Dodaj do ulubionych

Ukleja walczy o 400 tys. złotych

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.12, 23:00
Ukleja stawia się z funkcjonariuszami w jednym rzędzie,
oni też "walczyli o wolną Polskę";
im emerytury, jemu rekompensatę, fifty-fifty,
żałosna groteskowo-operetkowa postać,
może wreszcie zdoła się odkuć finansowo?
Obserwuj wątek
  • Gość: obserwator Re: Ukleja walczy o 400 tys. złotych IP: *.dynamic.chello.pl 17.03.12, 23:29
   Zamilcz chłopie bo już od dawna się tutaj kompromitujesz i zaniżasz poziom forum - posłuchaj lepiej piosenki "Czerwony jak cegła".
   • Gość: Kibiccc Re: Ukleja walczy o 400 tys. złotych IP: *.147.27.195.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.03.12, 23:57
    Szczerze kibicuję Panu Wieśkowi, serio. Dawniej trochę mnie irytowało takie podejście, ale zmieniłem zdanie. Bo gdy tak patrzę na te milionowe odprawy krewnych i znajomych królika w spółkach skarbu państwa, jak słyszę o dojeniu agencji rolnych przez buraków z partii strażaków, jak słucham o odprawach "stadionowych", o uposażeniu SB-ków i czerwonych agenciaków, to mnie krew zalewa, że ten facet klepie ubóstwo. Bo choć nerwus i raptus, swój rozum ma i to niemały. To dzięki takim jak on mamy dziś paszporty, otwarte granice i wolność słowa. Gdyby trzeba było wypłacić milion za rzekomy molest seksualny w pracy, lub za jakiś przejaw antysemityzmu, seksizmu, rasizmu i tym podobnych wynalazków nowoczesności, odszkodowanie nie wzbudzałoby takich namiętności jak w przypadku byłego opozycjonisty. Skąd ta niechęć, czy tak głęboko w nas wrosła komuna? Panie Wieśku, bierz Pan kasę i kup Pan coś ładnego swojej ładnej Żonie. I otwórz Pan warsztat z porządnego zdarzenia. A tego merola, co Pan mi tak często naprawiał, to ja już pogoniłem!
    • Gość: koko Re: Ukleja walczy o 400 tys. złotych IP: *.xdsl.centertel.pl 18.03.12, 08:39
     Wszystko racja! (merc też ;))
   • Gość: vicek Re: Ukleja walczy o 400 tys. złotych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.12, 00:09
    o jakim poziomie mówisz, kotku?
    już sama twoja obecność na tym forum sprawia,że nie warto traktować go poważnie,
    zupełnie też nie widzę związku pomiędzy tematem wątku, a dobrym skądinąd kawałkiem "Dżemu"
    • Gość: Kibicccc Re: Ukleja walczy o 400 tys. złotych IP: *.146.92.33.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 18.03.12, 00:20
     Vicek czy Bucek? :)))))
     • Gość: vicek Re: Ukleja walczy o 400 tys. złotych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.12, 00:46
      cha, cha, cha....
      czy może
      ha, ha, ha...?
     • Gość: di vicka Re: Ukleja walczy o 400 tys. złotych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.12, 08:16
      Vicku,
      nawet nie wiesz, że to dzieki takim jak Wiesiek Ukleja możesz wypisywać takie słowa.
      Dawniej by cię odszukali i dali nauczkę.
  • Gość: z Niemodlina Ukleja walczy o 400 tys. złotych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.12, 00:42
   Pan Ukleja nie rozmawia z "Gazetą" i bardzo dobrze robi, "gazeta" to zwykła reżimowa gadzinówka jej naczelnym jest osoba, która nazywa "człowiekiem honoru" zbrodniarza komunistycznego kiszczaka, to ta sama "Gazeta" która co roku 13 grudnia broni i usprawiedliwia komunistycznego dyktatora jaruzelskiego. Do gazety piszą zwykli antypolacy i żydo-komuna jak np. seweryn blumsztajn, który wraz innymi antypolakami zaprosił niemiecką antifę na 11 Listopada do Warszawy, "Gazetę" czytają dziś zagorzali komuniści i ogólnie lewacy, czyli elektorat SLD i ruchu poparcia samego siebie, palikot kilka tygodni temu powiedział " Polacy muszą wyrzec się polskości" Palikot to przyjaciel Adama Michnika, naczelnego Gazety, kupili nawet mieszkania blisko siebie i są sąsiadami w swoich warszawskich mieszkaniach.
   Polska przez komunistyczną dyktaturę, która trwała przez blisko pół wieku, straciła wiele, nasz "wielki brat" z ZSRR i pseudo-przyjaciel niczym pijawka siedział na naszych plecach i za pomocą utrwalaczy komunizmu w Polsce ograniczał nam suwerenność,wolność i podczas kiedy inne kraje Europy Zachodniej rozwijały się gospodarczo, my tkwiliśmy w tym beznadziejnym, szarym systemie, a teraz dawni towarzysze pookrągłostołowi odnaleźli się idealnie w III RP, nie ponieśli żadnej kary za swoje czyny, dziś gdy rządzi PO, czują się jak ryba w wodzie, odrodziły się stare nawyki i układy wiejskie,gminne,powiatowe itd itp, Patrioci którzy walczyli o wolną Polskę dziś zazwyczaj żyją bardzo skromnie,wielu z nich żyje w ubóstwie ( proszę nie mylić prawdziwych Opozycjonistów takich jak pan Ukleja i tysiące innych z agentem TW Bolkiem wykreowanym przez SB na przywódcę "S" ) dlatego w pełni popieram żądania pana Uklei, należy mu się to odszkodowanie,na to pieniądze powinny się znaleźć, wystarczy poucinać ogromne emerytury byłym katom z SB czy UB i pieniądze się szybko znajdą.
   • Gość: vicek Re: Ukleja walczy o 400 tys. złotych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.12, 00:51
    skoro, gadzinówka, to co ty tutaj robisz, biedny "patrioto"?
    siup, na forum Naszego Śmietnika...
   • Gość: do z Niemodlina Re: Ukleja walczy o 400 tys. złotych IP: *.adsl.inetia.pl 18.03.12, 02:46
    A może Ukleja był Lolkiem? albo Balbiną?!
    • Gość: vicek Re: Ukleja walczy o 400 tys. złotych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.12, 07:17
     ho,ho,
     niejeden pomnik już odbrązowiono, a to przecież tylko statuetka,
     ale to nieistotne, teraz liczy się "kasa, Misiu, kasa..." :)
     • Gość: opolczyk Re: Ukleja walczy o 400 tys. złotych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.12, 07:38
      Do " z Niemodlina" . Czy tobie nie jest wstyd czytac taka "gadzinowke" jak Gazeta Wyborcza ? Tak bardzo zle o niej mowisz, ale ja widze twoje wpisy tylko w GW, a nie w Naszym Dzienniku....gdybys mial honor, to bys tutaj nie bywal i nie czytal tej gazety...ale kto z was ma honor ? Liczy sie dla was tylko dojenie Polski, bo tak bardzo jej nienawidzicie, podobnie jak Polakow....
      • Gość: Rekinek Re: Już się zaopatrzył w karabinek AK? IP: *.dynamic.chello.pl 18.03.12, 08:41
       I znowuż winni komuniści i GW! Jakie to odkrywcze! Ryby mają głos ale za późno sobie o tym przypomniały. Majątek PRLu już jest rozkradziony więc dlaczego rybka che kasy od nas? A ja u Pana nie zamawiałem żebyś Pan się stawiał i był internowany. Mnie nic nie dano więc z czego mam oddawać? Składamy się na podatki aby wybrani mieli lepiej? A przecież oni walczyli o wolność a ustawy miały dać satysfakcję! Z zwycięstwo jest mało satysfakcjonujące? nie wystarcza? Weź Pan Koszałka Opałka i stwórz nową opozycję. Może nowa władza będzie bardziej chojna.
      • Gość: z Niemodlina Re: Ukleja walczy o 400 tys. złotych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.12, 08:46
       Nigdy nie czytałem i nie będę czytał "GW", napisałem komentarz, bo bardzo cenię p. Ukleję i domyślałem się,że zaraz towarzysze go zaatakują, a link do tego artykułu znalazłem na stronie 24opole na RSS.
       Czytam Gazetę Polską, wspieram polski kapitał i polskich dziennikarzy a nie żydo-komunę szechtera czy blumsztajna.       • Gość: vicek Re: Ukleja walczy o 400 tys. złotych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.12, 09:04
        "Nigdy nie czytałem i nie będę czytał "GW..."
        przysięgnij, misiu...!

        "...napisałem komentarz, bo bardzo cenię p. Ukleję..."
        kogo to obchodzi?
        możesz wyznać to panu Uklei osobiście, zadzwonić do niego lub wysłać maila w tej sprawie,nie zaś zaśmiecać forum znienawidzonego medium

        "Czytam Gazetę Polską, wspieram polski kapitał i polskich dziennikarzy a nie żydo-komunę szechtera czy blumsztajna."
        o tym kapitale pod kruchtą wspominasz?
        może, gdybyś poczytał coś innego niż Gadżetę Polską...wiem, wymagam zbyt wiele...:)

  • Gość: ja Ukleja walczy o 400 tys. złotych IP: 194.29.132.* 18.03.12, 08:38
   Czy pan Ukleja to ta postać co w dwie godziny w Czechach zrobiła licencję pilota za pieniądze ? No to wszystko jasne na co pójdą te 400 tys zł, chyba na samolocik? Reszta informacji póżniej.
  • jkredman likwidatorzy stoczni 3 mln zł premii, umowa tajna 18.03.12, 08:59
   w 2009 roku dwóch likwidatorów stoczni w Gdyni i Szczecinie z kasy państwowej spółki wypłaciło sobie prawie 3 mln zł premii, śledztwo umorzono, a umowę z likwidatorami utajniono,

   w marcu 2012 roku - kolejna sprawa związana z premią dla likwidatorów stoczni - premia w wysokości 22 mln zł,

   i nikt nie grzmi z oburzenia, nikt nie protestuje jak grabiony jest skarb państwa,

   niesłusznie aresztowanym [?] wypłaca się bardzo wysokie odszkodowania, dlaczego aresztowani przez komunę nie mają mieć prawa do godnej rekompensaty, niewielu z represjonowanych dorwało się do państwowych posad i beneficjów,
   • Gość: zwyklyludz Re: likwidatorzy stoczni 3 mln zł premii, umowa t IP: *.adsl.inetia.pl 18.03.12, 10:25
    To że grube ryby i znajomki polityków biorą grubą kasę w państwowych spółkach to źle, ale czy Ukleja też chce być taki jak oni ? Też chce wyszarpać ochłap z gardła społeczeństwa dla siebie ? Jeżeli jest takim specjalistą i fachowcem to czemu nie ma pracy ? Czemu nie założy czegoś prywatnego ? Lepiej na koszt innych żyć tak jak jego koledzy, którzy się dorwali do spółek, spółeczek i innych partii. Widać, że rzeczywistość i normalne życie ostro zweryfikowało morale Uklei. Szkoda.
    • Gość: Fred Re: likwidatorzy stoczni 3 mln zł premii, umowa t IP: *.opole.hypnet.pl 18.03.12, 11:36
     niech znajdzie tego,który wydał nakaz jego aresztowania i od niego domaga się zadośćuczynieni! Wszystko jest w papierach
     • Gość: j-23 Re: likwidatorzy stoczni 3 mln zł premii, umowa t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.12, 13:18
      Czy ktos zna historie Ukleji ? Bo ja nigdy nie slyszalem o takim dzialaczu...Moze gdzies na podworku cos psul i niszczyl, albo chuliganil na ulicy ?...Dzialaczami to w Opolu byli inni. Pamietam nazwisko Romana KIRSZTEINA , BARDONIA, ale ja o takim dzialaczu nigdy nie slyszalem....Napewno bylo ich o wiele wiecej, ale Ukleja ? Kto to jest....? Gdzie on dzialal i co robil...?
      • Gość: do J-23 Re: likwidatorzy stoczni 3 mln zł premii, umowa t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.12, 13:48
       uwaga J-23 nadaje !!!
       to że ty nie słyszałeś o Wieśku Uklei to twój problem.
       To był ktoś !
       Może politycznie było nam trochę daleko, ale postawa obwatelska w tych trudnych czasach na medal.
       I tyle.
  • grubyfacio Ukleja walczy o 400 tys. złotych 18.03.12, 14:16
   Wreszcie będzie miał na fryzjera.
   Przy okazji...czy to prawda,że rybka marzy,żeby zostać szefem Ruchu Palikota na Opole?
  • Gość: andrzej z Nysy Ukleja walczy o 400 tys. złotych IP: *.cdma.centertel.pl 18.03.12, 18:11
   Taka to nasza opozycja walczyli o Polskie a jaka wywalczyli bezrobocie i bidusie,latwo bylo waqlczyc z komuna,ale teraz jest jak jest kolesie tacy jak ukleja oszolomy niektorzy cwansi od niego zajumali co mogli dostali sie do parlamentu,wepchali na stanowiska i zapomnieli o robolach a to oni najwieksze poniesli szkody.A Ukleja i inni kolesie za internowanie zgarna kapuche.Jak mawiali zolnierze pilsudskiego,,PANOWIE OFICEROWIE TRZYMALI ZA CYCKI IMAJA MLIKO A MYSMY TRZYMALI ZA DUPE I MAMY GOWNO,, no coz historia sie powtarza.Ukleje i inni jego kolesie jak wszy oblazly polske,wstyd panowie gdyby robotnicy wiedzieli co im wyszykujecie nakopali by wam wiecie gdzie
   • Gość: de Re: Ukleja walczy o 400 tys. złotych IP: *.dynamic.chello.pl 18.03.12, 19:38
    popieram w pełni
  • mieszaniec-zopola Jak zwykle u prawciowcow, niby ideowi 18.03.12, 20:30
   a potem zawsze okazuje sie, ze chodzi o kase.
   Moge przytoczyc wiele argumentow przeciw, cala litanie. Kwota jest bardzo wysoka, panstwo jest biedne, budzet jest na deficycie, o wolnosci nie walczyl osie dla pieniedzy, Ukleja jest osoba zamozna, moglby sobie odpuscic, gdyby kazdy taki Ukleja poszedl po 400 tys. to budzet zalamalby sie, i tak sa mialrdy deficytu, odszkodowanie zaplaca ludzie, ktorzy nie mieli nic wspolnego z komuna i nawet ci, ktorzy urodzoa sie za 30 lat tez beda partycypowac w odszkodowaniach dla takich panow jak Slowik, Ukleja czy Czuma.
   i tak dalej i tak dalej.
   Mniejsza o to.
   Mam inny argument. Przez panauklejowe obalanie komuny dokonala sie w koncu trasformacja systemu. Jej skutkiem byla hiperinflacja, zas skutkiem hiperinflacji byla usankcjonowana kradziez pieniedzy posiadaczy oszczednosci z jednoczesnym rozdawnictwem dla posiadaczy kredytow.
   Mowiac obrazowo. Posiadacz oszczednosci w wysokosci wartosci Poloneza po cenie rynkowej (gielda), po otrzymaniu bonow rewaloryzacyjnych mial akurat tyle, zeby kupic lodowke. Poniewaz bilans gdzies sie musi zamknac, to i ci, ktorzy kredyt na dom splacali z jednej pensji.
   Anyway.
   Moim zdaniem, dopoki panstwo polskie nie zrekompensuje ludziom strat oszczednosci calego zycia, zaden kosciol, zaden internowany, zaden zwiazkowiec-15-procentowiec, zaden wyzuty z nieruchomosci wlasciciel nie powinien dostac ani grosza, ani cwierc akcji, ani kawalka gruntu!
   I o to, jesli rzeczywiscie Ukleja walczyl o sprawiedliwa Polske, powinien walczyc Ukleja dzis, nie zas o ciezki pieniadz dla siebie, ktory mu i tak szczescia nie przyniesie.

   Ale nie ch sobie robi co chce. Moim zdaniem tylko sie coraz bardziej pograza. Kiedys to byl facet.
   Nawet jak to kase wyrzepci, to od tego lepiej sie nie poczuje.
   • Gość: ??? Re: Jak zwykle u prawciowcow, niby ideowi IP: *.dynamic.chello.pl 19.03.12, 07:56
    Wiesiek nie mogę uwierzyć, dlaczego ?
    • Gość: tao szatanski a co mi tam !!! IP: *.nyc.res.rr.com 19.03.12, 08:33
     a co mi tam. jak wiesiek dostanie kasę spróbuje i ja, niech ktoś mi powie dlaczego mam szanować państwo, które mnie, szarego obywatela, ma w dupie nie wywiązując się z podstawowych obowiązków za które, kooorwa, płace. państwo, które zmusza mnie to utrzymywania partii politycznych, które mam głęboko w dooopie jak i i tzw. duchowieństwo i instytucje katolickie, które też mam głęboko w dooopie. państwo, które stać na utrzymanie urzędów, które są nikomu niepotrzebne a wręcz przeciwnie utrudniają obywatelom życie. państwo w którym głodny obywatel idzie siedzieć za kradzież bułki a przestepca w białym kołnierzyku dostaje awans, państwo w którym bandytów chroni immunitet. perrrdole takie państwo. aż wstyd się przyznać, że w młodości miałem propaństwowe ideały za które rok byłem internowany.
     zbliża się wiek emerytalny. kasa się przyda. a co mi po takim państwie w którym emerytura nie starczy mi na gana żeby sobie w łeb strzelić.

     tao szatanski
     • mieszaniec-zopola Re: a co mi tam !!! 19.03.12, 09:08
      Kazdy odpowiada za siebie, zas myslenie na zasadzie precedensow i porownan, w szczegolnosci w przypadku kwestii watpliwosci tak moralnie, jak i w tzw. odbiorze spolecznym, jest watpliwym usprawiedliwieniem, uzasadnieniem czy drogowskazem.
      Kazdy sam podejmuje decyzje i sam bedzie z niej tak czy owak rozliczony, chocby przez spoleczenstwo, sasiadow, znajomych.
      Ja co prawda nie pochwalam, a moze wrecz potepiam roszczenia Wieslawa Ukleji, ale to jego (i Twoja) indywidualna sprawa. Jesli nie macie z tym problemu, to OK.
      Osobiscie radzilbym sie zastanowic czy faktycznie potrzebujecie tej kasy. Jestesmy w takim wieku, ze nasze potrzeby maleja.
      W pelni podzielam to, co napisales w sprawie wolnego panstwa polskiego. Tak sobie mysle, ze chyba nie "o take Polskie" chodzilo Ukleji i Tobie, choc w szczegolach ocen pewnie znacznie sie roznicie.
      Pozdrowienia.
  • Gość: zen Ukleja walczy o 400 tys. złotych IP: *.dynamic.chello.pl 19.03.12, 12:23
   tak tak panie Ukleja, po co to panu ?
   • Gość: jan Re: Ukleja walczy o 400 tys. złotych IP: *.superkabel.de 19.03.12, 18:20
    A tak na marginesie.
    Gdzie pracuje bohater tego artykułu??
  • Gość: tuk Ukleja walczy o 400 tys. złotych IP: 194.29.132.* 19.03.12, 22:24
   Ja też będę skarżył ale nie o 400 tyś tylko o 600 tyś . Myślę że tyle mi się należy za ten prawie rok internowania.
  • Gość: teeee Ukleja walczy o 400 tys. złotych IP: *.dynamic.chello.pl 20.03.12, 22:58
   Macie rację lepiej nie wyrażać swojej opinii tym panu nie ma o kim! Sam na nią zapracuje walcząc o te 400 tyś zł.
  • Gość: zyczliwa Ukleja walczy o 400 tys. złotych IP: *.20-2.cable.virginmedia.com 03.10.12, 11:28
   pan ukleja to niezly hipokryta, notabene taki z niego patriota ze siedzi juz we francji ze swoja mloda/stara zonka, ktorej ciagle malo $$$ wiec staruszek musi fundusze wykombinowac coby zonke zadowolic....zalosny dziadunio. a ci wszyscy dzialacze/celebryci, o ktorych wciaz glosno niestety pokroju BOLKA, pozdrawiam Lechu!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka