Dodaj do ulubionych

Szkolenie dofinansowane z UE - Coach ICF

26.07.12, 15:42
SZKOLENIE DOFINANSOWYWANE UE - COACH W STANDARDACH ICF

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu prowadzonego przez nas projektu "Coach ICF – wzrost kwalifikacji kadr zarządzających województwa opolskiego". Projekt ruszył w lipcu 2012 i będzie trwać aż do listopada 2013.

Projekt skierowany jest do managerów, trenerów oraz osób związanych z kształtowaniem umiejętności i postaw innych, pracujących i zamieszkujących województwo opolskie, którzy zainteresowani są rozwojem w kierunku coachingu.

Jest to projekt współfinansowany w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Unii Europejskiej, Program Operacyjny „Kapitał Ludzki”, Priorytet VIII. „Regionalne kadry gospodarki”, działanie 8.1 „Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie”, poddziałanie 8.1.1 „Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw”.

Coach ICF jest projektem kończącym się międzynarodowym egzaminem w języku polskim lub angielskim, po którym Uczestnicy otrzymają Międzynarodowy Certyfikat ICF honorowany w 81 krajach, uprawniający do wpisania na Międzynarodową Listę Coachów.

Osoby zainteresowane przystąpieniem do projektu, wezmą udział w procesie rekrutacji.

Projekt jest dofinansowywany w 80% pomocy publicznej !!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Kontakt:
Katarzyna Szczudrawa
500 540 915

Biuro projektu:
Profi Biznes Group
ul. Konsularna 1/26
45-089 Opole
opole@profibiznesgroup.pl
szkolenia-treningi.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: behemot Re: Szkolenie dofinansowane z UE - Coach ICF IP: *.dynamic.chello.pl 26.07.12, 23:32
      Ja perwollę co to za kryptojęzyk? Projekt po naszemu kurs albo dokształt, skierowany jest do kierowników trenerów??? oraz osób - no bo nie zwierząt - związanych z kształtowaniem umiejętności i postaw innych ludzi - czyli do belfrów - zamieszkujących i pracujących ( dla bezrobotnych nie) województwo opolskie. Powinni oni wiedzieć co to jest coaching, a więc znać mninimum englisz. Po tym CHGW (uj go wi) następuje anons, że kurs (uj go wi o co chodzi) jest finansowany z Unii, czyli za frico, więc trza pruć, a trwć ma do listopada 2013 czyli rok z okładem.Co po projekcie vulgo po kursie absolwent dostanie?
      Certfikat ważny w 81 krajach. Co będzie on znaczył w Polsce? Goowno z wpisem na międzynarodową listę Kołczów. Ludzie przyjdą, bo coś jest za frico, nauczający zbiorą kasę zajebistą za dokształcanie, ten co napisał to gooowno - projekt - też weźmie kaskę. A co z tymi wyprodukowanymi kołczami? Papier mają to niech zpeerdalaqją... he he, a z Unii kaska poleciała.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka