Dodaj do ulubionych

żłobki na powsinku

04.09.13, 21:47
Witam, mam rocznego synka którego chciła bym wysłać do żłobka na powsinku - co polecacie??? zastanawiam się między 1. elemelki /2. nianiowanie/ 3. moje słoneczko.
Opcja
1.elemelki - tak ładnie że trudno uwierzyć, że to prawda...
2.nianiowanie - ma bardzo słabe opinnie na forach i dziwnych obrońców...
3.moje słoneczko - po sprawdzeniu warunków w jakich są dzieci prawie odpada...


A jakie są wasze opinnie???
Obserwuj wątek
  • kittta Re: żłobki na powsinku 09.09.13, 13:39
   Ja moge Ci tylko napisać o moich doświadczeniach. Zarówno mój starszy syn jak i moja młodsza córcia chodzili do Mojego Słoneczka i jesteśmy bardzo zadowoleni.
   Po pierwsze kompetentna właścicielka i ciepłe, troskliwe ciocie, poza tym domowa atmosfera i bardzo indywidualne podejście do dzieci.
   Gdy wybierałam złobek to o nianiowiu nie słyszałam( chyba jeszcze nie istniało) a moje słoneczko "wygrało" u mnie z elemelkami.
   Warunki może i są skromniejsze ale w moim mniemaniu dzieci maja wszystko co potrzeba. Jest monitoring kamer, co szczególnie lubił mój mąż a dzieciaki dużo są na dworze na czym mi zależało.
   Osobiście postawiłam na przeczucie, że mojemu dziecku będzie tam dobrze i było.
   Mankamentem żłobka może być parking - bardzo mały ale tez jakiejś tragedii nie było raczej czasem rano jakis rodzic mnie zastawił.
   Musisz kierować się matczyną intuicją wink)
  • mama_szalonego_smyka Re: żłobki na powsinku 04.02.14, 22:02
   więc ja po rozmowie z znajomymi którzy już mieli synka w Moim Słoneczku zdecydowałam się na ten żłobek i muszę przyznać że warunki są mocno słabe ale potencjał jest w ciociach które są bardzo ciepłe i czułe dla dzieci. Wygodne formy płatności i dobra komunikacja z właścicielka.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka