Dodaj do ulubionych

Klub Malucha Zaczarowane Rybki Wola

25.02.15, 10:59
Witajcie, jestem tu nowasmile
poszukuję info na temat w.w. klubiku oraz ewentualnie o Niebieskim Kotku przy Olbrachta. Nigdzie nie mogę znaleźć żadnej opinii na ich temat, a powoli zaczynam się rozglądać za miejscem dla mojej córeńki. Proszę, jeżeli ktoś coś słyszał o tych miejscach, bądź chodził, napiszcie!!
Z góry dziękuję.
Obserwuj wątek
      • dzeq.pl Re: Klub Malucha Zaczarowane Rybki Wola 16.03.15, 22:05
        Witam, Mój synek chodzi tam od ponad półtora roku. Złego słowa nie mogę powiedzieć o Klubiku. Radość Stasia jak opowiada co robił u Cioci, Ilość rzeczy których się nauczył moim zdaniem pokazuje jak wielkie serce wkładane jest w wychowanie dzieci. DODATKOWO ogromny plus za wczesne wykrycie "uciekającego oka", jak to okulistka z 30 letnim stażem pracy z dziećmi stwierdziła "Proszę podziękować Cioci, Taka Ciocia to SKARB"
    • aannkkaa85 Re: Klub Malucha Zaczarowane Rybki Wola 31.03.16, 14:49
      Moja 15-miesięczna córka chodzi do tego klubiku 2 miesiące już i czuje się tam, jak w domu. Nieraz na wejściu nie czeka, aż się ją rozbierze, tylko w ubraniu biegnie się bawić. Uważam, że właścicielka klubiku ma bardzo dobre podejście do małych dzieci, co przekonało mnie do zapisania dziecka w to miejsce. Dzieci się tulą do opiekunek, są zawsze uśmiechnięte. Wprawdzie w innych, dużych żłobkach, które oglądaliśmy były dodatkowe zajęcia językowe i może więcej powierzchni, ale atmosfera w Zaczarowanych Rybkach "wygrała". Uważam, że jest to świetne miejsce dla maleńkich dzieci, które stanowi coś pośredniego - między domem a instytucją, jaką jest już prawdziwy żłobek. Poza tym, przesyłane w ciągu dnia zdjęcia bawiącego się dziecka niezwykle umilają czas pracy rodzicówwink
    • martach2009 Re: Klub Malucha Zaczarowane Rybki Wola 01.04.16, 11:40
      Moja córeczka była zachwycona klubikiem.jak złościła się na rodziców to zakładała plecak,łapała za klamkę od drzwi i i wyprowadzała się do cioci Juliismile to wszystko tłumaczy.Polecam gorąco wszystkim: żłobek super,kadra też.Maluchy będą super przygotowane do przedszkola.
    • pagusiek Re: Klub Malucha Zaczarowane Rybki Wola 11.04.16, 21:31
      Witam. Klubik Zaczarowane rybki jak najbardziej polecam. Chodzi tam nasz drugi synek i nadal jesteśmy przekonani że to najlepsze miejsce dla dzieci. Zawsze z uśmiechem biegną do cioci Juli (starszy przedszkolak doprowadzając braciszka zawsze chce przywitać się z ciociami). Widać po roześmianych buziach dzieci, że czują się tam bardzo dobrze. Do programu zajęć też nie mam zarzutów, widzę jak synek dobrze się rozwija, jest bardzo komunikatywny, chętnie bawi się z innymi dziećmi. Polecam gorąco!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka