Dodaj do ulubionych

Zielony Groszek we Wrocławiu - jakie opinie?

11.02.13, 20:30
Witam, szukam informacji na temat prywatnego żłobka Zielony Groszek we Wrocławiu ul.Rolnicza. Żłobek istnieje od niedawna i nie znalazłam nigdzie opinii na jego temat a zastanawiam się nad posłaniem tam dziecka od września tego roku.
Z góry dziękuję za informacje.
Obserwuj wątek
    • j_hani Re: Zielony Groszek we Wrocławiu - jakie opinie? 05.07.13, 01:28
      Trochę późno, ale może się przyda. Moja córa chodzi tam od kiedy skończyła półtora roku, dzisiaj ma ponad 4 lata. Poza drobiazgami, jestem zadowolona. Dzieciaki mają do dyspozycji dużą salę, fajny ogród z piaskownicą. Jedno co, to dosyć drogie wyżywienie. Za to panie fajne, zaangażowane i troskliwe. Młoda baaaaardzo długo nie była w stanie powiedzieć, którą lubi najbardziej, bo wszystkie były taaakie fajne smile No i najważniejsze - nie pójście do przedszkola jest dla niej prawie karą wink Więc na pewno się tam dobrze czuje.
      • 2gosc123 Re: Zielony Groszek we Wrocławiu - jakie opinie? 05.07.13, 20:48
        Bardzo dziękuję za informację. Dziecko jest już zapisane i już niebawem zacznę je tam posyłać. Również niedawno ukończyła 1,5 roku i mam cichą nadzieję że szybko uda jej się tam zaklimatyzować.
        • j_hani Re: Zielony Groszek we Wrocławiu - jakie opinie? 07.02.14, 11:24
          Ups. Aktualizuję. Niestety, przedszkole się popsuło. Bardzo długo wszystko fajnie działało, ale okazuje się, że ta "fajność" była w dużej mierze oparta o kilka konkretnych pań opiekunek, z których obecnie już żadna nie pracuje.

Przestaliśmy ufać pani dyrektor, mieliśmy sygnały, że dzieci są FATALNIE karmione (margaryny, mielonki, pasztet, makaron z jogurtem, zupy na kostce rosołowej), że zamawiane jest zbyt mało porcji, dzieci dojadają chlebem - drodzy rodzice, jeśli macie tam dzieciaki, dopilnujcie BARDZO MOCNO, co dostają jeść. Proście o zostawianie resztek z KAŻDEGO posiłku, zadbajcie o wgląd w umowy z cateringiem, te ostatnie sprawdźcie z firmą, w której zgodnie z deklaracjami pani dyrektor kupuje posiłki. Polecam naprawdę daleko posuniętą ostrożność.
          • aaa166 Re: Zielony Groszek we Wrocławiu - jakie opinie? 16.04.15, 10:21
            Przychylam się do powyższej "aktualizacji opinii". Nie polecam tego żłobka, a rodzicom którzy posyłają tam swoje dzieci radzę zwracać uwagę na funkcjonowanie placówki. Z zewnątrz wszystko wygląda całkiem przyzwoicie, gorzej od środka...Higiena i czystość pozostawiają wiele do życzenia! W salach nie jest sprzątane przez kilka dni... Pomijam fakt że dzieci nie mają się czym bawić, bo można im zorganizować zajęcia i nie muszą mieć niezliczonej ilości zabawek, ale tam nawet nie ma książeczek, żeby można było poczytać maluchom. Dzieci biorą sobie nie swoje smoczki i opiekunki nie zwracają na to uwagi- ważne że ma coś w buzi i nie płacze. No i najgorsze co wprawiło mnie w osłupienie - maluszki karmione są jedną łyżką z jednej miski sad(. Poza tym częsta wymiana opiekunek...itp.Opisywać mogłabym więcej, ale chciałam tylko przestrzec rodziców, którzy rozważają posłanie tam swojego dziecka, żeby dobrze się nad tym zastanowili. Sama jestem mamą i nie wyobrażam sobie żeby ktoś tak "opiekował" się moim dzieckiem.
          • pp8605 Re: Zielony Groszek we Wrocławiu - jakie opinie? 05.11.16, 21:56
            Jak pani zachawala sie posiadając takie informacje o zlobku. Ja zaczelam sie interesować tym co sie dzieje w tej placówce od pewnego czasu jak usłyszałam kiedy wychodzialam panią z najstarszej grupy ktora krzyczała na dziecko na szczęście nie moje po imieniu ze jest debilem i zebyby sie zamknął
        • pp8605 Re: Zielony Groszek we Wrocławiu - jakie opinie? 05.11.16, 21:51
          Chciałabym się dowiedzieć jak pani dziecko czuje sie w tej placówce,czy często choruje itp bardzo wazna dla mnie oponia
          • kbrkbr Re: Zielony Groszek we Wrocławiu - jakie opinie? 30.11.16, 09:22
            witam, moja córka chodzi do żłobka, jest bardzo zadowolona, cieszy sie gdy sie rano wybieramy z domu, w żlobku biegnie do sali i nawet sie nie oglada. dla mnie to sa bardzo dobre oznaki, sygnal ze corka sie tam bardzo dobrze czuje. Panie sa bardzo mile i zaangazowane. Sam zlobek jest rowniez ladny, sale duze, dwa ogrody. Co do karmienia to zwracana jest uwaga na to o i jak jedza dzieci, prosby rodzicow sa respektowane. Niestety na poczatku oczywiscie czesto chorowala, tydzien w zlobku, tydzien w domu ale po paru miesiacach jest lepiej.
            • tirintirin Re: Zielony Groszek we Wrocławiu - jakie opinie? 23.05.17, 12:19
              Witam serdecznie, moja córka uczęszcza do tego żłobka od ponad roku. Ja jako matka jestem bardzo zadowolona. Moja córka również, o czym świadczy jej uśmiech gdy wchodzi do sali. Panie dbają o dzieci i nie mam żadnego zarzutu. Moja córa przynosi wiele prac do domu co świadczy bardzo pozytywnie o żłobku, bo to oznacza, że dużo się w nim dzieje. Są zajęcia z logopedą, plastyczne, ruchowe i taneczne. Prace plastyczne dziecko zawsze dostaje do domu na pamiątkę. Na bieżąco zamieszczane są zdjęcia na portalu społecznościowym, dzięki którym każdy z rodziców może zobaczyć jak wyglądają zajęcia w sali. Żłobek jest bardzo ładny, czysty i bardzo zadbany. Sale są duże, opiekunów jest wystarczająca ilość. Jedzenie z cateringu, ale chyba bardzo dobre, bo córka nie narzeka. Wg rozpiski jadłospisu jest bardzo zróżnicowane i brzmi smacznie. Dzieci bardzo często są na podwórku.
    • matka89 Re: Zielony Groszek we Wrocławiu - jakie opinie? 08.12.22, 17:46
      Witam, nie wiem jak było w zeszłych latach, ale mogę wypowiedzieć się jak jest teraz. Wspaniałe miejsce dla każdego dziecka! cudowne, miłe, ciepłe i kreatywne panie. Bardzo smaczne posiłki, super zabawy i zajęcia dodatkowe. Nie mogłam wybrać lepszego miejsca.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka