Dodaj do ulubionych

Zmarł były opozycjonista dręczony w internecie

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.06.12, 08:45
Konia z rzędem temu, kto wskaże miejsce w tekście, że określenia o rzekomą agenturalną przeszłość "przywarło do niego przez IPN", jak pisze "GW"? No, gdzie?
Obserwuj wątek
    • Gość: mozecie_mi_skoczyc ipn posluzylo sie tylko zwiazkiem IP: *.dynamic.mnet-online.de 06.06.12, 10:47
      "koziolka z matolkiem" w celu niszczenia i zaszczucia czlowieka na smierc.
      (bardzo czesto wystepuje zwiazek ipn i tz" comercyjnych" meczennikow prl w celach znanych tylko niektorym np: grabiezy za pomoca sfabrykowanych i falszywych dokumentow majatku ofiar gry"koziolka z matolkiem")

ehefrauen,die ihre männer erschißen,haben keinen anspruch auf witwenrente.
      urteilsspruch des bundessozialgerichts.
    • komcionauta Chciał paszport, podpisał, nie powiedział kolegom 06.06.12, 12:51
      Sprawa oczywista. Krętactwa GW niczego tu nie zmienią. Znowu tandetna manipulacja antylustracyjna środowiska, które z kapusiów robi "ałtorytety" (Szczypiorski, Kapuściński, Czajkowski...)

A kapusie potrafią być wręcz bezczelni. Na przykład taki Robert Stiller

kompromitacje.blogspot.com/2011/10/donos-jako-forma-uczestnictwa-w-zyciu.html
    • Gość: joAnka Zmarł były opozycjonista dręczony w internecie IP: *.xdsl.centertel.pl 06.06.12, 13:00
      Ryszard Gleich, był to wspaniały człowiek, z ogromnym poczuciem humoru i dystansem do głupoty i bezmyślności, ten kto znał go bliżej wie o czym piszę... Z całą pewnością nie zasługiwał na obelgi i pomówienia ze strony swoich oprawców. Mam nadzieję, że chociaż im teraz głupio. W końcu opluwali starszego, schorowanego człowieka! Wyrazy współczucia dla Mirosławy Gleich, żony Ryszarda. Ta para bardzo się kochała do końca... Takiej Miłości nie zobaczę już nigdy. Byłeś Wyjątkowy!
    • cul-de-sac Zmarł były opozycjonista dręczony w internecie 06.06.12, 15:24
      Czesto nie przez sytuacje gospodarcza Polski, czy tez rzad, ludzie wyjezdzaja i nie wracaja do Polski. To wlasnie ludzie pokroju Andrzeja Sz., Bożeny Sz., Macierewicza i im podobnych powstalych z mgly, obrzydzaja Polske. Do tego dodac zwyczaje urzednikow... i decyzja podjeta. Rodzinie sp. Ryszarda Gleicha, procz zlozenia wyrazow wspolczucia, zycze sily i ostatecznej wygranej z falszem.

• kiczkis Czy to tylko "pomówienia"?? 06.06.12, 22:41
      (...)"W ostatnich dniach zmagał się z dawnymi kolegami, którzy w internecie pomawiali go, nazywając agentem SB"..

- Łajdackie czasy nastały to i manipulacje łajdackie.. - Posłużę się wiec retoryką i metodyką stosowaną przez lewactwo wobec swych oponentów - NIC WIĘCEJ!

Tak więc jak pisze Żbikowska - godna Czuchnowskiego czy inszej Wielowieyskiej w swej "uczciwości" i "rzetelności":
      ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
      Na podstawie przytoczonego zobowiązania SB zarejestrowała Ryszarda Gleicha jako TW ps. „Renek”. A z akt SB wynika też (....)
      ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Zarejestrowany został Gleich jako TW ps. „Renek”??? - ZOSTAŁ!!!
      - Był agentem SB?? - BYŁ!

Kto go zarejestrował? - SB-e! - Z czyich akt to wynika że Gleich byl agentem? - z AKT SB-e!

Żbikowska pisze:
      ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
      (...)"Ryszard Gleich zobowiązał się na piśmie do "udzielania pomocy organom kontrwywiadu w zakresie wszelkich działań wymierzonych przeciwko Polsce,"
      i dalej..
      (...)"uzyskane od niego informacje „nie pozwalają na działania przeciwko NSZZ »Solidarność « oraz nie kompromitują osób z tego związku”.
      ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Zwróćmy uwagę na"drobny" szczegół: - "zakresie WSZELKICH DZIAŁAŃ wymierzonych przeciwko Polsce"..

- Jest ktoś naiwny i tak głupi (nooo.. tych tu nie brakuje) - kto nie rozumie i ma wątpliwości co to znaczy??

Tym głupszym i calkowicie ogłupionym (a takich tu zatrzęsienie..) - zacytujmy więc "wykładnię": - "działania PRZECIWKO NSZZ »Solidarność « oraz nie kompromitują osób z TEGO ZWIĄZKU."

- Chodziło więc o donoszenie na agentów OBCEGO WYWIADU, lub o wywiad na terenie OBCEGO PAŃSTWA, czy o KAPOWANIE dla SB-e tych z OPOZYCJI i SOLIDARNOŚCI - z którymi miał Gleich styczność??

Zaś polskie "sądy" potrafią wszystko - wszystko oprócz RZETELNOŚCI, UCZCIWOŚCI i SPRAWIEDLIWOŚCI.

P.S. - Ci popiepszeni (- nie popiepRZeni.. - nikt ich piepRZem nie posypywał..) dostali SWOJE akta "Z" IPN-u..

- I w tych aktach TRAFILI na ślady "działalności" Gleicha.

- Ani oni nie byli "lustratorami" - proszę ćwierć mózgów - ani to IPN "zrobił aferę" z Gleichem..

- Każdy - powtarzam - KAŻDY kto ma status pokrzywdzonego, ma prawo dostępu do swoich akt zgromadzonych - gdzie matołeczki?? - W IPN-ie!!

I w tych aktach (bez woli i udziału IPN-u - ćwierć mózgi) - każdy może trafić na swych donosicieli i prześladowców o których nie miał nigdy pojęcia - tak jak s.p. Anna Walentynowicz trafiła na nazwiska tych, którzy planowali jej otrucie w Radomiu.. - Wcale nie będąc "lustratorem"..

- I tez IPN miał z tym "znaleziskiem" tyle samo wspólnego, ile wspólnego z zajściem baby w ciążę miał wiatr - "bo sikała POD WIATR"..
      • kiczkis Who is who?? 07.06.12, 16:09
        Autor: Gość: kosmonauta IP: *.opole.hypnet.pl 07.06.12, 13:58

Nietrudno zgadnąć kim jest komcionauta i kiczkis. Można sobie wykombinować "grube" nicki dla zamaskowania IP (...)
        ====================================================

A nie prostsze wpisać w pasek wyszukiwarki (po prawej stronie - nad "Zaloguj się") nicka "kiczkis" i kliknąć w "SZUKAJ" - zamiast pisać bzdury i snuć teorie spiskowe??
        Żyjecie w świecie fałszu, kłamstw i nieuczciwości, i tak też osądzacie wszystko wokół..
        Czyli.. - "jeśli ja kłamię i jestem nieuczciwy, to cały świat jest taki"..

- To nieprawda..

- "kiczkis" NIGDY nie ukrywał i nie ukrywa kim jest i SKĄD pisze..
        - Nie ukrywa też tego że prowadzi blog "De latere ispecti" (scavolo.blogspot.com/) i identyczny na portalu "Niepoprawni.pl" (niepoprawni.pl/blogs/cornik ) - oba blogi pod tym samym nickiem "cornik".

- Tam też po prawej stronie blogu znajdziesz nieco informacji o mnie - bez podejrzeń i bzdurnych domysłów..
    • Gość: Andrzej SZ propagandystce Zbikowskiej w odpowiedzi IP: *.pools.arcor-ip.net 16.06.12, 01:06
      Składam rodzinie Ryszarda wyrazy współczucia z powodu śmierci ich bliskiego. Czynię to bez szyderstwa i ironii. Ryszarda i jego żonę znałem krótko, kilkakrotnie odwiedzałem ich domostwo, gdy mieszkali jeszcze w Polsce. Jedynie Rafała znałem nieco lepiej.

Ryszarda poznałem po wyjściu z internowania. On też był wtedy już na wolności.
      Oszukał mnie wtedy. Wyłudził ode mnie śpiewnik internowanych z Grodkowa, najświętszym słowem honoru gwarantował mi jego zwrot, ale śpiewnika nie oddał mi do dzisiaj. Wywiózł go sobie do Monachium.
      Ale nie mam do niego dzisiaj, w obliczu jego śmierci, o to pretensji. Niech mu ziemia lekką będzie.
      A za to, że oszukiwał kolegów, udawał wiernego ideałom Solidarnościowca, a po kryjomu spotykał się z kpt. Ciempką ocenił go już inny, wyższy niż ziemski, Sędzia.

W odpowiedzi propagandystce szmatławca GW, Żbikowskiej powiem tyle:

1) Nie jestem "dawnym kolegą" Gleicha. Znaliśmy się wprawdzie, ale "kolegami" nigdy nie byliśmy.

2) Nikogo nie "dręczyłem" w internecie. To szmatławiec GW, papierowy i wirtualny, jest od dręczenia specjalistą.

3) Nie pomawiałem Ryszarda o współpracę. Pisałem jedynie o dokumentach, jakie na temat tej współpracy są w zasobach IPN. Demaskowałem ponadto fałszerza i manipulatora historii, Bereszyńskiego, jaki i samą GW, który z ludzi z niezbyt chwalebną przeszłością robi "bohaterów" Solidarności.
      Bereszyński manipulacyjnie i oszukańczo z dokumentów selektywnie dobierał to, co przedstawiało Ryszarda w jako tako "korzystnym" świetle. To, co go kompromitowało, manipulator cytatami i kwitami - Bereszyński - przed jego czytaczami ukrywał.

4) Sąd zasądził jako zadośćuczynienie za krzywdy i straty moralne 1 złoty - słownie - jeden złoty! Reszta, ponad 900 zł to zwrot kosztów sądowych, a nie zadośćuczynienie. Jak widać propagandystka GW Żbikowska idzie w jej kłamstwach w zaparte. Bo o tej złotówce zadośćuczynienia kiedyś już jej zwróciłem uwagę.

5) Po wyroku nie nasiliłem ataków, a broniłem się przed chamską i załganą nagonką na moją żonę i na mnie ze strony GW, jak i anonimowych szumowin na forum gadzinówki.
      forum.gazeta.pl/forum/w,65,130451963,,klamstwa_Wyborczej_.html?v=2
      6) Po podpisaniu zobowiązania Ryszard podjął współpracę i na przestrzeni kilku miesięcy wielokrotnie spotykał się z jego SB-ckim patronem. Nie ja podrobiłem te dokumenty z jego teczki. Nie ja, a kpt. SB Ciempka napisał w jednym z raportów, że "Przekazane 9 informacji do lutego 1982 r były obiektywne i przydatne do oceny sytuacji w Kluczborku...".

No więc jak Ryszard nie podjął współpracy, jeżeli do lutego 82 przekazał on 9 informacji przydatnych dla SB.

7) Powoływanie się na Jałowieckiego to nieudolny chwyt propagandowy. Jałowiecki nie był ani przy podpisywaniu zobowiązania, ani podczas tajnych schadzek Ryszarda z Ciempką. Jego zeznania były więc dla procesu bezwartościowe. Ponadto sam Jałowiecki ma "przerywnik" w życiorysie. W młodości napisał jakąś tam ekspertyzę dla KWMO, dostał za to pieniądze.

U mnie w życiorysie, choć Bereszyński żyły z siebie wypruwa, aby coś takiego w moich teczkach znaleźć - nie znajdzie się. O to jestem spokojny!

A teraz odpowiedzi na kilka wpisów na forum gadzinówki:
      forum.gazeta.pl/forum/w,65,136443644,,Zmarl_byly_opozycjonista_dreczony_w_internecie.html?v=2
      "vicek":
      forum.gazeta.pl/forum/w,65,136443644,136447946,Zmarl_byly_opozycjonista_dreczony_w_internecie.html
      Sam jesteś szują i internetową, anonimową szumowiną i zafajdanym tchórzem. Pluć anonimowo - to akurat zajęcie dla takich szumowin jak ty.

"turpin"
      forum.gazeta.pl/forum/w,65,136443644,136448655,Opozycjonista_opozycjoniscie_.html
      Wrzuć po prostu link mojego obecnego bloga i po krzyku.
      opolczykpl.wordpress.com/
      Polecam jako moje credo kilka tekstów:
      opolczykpl.wordpress.com/2012/04/22/mammon-bog-pieniadza/
      opolczykpl.wordpress.com/2012/04/13/niszczycielski-buldozer-wyznawcow-boga-jawhe/
      opolczykpl.wordpress.com/2012/05/03/co-nam-dala-konstytucja-3-maja/
      opolczykpl.wordpress.com/2012/05/01/po-co-nam-mistrzostwa-europy/
      opolczykpl.wordpress.com/2012/04/02/polska-przedmurzem-slowianszczyzny/
      opolczykpl.wordpress.com/2012/06/13/prowokacja-12-czerwca-2012-spalila-na-panewce/
      opolczykpl.wordpress.com/2012/06/10/12-czerwca-slowianski-dzien-pamieci-o-arkonie/
      "le Ming"
      forum.gazeta.pl/forum/w,65,136443644,136448893,Zmarl_byly_opozycjonista_dreczony_w_internecie.html
      W zasadzie powinienem ciebie, zafajdany gnojku podać o obrażanie mojej matki do sądu. Nie jestem jednak pieniaczem. Powiem tyle odnośnie sk...synów - prymitywne typy jak ty sądzą zawsze według samych siebie.
      A co do Jarka i Antoniego - moje zdanie o nich napisałem tutaj:
      marucha.wordpress.com/2010/12/12/odzydzic-polske/
      Masz móżdżek leminga. Jak na kogoś szczuje gadzinówka, to wg. twojej łepetynki musi być on PiS-owcem.

"maxx"
      forum.gazeta.pl/forum/w,65,136443644,136456681,Re_Zmarl_byly_opozycjonista_dreczony.html
      Gdybym ja coś takiego podpisał, to Bereszyński zrobiłby zadymę na cały internet. Nie pisz więc, że "połowa" coś podpisywała. Ja i moja żona nie podpisywaliśmy żadnych kompromitujących kwitów.

"joAnka"
      forum.gazeta.pl/forum/w,65,136443644,136450960,Zmarl_byly_opozycjonista_dreczony_w_internecie.html
      W twoim ptasim móżdżku nawet nie wiesz co bełkoczesz. Czy wiesz co znaczy słowo "oprawca"?
      Gdybym był w połowie tak durny jak ty, to bym się ze wstydu własną pięścią zabił.

"stefan_ems"
      forum.gazeta.pl/forum/w,65,136443644,136452984,Re_Zmarl_byly_opozycjonista_dreczony_w_interneci.html
      Odwal się gnojku od mojej żony. Zobacz ile jest jadu w gadzinówce i u ciebie. Na to nawet psychiatra nie pomoże.

"maja.wd40"
      <a href="
      • Gość: Andrzej SZ Re: propagandystce Zbikowskiej w odpowiedzi IP: *.pools.arcor-ip.net 16.06.12, 01:08
        "maja.wd40"
        forum.gazeta.pl/forum/w,65,136443644,136454199,Zmarl_byly_opozycjonista_dreczony_w_internecie.html
        Wyrazy współczucia powinnaś złożyć rodzinie zmarłego. I gadzinówce szczującej na moją żonę. Bo ja mam to jej szczucie w d...

"cul-de-zac"
        forum.gazeta.pl/forum/w,65,136443644,136455074,Zmarl_byly_opozycjonista_dreczony_w_internecie.html
        Nie wsadzaj mnie do jednego worka z Singerem/Macierewiczem. Gleichowi wyjechali kilka lat przed nami. Czemu do nich nie pijesz? Gleichowie z fałszem nie muszą walczyć. Wystarczy, że zaakceptują przeszłość Ryszarda...

"kiczkis"
        forum.gazeta.pl/forum/w,65,136443644,136455074,Zmarl_byly_opozycjonista_dreczony_w_internecie.html
        Z etatowymi anonimowymi manipulatorami na gadzinówce nie polemizuje się. Wystarczy wkleić kwity Renka:
        www.nadstobrawa.za.pl/10renek.html
        I dla przeciwwagi jeden z kwitów z moich teczek (ostatni dokument na tej stronie - "analiza" Antyka)
        www.nadstobrawa.za.pl/dokumenty%20ipn.html
        Bicie piany z szumowiną forumową szmatławca GW nie ma sensu.

"kosmonauta"
        forum.gazeta.pl/forum/w,65,136443644,136475821,Zmarl_byly_opozycjonista_dreczony_w_internecie.html
        A może tyś antars? W każdym bądź razie Sherlokiem Cholmesem jesteś nieszczególnym.
        Przypominam, ci, Zbysio, że ja nie ukrywam się, jak ty, pod wieloma nickami. Pod jednym rozłożyłem ciebie na łopatki.
        forum.gazeta.pl/forum/w,65,85910031,0,Zbigniew_Bereszynski_manipulatorem_historii.html
        Ostatnie słowo do propagandystki Żbikowskiej:

To pani jest autorką tego załganego tekstu i to pani ponosi współodpowiedzialność za wpisy pod pani tekstem kilku internetowych szumowin. Pokazują one panią i pani szmatławca w rzeczywistym świetle - jesteście moralnym dnem, potrafiącym łżeć, kłamać i obrażać - a wszystko w celu odmóżdżania Polaków i fałszowania rzeczywistości.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka