Dodaj do ulubionych

wspaniały żłobek- ostrów- polecam

10.07.05, 15:33
to jest przykład, że nawet jedyny złobek w mieście, może być naprawdę dobry.
serdecznie polecam!mama 2,5-letniej pociechysmile
Obserwuj wątek
      • elasz4 Ja polecam żłobek w Ostrowie Wielkopolskim 22.07.05, 13:15
        Też trafiłam na ten wątek przez przypadek, ale mi chodzi właśnie o żłobek w Ostrowie Wielkopolskim mieszczący się przy ulicy Jankowskiego 10A.
        Nie wiem co cię interesuje ale ja osobiście uważam, ze żłobek jest super. Panie są bradzo miłe i widać, ze praca z dziećmi to ich powołanie. Mój synek cposzedł do żłobka w wieku 13.5 miesiąca, przeszedł przez wszystkie grupy, bo jak zaczynał chodzić to jeszcze dobrze sam nie chodził i dlatego zaczął od
      • elasz4 No to jeszcze ja 22.07.05, 13:30
        Tamto zbyt szybko wysłałam więc kończę. Mogę ci odpowiedzieć na konkretne pytania bo właściwie to nie wiem co cię interesuje. Na pewno warto oddać tam dziecko. Jest super, panie miłe tak, ze po jakimś czasie może niestety się okazać, ze dziecko nie będzie chciało z tobą wracać do domu, ja przez to przechodziłam i w sumie to z jednej strony było mi troszkę przykro, ale jak popatrzyłam na to trzeźwo to stwierdziliśmy z mężem, że taka sytuacja może dać nam odpowiedź na pytanie czy naszemu synkowi jest tam dobrze, a tego jestem pewna.

Dlatego polecam, ten żłobek to jak dla mnie wzór jak powinna być taka placówka prowadzona
        ozdrawiam

Ela
    • blusia1 Re: wspaniały żłobek- ostrów- polecam 22.07.05, 21:17
      Napisz proszę, jak wygląda tam sprawa z posiłkami. Czy mleczko jest "żłobkowe"
      czy można swoje przynieść? Ile jest maksymalnie dzieci w grupie? Ile pań? Jaka
      odpłatność? Jakbys miała chwilke czasu to chętnie porozmawiam z toba na gg. smile
      Mój : 3232077. Inne ostrowianki czytające ten wątek: też z przyjemnością z wami
      porozmawiam. smile

Pozdrawiam
      • evelkaa Re: wspaniały żłobek- ostrów- polecam 23.07.05, 23:22
        Hej hej ja też jestem Ostrowianką i tez chciałabym dowiedzieć się czegoś o tym
        żłobku a konkretnie jakie ceny sa, od jakiego wieku mozna posłać dziecko,
        jakie mleczko, pielusie itd ipt uciesza mnie wszelkie informacje na temat smile
        pozdrawiam serdecznie !!

Ewelka smile
        A oto moje szczeście
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=23219856&a=25416788
        • elasz4 Na temat żłobka 25.07.05, 07:57
          Jesli chodzi o odpłatność to jest stała kwota 95 zł do tego dochodzi 2.5 zł (stawka żywieniowa za każdy dzień pobytu i jesli dziecko jest nieobecne to )
          tą kwotę się zwraca + komitet rodzicielski ale to według uznania. Pieniążki z komitetu idą na zabawy (Mikołaj, zajączek, dzień dziecka itp.) dla dzieci.
          W sumie miesięcznie gdy jest miesiąc z maksymalną ilością dni roboczych wychodzi 150 zł. I jeszcze co miesiąć kupuje się 1 kostkę mydełka i paczkę chusteczek do noska.
          Żłobek jest czynny od poniedziałku do piątku od 6 do 16.
          Jeśli chodzi o wiek to można oddać dziecko zaraz po macierzyńskim więc jest to niespełna 4-ro miesięczny bobas.
          Jeśli chodzi o grupy to są 3 najmniej liczna jest 1 grupa gdzie są najmniejsze maluszki do momentu aż zaczną chodzić. Teraz chyba jest tam 10 dzieci pań jest 2 lub 3 z resztą w roku szkolnym są jeszcze zawsze młode dziewczyny ze szkoły pielęgniarskiej więc zazwyczaj jest tak, ze więcej jest rąk do bawienia niż dzieci.
          Jesli chodzi o mleko to z tego co się orientuję to dzieci do roku dostają mleko Nan, a potem już normalne, ale mój synek poszedł jak miał 14 miesięcy więc on już z tego nie korzystał.
          Pieluszki jednorazowe mam swoje, ale w zeszłym roku jak mały szedł do żłobka, to na 1 grupie były zawsze pieluszki tetrowe i żłobkowe śpioszki i mamy mogły dzieci w nie przebierać i na pewno jedna z tego korzystała, ale jak jest teraz to trudno mi powiedzieć więc trezba byłoby się osobiście dowiedzieć.
          Ja zwsze przynosiłam swoje i nie ma obawy, ze gdzieś zaginą lub coś w tym stylu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka