Dodaj do ulubionych

"Wesołe minki" na Zaciszu- czy ktoś poleca?

18.01.13, 11:34
Witam,
chciałabym niebawem posłac tam swoje dziecko. Będę wdzięczna za wszelkie opinie rodziców, których dzieci tam uczęszczają.
Obserwuj wątek
      • mamarozrabiaki Re: "Wesołe minki" na Zaciszu- czy ktoś poleca? 06.11.13, 19:56
        Witam, koleżanka mówiła, że jakiś czas temu była tam na rozmowie o oddaniu dziecka. Mama rozmawiała z właścicielką, a jej mąż rozglądał się wszędzie. Zwrócił uwagę na znudzoną minę opiekunki i smutną minkę dzieci. W końcu oddała dziecko do żłobka, który otworzył się w sierpniu tego roku niedaleko od "Wesołych Minek". Żłobek "Dla Maluszka". Opinii w internecie mają dobre. Na ich stronie też są opinii rodziców. Bardzo dobre. Zastanawiam się nad sprawdzeniem tej placówki, bo od stycznia szukam miejsca dla swojego dziecka. Myślę, iż nowa zarejestrowana placówka raczej nie zostanie sprzedana lub zamknięta...bo słyszałam, że w nast. roku wiele placówek padnie, bo muszą się dostosować do wymagań ustawy żłobkowej. tak przy okazji, to jak ktoś coś wie o tym "Dla Maluszka" proszę napiszcie coś. zależy mi żeby moje dziecko trafiło w bezpieczne, dobre miejsce.
              • mamarozrabiaki Re: "Wesołe minki" na Zaciszu- czy ktoś poleca? 06.11.13, 22:58
                nu i dla mnie ważne też jest czy placówka jest w rejestrze żłobków, bo to oznacza że działalność takich placówek jest kontrolowana przez gminę i jest bezpieczna dla dzieci. Tyle teraz się słyszy o różnych aferach związanych ze żłobkiem.
                podaje link do tego rejestru.
                bip.warszawa.pl/Menu_podmiotowe/Urzad/Biura_Urzedu/PS/Ewidencje_rejestry/Rejestr+zlobkow+i+klubow+dzieciecych.htm
                nie znalazłam tam ani Wesołych Minek ani MiMisiów. Może to dobre placówki, tylko kto mi da gwarancję że nie zamkną się po tym jak dopiero im oddam swoje dziecko? A co potem? jak wracam do pracy na cały etat - nie będę miała czasu na szukanie czegoś nowego
              • marylka-mama Re: "Wesołe minki" na Zaciszu- czy ktoś poleca? 07.11.13, 06:26
                Dzień dobry, każda opiekunka jest po studiach pedagogicznych i ma kwalifikacje do pracy z Maluszkami. Na rozmowie dostałam różne papierki z którymi mogłam się zapoznaćsmile Jednak wydaje mi się, że warto by była pielęgniarka, której wiedza jest jednak typowo specjalistyczna. Ja polecam żłobek MiMisie, ale i tak najlepiej jest samemu zapoznać się z miejscem, właścicielami i opiekunkami. A i jeszcze mnie przekonał monitoring, który jest zakładany i ma funkcjonować od początku grudnia.
        • kasiarules Re: "Wesołe minki" na Zaciszu- czy ktoś poleca? 06.11.13, 23:06
          Nie znam Miminków, ale Dla Maluszka polecam z przekonaniem - moja córka chodzi tam od 9 miesiąca życia (w tym miesiącu kończy dwa lata), jeszcze od czasu, gdy żłobek znajdował się na Woli. Właścicielka przeniosła się na Zacisze właśnie dlatego, że chciała rozbudować żłobek i na Wolę zgłaszało się co raz więcej dzieci. Dlatego nie myślę, żeby miała się zamykać albo komuś go odsprzedawać. My jesteśmy naprawdę zadowoleni, dziecko też. Opieka jest super, na początku otrzymywałam dużo porad od pracujących tam Pań (nienachalnychwink i ogólnie adaptacja przeszła gładko, a dzisiaj pracuję na pełen etat, więc dziecko naprawdę od śniadania do podwieczorku jest w żłobku i wiem, że czuje się tam dobrze i zadbają o nią pod każdym względem smile Na stronie są namiary na właścicielkę żłobka Panią Olgę i najlepiej się z nią umówić na pokazanie żłobka.
        • muszelkaula Re: "Wesołe minki" na Zaciszu- czy ktoś poleca? 27.09.15, 18:01
          Drodzy Rodzice! Zgadzam sie z opinia 'mamarozrabiaki' - wpis jest z 2013, mamy 2015 i minki dzieci nie były wesołe tylko bardzo smutne! Byłam z córka na adaptacji (jeden dzień) w żłobku Wesole Minki na Zaciszu i spędziłyśmy tam ok 5h, jako dorosła osoba nie czułam sie dobrze w tym miejscu, tzw. 'ciocie' zdecydowanie znudzone, dwoje dzieci bardzo płakało - panie było stać tylko na wzięcie na kolana na parę minut. Patrząc na to było mi zwyczajnie przykro - sama starałam się pocieszać i zabawiać/ zagadywać te dzieciaki. Miejsce tworzą ludzie - w żłobku wyjątkowo potrzeba serca, zaangażowania, pomysłów i serdeczności - tutaj tego nie znajdziecie. To miejsce nie wychowuje, nie uczy. Mam wrażenie, ze co najwyżej 'przechowuje'... Nie polecam. Skorzystałam z tego forum i opinii jednej z Mam - odwiedziłam w trybie ekspresowym miejsce praktycznie po drugiej stronie ulicy tj. Dla Maluszka, które jest przeciwieństwem Wesołych Minek. Rozłąka z takim małym brzdącem daje w kość, trudno jest i dziecku i rodzicom - warto mieć poczucie bezpieczeństwa w tej kwestii. Zostawiając tu córkę codziennie dostawałam sms'y jak wygląda sytuacja, czułam, że ktoś dba. Minęło niespełna 4 tygodnie i niezmiernie się ciesze, ze trafiłam na ten żłobek - córka robi postępy, jest bardziej samodzielna, uśmiechnięta, lubi tam przychodzić - nawiązała szczególna więź z ciocia Angelika - młoda serdeczna i energetyczna osoba. Pani Olga Motyka (właścicielka) dba o poziom i edukacje własną i całego personelu. Jest tu jak w domu. Zwyczajnie-niezwyczajniesmile Sa warsztaty dla rodziców, dodatkowe zajęcia dla dzieci (np. umuzykalniające metoda Gordona, teatrzyki itp.). Polecam zapoznanie się z opiniami na stronie żłobka: dlamaluszka.waw.pl/o-nas/opinie-o-obku. Ta strona nie jest pozycjonowana wiec jej wcześniej nie namierzyliśmy - dziękuje przy okazji za poprzednie wpisysmile Podsumowując - polecam żłobek Dla Maluszka i zdecydowanie odradzam Wesołe Minki....
          • sznilos Re: "Wesołe minki" na Zaciszu- czy ktoś poleca? 10.01.16, 10:59
            Witam,

również zdecydowanie nie polecam tego miejsca. Co chwila trzeba bylo donosić pieluchy i mokre chusteczki a córka była tak odparzona że lekarz nie wierzyl ze tak można doprowadzić dziecko do takieo stanu. Nie wiem co się działo z pieluchani ponieważ kupowalismy te najdroższe, najlepsze (wiadomo na dziecku się nie oszczędza) a córka wracała w najtańszych odparzajacych ją pieluchach pomimo że wielokrotnie sygnalizowałem że mi sięt o niepodoba. Własicielka nastawiona na zarobek a w tamtym czasie (około 4 lata temu) personel wprawdzie na trójke dzieci jedna opiekunka to z tego ,,personelu" studentki I II roku pedagigiki z czego jedna na 3 rzeczywiście widać ze miała powołanie reszta znuddzona lub wymęczona imprezowaniem. Tak więc odradzam.
    • muszelkaula Re: "Wesołe minki" na Zaciszu- czy ktoś poleca? 27.09.15, 18:00
      Drodzy Rodzice! Zgadzam sie z opinia 'mamarozrabiaki' - wpis jest z 2013, mamy 2015 i minki dzieci nie były wesołe tylko bardzo smutne! Byłam z córka na adaptacji (jeden dzień) w żłobku Wesole Minki na Zaciszu i spędziłyśmy tam ok 5h, jako dorosła osoba nie czułam sie dobrze w tym miejscu, tzw. 'ciocie' zdecydowanie znudzone, dwoje dzieci bardzo płakało - panie było stać tylko na wzięcie na kolana na parę minut. Patrząc na to było mi zwyczajnie przykro - sama starałam się pocieszać i zabawiać/ zagadywać te dzieciaki. Miejsce tworzą ludzie - w żłobku wyjątkowo potrzeba serca, zaangażowania, pomysłów i serdeczności - tutaj tego nie znajdziecie. To miejsce nie wychowuje, nie uczy. Mam wrażenie, ze co najwyżej 'przechowuje'... Nie polecam. Skorzystałam z tego forum i opinii jednej z Mam - odwiedziłam w trybie ekspresowym miejsce praktycznie po drugiej stronie ulicy tj. Dla Maluszka, które jest przeciwieństwem Wesołych Minek. Rozłąka z takim małym brzdącem daje w kość, trudno jest i dziecku i rodzicom - warto mieć poczucie bezpieczeństwa w tej kwestii. Zostawiając tu córkę codziennie dostawałam sms'y jak wygląda sytuacja, czułam, że ktoś dba. Minęło niespełna 4 tygodnie i niezmiernie się ciesze, ze trafiłam na ten żłobek - córka robi postępy, jest bardziej samodzielna, uśmiechnięta, lubi tam przychodzić - nawiązała szczególna więź z ciocia Angelika - młoda serdeczna i energetyczna osoba. Pani Olga Motyka (właścicielka) dba o poziom i edukacje własną i całego personelu. Jest tu jak w domu. Zwyczajnie-niezwyczajniesmile Sa warsztaty dla rodziców, dodatkowe zajęcia dla dzieci (np. umuzykalniające metoda Gordona, teatrzyki itp.). Polecam zapoznanie się z opiniami na stronie żłobka: dlamaluszka.waw.pl/o-nas/opinie-o-obku. Ta strona nie jest pozycjonowana wiec jej wcześniej nie namierzyliśmy - dziękuje przy okazji za poprzednie wpisysmile Podsumowując - polecam żłobek Dla Maluszka i zdecydowanie odradzam Wesołe Minki....
      • mamanazakrecieee Re: "Wesołe minki" na Zaciszu- czy ktoś p 06.08.21, 22:17
        Niestety również nie mogę polecić tego przedszkola. Pani dyrektor ktora na początku naszej przygody zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie okazała się nieempatyczna i zaborcza. Ewidentne nastawienie placówki tylko na zysk. Od dłuższego czasu obowiązywała płatność tylko gotówką. W okresie gdy chodziło moje dziecko były straszne roszady. Był dzien gdzie sama musiałam wejść do środka i zmienić pampersa bo była tylko jedna Pani z rana na wszystkie dzieci... kilkakrotnie jak czekałam pod drzwiami kilka minut aby usłyszeć czy dziecko już nie płacze słyszałam jak proponowano mu odrazu drzemkę na górze!!! O godzinie 8:00!!! Wielokrotnie babcia przyprowadzała wnuka koszmarnie brudnego... Aż było mi wstyd. Paniom nie było, ze oddali tak zaniedbane dziecko... Pozwalano przyprowadzać dzieci z kaszlem i katarem przez co choroby w zlobku nigdy się nie kończyły nawet latem... jestem szczerze zawiedziona...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka