Dodaj do ulubionych

Opolanie nie wstyd wam za "Bolka"

IP: *.adsl.inetia.pl 11.10.10, 11:54
www.youtube.com/watch?v=NQ0k4vPw1zk&feature=player_embedded
Obserwuj wątek
   • myrdin Marnie Ci to wychodzi ;) 13.10.10, 09:45
    A kto tu mówił o jakimkolwiek „Prezesie”? Poza Tobą rzecz jasna.
    Twoją wypowiedź można łatwo odwrócić – „wstyd może być tylko za lemingi które ślepo wierzą w to co przeczytają w GW i zobaczą w TVN’ie”.
    Jakież to jest Twoje zdanie – jeśli można zapytać? Jakoś argumentów u Ciebie tak na lekarstwo, za to widać silną potrzebę obrażania innych – tych którzy nie myślą zgodnie ze schematem narzuconym przez GW i TVN.
     • myrdin Re: Marnie Ci to wychodzi ;) 13.10.10, 20:09
      Zastanawiam się jak dyskutować z osobą która nie tylko najwyraźniej wie wszystko, ale też wie co inni powiedzą zanim to powiedzą. ;)
      Niemniej co do mnie to się mylisz, w przeciwieństwie do najwyraźniej większości przeciwników PiS’u dyskutując z kimś bardzo uważnie go słucham (o ile jest czego słuchać).
      • raid.op Re: Marnie Ci to wychodzi ;) 13.10.10, 20:34
       Najzwyczajniej w świecie szanuję swój czas i jeśli nie mam ochoty na dyskusje to w takowe się nie wdaję. Dysputa na tematy polityczne nie kręci mnie tym bardziej, że musiałbym się zdefiniować w jakimś konkretnym poglądzie do czego w przypadku polityki mi daleko, mało tego, musiałbym się w owym poglądzie poniekąd okopać i go bronić co byłoby kompletnym wynaturzeniem. Politykom nigdy nie słodzę, szczególnie tym którzy swego czasu postawili mnie tam gdzie stało ZOMO i którzy za wszelką cenę chcą udowodnić iż trzeba niemalże posiadać legitymację partyjną PiSu aby być prawdziwym polakiem i patriotą. Nie jestem też ani z PO, ani z SLD, TVN, GW, TVP, itd. Nie ma to jak zabarykadować się w światopoglądzie podawanym na tacy obojętnie czy to przez media czy też przez partię.
       • myrdin Re: Marnie Ci to wychodzi ;) 21.10.10, 10:11
        Wybacz że tak długo musiałeś czekać na odpowiedź – czasem niestety praca rzuca w miejsca z ograniczonym dostępem do sieci. :/

        Piszesz że najzwyczajniej szanujesz swój czas i jeśli nie masz ochoty na dyskusję to w nią się nie wdajesz. Ciekawe. Co w takim razie tu robisz? Forum służy dyskusji (szkoda że ostatnio coraz rzadziej) bądź obrażaniu innych (niestety to coraz częściej). Jeśli nie przyszedłeś tu dyskutować to czy mam rozumieć że w tym drugim celu? ;)

        Piszesz że daleko Ci do zdefiniowania się przy jakimś konkretnym poglądzie szczególnie w przypadku polityki. Czy mam rozumieć że wolisz nie mieć poglądów? Jeśli tak to krytykowanie tych którzy przejmują poglądy innych (np. wspomnianego prezesa) z takiej pozycji (braku poglądów) jest co najmniej dziwne. ;)

        Twierdzisz że zdaniem niektórych polityków trzeba mieć legitymację PiS’u żeby być prawdziwym Polakiem. Hmm, nie mam legitymacji PiS’u a jedyna legitymacja partyjna jaką posiadałem była z UW. Pomimo tego jakoś nie zauważyłem by jakikolwiek polityk odmawiał mi prawa do bycia Polakiem, nie przypominam sobie też by ktoś z PiS’u w ogóle wspominał o „prawdziwych Polakach” – o tych wspominała tylko TVN która o ile mnie pamięć nie myli ze wstydem musiała się przed sądem wycofywać z zarzutu iż niesłusznie oskarżono ich o manipulacje i kłamstwa. (Jakiś czas temu pisała o tym GW.)

        Piszesz że nie ma to jak zabarykadować się w poglądzie podawanym przez kogoś na tacy. Zgadzam się że to straszne, niemal tak samo straszne jak nie mieć własnych poglądów (w sensie w ogóle żadnych poglądów).
        Jeśli jednak jakieś poglądy się ma to naturalna wydaje się chęć do ich wypróbowania – a to najłatwiej zrobić w dyskusji.

        Pozdrawiam
        Tomasz Myrdin
        • raid.op Re: Marnie Ci to wychodzi ;) 21.10.10, 10:31
         Z całym szacunkiem ale nie odbieraj mi prawa do pisania krótkich komentarzy bez potrzeby wdawania się w dyskusje, rozpisywaniu o poglądach i tłumaczeniu dlaczego TVN uważam, za szczytowe osiągnięcie manipulacji dziennikarskiej, nie tylko TVN zresztą. Dyskusja nie stanowi jedynie słusznego zastosowanie forum, nie będę się zatem zmuszał. Odpowiadam z grzeczności, nie traktuj tego jako dyskusję. Pozdrawiam.
   • Gość: opolanin Re: Opolanie nie wstyd wam za "Bolka" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.10, 18:34
    Prezes to .prezes tamto czyli co konkretnie bez powtarzania bzdetów płynących z ust ludzi gnębiących osoby w podeszłym wieku w Polsce\likwidacja zasiłku pielengnacyjnego od stycznia 2011r\.Nie puste, nic nie znaczące słowa jak nienawiść itp. lecz fakty i argumenty własne a nie propagandy platfusów, szanowni wyborcy tzw. P.O.
    Spytajcie swoich polityków gdzie się podziały laptopy\ zawierające wiele tajemnic państwowych \naszych generałów spod Smoleńska , że nawet T .Lis boi się zadać takie pytanie w swoim programie żyjąc w wolnej według P.O.Rozpieprzyli Samoobronę a teraz od pięciu laty próbują to samo z PIS -em.Cóż , pomarzyć zawsze wolno ,ale na własnym folwarku.Czasy PZPR u- minęły bezpowrotnie !!!!!!!!!!!!
    • raid.op Re: Opolanie nie wstyd wam za "Bolka" 11.10.10, 18:54
     Ludzie się czepiają, przecież oczywistą oczywistością jest, że nasz najukochańszy i najbardziej umiłowany prezes ma w sobie tyle miłości, dobroci i sprawiedliwości, że mógłby zostać prezesem całego wszechświata!
      • Gość: Mirek Re: A kto to jest Bolek? IP: *.com 12.10.10, 22:19
       Jak zgotowano krzyż Narodowi Polskiemu
       Przed wyborami Wałęsa obiecywał wiele. Później, gdy wraz ze swoją “drużyną” opanował władzę, wypiął się na 10 milionów członków “Solidarności” i na cały Naród. Zaczął mówić, że właściwie to on nic nie może. Nie mógł: uwłaszczyć Polaków, przegonić aferzystów i obcych agentów, ukrócić bandytyzmu. Nie mógł nawet “puścić w skarpetkach” – jak to przyrzekał – dwóch żydowskich złodziei – Bagsika i Gąsiorowskiego, którzy za wykradzione w Polsce biliony urządzili sobie luksusowe pałace w Izraelu. To pod rządami Wałęsy Polska była okradana na masową skalę, afera goniła aferę. Zbudował on dobrobyt, ale dla garstki agentów, złodziei żydów. Wpędził natomiast w nędzę i beznadzieję 20 milionów uczciwych Polaków, którym brakuje na czynsze, lekarstwa i chleb. Zafundował też bezrobocie sięgające 3 milionów osób. Podczas swej wizyty w USA w 1991 roku, Wałęsa m.in., powiedział w konsulacie polskim w Nowym Jorku do amerykańskich biznesmenów: “…bo powinniście wiedzieć, że najlepsze interesy robi się z głupimi i ciemnymi”.
       newworldorder.com.pl/artykul.php?id=2479
       newworldorder.com.pl/
       • Gość: rein&hold Re: A kto to jest Bolek? IP: *.pool.mediaWays.net 13.10.10, 00:34
        Walesa jako prezydent nie mial juz znaczenia , wazne tylko bylo, ze nim zostal.
        Gdy spojrzymy na dawniejsze demoludy, to Polska na swoich ekipach rzadowych tak najgorzej nie wyszla. Tak z reka na sercu-to byl wykonczony kraj z zrujnowana gospodarka.
        Nawet gdyby Walesa tam kiedys z bezpieka rozmawial (tacy jak on byli przyuwazani),to jego
        rola i znaczenie przy wychodzeniu z tego komunistycznego zniewolenia jest niepodwazalna.
        Moze dlatego te elyty teraz tak na niego szczuja- bo jak tu przejsc do histori?
        A stoi tam elektryk Lech Walesa.
        • myrdin Re: A kto to jest Bolek? 13.10.10, 11:33
         Gość portalu: rein&hold napisał(a):

         > Tak z reka na sercu-to byl wykonczony kraj z zrujnowana
         > gospodarka.

         Jaką zrujnowaną gospodarką? Zrujnowaną gospodarkę to my dopiero teraz mamy!
         Zwróć uwagę że przyrównując do obecnego naszego zadłużenia PRL praktycznie był niezadłużony. Zwróć również uwagę na fakt iż po PRL’u zostały nam w pełni sprawna infrastruktura (energetyka wraz z sieciami przesyłowymi, w znacznie lepszym stanie linie kolejowe, nawet drogi wbrew propagandzie były mniej dziurawe, inwestowano również w zabezpieczenia przeciwpowodziowe), dziś gdzie byś nie spojrzał mamy ruinę (efekt 20 lat zaniedbań).
         Warto też wspomnieć że po PRL’u został majątek który przez 20 lat wyprzedawaliśmy (i nadal resztki sprzedajemy) a po najjaśniejszej III RP nie zostanie nic poza długami.
       • Gość: ZAWIEDZIONA Re: A kto to jest Bolek? IP: *.adsl.inetia.pl 13.10.10, 08:00
        Jako były MĄŻ ZAUFANIA WAŁĘSY zgadzam sie z Tobą całkowicie.
        Myśmy chcieli przemian, a daliśmy sie w manipulować hipnotyzerskim sztuczkom Wałęsy takim jak obiecane 100mln zł dla każdego polaka.
        WAŁĘSA LEPSZY OD KASZPIROWSKIEGO
        FOKUS POKUS ZAKŁADY DLA NAS , BEZROBOCIE DLA WAS
        FOKUS POKUS SPÓŁKI DLA NAS , BEZROBOCIE DLA WAS
        FOKUS POKUS STUDIA DLA NASZYCH DZIECI , ZMYWAK ZA GRANICA DLA WASZYCH DZIECI
       • Gość: gość Do Mirek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.10, 10:13
        Dzięki za ten post .Napisałeś kilka faktów które miały miejsce.
        Niestety ludzie zaślepieni słowami tego człowieka nie widzą jego czynów do tej pory.
        Przecież rząd Bieleckiego i właśnie Wałęsa mogli tak wiele zrobić dla narodu .Oni się na nas najzwyczajniej w świecie wypięli.Oni dali początek grabieży i rozkradania naszego majątku narodowego pod płaszczykiem prywatyzacji.Ktoś na tym forum napisał ,że nasza gospodarka była po zmianach politycznych w 1989r. w opłakanym stanie.Ja wiem w jakim stanie była wtedy bo dziś nie ma tak naprawdę żadnej, skoro nie mamy praktycznie żadnego przemysłu a następcy\rządy SLD i premiera Buzka\ rozpędziły kilka milionów naszych rodaków po Europie niczym bydło za kromką chleba.Dzięki tej bandyckiej prywatyzacji w Polsce Niemcy na terenie byłej NRD zyskały milion miejsc pracy ,choć problemu z pracą to nie rozwiązało na tych .terenach.Dzisiaj propaganda P.O. znowu tak samo jak wcześniej SLD opowiada bzdury o otwarciu rynku od maja w Austrii i Niemczech dla Polaków tak jakby w tych państwach już czekano na pracowitych polaków.Jeżeli już to do podcierania tyłków staruszkom.
        Jest takie powiedzenie -wolność bez pieniędzy to niewola w nędzy.Nędzy do której dużą cegłę dołożył honorowy obywatel Opola L.Wałęsa \Lejba Kohne\
   • myrdin Przepraszam, jakich spiskowych teorii? 13.10.10, 09:52
    O ile mnie pamięć nie myli Lech W. przez długi czas zaprzeczał jakiejkolwiek współpracy. Będąc prezydentem kazał sobie dostarczyć dokumenty które na niego się zebrały a które (podobno) w komplecie już nie wróciły. Pomimo tego po latach w końcu nawet GW musiała przyznać że współpraca Lecha W. była faktem. Jakie to więc są spiskowe teorie skoro ostatecznie całość okazuje się prawdą?
    • Gość: Kamil Re: Przepraszam, jakich spiskowych teorii? IP: *.formlessnetworking.net 13.10.10, 10:20
     Jak zgotowano krzyż Narodowi Polskiemu
     newworldorder.com.pl/artykul.php?id=2479
     newworldorder.com.pl/
     "Słowo wstępne

     Tragedia, która spadła na Polskę w 1989 roku w postaci “okrągłego stołu”, wolnych wyborów i rządu Mazowieckiego nie została jeszcze przez większość Narodu zrozumiana. Wszyscy się cieszyli, że komuna upadła. Polacy nie zdawali sobie sprawy z komedii w którą zostali uwikłani w sposób z góry zaplanowany. Ta komedia może się zakończyć tragicznie dla Narodu Polskiego, tragicznie na dziesiątki, a może nawet na setki lat. Komuna upadła, bo taka decyzja zapadła w Nowym Jorku, w gabinecie Rockefellera przy współudziale tajnej żydo-masońskiej loży B’nei B’rith. Komunę, która była skompromitowana do cna, postanowiono zastąpić nowym szyldem. „Nasi” ludzie zostaną na swoich stanowiskach. Żyd Rakowski pomaga wykończyć partię, a całe legiony żydów, dotąd partyjnych, przeszły do opozycji i jako działacze katoliccy „Solidarności” dogadali się przy „okrągłym stole” ze swoimi wrogami rządu."
     "Więcej w linku
     newworldorder.com.pl/artykul.php?id=2479
     newworldorder.com.pl/
     • myrdin Re: Przepraszam, jakich spiskowych teorii? 13.10.10, 10:34
      Nie Żydzi i masoni tylko Amerykanie i Rosjanie. ;)
      W Polsce nad zmianą ustroju pracowano już od lat – dość intensywnie udzielał się np. Kiszczak. Polscy gracze byli jednak zbyt słabi i ostatecznie zostali ograni przez rosyjskich.
      Nie odwoływałbym się tu też do żadnych tajnych organizacji – całość w tej chwili jest już w miarę jawna. Obserwując co się działo w gospodarce i analizując dokumenty które powoli zostają ujawnione (szczególnie analizując to co mówi Kiszczak – ma sporo do powiedzenia) widać kto i o co grał.

      Co się zaś tyczy „tragedii” – no cóż. Ukradziono nam wszystko co się dało ukraść i w dodatku nasze zadłużenie jest niewyobrażalne. Mamy katastrofę demograficzną a infrastruktura jest w rozsypce. To wszystko, nic gorszego już nas nie spotka.
      • Gość: Basia Re: Przepraszam, jakich spiskowych teorii? IP: *.ellerot.se 13.10.10, 11:03
       Nie Amerykanie i Rosjanie,tylko żydzi amerykańscy,rosyjscy,polscy i z całego świata.
       Gdyby nie Putin żyd Chodorkowski, agent żyda Rotszilda rozkrad by Rosję i zniewolił,ale Putin go zamknąl inie pozwolił na to.
       Jesteś w błędzie ,albo żydowskim dezinformatorem.
       Jak to nie może nas spotkać nic gorszego ,mysliz się, i to bardzo,szykują nam coraz to nowe pomysły zniewolenia,aby Polak we własnym kraju był niewolnikiem,dla pejsatych "gości" którzy chca być panami.Nastąpi taki ucick jakiego jeszcze nie było na Ziemi,zgodnie z przepowiednią w Bibli.
       • myrdin Re: Przepraszam, jakich spiskowych teorii? 13.10.10, 11:20
        Fajne – prawie uwierzyłem że piszesz to poważnie. ;)

        Co do Żydów – obawiam się że niechęć do nich obecnie bierze się stąd że jak mało kto potrafią oni bronić swoich interesów (czego bardzo im zazdroszczę – my potrafimy tylko walczyć o to by ktoś poklepał profesora przez zasiedzenie Bartoszewskiego po plecach i kilka ciepłych słów o nas powiedział), trudno jednak mieć do nich o to pretensje. W sumie nie mam też pretensji do Amerykanów i Rosjan (i innych) – skoro tak ochoczo dajemy się okraść to tylko głupek by z tego nie skorzystał. Za to co się dzieje w Polsce odpowiadamy tylko i wyłącznie my sami.
        Jakiś czas temu na jakimś forum w temacie poświęconym makabrycznej sytuacji gospodarczej Polski ktoś napisał „wiem że to już dno, ale wolę dno z PO niż lepszą sytuację i obciach z PiS’em”. Są państwa które wybierają obciach i luksus, są też państwa które wybierają poklepywanie różnych Bartoszewskich po plecach i nędzę – szkoda że my musimy zaliczać się do tych drugich.
        • Gość: rein&hold Re: Przepraszam, jakich spiskowych teorii? IP: *.pool.mediaWays.net 13.10.10, 12:37
         Lech Walesa moze dlatego byl taki odwazny, bo nie mial wyobrazni. Ale wiedzial czego chce-
         lepszego zycia dla swoich dzieci -a mial ich mnogo. Polska byla w 1989 na samym dnie-
         powodzilo sie tylko nomenklaturze i spekulantom. Nie produkowano niczego, co mozna by bylo
         sprzedac na otwartym rynku. Ta najwieksza ruina w polskiej histori-budowa elektrowni
         atomowej (bedzie mozna jeszcze dlugo zwiedzac) ostatecznie pokazala zdolnosci tego systemu i dala mu reszte.
         Walesa jako prezydent to byla juz nawet troche smieszna figura i nie mial prawie zadnego
         wplywu na budowe III RP-nie byl po prostu w stanie. Ale znowu spelnil zadanie-przynajmniej
         nie przeszkadzal. To bylo tez wazne-bo jak sobie przypomnimy tego Napuszonego Lecha
         to widac, ilo szkody taki prezydent moze narobic.
         Jedno trzeba Walesie przyznac- ma taki zdrowy , chlopski rozsadek w ocenie ludzi i sytuacji.
         Ciesze sie, ze jest Honorowym Obywatelem Opola-zawsze mialem do niego slabosc.
         • Gość: gosc Do rein&hold IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.10, 13:32
          Pisząc ,że Polska była w 1989r. na samym dnie i nie produkowano niczego ,co można by było sprzedać na otwartym rynku dowodzi nie tylko twojej niewiedzy i głupoty.Koleś lecz się na nogi bo na mózgownicę jak widać cholernie za póżno.Wtedy mieliśmy gospodarkę i przemysł a teraz tylko gospodarkę.Pamiętam jak dziś co polskie zakłady wystawiały na targach poznańskich.Jedz dziś na MTP w czerwcu które są tak okrojone i co dziś wystawiają nasze firmy.Ku..a płakać się człowiekowi chce kiedy widzi co te bydlaki zrobiły z naszym przemysłem.Przez lata za komuny media pisały o handlu zagranicznym a dziś słyszysz coś mądry człowieczku na ten temat !!Mieliśmy 3 duże stocznie.zakłady budowy silników okrętowych w Elblągu ,huty.fabryki obrabiarek eksportujące do ponad 60 państw na świecie swoje wyroby itd. itd.wszystkie te zakłady miały zamówienia lecz zostały zlikwidowane\dzika prywatyzacja\Lista takich firm z poprzedniego ustroju politycznego jest ogromna.To jest cena jaką Polska zapłaciła za wejście do U.E.W przyszłym roku ma zostać sprywatyzowane 600 tyś hektarów lasów państwowych z 3 mln. jego ogólnej powierzchni.Jak jesteś na dopalaczach nie siadaj więcej przed komputerem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka