Dodaj do ulubionych

Zarządca nieruchomosci w Opolu (opinie)

IP: 195.117.255.* 06.12.11, 15:43
Proszę o opinię nt opolskich zarzadców nieruchomości. Wspólnota staje przed wyborem zarządcy/administratora niestety brak jest opinii na ich temat. Czy możecie coś polecić ewentualnie kogoś odradzić? Preferujemy mniejszych zarządców.
Obserwuj wątek
    • Gość: Michał_Opole Re: Zarządca nieruchomosci w Opolu (opinie) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.17, 22:23
      Minęło już kilka lat jak 'opolanin' zadał to pytanie a odpowiedzi brak :(
      Czyżby z dobrymi zarządcami w opolu były problemy??
      Ponawiam to pytanie, bo sam szukam nowego zarządcy do wspólnoty do której się wprowadziłem.
      Zrobiłem małe rozeznanie w kamienicach sąsiednich i jestem zawiedziony
      Kilka faktów:
      1. Moją wspólnotą zarządza turhand i to totalna porażka. Nie mogę podać żadnego plusa, za to minusów na pracę magisterską
      2. Sąsiednimi nieruchomościami zarządza "pegaz" z kościuszki i tutaj się zawiodłem - na pierwszy rzut oka kamienice są zadbane, ale jak się przyjrzeć dokładnie to okazuje się, że wszelkie remonty są robione niedbale, widać że zarządca nie ma pojęcia o budowlance lub/i ma słabego inspektora nadzoru, kolejność prac odwrotna niż powinno być, etc
      3. Feroma i ten trzeci duży zarządca to też porażka - popytałem kilku znajomych którzy są przez nich zarządzani i nikt nie powiedział dobrego słowa o swoim zarządcy
      4. Dzisiaj rozmawiałem telefonicznie z zarządem (nie zarządcą) jednej wspólnoty w której zarządcą jest firma z krótką czteroliterową nazwą (niestety nie pamiętam jaką a nie chciałbym kogoś fałszywie posądzić bo w opolu są co najmniej dwie firmy z taką nazwą) i wrażenia zarządu też nie najlepsze gdyż sami szukają nowego zarządcy
      Mam też pytanie - może ktoś tutaj jednak zagląda :)
      Czy ktoś coś wie o firmie LCN z Opola z ulicy Kośnego? Ostatnio miałem przyjemność (dosłownie) rozmawiać z właścicielem tej firmy i byłem pod wrażeniem wiedzy technicznej tego gościa. Kilka tygodni temu robił podwórko przy wspólnocie którą zarządza, a w związku z moimi pytaniami pokazał mi budynek w którym ma siedzibę i którym zarządza od kilku lat - moim zdaniem z ruiny zrobił bardzo dobrze wyglądającą kamienicę która wymaga jeszcze zrobienia elewacji frontowej ale poza tym nie można jej nic zarzucić.
      Mam tylko obawy, ponieważ firma ta nie ma strony internetowej i nikt nie pisał o niej opinii. Nie wiem czy brak opinii uznać za dobrą opinię ?? Będę wdzięczny za wszelkie komentarze, gdyż chciałbym na najbliższym zebraniu zaproponować sąsiadom zmianę zarządcy na tego gościa i wolałbym poznać jakieś opinie o tej firmie. A może ktoś z czytelników mieszka w budynku zarządzanym przez tą firmę i "zaprosi" na zwiedzanie w zamian za dobrą kawę - chętnie obejrzę inne wspólnoty będące pod zarządem tej firmy...
      • Gość: Grażyna P. Re: Zarządca nieruchomosci w Opolu (opinie) IP: *.adsl.inetia.pl 30.07.18, 00:13
        trochę późno, ale może komuś się przyda :)
        ja mogę tego Pana z Kośnego spokojnie polecić. Nasza kamienica jest w śródmieściu i jest zarządzana przez LCN od zaledwie niecałego roku. Zmiany z sposobie zarządzania i podejściu do budynku bardzo na plus. Nie będę pisała od kogo odeszliśmy bo tamta pani (celowo z małej litery) to tragedia - na koniec zastraszała wszystkich i groziła sądem

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka