Dodaj do ulubionych

Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatny

10.05.07, 11:21
Witam,
jesteśmy w trakcie otwierania nowego, prywatnego żłobka w Piasecznie. Procedury zajmą nam co prawda jeszcze prawdopodobnie kilka miesięcy do otwarcia (prawdopodobnie po wakacjach, lecz przed końcem roku 2007), natomiast chciałam już teraz się dowiedzieć jakie jest zapotrzebowanie, aby wybrać najdogodniejsze lokum dla dzieci i dla nas, ponieważ się wahamy. Ważne ejst dla nas aby spełnić oczekiwania wszystkich oraz to aby nie zabrakło u nas miejsca dla każdego Dziecka, ktore będzie nas potrzebowało. Gwarantujemy wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę z odpowiednim podejściem i sercem do Malucha.
Chętnie wysłuchamy wszelkich sugestii, które będa dla Nas naepwno cenną podpowiedzią.

Pozdrawiamy
Obserwuj wątek
  • suszonasliwka Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 10.05.07, 11:48
   super wiadomośc smile
   ja jestem zainteresowana od września
   dobrze by było jak by był własny ogródek - placyk zabaw
   dla mnie duzym udogodnieniem byłby system 2 zmianowy
  • agniecha_77 Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 10.05.07, 21:42
   mnie tez bardzo ucieszyla ta wiadomosc
   co do sugestii, rowniez jestem za domkiem z ogrodkiem.
   i bardzo wazna (jesli nie najwazniejsza) jest kadra, pogodne i kochajace dzieci
   ciocie
   czekam na wiesci

  • mama_antunia Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 10.05.07, 22:07
   Wita, bardzo sie ciesze bo od wrzesnia bede potrzebowala takiego miejsca. Mysle,
   ze Józefosław to najlepsza lokalizacja - najwieksze nagromadzenie mlodych
   malzenstw z dziecmi. Czekam niecierpliwie na szczegoly.
   Pozdrawiam
   Emilia
   • francisek Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 11.05.07, 08:31
    Jeżeli żłobek byłby w Józefosławiu to większości rodzicom z Piaseczna łatwiej
    będzie wozić dzieci do Warszawy
    Podaj więcej informacji na temat żłobka
    co jest dla nas ważne
    ogródek i kadra a cała reszta przyjdzie " w praniu " no i cena
    • kachaz2 Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 11.05.07, 11:43
     Witam,
     wzieliśmy pod uwagę Państwa sugestie. Co do siedziby absolutnie od początku nie braliśmy pod uwage miejsca bez ogrodu. Żłobek zlokalizowany będzie prawdopodobnie(prawie na pewno po Państwa sugestiach) przy ulicy Julianowskiej, będzie to strzeżony dom z ogrodem zabaw. Skłaniamy się do takiej lokalizacji, gdyz wydaje ona się nam najdogodniejsza zarówno dla rodziców z Piaseczna, Józefosławia, Julianowa jak i Chyliczek, bez względu na to czy są zmotoryzowani czy też nie (dojazd zarówno samochodem, autobusem MZA nr 724 oraz PKS).
     W odpowiedzi na pytanie o kadrę zatrudniamy wyłącznie osoby mające odpowiednie wykształcenie, doświadczenie oraz POWOŁANIE do opieki nad TAK MAŁYMI dziećmi. Mianowicie: Przewidujemy obecnie 3 grupy wiekowe i to pod wiek dzieci dobieramy odpowiednią kadrę - grupa 1 (najmłodsza: od 6 miesięcy - 1 roku) będzie pod opieką wyłącznie Pań z wykształceniem położniczym, pielęgniarskim oraz jednocześnie z doświadczeniem w opiece nad dziećmi w takim wieku, w grupie tej bedzię również najwieksza liczba opiekunów, gdyż jesteśmy zdania, że takie dzieci potrzebują praktycznie indywidualnej opieki, w 2 grupie (dzieci w wieku 1 - 2 latka) nad rozwojem i bezpieczeństwem dzieci będą czuwać Panie z wykształceniem pedagogicznym oraz psychologicznym, grupa 3 (2 - 3 latka) będzie pod opieką pedagogów, psychologów, ale również bierzemy pod uwagę zatrudnienie Pani, która mimo braku studów ma ogromne doświadczneie w pracy z dziećmi w takiej grupie wiekowej poparte mocnymi i sprawdzonymi referencjami (tutaj jesteśmy zdania, że wykształcenie nie gwarantuje potrzebnego powołania a osobowość, lata praktyki i przede wszystkim opinie Rodzin, u których ta osoba pracowała przez wiele lat). W grupie 2 i 3 przewidujemy 1 opiekunkę na 3 dzieci. Wszystkie grupy wiekowe będą też pod stałym nadzorem psychologa i Pani pielęgniarki. Rozważamy też wprowadzenie języka obcego w starszych grupach na życzenie Rodziców (metoda Helen Doron).
     Myślę też, że naszym dużym atutem będzie wprowadzony monitoring dający Rodzicom możliwość sprawdzenia przez Rodzica co w danej chwili robi jego Pociecha oraz dający gwarancję bezpieczeństwa, iż jego Dziecku nie dzieje się krzywda. Zależy nam na zaufaniu Rodziców i mamy zamiar na nie solidnie pracować.
     W krótce też powstanie strona internetowa naszego złobka, która jest w trakcie budowy. Tymczasem o wszystkim będziemy Państwa informować na łamach tego forum. Odpowiemy również na wszelkie pytania.
     • suszonasliwka Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 11.05.07, 12:32
      brzmi bardzo zachęcajaco pytanie jaka bedzie cena oraz jaka forme wyzywienia
      planujecie
     • sala201 Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 11.05.07, 12:33
      Ja tez jestem zainteresowana! i to jak najszybciej! Mieszkam niedaleko dworca
      PKP, na nowo otwartym osiedlu. Monitoring uwazam, ze to super pomysl - moglabym
      sprawdzac w pracy jak sie zachowuje moj maluszeksmile zycze sobie i Panstwu
      szybkiego startu. Pozdrawiam
      • monia2611 Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 11.05.07, 12:50
       Witam,
       Ja również jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą, może mogłaby Pani podać
       jakiś telefon kontaktowy do siebie pod którym moglłabym uzyskać wiecej
       informacji (godziny otwarcia, cena, wyżywienie)?
       Pozdrawiam
       Monika
  • kachaz2 Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatny 11.05.07, 13:36
   Odpowiadam na Państwa pytania:
   1. Wyżywienie
   4 posiłki dziennie
   Nie podjeliśmy ostatecznej decyzji co do przyrządzania posiłków. Skłaniamy się do zatrudnienia firmy cateringowej ktora bedzie dla nas przygotowywać posiłki na zamówienie ułożone przez Instytut Żywności i Żywienia bądź przygotowywanie jedzienia z atestem(marki gerber, bebilon, bebiko, danone etc.) rpzez nas jak to jest w wiekszości takich miejsc. Własna autorska kuchnia nie ejst przewidziana ze względu na wiele skomplikowanych przepisów i wytycznych, które w takim wypadku stawia sanepid (miedzy innymi zbyt duże zaplecze kuchenne, które jest wymagane, a którego nie jesteśmy w stanie znaleźć w żadnym lokum. Byłoby możliwe stworzenie pomieszczenia odpowiadającego tym wymogom w przypadku gdybyśmy budowali naszą siedzibe od podstaw(czego nie wykluczamy po pewnym czasie)natomiast my korzystać będziemy z budybku, który już jest wybudowany, więc na rozkład i wielkość pomieszczeń nie mieliśmy wpływu.
   2. Co do cen - ceny będą konkurencyjne do innych tego typu placówek. Każda grupa wiekowa rządzi się nieco innymi potrzebami i związanymi z tym kosztami. Cena zależeć też będzie od tego, czy np. Rodzic życzy sobie by o pieluszki dbał żłobek czy będzie wolał przynosić we własnym zakresie pieluszki do użytku jego Pociechy. Konkretne kwoty zostaną podane na stronie internetowej w przeciągu najbliższych 2 tygodni o czym natychmiast Państwa poinformuję.
   • kachaz2 Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatny 11.05.07, 13:43
    Żłobek otwarty będzie w godzinach od 7.30 - 18.00.
    • asik_cz Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 11.05.07, 14:18
     Witam serdecznie.
     Jestem autorką wątku dotyczącego wymiany doświadczeń w kwestii zakładania
     prywatnego żłobka. Jeśli byłaby Pani zainteresowan zapraszam. Jestem w
     szczególności ciekawa, pod jakim PKD prowadzi Pani swoja działalność i czy
     zgłasza Pani do sanepidu projekt technologiczny z opisem pomieszczeń i
     działalności. Sam ruszam w moim mieście (woj. lubuskie) od lipca (jak dobrze
     pójdzie).
     Pozdrawiam i życzę powodzenia.
    • aakmbr Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 11.05.07, 17:42
     czy nie da sie wczesniej?
     pozdrawiam ar
  • aniaijacek Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 11.05.07, 20:02
   Dzień Dobry!
   Czy przewidujecie możliwość przyjęcia dziecka na 2 dni w tygodniu?
   • kachaz2 Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatny 11.05.07, 20:43
    PYT.: "Czy przewidujecie możliwość przyjęcia dziecka na 2 dni w tygodniu?"
    ODP.: Jak najbardziej. To wynika z resztą z funkcji naszej placówki od strony prawnej: nie jesteśmy żłobkiem w sensie prawnym tj. ZOZ-em(choć w ten sam sposób działamy, a jakością w wielu wypadkach przewyższamy ZOZ), gdyż zarejestrowanie działalności gospodarczej pod nazwą "żłobek" jest praktycznie niewykonalne w naszym kraju; nasza działalność to "opieka nad dziećmi"="żłobek". Tak działają wszystkie placówki prywatnych żłobków. Dzieje się tak nie dlatego, że żłobki te nie spełniają wymogów, tylko dlatego, że formalności jest tak wiele, że nikt się na to nie decyduje.
    PYT.: "czy nie można szybciej?"
    ODP.: Zależy nam na tym, aby nasz żłobek zaczął działać jak najszybciej, natomiast otwarcie takiego miejsca wymaga troche czasu, m. in. dlatego, że chcemy, aby jakość naszych usług była jak najwyższa. Nasza siedziba,wypozsażenie oraz kadra musi być na najwyższym poziomie. Każdy mebelek, zabawka itd. jaki nabywamy musi posiadać atesty, certyfikaty, których wiarygodność sprawdzamy, gdyż nie chcemy "kota w worku". Nasza kadra musi przejść szereg etapów selekcji przez co poszukiwania są dłuższe i trwa to dłużej, natomiast wszystko to dla dobra Dzieci. Do dzisiaj mieliśmy wahania co do lokalu i z tym były pewne problemy, ponieważ nie każdy życzy sobie mieć w sąsiedztwie żłobek, co nam utrudniało sprawę. W niedzielę na szczęście myślę, że zamkniemy ostatecznie problem z lokalem, od tego czasu minie około miesiąca nim przystosujemy w pełni wybrany rpzez nas dom na potrzeby Maluszków i dopniemy wszelkich starań, by żłobek był czynny od lipca, natomiast nie jesteśmy w stanie tego zagwarantować i pewniejszym terminem jest wrzesień. To musi niestety potrwać.
  • anka000001 Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 12.05.07, 19:19
   witam jestem bardzo zainteresowana Panstwa projektem, moj syn ma teraz 16
   miesiecy , czy mozna juz zarezerwowac miejsce. ania
   • monia2611 Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 12.05.07, 23:31
    Witam,
    Jeśli możliwa jest rezerwacja miejsca już dzisiaj to ja również poproszę, mój
    synek od września będzie miał 2 latka.
    Pozdrawiam
    Monika
    • kachaz2 Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 14.05.07, 19:11
     Witam,
     przepraszamy za zwłokę w odpisywaniu, natomiast zastanawialiśmy się nad Państwa prośbami. Oficjalne zapisy rozpoczną się w chwili uruchomienia naszej strony internetowej, natomiast jeśli chcą mieć Panie pewność, że dla Państwa Pociechy nie zabraknie miejsca mogą Panie już teraz zapewnić miejsce dla Dziecka wysyłając do nas wiadomość, w której prosimy zawrzeć:
     *DANE INDYFIKACYJNE DZIECKA:
     - imiona i nazwisko
     -pesel
     -date i miejsce urodzenia
     *ADRES ZABELDOWANIA/ZAMIESZKANIA DZIECKA
     *DANE KONTAKTOWE RODZICÓW:
     -imiona i nazwiska
     -telefony kontaktowy
     Opcjolalnie prosimy o wysłanie zdjęcia Maluszka, na którym widać wyraźnie buzię.

     Maile prosimy wysyłać na adres: kontakt@bebiland.com

     Po wysłaniu do nas maila z powyższymi danymi nie muszą już Państwo nic robić w celu zapisania Dziecka do nas. W chwili uaktywnienia naszej strony Państwa Pociechy zostaną automatycznie zapisane.

     Pozdrawiamy
     • suszonasliwka Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 14.05.07, 21:53
      prosze podac jeszcze cene
  • lipcowa_mama Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 13.05.07, 08:00
   Witam, fajnie, ze taka placowka powstanie szkoda tylko, ze znow kolo Julianowa.
   Ja mieszkam kolo Zalesia Gornego i tu tez jest wiele mam rowniez z okolic
   poszukujacych zlobka dla swoich pociech.
   wyczytalam tez, ze zlobek czynny bylby od 7-18, ja pracuje do 19 i ciezko mi
   bedzie. Najchetniej zawozilabym dziecko po poludniu do takiej placowki i
   odbierala wieczorem - nie kazdy pracuje od 7. Moze takie rozwiazanie pasowaloby
   tez innym mamom. Czekam na wiesci w/w sprawie.
   • kachaz2 Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 14.05.07, 19:31
    Witam,
    w wyborze siedziby naszej placówki kierowaliśmy się tym, by była ona możliwie dostępna dla Rodziców dowożących swoje Dzieci z każdej okolicy Piaseczna, tj. Piaseczno, Chyliczki, Julianów, Józefosław, Mysiadło, Zalesie Dolne i Górne(biorąc pod uwagę przyjazd przez Żabieniec) oraz miejsce dostępne zarówno dla Rodziców zmotoryzowanych jak i niezmotoryzowanych. Wydaje nam się, ze wybraliśmy optymalną lokalizację spełniającą oba punkty(Piaseczno, ul. Julianowska. proszę nam wierzyć, ale znalezienie tak optymalnego miejsca naprawdę było trudne. Natomiast w przyszłości planujemy otworzenie kolejnych filli w okolicach Piaseczna i weźmiemy pod uwagę Pani sugestie.
    Pozdrawiamy
    • kachaz2 Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 14.05.07, 19:36
     Jeśli chodzi o godziny otwarcia - bierzemy pod uwagę wydłużenie czasu otwarcia w ciągu dnia, jeżeli będą takie prośby ze storny Rodziców. Pod tym względem jesteśmy dość elastyczni, ponieważ powstajemy po to, by być pomocą i wsparciem dla pracujących(i nie tylko) Rodziców, a nie przeszkodą.
     • suszonasliwka Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 14.05.07, 21:54
      proszę podac jak bedzie sie kształtować cenowo czesne
      • sala201 Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 16.05.07, 22:47
       ja rowniez chcialabym wiedziec z mezem jak to bedzie wychodzilo cenowo, bo tak jesli jak w warszawie (wpisowe 1000 zl i miesiecznie 1300!!!!) to ja podziekuje i poszukam czego innego. pozdrawiam
       • lipcowa_mama Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 17.05.07, 07:27
        no własnie czy oplaty sa jakas tajemnica? prosze o podanie cennika jesli to
        mozliwe.
        pozdrawiam
        • sala201 Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 17.05.07, 08:22
         ale momencik! gdybs lipcowa mamusio zobaczyla pierwszy post to wiedzialabys, ze ten zlobwek dopeiro co powstaje, wiec dajmyPanstwu troszke wiecej czasu, nie od razu Rzym zbudowano, a tu tak od razu tylko pieniazki, pieniazki, pieniazki... nie ladnie smile
         • sala201 Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 17.05.07, 08:24
          czekamy na wiecej informacji
         • lipcowa_mama Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 17.05.07, 21:41
          witam, nie tylko ja jestem ciekawa opłat, bardzo duzo osob przedemna o to
          pytalo. Z reszta to bardzo ważna sprawa, bo nie wiem czy bedzie mnie stac.
          pozdrawiam serdecznie
          • kachaz2 Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 17.05.07, 23:23
           Cena absolutnie nie jest tajemnicą. W jednej z piewszych wypowiedzi napisaliśmy Państwu, że ceny będą konkurencyjne do innych tego typu placówek i nei było to żadne omijanie odpowiedzi. Konkretne kwoty zostaną podane na naszej stronie, która uaktywnimy około niedzieli i na nią odsyłamy chętnych, obecnie wszystko jest w fazie przygotowań. Pozdrawiamy
           • monia2611 Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 18.05.07, 12:57
            Ale rozumiem, że znacie Państwo juz kwoty skoro strona ma ruszyc w niedziele to
            mogłaby Pani zamieścić tutaj przynajmniej przyblizone ceny. Czy bedzie to kwota
            np do 1000 pln czy powyżej jak to wygląda? Myślę, że to jest ważne nie tylko dla
            mnie ale dla większości rodziców poszukujących tego typu placówki dla dziecka.
            Z góry dziękuje za odpowiedź
            • suszonasliwka Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 18.05.07, 16:16
             A dla mnie zaczyna to być dziwne a cena właśnie tajemnicza
             jezeli ogłaszacie się tutaj to dajcie kompletną informacje a nie w niedziele
             ruszy nasza strona internetowa wtedy bedzie wsyzstko wiadomo nie rozumiem
             dlaczego nie można tutaj zamieścić takiej informacji tym bardziej że większośc
             mam interesuje rząd wielkości bo to że cena jest konkurencyjna jest wymijaniem
             od odpowiedzi ktos powiedział "sala" że nie ładnie bo tylko interesują nas
             pieniądze i pieniądze no przepraszam ale to jest jedna z kluczowych informacji
             bo jeżeli będzie dla mnie za drogo to wiem że muszę szukać innego żłobka a
             oferta przedstawiona tutaj jest dosyć exluzywna a jezeli zlobek ma sie mieścić
             na Julianowskiej to wszyscy wiemy jakie są korki na Puławskiej i zamiast
             zbaczać lepiej będzie dowozić dziecko do Warszawy gdzie zdecydowana większość
             zainteresowanych rodziców parcuje

             ponadto mailem można już wstępnie zapisywać dziecko życzycie sobie bardzo
             szczegółowe informacje a wy nawet nie podaliście nr tel kontaktowego
             • suszonasliwka Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 18.05.07, 16:18
              acha i po co przy zapisie dziecka wam zdjęcie ???
              pierwszy raz się z czyms takim spotykam
              • sala201 Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 18.05.07, 16:36
               ktos tu chyba jest za bardzo do przodu i nie umie czytac ze zrozumieniem - kachaz2 chyba napisala, ze D-O-P-I-E-R-O zaklada takie miejsce dla maluchow (i chce sie w zwiazku z tym rozeznac)!!!!! a Pani najlepiej chcialaby (wrecz zadala) juz w jedna godzine wszystkich informacji? no przepraszam bardzo! a ja podziwiam szczerze i popieram kachaz2. w koncu ktos zaklada blizej mojego miejsca zamieszkania taki klubik i 3mamy z mezem za to mocno kciuki (wraz z dzidziusiem). w warszawie jest za ciasno i za drogo, dlatego czekamy i bedziemy czekac nawet kolejny miesiac. a jesli Pani chodzi tylko i wylacznie o pieniadze to pozostawiam reszte Pani sumieniu. natomiast ogladajac zagraniczne strony zwiazane z opieka nad dzieckiem nie spotkalam sie z czyms takim zeby nie bylo zdjecia maluszka przy rejestracji, a moze w ogole najlepiej oddac swoje swoje dziecko bez wypelniania zadnych papierkow???? bedzie wiecej czasu dla siebie, nieprawdaz?
               • suszonasliwka Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 18.05.07, 17:07
                dokładnie wszytko przeczytałam i zgadza się dopiero ma powstać żłobek ale jest
                również informacja że lada dzień będzie strona internetowa gdzie będzie
                zamieszczona informacja odnośnie opłat więc nie rozumiem oburzenia nie liczą
                się tylko pieniądze ale jest to podstawowa informacja ponadto można już
                zapisywać dzieci więc co w tym dziwnego że chce wiedzieć
                Sama pani pisze że w Warszawie jest ciasno i za drogo więc skąd pani wię że tu
                będzie taniej ?????
                Co do reszty pozostawionej mojemu sumieniu hymmżłobki w warszawie już istnieją
                jakiś czas miałam przyjemność odwiedzić kilka i również mają wyspecjalizowaną
                kadrę monitoring itp itd a dodatkowo można zasięgnąć opinii innych mam na temat
                danego miejsca
                Nie rozumiem dlaczego pani naskakuje na mnie za pytanie o zdjęcie dziecka , tak
                interesuje mnie gdzie mam wysłac wszystkie swoje dane pesel adres zdjęcie
                jeżeli nie ma żadnego innego kontaktu po za forum, a właśnie nim oddam swoje
                dziecko gdzie kolwiek chce wiedzieć o tym miejscu jak najwięcej i wolę wypełnić
                papierki niż online
                Ponadto pytanie nie było skierowane do pani SALA201 bo chyba nie pani zakłada
                żlobek
                • suszonasliwka Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 18.05.07, 17:17
                 sala201 wyzej sama pani pyta jaka bedzie cene cyt bo jak wpisowe 1000 a
                 miesiecznie 1300 to podziekuje

                 WIĘC O CO CHODZI ????????
                 • sala201 Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 18.05.07, 17:22
                  zapytalam sie, ale nie drąże tego tematu w kolko przez 24h, bo nie wypada. troszke kultury.
                • sala201 Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 18.05.07, 17:21
                 od razu powiem, ze to nie byl zaden naskok tylko proba uspokojenia Panismile po pierwsze dla mnie liczy sie dobro dziecka - kto bedzie sie nim opiekowal i w jaki sposob, kiedy mnie przez caly dzien nie bedzie, a pieniadze nie sa w tym wypadku na pierwszym miejscu. wiem ze bedzie i musi byc taniej, poniewaz podobna sytacja jest z prywatnymi przedszkolami w moim otoczeniu a tymi w warszawie smile tzn licze na to, a Pani to w ogole jest baaaaardzo niecierpliwa mamusiasmile ja napisalam e-maila do Nich i uzyskalam na kazde pytanie odpowiedz - na forum nie jest zbyt intymna atmosfera do niektorych tematow i wcale sie temu nie dziwie. pozdrawiam
                 • kachaz2 Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 18.05.07, 18:57
                  Witam,
                  nie bardzo rozumiem oburzenie. Pozwolę sobie zacytować:
                  "Witam,
                  przepraszamy za zwłokę w odpisywaniu, natomiast zastanawialiśmy się nad Państwa prośbami. Oficjalne zapisy rozpoczną się w chwili
                  uruchomienia naszej strony internetowej, natomiast jeśli chcą mieć Panie pewność, że dla Państwa Pociechy nie zabraknie miejsca
                  mogą Panie już teraz zapewnić miejsce dla Dziecka wysyłając do nas wiadomość, w której prosimy zawrzeć:
                  *DANE INDYFIKACYJNE DZIECKA:
                  - imiona i nazwisko
                  -pesel
                  -date i miejsce urodzenia
                  *ADRES ZABELDOWANIA/ZAMIESZKANIA DZIECKA
                  *DANE KONTAKTOWE RODZICÓW:
                  -imiona i nazwiska
                  -telefony kontaktowy
                  Opcjolalnie prosimy o wysłanie zdjęcia Maluszka, na którym widać wyraźnie buzię.

                  Maile prosimy wysyłać na adres: kontakt@bebiland.com

                  Po wysłaniu do nas maila z powyższymi danymi nie muszą już Państwo nic robić w celu zapisania Dziecka do nas. W chwili
                  uaktywnienia naszej strony Państwa Pociechy zostaną automatycznie zapisane.

                  Pozdrawiamy"

                  Chcialam zuważyć, iż my wcale nie żądamy zapisywania się już teraz przed zapoznaniem się z pełną ofertą w tym rownież z ceną. Zacytowane powyzej słowa były skeirowane do bodajże dwoch Mam, które poprosiły o możliwość zarezerwowania miejsca juz teraz dla swojego Dziecka, co przemyśleliśmy i zgodiziliśmy się na to, a szczegółowe dane potrzebne nam były, ponieważ nie było innej możliwości zarezerwowania miejsca dla Dziecka - musieliśmy wiedzieć jak się Dziecko nazywa, mieć dane kontaktowe itd. Nie uważam, by było w tym coś dziwnwego. Natomiast wyraźnie podkreśliłam, że zapisy rozpoczną się z chwilą uruchomienia naszej strony - tam zapraszamy Rodziców do zapoznania się z naszą pełna ofertą i ,jeśli Państwo sie zdecydują, do wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Mamy, które nie preferują zapisów droga internetową, tylko wolą uzpełnić formularz na miejscu mogą wybrać taką formę zapisu. Zapisy przez internet wprowadzane są wyłącznie dla wygody zapracowanych Rodziców. Bez względu na to jaka formę zapisu Rodzic wybierze Rodzic i tak ostatecznie zostanie poproszony o brzybycie do nas osobiście, podpisanie formularza oraz podpisanie umowy.
                  Nie mamy zamiaru ściągać do nas Rodziców na siłę - jeśli Pani jest wygodniej wozić Pani Pociechę do Warszawy, to oczywiście zrozumiałe dla nas, że nie będzie Pani wolała woźić do nas. Zgadzam się z Panią, że są Rodzice, którzy wożą Dziecko do Warszawy, natomiast zainteresowanie na tmy forum świadczy o tym, że jest również cała rzesza Rodziców, którym żłobek w Piasecznie jest niezwykle potrzebny i do nich kierujemy swoją ofertę.

                  Podsumowując powtarzam jeszcze raz - nie ma obowiązku wysyłania zgłoszeń przed zapoznaniem się z pełną ofertą opisana na stronie, informacja o tym, iż można już zarezerwować miejsce dla Malucha była skierowana do Mam, które o to prosiły. Nie był to nasz pomysł i wymóg.
                  Pozdrawiamy
                  • mambartka1 Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 18.05.07, 22:47
                   zgadzam się z kilkoma osobami odnośnie finansów wg mnie wygląda to na unikanie
                   odpowiedzi nikt nie wymaga konkretnej sumy ale rząd wielkości ułatwił by wielu
                   rodzicom sprawę,
                   przedstawiona przez państwa oferta jest bardzo skromna i prawie nic z niej nie
                   wynika, nie ma do państwa nr telefonu mam kilka pytań ( pomijając finanse ) nie
                   mam czasu na siedzenie na forum i czekanie na odpowieć i zadawanie ewentualnie
                   dodatkowych pytań kontakt mailowy też się nie sprawdził wysłałam dwa maile i
                   pozostały bez odpowiedzi,
                   • kachaz2 Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 18.05.07, 23:13
                    Po raz kolejny powtarzam, że nie unikamy odpowiedzi. "Ceny będą konkurencyjne" = będą niższe od najbliższej konkurencji, A "obecnie wszystko jest w fazie przygotowań" = badamy dokładnie rynek i ceny jeszcze nie są dlatego ustalone. mamy an to czas do niedzieli, więc proszę nie naciskać, nie my zajmujemy się w/w czynnościami, tylko osobyb specjalizujące się w tym.
                    jeśli chodzi o opdisywanie na maile - dostaliśmy do tej pory 23 maile, z czego jeden zoostał bez naszej odpowiedzi mailowej, dokładnie do Pani Agnieszki, której na pytania zawarte w mailu odpowiedzieliśmy na forum. Nie było możliwości ominięcia żadnego maila, nie posiadamyw sowjej skrzynce odbiorczej dwoch maili od tej samej osoby. jeśli rzeczywiście Pani wysyłała do nas maile najwyraźniej do ans nie dotarły, choć wydaje mis ię to neimożliwe. proszę o wysłanie maila ze swoimi pytaniami, a z pewnością na nie odpowiemy. Jeśli chodzi o przedstawioną przez nas ofertę wydaje mi się, iż w porównaniuz innymi żłobkami ogłaszającymisię na forum informacje rpzezs nas podane były obszerne, jeśli chodzi Pani o iformacje tak szczegółowe jak plan dnia, czy imiona nazwiska i wykszttałcenie naszej kadry to naprawde serdecznie zapraszam na strone, tam żadna z tych informacji nie zostanie pominięta. Wydaje mi się, że mijało by się z celem umieszczanie tu całej treści naszej storny internetowej, bow końcu po coś ona ma być. Bardzo proszę nas nei atakować, jeśli nie są Państwo zainteresowani, dlatego ze na pełne informacje należy poczekać, o czym napisaliśmy w pierwszym poście(pisałam wyraźnie ze zainteresowani niestety muszą pczoekać ok. 2 tygodni na powstanie strony, więc nie pojmuję niektórych Państwa niezrozumienia), przez kilka dni to przynajmniej proszę nas nei obrzucać błotem, bo uważam, że sobie na to eni zasłużyliśmy. A Panią, która twierdzi, że wysłała doi nas JUŻ DWA MAILE, bardzo prosimy o wysłanie ich.
                    • suszonasliwka Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 19.05.07, 07:51
                     może faktycznie wierce dziure w brzuchu ale jestem wstepnie zapisana w Warszawie
                     (niebawem musze wplacic wpisowe)ucieszyla mnie wiadomosc ze ktos jednak
                     zdecytowal sie otworzyc w Piasecznie ale wprowadzilo to pewnego rodzaju
                     zamieszanie bo w zlobkach panstwowych wiadomo jak jest ( miejsce na 2008 ) a w
                     prywatnych nie wiem własciciele utrzymuja kto pierwszy ten lepszy bo pozniej
                     miejsc nie bedzie , a wole spac spokojnie
                     A moja nieufnosc wynika z tego ze na innym forum juz ktos obiecywal otwarcie
                     zlobka i nie majac jeszcze lokum prowadzil zapisy a potem poinformowal ze
                     jednak zlobka nie bedzie
                     wiec jezeli panstwa urazilam napewno nie bylo to umyslne
                     • lipcowa_mama Re: ogolnie i do suszonasliwka 19.05.07, 08:47
                      witam, zgadzam sie z suszonasliwka w 100% w/w zdaniach.
                      Rowniez czekam na strone www, o ktorej jest tu glosno oraz na te promocyjne
                      ceny wink. Nie moge sie wrecz doczekac!
                      pozdrawiam Wszystkie Mamy z tymi samymi marnymi poszukiwaniami jak ja.

                      p.s.
                      aha mam nadzieje, ze te ceny naprawde beda konkurencyjne dla kazdej przecietnej
                      rodziny, a nie dla bogaczy zarabiajacych po 3-5 tys. PLN miesiecznie.
                    • koostkaa Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 19.05.07, 10:39
                     jestem po nieudanym poszukiwaniu niani - z Piaseczna nie ma chętnych ,a z
                     Warszawy za daleko i nie chcą dojeżdzać
                     w tym tygodniu byliśmi w 3 prywatnych żłobkach i dzwoniłam do tęczowej chatki
                     to jest na razie mój typ , ale zainteresowała mnie państwa oferta
                     1. Czy udało się państwu znaleśc już jakiś lokal czy nadal jesteście w fazie
                     poszukiwań ?
                     2. Czy jesteście już w stanie określić kiedy żłobek rozpocznie swoją
                     działalność ?
                     3.Jeżeli macie już lokal jaka jest powierzchnia , czy wydzielna jest stołówka ,
                     pokój do spania , czy dzieci śpią na leżakach , czy w łóżeczkach ?
                     4. Czy będą organizowane zajęcia rozwojowe dla dzieci ?
                     5. Ile osób max w grupie ?
                     6. Czy w soboty możliwa jest opieka dorazna ?
                     7. O ile dobrze zrozumiałam wyżywienie państwo zapeniaja

                     Trudno nie zgodzić się z suszonasliwka i lipcowa mama ze cena jest jednak
                     podstawowa informacja bo jezeli nie stac mnie na cos to nie ma co marzyc dla
                     mnie odpowiednia cena bedzie 700-900 pln ,
                     cena konkurencyjna jest to bardzo ogolna wypowiedz bo zdaje sobie sprawe z tego
                     ze nie robicie tego charytatywnie i wszystko kosztuje ale tak naprawde jezeli
                     ma to tak wygladac jak pai opisala monitoring, polozne , pielegniarki ,
                     wyspecjalizowana kadra ,psycholog ,dom z ogrodem , tak naprawdę konkurencji nie
                     macie bo na mokotowie ciasne mieszkania gdzie koszt jest 1000 , ochota swiat
                     muminkow 800 ale tez mieszanie bez placu zabaw nawet bez strony internetowej,
                     teczowa chatka 900 dom z ogrodem ale bez monitoringu i podział tylko na 2 grupy
                     a nie 3 jak planujecie , no i male misie maja ogródek , monitoring status
                     zlobka, doskonala kadre , bardzo ciekawy scenariusz zajec ale cena 1300 i
                     ciasno ale planuja otworzyc od wrzesnia kolejna placowke

                     czekam na strone internetowa i na odpowiedz na pyt 2 bo tu jestem ograniczona
                     konkretym terminem powrót do pracy mam nadzieje ze moj dlugi post , nie zostal
                     zle odebrany

                     pozdrawiam i czekma na informacje                     • kachaz2 Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 19.05.07, 12:03
                      Odpowiadam na Pani pytania:
                      1. Tak, mamy już lokal. W pierwszej połowie czerwca planowane jest zakończenie etapu remontu i adaptacji pomieszczeń.
                      2. Wszystko wsakzuje na to ze uda nam się "ruszyć" już w lipcu.
                      3. Dysponujemy domem o powierzchni 150 m2 (wg rpzepisów żłobek musi spełniać warunki 3m2/1dziecko, czyli w naszym wypadku pomieści 50 Maluchów. My planujemy zaledwie 30) oraz ogrodem 1000m2 z kolorowym, wspaniałymi i bezpiecznym placem zabaw. Wydzielone są pomieszczenia dla kazej grupy, pokój do spania dla grup starszych-tutaj rozważamy kupno lezanek dla dzieci lub stworzenie tzw."miekkiego pokoju" tj. cala powiedzchnia pokoju bedzie wyściełana w coś w rodzaju materaca z duzą ilością poduszeczek, kołderek/kocyków, i ten warian t póki co wydaje nam się wygodniejszy, bezpieczniejszy dla Dziecka oraz atrakcyjnieszy wizualnie. Grupa najmłodsza na w oddzielnym pokoju standardowe łóżeczka do spania dla dzieci w takim wieku. Mamy też duży pokój zabaw,szatnie i część jadalnią. Plusem jest to, że dom nie przylega bezpośrednio do ulicy.
                      4. W planie dnia mamy szereg zajęc rozwojowych zarówno psychicznie, intelektualnie jak i manualnie dla naszych podopiecznych zaczynając na "zwykłych" zabawach zabawkami edukacyjnymi i czytaniu książeczek, zajęciach plasycznych typu rysowanie, zabawa ciastem, malowanie, kończąć na rytmice, gimnastyce i języku angielskim.
                      5. Przewidujemy 3 grupy po 10 Maluszków.
                      6. W soboty będzie możliwa opieka doraźnanie nie wliczająca się do czesnego, czyli będzie oddzielnie płatna za stawkę godiznową bądź całodzienną. O szczegółach więcej na stronie.
                      7. Naturalnie, wyżywienie (4 pełnowartościowe posiłki dziennie) zapewniamy

                      Co do statusu żłobka spełniamy wszystkie wytyczne, prócz wielkości kuchni o której wspominałam. Nie mamy statusu żłobka, ponieważ się o niego nei ubiegaliśmy, natomiast chcemy powoli budować własną siedzibę i wtedy na pewno wystąpimy o to. Dla pocieszenia chciałam powiedzieć, że nie każdy obecny żłobek w sensie prawnym był prawnie żłobkiem od początku swojej działalności smile

                      Jeśli chodzi o to, że zdanie "ceny będą konkurencyjne do najbliższej konkurencji", myślę że zrozumiałe jest, że nie mamy na myśli bielan, woli czy pragi, tylko przede wszystkim żłobki ursynowskie Drogie Mamy czekające na promocje wink.
                      Pozdrawiamy serdecznie

                      PS. Może też Państwo pomoga nam podjąc decezyje czy woleliby by Państwa dzieci (prócz grupy najmłodszej) spały na leżankach dla dzieci czy w "miekkim pokoju"?
                      • lipcowa_mama Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 20.05.07, 15:49
                       a czy mozna prosic o podanie strony www... oewgo zlobka?
                       • kachaz2 Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 20.05.07, 20:56
                        www.bebiland.pl
                        Strona ma być "wrzucona" na serwer wg umowy z firmą, która ją wykonuje dzisiaj tj. do godziny 24.00, więc prosimy o cierpliwość. Obecnie sami czekamy na jej aktywacje z niecierpliwościąsmile
                        Pozdrawiamy
                        • koostkaa Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 21.05.07, 06:36
                         dziekuje za szyba odpowiedz , co do konkurencji tak jak myslalam ceny wcale nie
                         sa konkurencyjne bo roznica 100 zl ( male misie ) to nie konkurencka a wpisowe
                         jednorazowe noc coz mozna wieksza sume jednorazowa a co miesiac mniejsza ,
                         opieka na godziny jest wyzsza bo w Warszawie 10 zl i sa wprowadzone karnety
                         godzinowe na tomiast u was mozna powiedziec ze nikt nie bedzie jezdzil do
                         Warszawy zeby dziecko zostawic na 2 godzinki i tak zaczyna sie wyliczanie mam
                         jeszcze troche czasu wiec czekam moze ktos jeszcze zdecyduje sie otworzyc w
                         Piasecznie klub malucha
                         • sala201 Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 21.05.07, 08:36
                          dzien dobry, ceny mnie nie osobiscie nie zaskoczyly. tak ja sie spodziewalam
                          jak dla mnie sa do przyjecia jak na 11 godzinna opieke, jezyk angielski itp. no
                          i wyzywienie. nie bez znaczenia jest dla mnie to, ze dziecko moze korzystac z
                          placu zabaw na swiezym powietrzu. rozumiem natomiast tez mamy ktore nie moga
                          sobie pozwolic na taki wydatek bo same zarabiaja np po 1000 zl. pozdrawiam i
                          czekam na otwarcie!
                         • suszonasliwka Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 21.05.07, 09:41
                          tez sie niczego innego nie spodziewałam ceny ksztaltuja sie podobnie ursynow -
                          mokotow a to ze jest angielski to w grupie najstarszej 3 latki gdzie w tym
                          wieku dziecko moze isc do przedszkola (tańszego) a zajecia rozwojowe itp
                          oferuje kazdy dobry złobek moim typem sa małe misie ktore otwieraja nowy zlobek
                          rowniez w domku jednorodzinnym z ogrodem cena ok 100 -150 zl drozej ale latwiej
                          jest dowiesc mi dziecko do Warszawy gdzie pracuje a wprzypadku gdy nie bede
                          mogla ktos inny szybciej dotrze tam niz na Julianowska
                          Jestem zla i zawiedziona bo po co bylo robic taka tajemnice z ceny w piatek
                          mozna bylo napisac na forum ze bedzie to powyzej 1000 poprostu strata czasu bo
                          ceny w zaden sposób konkurencyjne nie są
                         • kachaz2 Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 21.05.07, 10:27
                          Witam,
                          pozwole sobie zauważyć, zę czesne jednak jest konkurencyjne - 1000 zł dla połowy Maluchów, jakie będą do nas uczęszczały wydaje mi się bardzo opłacalna dla Rodziców. Na stronie zamieślciliśmy inforamcję, iż 6 pierwszych Maluszków tyle zapłaci, ponieważ tyle "promocyjnych" miejsc nam pozostało po odliczneiu osób, które swoje Pociechy zapisały wcześniej i którym gwarantowałam zapisy w pierwszej kolejności. Na większą liczbę Dzieci płacących czesne 1000 zł niestety nie mogliśmy sobie pozwolić, ponieważ nasz żłobek nie zarobił by nawet na własne utrzymanie, a przecież nie możemy do tego dopłacać. Proszę wziąc pod uwage fakt, że w czesnym 1000 zł(czyli mniej niż Małe Misie czy Chatka Sktzatka i zaledwie 100 zł więcej od Tęczowej Chatki i niewiele więcej od żłobków mieszczących się w zwykłych mieszkaniach) wliczony jest monitoring, opieka profesjonalnej kadry, szereg zajęć rozwijających, w tym, jak Pani Sala201 wspomniała, codzienny język angielski, wyżywienie oraz opiekę pielęgniarki. Nie wiem czy Państwo obliczali, natomiast 1200 zł dzieląc na 11h dziennie wyjdzie, iż godzina pobytu u nas kosztuje ok. 5,45 zł i podczas każdej godziny zapewnione zajęcia rozwojowe, wyżywienie, i korzystanie ze wspaniałego placu zabaw, dostępnego wyłącznie dla Państwa Dzieci. Wynika z tego, że jesteśmy conajmniej 560 zł tańsi od zatrudnienia opiekunki do domu, której średnia stawka wynosi minimum 8 zł/1h i w cenę tę nie jest wlliczone wyżywienie, które kupuja Państwo oddzielnie, nie wspominając, że zwykle jest tak ze zapewniacie Państwo wtedy zwykle również wyżywienie dla niani. U nas płacą Państwo tylko za wyżywienie dla Państwa Malucha.
                          Z tego wynika, że płacąc 1000 zł za czesne stawka godzinowa z wyżywieniem etc. jest naprawdę groszowa.
                          Co do ceny wpisowego - uznaliśmy, że dużo trudniej było by Rodzicom zapłacić i wpisowe i czesne naraz bądz w małym odstępie czasu, gdyby wynosiło te 1000 zł, nawet jeśli czesne było by wtedy niższe bo wynosiło by 900-1000 zł, zdajemy sobie sprawę z tego, że często właśnie wpisowe jest ogromną barierą dla Rodziców w takiej sytuacji. U nas wpsiowe jest stałe i wynosi 500 zł plus czesne 1000 zł wcale nei wydaje nam się wygórowane.
                          Jelsi chodzi o staweke godiznową jest ona ona z myślą o osobach, które przelotem chcą zostawić Dziecko na chwile, bo np chcą zrobić spokojnie zakupy. Przy wykupieniu konkretnej ilości godzin na miesiąc, stosujemy rabaty ustalane idywidualnie.
                          PRAGNĘ EJSZCZE RAZ POINFORMOWAĆ - MAMY 6 WOLNYCH MIEJSC Z CZESNYM 1000 ZŁ, KTÓRE CZEKAJĄ!!! NIE EJST TAK, ŻE ZAPISUJĄ PAŃSTWO DZIECKO Z MYŚLĄ O 1200 ZŁ WIĘC PROSZĘ SIĘ NIE BAĆ, ŻE SIĘ PAŃSTWO TERAZ NIE "ZAŁAPIĄ". CZESNE 1000 ZŁ JEST ZAGWARANTOWANE RPZEZ CAŁY OKRES TRWANIA UMOWY, Z MOLIWOŚCIĄ JEJ PRZEDŁUŻENIA CO ROKU. BĘDĘ TU PAŃSTWA NA BIEŻĄCO INFORMOWAĆ ILE MIEJSC ZOSTAŁO.
                          POZDRAWIAM
                         • kachaz2 Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 21.05.07, 10:32
                          Chciałam też podkreślić, że język angielski ejst dla dzieci w grupach od 1 roku,a nie od 3 lat, tylko od 1 -3 lat. Stosujemy rpzy tym metodę Helen Doron.
                          Pozrdawiam
                 • annszc Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 25.05.07, 10:07
                  pieniądze nie są sprawa intymną a bardzo ważną dla wielu z nas, skoro dla
                  Ciebie nie są to nie pytaj , ale nie oceniaj tych któtrzy chcą miec jasność w
                  sprawie. Pozdrawiam.
  • mambartka1 Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 21.05.07, 10:33
   cena nie jest zaskoczeniem mniej wiecej tego się spodziewałam ale słowo
   konkurencyjna było cichą nadzieją lecz niestety nie zdobyliście mojego
   zaufania , niesmaczne była ta tajemnica z ceną i oczekiwanie na otwarcie
   strony , na której nota bene nie ma podanego nr telefonu przepraszam ale
   kontaktowanie się z poważną placówką która ma sprawac opiekę nad dzieckiem
   możliwe jest jedynie na forum internetowym bądz tez @ jest poprostu śmieszne ,
   patrzyłam na inne ogłaszające się tu żlobki wszędzie jest podany nr telefonu ,
   co faktycznie jak ktoś wcześniej zauważył wzbudza zaintersowanie cała formą
   rejestracji dziecka bo to nie są studia , a wypełnienie takiego formularza nie
   trwa długo więc jak ktoś się już zdecyduje formularz wypełnia się przy
   podpisaniu umowy , natomiast w przedszkolach czy klubach malucha można
   zadzwonić zapisać wstępnie i w określonym terminie podpisać umowę i wpłacić
   wpisowe , fakt że jesteście blisko ale cała ta otoczka budzi mój niesmak i brak
   zaufania
   • kachaz2 Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 21.05.07, 10:43
    telefon pdoany nie jestt ponieważ nie posiadamy jeszcze służboego nr. Jeśli chciałaby Pani porozmawiać telefonicznie (wydawało mi się to obecnie niekonieczne, ponieważ funkcjonować jako żlobek będzimey dopiero za miesiąc, więc to jeszcze trochę czasu) nie widze problemu bym wysłała Pani swoj prywatny nr na email. A cena nie była tajemnicą tylko JA SAMA jej nie znałam, więc niepoważne by było z mojej storny gdybym podawała Pańsywu informację, iż "Myślę, że ok. 1000 zł" jeśli potem okazałoby się, że wyniosło by ono więcej, nie sądzi Pani?
    DAlej utrzymuję, iż cena 1000 zł jest BARDZO KONKURENCYJNA.
    Pozdrawiam
   • kachaz2 Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 21.05.07, 10:56
    jesli chodzi o formę rejestracji - nie wiem o jakich placókach Pani mówi, twierdząc, że wypełnaine formularza nei ejst praktykowane. W niemal każdej placóce, która posiada swoją stronę możliwe ejst pobranie pofmularza zgłosznieowego. Wcześniej też wspomniałam, że jeżeli któs nie ma dostępu do internetu czy też niepreferuje wypełnainia wszelkich dokumentów on-line można przyjść do nas osobiście i wypełnić je na miejscu. Jesli chodzi o "zaklepanie" miejsca rpzerz telefon - owszem możliwe jest jak najbardziej, nie widzę w tym problemu. natomiast rpzez telefon też Pani musi podać dane Dziecka, bo nie ma innej możliwości zapisania Go. Następnie wygląda to tak samo jak w przypadku wypelnienia formularza on-linem, czyli Rodzic zapraszany jest do nas w celu wypełnienia do końca formularza i podpisania umowy.
    I rpzerpaszam abrdzo-ale co to znaczy ze to nei są studia? Oczywiście, że nie, ale jak Pani sobie ianczej wyobraża zapsianei Dziecka bez podania danych osobowych i nr kontaktowego?
    CHyba się po prostu nei zrozumiałyśmy
    Pzodrawiam
    • kachaz2 Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 21.05.07, 12:11
     Poki nie posiadamy nr służbowego nie było sensu napiasnia o możliwości wstępnego zapisu Dziecka przez telefon, z prostej przyczyny - jeśli podałabym nr prywatny, tkóry ejst telefonem komórkowym i odbierałabym zgloszniea będąc w samochodzie, w banku czy choćby na zakupach, nie byłabym w stanie zanotować podawanych przez Państwa danych, to mijałoby się z celem.
     W momencie, gdy będziemy już po etapie adaptacji pomieszczeń i będziemy mieć "normalne" warunki do przyjmowania zgłoszeń telefonicznie numery zostana umieszczone na naszej stronie.
     Pozdrawiamy i przepraszamy z tej storny za utrudnienia
   • sala201 Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 21.05.07, 12:03
    wedlug mnie smieszna to jest, ale cala Pani wypowiedz. przepraszam bardzo, ale
    jak mozna wymuszac o podanie ceny kogos (to glownie do poprzednich matek), kto
    dopiero co otwiera taka dzialalnosc (pyta sie o zapotrzebowanie, rozeznaje sie
    w tym wszystkim), a potem krzyczec, ze za duzo to kosztuje itp.?! krew zalewa!
    to niech Pani sobie placi w warszawie wpisowe 1000 zl i jeszcze 1300 za
    miesiac, ja niestety tyle nie mam i niech Pani sobie zatrzyma dla siebie te
    informacje. moge powiedziec, ze dzisiaj rano przed praca bylismy sprawdzic ten
    dom i jest naprawde taki, jak w opisie - wielki ogrod, dwa poziomy i z checia
    umowie sie na spotkanie, zeby zobaczyc dom od wewnatrz (nawet, jesli jest w
    stanie "surowym"). niestety, nic nie beda mieli ludzie, ktorzy tylko potrafia
    krzyczec i narzekac. poza tym rozgladajac sie od dluzszego czasu na tym forum
    moge stwierdzic, ze stosowane sa tutaj bardzo niegrzeczne praktyki ze strony
    konkurencji (podszywanie sie pod rodzica i wmuszanie innym, ze lepiej wozic
    dzieci do konkurencji np. do smierdzacej warszawy - prosta i skuteczna
    taktyka). ja zarejestrowalam dziecko jzu teraz, bede miala promocje, a reszta
    niech narzeka!!!!!!!! wiecej tu nie wroce, bo panuje tu chora atmosfera.
    • kachaz2 Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 21.05.07, 13:22
     Po raz kolejny się wypowiem, gdyz chciałam jeszcze skomentować stwierdzenie, że Rodzicom łatwiej i szybciej jest wozić Pociechy do Warszawy - wydaje mi się, że wręcz przeciwnie ani łatwiej ani szybciej - ul. Julianowska jest w Paisecznie w świetnej loaklizacji, styka się w ulicą Chyliczkowską - dojazd jest dogodny zarówno od strony Chyliczkowskiej jak i ul. Okulickiego czy też od strony Konstancina, do tego nie ejst to ulica często uczęszczana, co zapewnia cisze, spokój i świeższe powietrze, natomiast jazdę ulicą Puławską nigdy nie uznałabym za wygodniejszą i szybszą biorąc pod uwagę codzienne korki, w których sama miałam przyjemność stać nie raz, w tym też i 2,5h w zimę. Nie wspominając już o obecnym remoncie, który wcale ułatwia sprawy.
     Podsumowując - nie można w żadnym wypadku powiedzieć, że dojazd do Warszawy jest szybszy i łatwiejszy od dojazdu do ul.Julianowskiej i chyba każdy się z tym zgodzi. Są jedynie osoby, którym po prostu ejst po drodze - i z tym się zgodzę i takie osoby rozumiem. Nie wszyscy jednak jeżdzący do Warszawy do pracy mają to szczęscie by po drodze nie zbaczając zbytnio z trasy mijać żłobek. Zwłaszcza taki, który by im odpowiadał. Bo chyba każdy się ze mną zgodzi, że równowaga jakość-cena jest najważniejsza, a o to wcale nie tak łatwo już
     • kachaz2 Informacja 21.05.07, 19:58
      ...informuję, że pozostały 3 wolne miejsca z czesnym 1000 zł.
      Pozdrawiam
      • lipcowa_mama Re: Informacja 21.05.07, 21:57
       witam,
       chcialabym sie dowiedziec o co chodzi z tym wpisowym? co to jest za oplata?
       przeciez oplata jest co miesiac.
       Prosze o wytlumaczenie mi tej kwestii.
       Czy mam rozumiec, ze przy wypisie kwota jest zwracana?
       pozdrawiam
       • kachaz2 Wpisowe-do Pani Lipcowa Mama 21.05.07, 22:48
        Odpowiadam na Pani pytanie: Wpisowe jest opłatą jednorazową, która gwarantuje miejsce Dziecku na liście naszych podopiecznych bez względu na to kiedy zacznie do nas chodzić. Jest to opłata bezzwrotna. Wprowadzona przez wszystkie tego typu placówki.
        Również pozdrawiam
  • wieslawa18 Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 24.05.07, 00:47
   Witam,
   poruszam się w tym temacie,Jesli nadal oczekujesz pomocy,czekam na kontakt:
   (mysz22@poczta.onet.pl)
  • bmuszynska Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 24.05.07, 14:38
   Witam,
   Proszę o więcej informacj na emaila bmuszynska@gazeta.pl

   Pozdrawiam
   BM
   • kachaz2 Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 24.05.07, 14:50
    BARDZO PROSZĘ NIE PODSZYWAĆ SIĘ POD ZAINTERWSOWANEGO RODZICA. PANI ZACHOWANIE TAKTYCZNE JEST PO PROSTU NIESMACZNE I NIEMORALNE. ZWYKŁE OSZUSTWO, KTÓRE ZAMIERZAM ZGŁOSIĆ DO AGORY, JEŚLI PANI SIĘ NIE PRZYZNA I NIE RPZEPROSI PUBLICZNIE NA TY FORUM PODAJĄC INFORMACJĘ, IŻ JEST PANI KONKURENCJĄ, KTÓRA PODSZYŁA SIĘ POD RODZICA. TYMCZASEM ODSYWAŁAM NA PANI WĄTEK:
    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=646&w=62999783
  • ninaewa Re: Nowy, przyjazny żłobek w Piasecznie - prywatn 24.05.07, 17:58
   czy wiadomo juz od kiedy żłobek zacznie funkcjonować ?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka