Kedzierzyn-Koźle: Mamy problem..

IP: *.252.25.88.internetia.net.pl 14.04.11, 08:33
Jak donosi zaprzyjaźniona i niezawodna NTO
www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110414/POWIAT03/602800577
i się zastanawia dlaczego Kędzierzyn-Koźle? Przecież to jasne. Marzanna...
    • Gość: behemot Re: Kedzierzyn-Koźle: Mamy problem.. IP: *.252.25.88.internetia.net.pl 14.04.11, 08:39
      odtruwa miasto po Węgrzynie
    • pr51 Re: Kedzierzyn-Koźle: Mamy problem.. 14.04.11, 11:55
      > Chodzi im m. in. o to, aby dwóch kochających się mężczyzn miało takie same prawa, jakie
      > dziś mają tradycyjne małżeństwa.

      Rozumiem, że mężczyzna ma prawo do bzykania swojej żony. Na co takie prawo mężczyźnie kochającemu inaczej? Przecież nie będzie miał żony do bzykania :-)
      Homoseksualizm to pewnego rodzaju choroba. Jakoś nie słyszałem o specjalnych prawach dla mańkutów, kuternogów, zezowatych itd. Żądania ekstra praw dla homoseksualistów, to w rzeczywistości domaganie się przywilejów dla tej grupy ludzi.
      Na dokładkę nie wiem czemu domaga się tego żydowska organizacja Tel-Aviv. Co mają żydzi do homoseksualistów?
    • Gość: hasiosznupek Re: Kedzierzyn-Koźle: Mamy problem.. IP: 213.139.155.* 14.04.11, 11:59
      A co do tego ma...... Tel-Aviv ?????????
    • Gość: blondi Re: Kedzierzyn-Koźle: Mamy problem.. IP: *.dynamic.chello.pl 16.04.11, 04:50
      a ja kocham swojego Owczarka Niemieckiego i nie rozumiem, dlaczego nie mogę wyjść za niego za mąż. Czekam też na prawa, które pozwolą dać mu dowód osobisty, jeśli tylko poczuje się mężczyzną.

Pełna wersja