Dodaj do ulubionych

Dlaczego Pogana wciąż sądzą?

IP: *.adsl.inetia.pl 21.10.10, 07:49
Niepojęte, że ZGODNIE Z PRAWEM łapówkarz nie musi oddać pobranych łapówek. A tak na marginesie to większości pozostałych z tej bandy upiekło się całkowicie.
Obserwuj wątek
   • Gość: Gienia Re: Dlaczego Pogana wciąż sądzą? IP: *.chello.pl 21.10.10, 17:17
    Odpowiedź jest prosta. Sądzą bo co rok lub dwa są jakieś wybory. Każda złodziejska ekipa w myśl zasady "łapaj złodzieja" może krzyczeć do woli i wskazywać innych. Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem. Jak wiadomo nikt nie jest bez winy i dlatego najłatwiej wskazywać innych. Tym sposobem, odsuwa się podejrzenie od siebie!
    Byłem ostatnio pod ratuszem a tam drogowskaz miast partnerskich. Wszyscy jeżdżą na wycieczki a jakież zyski z tego ma Opole? Nie jest to korupcja?
     • Gość: Gienia Re: Dlaczego się fałszuje fakty? IP: *.chello.pl 24.10.10, 12:02
      przypadki gdy złodziejem jest ksiądz lub inny polityk (byle nie SLD) są zamiatane pod dywan, jeszcze czasami ujawnią że coś nie tak ale o wynikach sprawy juz nie ma szans się dowiedzieć.
      W GW teamt forum dzieli się na nowe stare i najcelniejsze ale jakby tego nie skąłdał to i rak nie znajdzie się wszystkiego. Cenzura zjada?
      • Gość: Gość Do Gienia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.10, 12:56
       Gienia czy Ty nie rozumiesz że S.L.D. to 8 lat patologii tych ludzi z czerwoną legitymacją w kieszeni lub w szafie.Gienia takich wyborców bez rozumku głosujących na S.L.D w zbliżających się wyborach będzie niestety dużo.Naprawdę trzeba być porządnym ułomem aby nie pamiętać co zrobili Polakom byli komuniści przez 8 lat sprawowania rządów w wolnej Polsce.Gienia nie pisz bzdur ,że o innych partiach nic się nie pisze,że wspomnę tylko o aferze hazardowej i czołowym na szczęście już polityku P.O. niejakim Z. Chlebowskim o którym słuch zaginął.A kyż zły duchu !!!
       Gienia czy Ty ku.wa nie rozumiesz ,że nie wchodzi się dwa razy do tej samej wody.Jeśli tak się sprawa ma to idż do psychiatry bo ja nie chcę już afer i korupcji.I to raz na zawsze !!!!!!!!!!!!!!!
       • Gość: Gienia Re: Do Gienia IP: *.chello.pl 24.10.10, 20:19
        Właśnie nie wchodzi siędo tej samej wody! Prawica już rządziła i Kościół też. Ich rządy to hańba dla ludzkości! Zlikwidowano i ubezwłasnowolniono najmądrzejszych! Władzę przekazano złodziejom!

        Gienia odwmienia się - powinno być do Gieni! (męska forma Gienio - do Gienia)
  • Gość: korektor Dlaczego Pogana wciąż sądzą? IP: *.adsl.inetia.pl 22.10.10, 01:20
   Pani redaktor Izabela Żbikowska w pełni potwierdza swą niekompetencję i brak profesjonalizmu dziennikarskiego. Pani redaktor powiela błędy,kłamstwa, czy też manipulacje swoich kolegów z Gazety jak i NTO. W sprawie Rosmana skazany został Promny, Synowiec i Kumiec. Leszek Pogan został skazany w tej sprawie uniewinniony. To niestety nie pierwszy taki przypadek opolskich mediów, że źródłem ich informacji są badź to koledzy redaktorzy, bądź miejskie ploty. Na takich plotach budują swoja opinię forumowicze, w myśl reguły "nieważna jest prawda, ważne jest to , co napisała prasa" Nie podoba mi się też stosowany przez Panią i innych dziennikarzy opolskich styl narracji. Każdy człowiek, niezależnie kim jest ma swoje imię . Powtarzanie w kółko (8x) samego nazwiska to przejaw braku kultury. Ciekawe, że notorycznie dotyczy to pana Pogana. W odniesieniu do innych obecnych notabli zasada ta nie obowiązuje. Żbikowska musi jeszcze popracować nad warsztatem dziennikarza.
   • Gość: cannabis Re: Dlaczego Pogana wciąż sądzą? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.10, 10:54
    Iza, nie przejmuj się tym co napisał korektor. Tacy "korektorzy" mają manie poprawiania wszystkich. Z wyjątkiem siebie.
    Nazwisko "Pogan", to w Opolu uosobienie złych i haniebnych czasów pogańskich. Mówiono ówcześnie z zatroskaniem:
    - "Pogaństwo się szerzy w świętym mieście Opolu..."
    Na szczęście czasy pogańskie należą, dzięki Bogu, do słusznie i bezpowrotnie minionych.

    Nie dziwię się, że "korektor" (to sam Peszek Logan lub jego rodzinka) się "zbuldoczył" i "zbluzgał" biedną Izkę w swoim poście. Wszakże nikt nie lubi, gdy się jego nazwiskiem wyciera obmierzły pysk! Obmierzły dla zainteresowanego.
    Nic jednak nie poradzimy. Pan Peszek Logan, na własne życzenie wylądował na śmietniku historii Opola. I narobił wiele szkód w wizerunku miasta (PR).
    Pan Peszek Logan pozostanie na zawsze l'enfant maudit opolskiej polityki.
    • Gość: korektor Re: Dlaczego Pogana wciąż sądzą? IP: *.adsl.inetia.pl 23.10.10, 19:45
     Przypomnę główny wytyk poczyniony w poście pod adresem pani redaktor. Otóż w artykule przekazała kłamliwe informacje. Były prezydent nie został skazany w procesie dotyczącym Rossmana. Został tam uniewinniony. Pani redaktor nie dopełniła wszelkich staranności, żeby sprawdzić fakty, po prostu powieliła kłamliwe informacje z innych wcześniejszych artykułów. Wszystko jej się pomieszało. Mój głos to apel o wiarygodność mediów. Niestety, prawie każda osoba, która uczestniczyła w jakimś wydarzeniu, gdy czyta później o tym relacje dziennikarskie, ma wątpliwości, czy to jest to samo zdarzenie, ponieważ fakty rzeczywiste nijak się mają do opisanych w gazecie. To fałszowanie rzeczywistości czasem jest celowe - dla wzrostu poczytności gazety, wyolbrzymienia problemu lub dokopania komuś, czasem wynika po prostu z niechlujstwa dziennikarskiego. A czytelnicy wierzą we wszystkie doniesienia mediów zgodnie z powiedzonkiem pana Kurskiego "Ciemny lud to kupi" Leszek Pogan nie ma możliwości sprostowań, biją więc w niego jak w bęben i to jest wredne! Internautom to widać nie przeszkadza, myślę, że tak będzie do czasu, kiedy sami nie staną się ofiarą manipulacji mediów. Wyśmiewając się z czyjegoś nazwiska, internauci wykazują elementarny brak kultury osobistej, urągając przy tym również godności członków rodziny. Należy zauważyć, że takie zachowania mogą być karalne. Pan Leszek Pogan odbywa surową karę za popełnione (bądź nie ) czyny , które sąd uznał za sprzeczne z prawem. Były to występki a nie zbrodnie. Po odbyciu kary ma prawo, tak jak każdy człowiek żyć w spokoju. Pudzian za swoje rozboje odsiedział swoje i teraz jest gwiazdą mediów.
     Leszek Pogan jako prezydent miasta był dobrym gospodarzem, miasto się rozwijało i piękniało, wybudowano konkretne drogi, mosty, budynki użyteczności publicznej, osiedla, obwodnicę, wypiękniał Rynek, odnowiono Śródmieście, Zaodrze, zabezpieczono miasto przed powodzią, w tym wybudowano i podniesiono wały przeciwpowodziowe, które uchroniły opolan przed zalaniem w tym roku. Przygotowano projekty inwestycyjne i pozyskano środki na ich realizację, choćby ISPA, sprzedaż gruntów pod inwestycję Karolinki. Później prezydent R. Zembaczyński ochoczo sięgał do tego "śmietnika historii" , wykorzystywał przygotowane i rozpoczęte inwestycje, ogłaszając jako swoje sukcesy. Afera została celowo i hucznie rozdmuchana przez media i prokuraturę na fali pisowskich haseł i podsycana każdorazowo przed kolejnymi wyborami. Ta "medialna rzeczywistość" skutecznie przyćmiła prawdziwy obraz i dorobek prezydentury Leszka Pogana. A szkoda. Są jednak ludzie wolni od presji medialnej, samodzielnie myślący i na tyle odważni, by wyrażać swoje własne zdanie.
  • Gość: gośc Dlaczego Pogana wciąż sądzą? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.10, 19:49
   Patrząc na fotkę pana Leszka można dojść do wniosku ,że więzienie bardzo mu służy.Ach ten papelek ala nasz filipińczyk po studiach bez dyplomu.
   I pomyśleć iż są państwa na świecie w których po dokonaniu takich czynów jakich się nam dopuścił Lesiu osobnik taki już dawno gawędzi sobie ze św Piotrem.
   Cóż.zapomniałem, nasz Leszek pogniewał się dawno na Boga i został ateistą.
   Szkoda bo ludzie mówią ,że wiara czyni cuda a tak ten wykształcony,inteligentny opolanin z urodzenia posiedzi sobie jeszcze w pierdlu.

Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka