Dodaj do ulubionych

zlobek prywatny krakow podgorze

07.09.11, 15:43
mam pytanie czy polecacie jakies prywatne zlobki w krakowie w podgorzu??
Interesuje mnie okolice biezanowskiej, kurdwanow, okolice wielickiej, placu bohaterow getta....
Obserwuj wątek
    • annafirst Re: zlobek prywatny krakow podgorze 31.10.16, 22:33
      Zapraszam serdecznie do nowo otwartej placówki na Woli Duchackiej (ul. Beskidzka 4c) Żłobek i Przedszkole Anglojęzyczne First Step, gdzie ciocie troskliwie zajmą się Państwa Pociechą, a jednocześnie wplotą też angielskie zwroty. Pyszny catering, spacery, odpowiednio dobrane zabawy pozwolą na harmonijny rozwój Dziecka.
      Zajrzyj do nas: www.first-step.com.pl - zapraszamy!!!
    • martapus Re: zlobek prywatny krakow podgorze 25.02.17, 16:13
      Witam serdecznie,
      jestem na etapie zakładania żłobka na Węgrzcach zaraz przy granicy z Krakowem. Placówka będzie prowadzona przez dyrektora z wieloletnim doświadczeniem, kameralna, aby zapewnić każdemu maluszkowi indywidualne podejście. Dzięki temu, że nie znajdujemy się bezpośrednio w Krakowie, możemy pochwalić się czystszym powietrzem, dużym terenem oddalonym od ruchliwej drogi. Planujemy otwarcie już w czerwcu 2017 roku. Strona www aktualnie jest w budowie smile zainteresowanych Rodziców proszę o kontakt mailowy - mpustul@tlen.pl
    • zytazytzyt Re: zlobek prywatny krakow podgorze 14.07.21, 14:13
      Jeżeli chodzi o żłobek w Krakowi eto spokojnie mogę polecić Malutkowo. Zapisałam tam mojego synka i już rok tam chodzi. Bardzo fajne przedszkole z miłymi i pozytywnie nastawionymi paniami. Ładnie urządzone sale no i przede wszystkim mają ciekawe zajęcia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka