Dodaj do ulubionych

Żłobek Warszawa - Bemowo

17.10.12, 12:28
Szukam żłobka od kilku miesięcy, ale nie mogłam znaleźć miejsce w żadnym publicznym. Czy znacie jakieś dobre miejsce niepubliczne dla dziecka w wieku 3 lat? Chciałabym wrócić do pracy już na pełny etat, ale jednoczesnie nie chcę oddawać dziecka byle gdzie. Zależy mi na opiece blisko domu, żebym mogła odbierac dziecko po pracy, więc najepiej byłoby to własnie Bemowo w Warszawie
Obserwuj wątek
    • karolina.kubiak Re: Żłobek Warszawa - Bemowo 19.10.12, 09:59
      Ja polecam żłobek "Małe śmieszki" tu jest ich strona - www.malesmieszki.pl/ Ja oddałam tam swoje dziecko i jestem bardzo zadowolona. I własnie mam tak jak pani chciała po pracy ide szybko odebrać dziecko i jedziemy do domu. Nie ma zadnych problemów, można w pełni im zaufac.
    • glinicka Re: Żłobek Warszawa - Bemowo 14.01.13, 20:39
      Polecam żłobek Bajeczny Domek. www bajecznydomek.pl
      Od dwóch tygodni moja córeczka chodzi do nich na zajęcia adaptacyjne.
      Jestem pod wrażeniem miłej i fachowej kadry.
      Panie opiekunki są czujne i przewidujące na każdym kroku, a to jest bardzo ważne w tym okresie życia maluszków.Jedzenie jest zawsze świeże i urozmaicone(sama próbowałam).
      Bogata oferta zajęć dodatkowych, dodatkowo przekonała mnie.
      Czesne atrakcyjne w porównaniu z innymi ofertami na Bemowie.
      Ale najważniejsze, że moja maleńka córeczka czuje się tam bezpiecznie i jest zadowolona a ja mogę być o nią spokojna.
    • bogna1987 Re: Żłobek Warszawa - Bemowo 16.01.13, 13:37
      Polecam Klubik Malucha na Fabiańskiej. Mój maluch już był tam parę razy i jestem naprawdę zadowolna. Wraca zawsze uśmiechnięty. Miejsce jest przytulne a nauczycielka bardzo miła. Najbardziej podoba mi się to, że opiekunka prowadzi zajęcia rozwijające z dziećmi, przy ktorych super się bawią. Naprawdę polecam!

A w tę sobotę z tego co wiem jest dzień otwarty więc można zobaczyć. Ja pewnie też tam będęsmile
    • lenatkaa Re: Żłobek Warszawa - Bemowo 12.06.17, 11:23
      Witam wszystkich rodziców wink
      Z przyjemnością mogę was po informować, ze na Warszawskim Bemowie powstaje nowy Klub Malucha Malutka Nutka - żłobek.
      Placówka powstaje z myślą o najmłodszych.
      Będzie to pierwsza placówka, ktora będzie uczyla naszych maluchów poznawać świat poprzez muzykę.

Dzień otwarty planowany jest na 17 lipca.

Zapraszamy na naszą strone oraz na śledzenie naszego fanpage wink

m.facebook.com/Klub-Malucha-Malutka-Nutka

www.malutka-nutka.edu.pl

-

żłobek na Bemowie, klub malucha na Bemowie, klub malucha, tani klub malucha, żłobek Bemowo.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka