Dodaj do ulubionych

Magiczny Świat Dziecka na Tarchominie

06.10.10, 21:06
Poszukuje opinii na temat prywatnej placówki Magiczny Świat Dziecka na Tarchominie w Warszawie.
magicznyswiatdziecka.pl/
Wiem, że to nowe miejsce, ale może są tu mamy, które mogą się wypowiedzieć na ten temat?
Obserwuj wątek
    • mow-ez Re: Magiczny Świat Dziecka na Tarchominie 26.01.11, 14:27
      Witam,
      czy jakaś mama może już coś napisać o tej placówce? Planuje posłać tam dziecko, i chciałabym poznać opinie.
      Czy wiadomo kiedy została ona otwarta - nie ma takiej informacji na stronie.

Dziękuję

martekle napisała:

> Poszukuje opinii na temat prywatnej placówki Magiczny Świat Dziecka na Tarchomi
      > nie w Warszawie.
      > magicznyswiatdziecka.pl/
      > Wiem, że to nowe miejsce, ale może są tu mamy, które mogą się wypowiedzieć na t
      > en temat?
      >
      • selena_s Re: Magiczny Świat Dziecka na Tarchominie 09.06.11, 22:14
        To bylo rok temu, ciocie byly mocno nie zorientowane co i jak, nie panowaly nad dziecmi....
        Ale ostatnio na spacerze spotkalam mame, ktora oddala swoje dziecko do tego zlobka i jest zachwycona. Z tej opowiesci jej dla mnie najwazniejszym plusem jest to iz wychodza z dziecmi na plac zabaw i same gotuja.
        Ja wybralam Magiczny Swiat - i tez jestem bardzo zadowolona, pomimo iz jest catering i dzieci czas spedzaja na tarasie wink
        • nr8410 Re: Magiczny Świat Dziecka na Tarchominie 09.06.11, 22:34
          Bardzo dziękuję za odpowiedź.

W tzw. międzyczasie byłam w obu miejscach i w każdym z nich są dla mnie i plusy i minusy. W każdym razie dobrze, że są blisko takie miejsca.

Faktycznie w Magicznym Świecie spotkałam dwie przemiłe opiekunki, do których tuliły się dzieci.

Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam
          • 29kropek Re: Magiczny Świat Dziecka na Tarchominie 05.07.13, 20:12
            Witam,
            jestem mamą 13 miesięcznej dziewczynki. Syn mojej koleżanki chodzi do MŚD od pół roku i są bardzo zadowoleni.
            Dziś byłam obejrzeć ich obydwie placówki - przy Pancera i przy Świderskiej.
            Napewno zapiszę tam córkę, tylko nie wiem do której placówki.
            Cała kadra robi bardzo dobre wrażenie.
            W jednej placówce 12 dzieci w drugiej 15 więc różnica nie wielka.
            Na Świderskiej dzieci są podzielone na grupy wiekowe, sale dostosowane do wieku - to mi się podobało bardzo. Na Pancera mają własny plac zabaw.
            Dla mnie najważniejsze jest jak dzieci reagują na opiekunki, a tu w obydwu placówkach wtulone, buziaki ciociom dają, uśmiechnięte. Widziałam jak brały udział w zajęciach - super.
            Mało miejsc już jest więc muszę szybko podjąć decyzję smile
            • 29kropek Re: Magiczny Świat Dziecka na Tarchominie 20.07.13, 14:49
              WItam,
              zdecydowałam się na Świderską.
              Jesteśmy po adaptacji.
              Dzieci mają dużo zajęć, które mogłam oglądać.
              Mała była zainteresowana wszystkim. Odnalazła się świetnie, a opiekunki przypadły jej bardzo do gustu - mają w sobie wiele ciepła.
              .29kropek napisał(a):

> Witam,
              > jestem mamą 13 miesięcznej dziewczynki. Syn mojej koleżanki chodzi do MŚD od pó
              > ł roku i są bardzo zadowoleni.
              > Dziś byłam obejrzeć ich obydwie placówki - przy Pancera i przy Świderskiej.
              > Napewno zapiszę tam córkę, tylko nie wiem do której placówki.
              > Cała kadra robi bardzo dobre wrażenie.
              > W jednej placówce 12 dzieci w drugiej 15 więc różnica nie wielka.
              > Na Świderskiej dzieci są podzielone na grupy wiekowe, sale dostosowane do wieku
              > - to mi się podobało bardzo. Na Pancera mają własny plac zabaw.
              > Dla mnie najważniejsze jest jak dzieci reagują na opiekunki, a tu w obydwu plac
              > ówkach wtulone, buziaki ciociom dają, uśmiechnięte. Widziałam jak brały udział
              > w zajęciach - super.
              > Mało miejsc już jest więc muszę szybko podjąć decyzję smile
    • zalukaj99 Re: Magiczny Świat Dziecka na Tarchominie 16.10.16, 10:36
      Przedszkole stanowczo odradzam. Placówka dla dzieci pełnych energi w mieszkaniu to porażka.Brak grup wiekowych. Dzieci w pampersach razem z 4 latkami.Dziecko wracało notorycznie głodne.Jedyny plus to Ciocia Tereska.Zmienilismy placówkę i okazalo sie że można taniej za nic nie doplacajac(zdjecia, husteczki,wycieczki w cenie).A dziecko szczesliwe bo duuuzo miesjaca zabawek. Własny plac zabaw.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka