratisowej reklamie i chęci
            pozyskania klientów. Nick „jmilczarczyk123”, którym się posługuje
            Pani odpowiadając na mój post ( i tym samym potwierdzając, że
            wykorzystuje Pani kilka nicków na tym forum) jest od dawna w wielu
            wątkach wykorzystywany do reklamy Pani placówki.
            Powracając do tematu referencji Fachowych Usług Firm, proszę przyjąć
            do wiadomości, że nie ma tam miejsca żadna rzetelna weryfikacja.
            Każdy może napisać referencje, uzasadnić je i potwierdzić, a portal
            FUF je oczywiście na tej podstawie „zweryfikuje” i zawsze zatwierdzi
            oraz opublikuje, bo z takiej działalności „żyje” i na tym polegają
            jego usługi.
            Wbrew temu co Pani pisze, żeby ocenić placówkę i zrezygnować z jej
            usług wcale nie trzeba jej osobiście poznawać. Wystarczą takie
            działania jak prowadzone przez Panią na tym forum (świadczące o
            delikatnie nazwanej nieuczciwości), żeby szukać innych szanujących
            się żłobków i przedszkoli, którym powierzy się pod opiekę swoje
            dziecko. Myślę, że wiele Rodziców bierze pod uwagę nie tylko ofertę
            placówki, ale także osobę jej Właściciela i to co sobą
            reprezentuje...
            • bj32 Re: mini przedszkolak - nieuczciwe praktyki... 07.08.10, 10:47
              Poproszę pięknie o zalinkowanie mi na maila postów reklamowych - z
              dziką radością usunę.

Dziękuję.
              --
              będziesz
              miłował admina swego ze wszystkiego serca swego, a usera drugiego jak
              siebie samego by Anonymus

napisz maila w tej sprawie
              na forum@agora.pl by Dzieneusz
      • bj32 Panie reklamujące!!! 02.08.10, 14:22
        W rzeczy samej perfidne reklamowanie jakiegoś klubiku i w dodatku
        podbijanie wątku reklamą jest niezgodne z Regulaminem i niemoralne.
        Zapłaćcie uczciwie za reklamę na Gazeta.pl i będzie dobrze.

Wszystkich ponownie proszę: nie jestem w stanie śledzić na bieżąco
        wszystkich wątków i czytać postów. Jeśli widzicie obrzydliwą i
        podstępną reklamę - piszcie do mnie na maila albo GG [jest w
        wizytówce]. Nie ma się co tłuc z ludźmi dość amoralnymi, żeby się nie
        stosować do podpisanego Regulaminu.

bj32
        --
        Nudziło mi się,
        to grzebałem w userbarachtongue_out by Adept Dzikiej Magii

napisz maila w tej sprawie
        na forum@agora.pl by Dzieneusz
    • zawsze.mama36 dziwna placówka we Włochach - Miniprzedszkolak 23.01.11, 21:05
      Wybrałam się na początku stycznia tego roku do prywatnego przedszkola MINIPRZEDSZKOLAK na ul. Wyrzyskiej we Włochach, bo zamierzałam tam zapisać moje dziecko od września. Ale powiem szczerze, że wystarczyła mi ta jedna wizyta, podczas której tak naprawdę nie za wiele się dowiedziałam, ale moje wrażenia już na wejściu były nie za dobre. Otworzyła mi jakaś wyglądająca na małoletnią wymalowana pani, od której na dodatek na dwa metry śmierdziało papierosami i kiedy zapytałam czy mogłabym porozmawiać z kierownikiem przedszkola, powiedziała że pani kierownik nie ma i będzie dopiero za ok. tydzień (!?) Żadnych bliższych informacji mi nie udzielono, bo nie było do tego kompetentnej osoby. Doprawdy nie wiem jak takie przedszkole funkcjonuje i kto ma nad tym wszystkim kontrolę. Nie zapisałabym tam nigdy mojego dziecka. Myślałam, że tak jak piszą niektóre z Was na forum, placówka jest tańsza od Zielonej Ciuchci, ale nic nie gorsza. Teraz moej dziecko czeka na liście rezerwowej do Ciuchci, gdzie pani kierownik zawsze jest na swoim miejscu gotowa udzielić wszystkich informacji i w razie czego rozwiązywać na bieżąco aktualne problemy.
        • bj32 Bardzo chcesz bana? 29.03.11, 10:24
          Przestań podbijać tę reklamę, bo kolejna sztuczka zostanie wynagrodzona usunięciem całego wątku.
          --
          Jego żona spodziewa się niedługo dziecka. On też miał niedawno kontuzję. - Komentarz sportowy
          napisz maila w tej sprawie na forum@agora.pl by Dzieneusz
    • magi2311 Re: zmiana żłobka 15.07.11, 11:07
      Moje dziecko chodzi do MINI PRZEDSZKOLAKA już od pewnego czasu, ale dopiero
      teraz mogę Was ostrzec (bo mam w końcu pewność), że wyżywienie w tym
      przedszkolu to wielkie nieporozumienie. Cały jadłospis oparty na zakupach w
      LIDL'u i to bynajmniej nie na najlepszych markach. Wszystko byle jak
      najtaniej, dzieci jedzą i piją to co akurat jest w LIDL'u najtańsze.
      Spróbujcie soków z Lidl'a - tego nie da się wypić, nie mówiąc już o
      podawaniu tego dzieciom. Mam wrażenie, że liczy się tylko biznes i aby jak
      najmniejszym kosztem przechować dzieci do 18.00. Ja będę na pewno jak
      najszybciej zmieniała to przedszkole mojemu dziecku.
        • kundzia2009 Re: zmiana żłobka 18.07.11, 23:14
          Parę razy zaprowadziłam młodego do elemeledutków...
          powinni się nazywac elemelebrudki!!!!!!!!!!!
          Zabawki się lepią, w salce jeszcze może i tak nie strasznie, ale już kuchnia to jakiś dramat- zlew zarośnięty, koty z kurzu wielkości chomików.
          że też sanepid nie kontroluje tych nibyżłobków.
          • gosiad80 Re: zmiana żłobka 19.07.11, 10:03
            Ciekawy zjadliwy wpis pseudo rodzica - którego nie można zweryfikować z ewidencją dzieci prowadzoną przez placówkę - brak wpisu o kilkukrotnym pobycie w placówce chłopca.

Walka z konkurencją powinna opierać się na stworzeniu w swojej placówce lepszych warunków pobytu dzieci a nie na oczernianiu (prymitywna negatywna kampania).

Rozumiem jednak zdesperowane osoby, które nie mając do zaoferowania w swojej placówce nic lepszego od konkurencji dyskredytują prężnie rozwijającą się w ich pobliżu konkurencję.

Zazdrość i zawiść to nic nowego u prostaczków i nieudaczników nastawionych na biznes (szybki zysk), a nie na opiekę nad dzieckiem. Ale nie tędy droga, lepiej zabrać się do roboty, bo rodzice i tak sami szybko wszystko zweryfikują. Czy decyzja rodziców o pozostawieniu w " Ele Mele Dutkach" 4-6-cio miesięcznych dzieci jest możliwa bez dokładnej weryfikacji warunków bytowych i sanitarnych.

Bardzo ciekawy wpis konkurencji ale trochę za nachalny przez co niewiarygodny.
            Ciekawe jakiej riposty dokona teraz konkurencja podszywając się pod rodzica.
        • bj32 Jednakowoż 02.08.11, 13:20
          antyreklama pisana przez jedną osobę z dwóch różnych nicków jest również zabroniona.
          --
          Górnik 2000zł pensji... ,to on chyba w nosie dłubie a nie pod ziemią. - by Aqua
      • klubikowa Re: zmiana żłobka 01.08.11, 14:21
        Hej Magi, możesz podać bliższe namiary na siebie? Jak się upewniłaś, że jedzenie jest z Lidla??? Bo firma cateringowa zapewnia, że szykuje posiłki na wodzie oligoceńskiej, na wywarach z warzyw ekologicznych, mleko Nestle lub Bebilon. JEŚLI JEST JAK MÓWISZ, ŻE WSZYTKO Z LIDLA TO ZROBIĘ DYM! Korzystam z Mini Przedszkolaka.
      • jmilczarczyk Re: zmiana żłobka 17.08.11, 21:40
        Droga Magi, szkoda , że nie masz na tyle odwagi żeby przyjść i swoje uwagi przekazać nauczycielowi/wychowawcy bądź mi osobiście-Kierownik Placówki.Myślę, że jasne jest to ,iż nie są to informacje prawdziwe!!!W każdej chwili istnieje możliwość sprawdzenia i zweryfikowania takich rzeczy-chociażby przez telefon i spotkanie się z dietetykiem placówki.
        Pozdrawiam Joanna Milczarczyk
      • jmilczarczyk Re: 19.08.11, 15:19
        Brednie i bzdury!!!!!
        Firma , która zajmuje się wyżywieniem w Mini Przedszkolaku istnieje na rynku od ponad 10 lat,(co napewno o czymś świadczy!!!!) Mini Przedszkolak współpracuje z nią od momentu powstania placówki.Nigdy, powtarzam nigdy nie zdarzyła nam się żadna negatywna opinia od rodziców dzieci uczęszczających do placówki dotycząca nieodpowiedniego żywienia!!!!
        Rodzice mają podany kontakt tel oraz internetowy do dietetyka i wszelkie sugestie mogą zgłaszać bezpośrednio do osoby odpowiedzialnej.
        Droga konkurencjo proszę zająć się swoją placówką, może wówczas nie będziecie mieć czasu na rozpisywanie się na portalu z próbą nieudolnego "wykoszenia"konkurencji.
        pozdrawiam Kierownik Mini Przedszkolaka.
        • kalika1978 Re: 27.12.11, 10:27
          Po tym co dokładnie przeczytałam - dla mnie również p. kierownik Mini Przedszkolaka jest niewiarygodną osobą. A słownictwem jakim operuje i sposobem polemiki z innymi wystawia sama sobie odpowiednią wizytówkę. Dla poszukujących i wciąż niedowierzających rodziców podsyłam link do innego forum z opiniami o tym miejscu: www.przedszkolak.pl/forum/index.php?dzial=0&kategoria=8&query=2&grupa=3&ktory_id=18276 Przeczytajcie - można się naprawdę rozbawić (lub zasmucić crying ) patrząc na problemy tej pani z ortografią - "WYKFALIFIKOWANA" (przez "F" !?) KADRA (...). Jeśli ta pani odpowiada za poziom nauczania (rzekomo wysoki - jak wielokrotnie zapewnia) w tym przedszkolu i zatrudnia - cytuję: "WYKFALIFIKOWANĄ KADRĘ" , to ja uprzejmie dziękuję wink
          • barbarar1234 Re: 12.02.12, 17:47
            konkurencja nie śpi!!!!!chyba lepiej zająć się swoja placówką!!!!!szkoda mówić!!!!
            a wyszukiwanie "błędów" u innych świadczy tylko o dużej ilośi czasu-może lepiej poświić go na swoja placówkę.
            I szkoda , że kasowane są wszystkie pozytywne posty dotyczące Mini Przedszkolaka!!!
            • bj32 Re: 13.02.12, 10:28
              Serio sądzisz,ze tu zaglądają wyłącznie niedorozwinięci umysłowo? I nie odróżniają nachalnej reklamy jednej pani Milarczyk mnożącej na potęgę nicki, byle tylko wywlec wątek w górę?
              Popołudniu zgłaszam sprawę administracji,bo już mi nosem wychodzisz, serdeńko.
              --
              Ale że co? Że Ty pomagasz bez niczego? To nie pomagaj? A.... nie pomagasz? No tak. To zajmij się swoimi sprawami, a nie wszczynaniem pyskówek w każdym wątku. - by Anka7961 do Madziulec
          • marekojciec Re: 18.07.12, 11:34
            To co czytam jest oburzające.
            Moje dziecko chodzi do MiniPrzedszkolaka i nigdy nie miało miejsca to co opisują te "miłe" Panie.
            Jedzenie z Lidla? Śmiechu warte. Wszystko jest na najwyższym poziomie, począwszy na wyżywieniu, przez zajęcia dodatkowe a skończywszy na zwykłych zabawach. W którym przedszkolu dzieci mają zajęcia z basenu, czy w zimę naukę jazdy na nartach?
            W którym przedszkolu 5cio latki potrafią czytać, a to wszystko robią z radością i uśmiechem na ustach. Moje dziecko dzisiaj płakało że nie chce jechać nad może bo nie będzie mogło chodzić do przedszkola! Takie to straszne przedszkole.
            A kierownictwu MiniPrzedszkolaka poradzę dzisiaj aby sprawę zgłosić na policję za pomówienia, bo ewidentnie widać że to co piszą "miłe" panie to tylko nie uczciwa konkurencja!
            Prokuratura pez problemu od właściciela strony dowie się z jakiego adresu IP są pisane posty a po tym już jak po sznurku do osoby odpowiedzialnej za te głupoty.
            No i Pani Administrator będzie miała problem z głowy i zakończy wątek!!!!!!!
            • ugmitrzuk Re: 29.07.12, 21:46
              witam, to co czytam jest po prostu obłudne, podziwiam rodziców którzy zamiast zająć się wychowywaniem dzieci zajmują się oczernianiem ludzi. Ten wątek pokazała mi koleżanka która chce zapisać dziecko do przedszkola na Wyrzyską i jak to na rodzica przystało sprawdza opinie. Moja córka trafiła tam tylko na okres wakacji w 2011 roku, ponieważ wcześniej uczęszczała do państwowego żlobka i ze względu na koniec zajęć w źłobku zapisaliśmy ją tutaj, gdzie uczęszcza do dnia dzisiejszego. Porównując państwowy żłobek ( na który złego słowa nie mogę powiedzieć) a to przedszkole to stwierdzam że Pani Asia oraz wszystkie ciocie doskonale opiekują się dziećmi. Moja córka jest alergikiem i nigdy ale to nigdy nie wróciła do domu z oznakami alergii, Gdyby to była prawda co niektórzy pisza na temat jedzenia moje dziecko już by tam nie chodziło. Zrobiłam teraz dziecku wakacyjna przerwę od przedszkola i ona mówi że chciałaby juz wrócić do przedszkola bo tęskni. Wszystkim rodzicom zyczę aby ich pociechy trafiły do takiego miejsca gdzie dziecko codziennie rano bez problemu wstaje i z miłą chęcią idzie do cioć i dzieci. Patrząc na niektóre dzieci to naprawdę jest sztuką aby zachęcic te dzieciaki do codziennego uczęszczania. Jeżeli ktoś kiedyś mnie się zapyta gdzie dziecko zapisać, to bez żadnego wahania polecę to przedszkole. I dajcie już spokój Pani Asi jak również Ciociom tam pracującym bo to naprawdę bardzo wyrozumiałe i wspaniałe kobiety.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka