Dodaj do ulubionych

ŻŁOBEK Bambino, Bielany ul. Tołstoja W-wa, opinie

30.11.12, 14:30
Czy ktoś zapisał tam dziecko? Macie jakieś opinie o tym żłobku?
Obserwuj wątek
    • mamabula Re: ŻŁOBEK Bambino, Bielany ul. Tołstoja W-wa, op 20.08.13, 09:30
      Ja odradzam ten mały żłobek Bambino na Tołstoja. Kiedyś tam byłam , niestety nie zrobił na mnie dobrego wrażenia itd. Sale są małe, co do ilości dzieci(brak przestrzeni) , ale Pani Dyrektor twierdzi ,ze może być więcej dzieci, bo one chorują itd.....
      Akwarium z rybami było brudne. Jedzenie jest przynoszone z przedszkola Bajeczka( gdzie nie ma dobrej opinii na jedzenie) , jest tylko reklamowane,że tam gotuje kucharka......więc nie robi na mnie to wrażenia.
      Pani Dyrektor, zadaję pytania rodzicom , typu , gdzie pracujesz?i ile kasy można od rodzica wyciągnąć.
      Sala jadalne, jest tak mała ,że trudno nawet tam jednej dorosłej osobie się zmieścić.....
      Dal mnie to nie żaden żłobek , tylko przechowalnia za dużą cenę...
      • vixenod Re: ŻŁOBEK Bambino, Bielany ul. Tołstoja W-wa, op 04.11.13, 14:35
        Ja osobiście nie zgadzam się z opinią mambula. Porównując inne żłobki bądź kluby malucha w okolicy, które miałam przyjemność zobaczyć to uważam Bambino za lepszy. Mój syn chodzi bardzo chętnie, szybko się zaadoptował. Ciocie są świetne, bardzo przyjazne, pomocne i ciepłe. W ciągu pierwszych dni adaptacyjnych widziałam jak dzieci się tulą do nich, co dla mnie było cenną informacją, że nie dzieje się tam im krzywda. Mój syn codziennie wraca zadowolony i nie zauważyłam nic co by świadczyło o tym, że jest mu tam źle (a uwierzcie, że bardzo go obserwowałam szczególnie po tym co działo się w innych żłobkach). Podczas spotkania z Panią Dyrektor nie pytała mnie o to gdzie pracuje i ile zarabiam czy ja czy mąż. Wręcz przeciwnie, zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Wyczerpująco odpowiadała na moje pytania i wątpliwości. Z ręką na sercu mogę polecić ten żłobek. p.s mój syn gna na sale tak szybko, że czasem nie zdążę go do końca przebraćsmile
        • kornelia_kornelka Re: ŻŁOBEK Bambino, Bielany ul. Tołstoja W-wa, op 24.11.15, 12:57
          Ja tez mam pozytywne zdanie o żłobku Bambino. Kameralne sale - co akurat nam odpowiada, ciepłe i uśmiechnięte opiekunki, które maja anielską cierpliwość. Bardzo fajne zajęcia edukacyjne np. zabawy plastyczno-techniczne (dzieci malują, rysują, tworzą pierwsze swoje dzieła ) ale tez zajęcia edukacyjno-wychowawcze (zwroty grzecznościowe, jedzenie łyżeczką, picie z kubeczka, higiena osobista). Nie narzekaliśmy tez na posiłki. Naprawdę dobra placówka!
    • dominisiasob Re: ŻŁOBEK Bambino, Bielany ul. Tołstoja W-wa, op 12.01.16, 10:15
      My natomiast jesteśmy bardzo zadowoleni ze żłobka "A kuku" na ul. Rodziny Połanieckich. Przestronne sale, cudowna, rodzinna atmosfera, wspaniałe Ciocie a co najważniejsze mój synek po prostu je uwielbia. Jest mnóstwo atrakcyjnych zajęć, psycholog, logopeda, angielski, rytmika i wiele wiele innych bez dodatkowych opłat. Jedzenie też jest smaczne i zdrowe. Bardzo polecam.
      • justyna_842 Re: ŻŁOBEK Bambino, Bielany ul. Tołstoja W-wa, op 22.01.16, 09:58
        Zgadzam się "A kuku" jest super! nie mogliśmy lepiej trafić! Gabrysia jest szczęśliwa i zadbana a my zachwyceni poziomem opieki. Swoje ciocie uwielbia a my codziennie dostajemy rzetelną informację na jej temat tzn. co i ile jadła, ile spała itp. Dlatego też z czystym sumieniem polecamy ten żłobek na Bielanach.
    • moniakki Re: ŻŁOBEK Bambino, Bielany ul. Tołstoja W-wa, op 03.02.17, 10:46
      Moje dziecko chodzi bardzo chętnie do tego żłobka. Ogólnie jesteśmy z mężem zadowoleni. Lokalizacja dobra dla nas. Mamy swoje uwagi na +/-
      Plusy:
      - kolorowe sale,
      - zajęcia ciekawe dla dzieci,
      - atmosfera miła
      - dziecko od początku chętnie chodzi
      - jedzenie urozmaicone dziecko chętnie je choć są takie dni gdzie marudzi
      - dziecko lepiej się rozwija staje się bardziej samodzielne

Wady:
      - sala do jedzenia zbyt mała (dzieci siedzą trochę ściśnięte)
      - niektóre z pań mówią zbyt głośno
    • j306121 Re: ŻŁOBEK Bambino, Bielany ul. Tołstoja W-wa, op 20.07.17, 15:11
      Miałem nieprzyjemność obserwować pracę pań z tego żłobka - bawiłem się z synem na placu zabaw przez płot ze żłobkiem bambino. Przez jakieś 30 minut usłyszałem mnóstwo komunikatów w stronę dzieci, ale ani jednego pozytywnego, ciągle tylko "zostaw, przestań, co ty robisz!" i mój ulubiony "o Boże, to dziecko ma chyba jakąś manię". Dzieci jak to dzieci, bawiły się i wiadomo, dzieją się różne rzeczy, ale choć coś na plus można by było powiedzieć? Ja bym nie zapisał dziecka, szkoda by mi było.
    • mamiwa2 Re: ŻŁOBEK Bambino, Bielany ul. Tołstoja W-wa, op 07.09.17, 09:46
      Moja córka chodziła do żłobka Bambino 2 miesiące w okresie wakacji. Nie mieliśmy innej możliwości (powrót do pracy) i był to jedyny żłobek który zgodził się nas przyjąć - dzwoniłam do kilku na Bielanach. Teraz dostaliśmy się do żłobka państwowego. Szczególnie młodsze Panie bardzo ciepłe i miłe. Gorzej jeżeli chodzi o empatię u pozostałych. Warunki lokalowe nieciekawe (bardzo mała sala i głośno, w czasie leżakowania leżaczki ściśnięte) ale moja córka była zadowolona z ilości zabawek i placu zabaw. Jedzenie bywało dobre (kasza, rosół) ale dziwnie często był kapuśniak którego dzieci nie chciały jeść. W naszej obecności jedno z dzieci niestety wymiotowało (na placu zabaw) niestety nie zauważyłam u obu starszych Pań zajmujących się wtedy dziećmi po południu jakiegoś współczucia, raczej negatywne komentarze które dodatkowo stresowały dziecko i były zupełnie nie na miejscu "zażygana od góry do dołu", "Popatrz jak ona wygląda". W tej konkretnej sytuacji cieszyłam się że moja córka już tam nie będzie chodzić.
    • angelikaposejdon Re: ŻŁOBEK Bambino, Bielany ul. Tołstoja W-wa, op 23.11.17, 22:16
      Obecnie do Bambino uczęszcza moje drugie dziecko. Dla nas bez zarzutu: dobra lokalizacja, smaczne jedzenie i panie opiekunki sympatyczne. Codziennie otrzymywaliśmy informację, czy nasze dziecko zjadło obiad, spało itp. Pani dyrektor zgodziła się na trzy dniową adaptację bez pieniędzy, żebyśmy mogli spokojnie podjąć decyzję. Zapisując pierwsze dziecko obejrzeliśmy kilka pobliskich żłobków i polecamy Bambino. My jesteśmy zadowoleni, a nasze dziecko nie chce stamtąd wychodzić.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka