Dodaj do ulubionych

żłobek nr. 46 warszawa bielany

12.02.14, 15:10
Witam,
Czy ktoś mógłby napisać coś więcej o tym żłobku? Nie znalazłam wątku na temat akurat tej placówki? Jak wygląda w życiu realizacja tego programu ''Mama i tata wracają do pracy a ja idę do żłobka? Czy jeżeli jedno z rodziców nie pracuje to rzeczywiście można tam liczyć na miejsce?
Obserwuj wątek
    • ret-yk Re: żłobek nr. 46 warszawa bielany 20.02.14, 21:06
      Moje dziecko tam chodzi od początku istnienia żłobka (styczeń 2013).
      Dostaliśmy się właśnie ze względu na to, że ja kończyłam macierzyński i wracałam do pracy (pomijając inne kryteria typu podatki płacone w Warszawie itp.). Mąż pracował normalnie. W grupie są z tego co wiem i dzieci rodziców wracających do pracy, i takich, którzy pracy szukają / szukali.
      Żłobek jest moim zdaniem ok, przemiłe panie w naszej przynajmniej grupie, dzieci chodzą na dwór nawet zimą, trochę zajęć poza tym (na ostatnim piętrze jest wielka sala - basen z piłeczkami, tunele itp.), muzykoterapia. Żłobek ma własny duży plac zabaw. Grupy są spore (jak w innych żłobkach?) - teraz w zimie chodzi raptem 10 dzieci, i wtedy jest supersmile, ale jak "w sezonie" jest ich 25 to trochę gorzej. Bo zawsze jakaś pani jest na zwolnieniu itp. Nie mam doświadczenia z innymi żłobkami, tu nie wszystkim jestem zachwycona, ale ogólnie nie mam większych "pretensji". Pytaj, jakbyś miała jakieś szczegółowe pytania.
      • smarkata86 Re: żłobek nr. 46 warszawa bielany 23.02.14, 12:35
        dziękuję za odpowiedzsmile
        A jak wyglądał proces rekrutacji? Rejestrowaliście się elektronicznie? Bo z tego co widzę na stronie internetowej tam jest jakaś odrębna rekrutacja? Jakie dokumenty były wymagane? Zaświadczenie z pracy? Ile płacicie za żłobek?

• zojozulas Re: żłobek nr. 46 warszawa bielany 04.03.14, 11:13
          Pierwsza rekrutacja (ta w której brałam udział) była rekrutacją dodatkową do tego konkretnego żłobka, ale konieczne było przeniesienie dokumentów z dotychczasowego żłobka pierwszego wyboru i zmiany w systemie elektronicznym. Jak wygląda rekrutacja w tej chwili nie mam pojęcia.
          Z wymaganych dokumentów to dokumenty, które były składane pierwotnie (nie pamiętam już tych formularzy), a oprócz tego oświadczenia, że jest się uprawnionym do udziału w programie "mama i tata...", PIT z którego wynika rozliczanie podatków w Warszawie, ew. dokumenty dot. niepełnosprawności.
          Wydaje mi się, że po ogłoszeniu list trzeba było donieść zaświadczenie z pracy, że się faktycznie przebywa na wychowawczym/macierzyńskim... ale nie pamiętam już tego.
          Za żłobek płacę tak jak w innych żłobkach miejskich: 1,78 za każdą rozpoczętą godzinę i 5,95 za całodzienne wyżywienie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka