Dodaj do ulubionych

Depopulacja w toku

IP: *.124.181.212.sioru.com 10.01.13, 11:00
Depopulacja w toku
Jesteśmy mordowani. Abyśmy nie zauważyli tego wielkiego ludobójstwa, wybrano tzw. inkrementalizm – mordu dokonuje się w sposób powolny, tak żebyśmy się nie zorientowali, że dzień po dniu jest coraz gorzej. Atak idzie nie tylko na ekonomię i poziom życia, ale głównie na nasze zdrowie. Ludzie jednak to zauważają, choć jeszcze nie potrafią połączyć w sensowną całość.
Jednak dla tych, którzy choć trochę czasu poświęcili na tzw. “teorie konspiracji” wszystko jest jasne. Dokonywana jest tzw. “depopulacja” globu – czyli wielka eksterminacja ludzkości. Nie są to wnioski wyssane z palca – nie brakuje dokumentów, łącznie z oficjalnymi zaleceniami ONZ, które nie pozostawiają wątpliwości, że celem działań globalistów jest nasza śmierć.

Eksterminatorami są globalni terroryści, którymi są rodziny Illuminati, mające agentów w niemalże każdym rządzie, wielkich korporacjach, ośrodkach religijnych, organizacjach rządowych, pozarządowych i międzynarodowych, w tym ONZ. Oto tylko kilka elementów tego diabelskiego planu, który implementowany jest m.in. w Polsce:

Trucie powszechnymi dodatkami do żywności i lekarstw. Niedawna afera z solą przemysłową ujawniła, że jesteśmy celowo truci szkodliwymi substancjami, w tym rakotwórczymi.A jest to tylko “wierzchołek góry lodowej”.

Sejm pracuje nad ustawą, w której tylnymi drzwiami akceptuje się bardzo niebezpieczne rośliny GMO, mimo że nie przeprowadzono żadnych rządowych badań nad skutkami ich stosowania. Niezależne badania naukowe dowodzą, że GMO jest bronią biologiczną stworzoną po to by uczynić ludzi bezpłodnymi. Np. szczury żywione GMO w trzecim pokoleniu tracą zdolność rozrodczą, nie mówiąc o poważnych defektach genetycznych.

Agenda 21 – system zaleceń dla “prawidłowego rozwoju” społeczeństwa XXI wieku jest jednym wielkim planem depopulacji globu. Jest ona systematycznie realizowana pod pozorem korzystnych dla ludzkości zmian. Jej celem jest m.in. zniszczenie rolnictwa indywidualnego, by ludzie byli zdani tylko na zabójczą żywność GMO wielkich korporacji.

Napoje zatruwane są aspartamem i fluorem. Udowodniono, że słodzik dietetyczny aspartam jest bardzo niebezpieczną trucizną, powodującą wiele niebezpiecznych dla życia schorzeń, w tym efekty podobne do choroby Alzheimera i Parkinsona. Związki fluoru, zawarte m.in. w wodzie butelkowanej, są równie niebezpieczne, fluor m.in. jest rakotwórczy, przyspiesza osteoporozę, ma szkodliwe działanie na psychikę i samopoczucie, obniża inteligencję.

Jak udowodniło wiele niezależnych badań naukowych, większość szczepień jest szkodliwych. Osoby nieszczepiące się są zdrowsze i nie zapadają na wiele chorób tzw. “cywilizacyjnych”. Winnymi tej sytuacji są głównie dodatki do szczepionek w postaci szkodliwych adjuwantów.

Tzw. “pandemia” świńskiej grypy w 2009 roku ujawniła w pełni konspirację Światowej Organizacji Zdrowia (część ONZ), międzynarodowego przemysłu farmaceutycznego i rządów większości państw świata. Tylko dzięki odważnym badaczom oraz interwencji mediów internetowych udało się zapobiec kataklizmowi faktycznej pandemii ptasiej grypy – materiał szczepionkowy firmy Baxter, który rozesłano do różnych laboratoriów do powielenia zawierał śmiertelny wirus ptasiej grypy. Drugą częścią tej broni biologicznej były adjuwanty zawarte w szczepionkach.

System medyczny jest bronią masowego rażenia. Lekarze przechodzą indoktrynację podczas studiów, której efektem jest stosowanie lekarstw będących de facto truciznami, podczas gdy większość chorób można leczyć metodami naturalnymi takimi jak zioła. Np. nie ma żadnego logicznego wytłumaczenia dlaczego wybrano akurat aspartam jako dodatek smakowy do leków.

Otwarta eutanazja. W USA już działają “panele śmierci”, które mają decydować o tym który pacjent może, a który nie otrzymać niezbędną dla życia pomoc medyczną. Podobne panele planowane są dla Europy. Jest to wstęp do wprowadzenia oficjalnej eutanazji, gdzie “niepotrzebni” będą likwidowani w odpowiednich ośrodkach.

Młodzi ludzie uznani za “chorych psychicznie” mają być sterylizowani. O tym kto ma być chory psychicznie będzie decydowała odpowiednia agentura Illuminati. Każdy może zostać chorym psychicznie – po to organizowane są m.in. banki DNA, gdzie od 1976 roku gromadzi się nielegalnie materiał genetyczny od niemal każdego noworodka.

Zgodnie z zaleceniami ONZ wszędzie wprowadza się tzw. Codex Alimentarius, który ogranicza dostęp do naturalnych substancji leczniczych akceptując jednocześnie trującą chemię oraz substancje radioaktywne. Zalecenia ludobójczego w zamierzeniu Codexu promuje się jako konieczność ochrony ludzkiego zdrowia – taktyka ta jest powszechnie stosowana przez system globalnej depopulacji.

Mit globalnego ocieplenia – sprytny sposób na zniszczenie cywilizacji. Ograniczenie emisji dwutlenku węgla do zero, jest de facto potwierdzeniem zamiarów elit co do likwidacji cywilizacji. Człowiek ma bardzo mały wpływ na ocieplenie czy ochłodzenie klimatu (de facto odnotowuje się właśnie to drugie) gdyż cała roczna emisja gazów przez naszą cywilizację jest równoważna emisji gazów przez jeden wielki wulkan.

Ekonomiczny system wyzysku ma na celu dodatkowe osłabienie społeczeństwa. Nie ma żadnych przesłanek do tego, by zwiększać wiek emerytalny, godziny pracy czy obniżać stawki. Automatyzacja przemysłu powoduje, że człowiek powinien mieć więcej, a nie mniej czasu dla siebie.

Zwiększanie podatków jest szkodliwe dla ekonomii – powoduje regres, a nie rozwój. Ludzie nie powinni płacić w ogóle podatków za pracę, dla prawidłowego funkcjonowania rządu w zupełności wystarczyłby podatek od korporacji i sprzedaży detalicznej. Tak więc, podatki są również bronią masowego rażenia.

Chemiczny atak na płeć i zachowania seksualne. Niezależne badania naukowe udowodniły, że żywności syntetyczny estrogen w opakowaniach plastikowych, jak np. butelki jest ważnym czynnikiem zwalniającym rozwój cech męskich u młodych chłopców, powoduje, że pewien procent mężczyzn staje się homoseksualistami.. Wywołuje także raka. Jest to kolejny element depopulacji, bowiem homoseksualiści rzadko mają dzieci.

System niszczenia rodziny jest również elementem ludobójstwa, zresztą zgodnie z jego definicją. System prawny nie dość, że jest systemem represji politycznej, to atak za jego pomocą na rodzinę, jest atakiem na reprodukcję społeczeństwa. Także medialne promowanie homoseksualnych zachowań obniża reproduktywność społeczeństwa.

Aborcja jest najbardziej widocznym elementem depopulacji. Ludobójstwo, któremu nie można zaprzeczyć, neguje się poprzez zmianę definicji człowieka, czy przez fałszywą propagandę medialną.

Media są ważnym elementem ludobójstwa. Mają na celu zafałszowanie rzeczywistości i ośmieszenie ważnych informacji na temat tego co się naprawdę dzieje. Dostarczane wiadomości mają służyć nie prawdzie, a interesowi Illuminatów, tj. ostatecznemu celowi – depopulacji globu.

Dla sprawniejszego przebiegu depopulacji, kraje świata łączone są w tzw. Unie. Główny cel działania tych unii jest już jasny – sprawne wprowadzanie elementów eksterminacji ludności świata. Unie są sterowane przez międzynarodowe korporacje, które są agenturami Illumianti. Np. Komisja Europejska nie jest wybierana demokratycznie, a to ona, a nie Parlament ma największy wpływ na politykę Unii Europejskiej.
Więcej :
poznajprawde.net/aktualnosci/376-depopulacja-w-toku.html
<a href="
Obserwuj wątek
  • Gość: mbb Re: Depopulacja w toku IP: *.dynamic.chello.pl 10.01.13, 15:55
   Lo Jezu . Lecisz takim starociem kiedy teraz cywilizowany świat martwi się smugami kondensacyjnymi które depopulują ludzkość proszkiem amelinium
  • Gość: lalecznik Re: Depopulacja w toku IP: *.dynamic.chello.pl 10.01.13, 18:06
   To jestem jednym z tych, o których pisze Marek M. Jestem za eutanazją, aborcją, in vitro, antykoncepcją, powszechnymi szczepieniami, GMO, chemicznymi dodatkami do żywności fluorem w pastach do zębów oraz całą tą chemią w medycynie wraz z substancjami radioaktywnymi. Żeby tego było mało, ostatnio jestem za fotoradarami i powszechnym obowiązkiem zapinania pasów. Nie stosuję wprawdzie aspartamu (bo mi nie smakuje). Zgrzytem tez w tym całym zestawie jest pewien mój sceptycyzm odnośnie globalnego ocieplenia. No cóż, nikt nie jest doskonały.
   • Gość: Marek M. Depopulacja w toku Dlaczego u licha to rozpylają? IP: *.124.181.212.sioru.com 11.01.13, 01:42
    Dlaczego u licha to rozpylają?
    Nie ulega dziś wątpliwości, że smugi na niebie zostawiane są w sposób świadomy i zorganizowany. Kontrolerzy lotów na lotniskach, dla których ruch lotniczy w powietrzu jest chlebem powszednim nie potrafią np. wytłumaczyć dlaczego smugi tworzą na niebie regularną szachownicę a nie są skoncentrowane w korytarzach powetrznych którymi poruszają się samoloty. Jednak nawet bez ich opinii wiadomo jest, że od lat spada na ziemię pył toksyczych metali takich jak stront, bar i aluminium, co potwierdzają prowadzone od lat analizy gleby wskazujące gwaltowny wzrost poziomu tych metali. Efekt ich działania to nie tylko zmiany atmosferyczne i ekologiczne. Mają one także negatywny wpływ na ludzkie zdrowie. Wielu ludzi nieoczekiwania zmaga się z chronicznym kaszlem, który czasem trwa miesiącami. Choroby układu oddechowego były kiedyś na miejscu 8 na liście najczęstszych przyczyn śmierci. Dziś są na miejscu trzecim. Oddychajac – nieustannie wprowadzamy do naszego organizmu metale ciężkie. Metale te nieoczekiwanie zaczęły pojawiać się w badanych próbkach krwi u wielu ludzi. Znaleziono w niej wysokie stężenie baru, którego poziom w niektórych przypadkach był tysiąc razy większy od bezpiecznego dla zdrowia. Bar odpowiada za osłabienie naszego systemu immunologicznego i wzrost ciśnienia krwi w organiźmie. Aluminium z kolei jest jedną z przyczyn przybierającej rozmiary epidemii choroby Alzheimera. W ciągu ostanich kilku lat w USA ilość cierpiących na to schorzenie wzrosła o 260%! Coraz wiecej ludzi po 40-stce zaczyna też przejawiać kłopoty z pamięcią. Aluminium może być także przyczyną syndromu ADD u małych dzieci. Rozpylane cząsteczki tych metali są tak drobne, że z łatwością absorbuje je ludzki organizm.
    Wiecej:
    zmianynaziemi.pl/forum/dlaczego-u-licha-rozpylaja
    www.google.pl/search?hl=pl&tbo=d&biw=1024&bih=598&sclient=psy-ab&q=smugi+kondensacyjne&btnG=&oq=&gs_l=&pbx=1&sei=tV_vUJqSJ4XZtAaDqoCAAw&gbv=2
    • Gość: mbb Re: Depopulacja w toku Dlaczego u licha to rozpy IP: *.dynamic.chello.pl 11.01.13, 06:40
     ilośc chorych na alchajmera wzrosła bo bez amelinium oni by tej choroby nie dożyli gdyż umarliby wczesniej na inne choroby
     • Gość: Marek M. Re: Depopulacja w toku Dlaczego u licha to rozpy IP: *.124.181.212.sioru.com 11.01.13, 11:36
      >lośc chorych na alchajmera wzrosła bo bez amelinium oni by tej choroby nie dożyli gdyż umarliby wczesniej na inne choroby >
      Bredzisz
  • Gość: polanka Re: Depopulacja w toku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.01.13, 12:01
   Wszystko jak mnię się zdaję rozumiem. Czytania ze zrozumieniem za moich czasów w szkole co prawda nie było, ale moja "wiejska intelygencja" coś tam kojarzy.... To ja mam pytanie do pana Marka M. Wiadomo, że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. Jeśli jedynym celem tych wszystkich organizacji jest depopulacja to jeśli osiągną swój cel i zostaną resztki zidiociałego, społeczeństwa oraz rzecz oczywista - bakterie i karaluchy to kogo będą chcieli potem orżnąć ? Gdzie sens gdzie logika?
   • Gość: Marek M Re: Depopulacja w toku IP: *.124.181.212.sioru.com 11.01.13, 13:11
    >Jeśli jedynym celem tych wszystkich organizacji jest depopulacja>
    Depopulacja to nie ich główny cel,głównym celem jest uniemożliwienie zbawienia ludzkości,a robią to na różne sposoby m/n poprzez depopulację.Planuja zmiejszyc ludzkosc do 1/2 miliarda,i te 1/2 milarda tez mozna wyzyskiwac jak niewolnikow.
    • Gość: Marek M Depopulacja w toku IP: *.124.181.212.sioru.com 11.01.13, 13:16
     Po co depopulucją
     www.google.pl/#hl=pl&tbo=d&output=search&sclient=psy-ab&q=Po++co+depopulucj%C4%85&oq=Po++co+depopulucj%C4%85&gs_l=serp.12...0.0.4.2350.0.0.0.0.0.1.2914.2914.9-1.1.0...0.0...1c.xiRecr4Nh-Y&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&fp=bfb333c9865f867b&biw=1024&bih=598
     Po co jest depopulacja

     www.google.pl/#hl=pl&tbo=d&output=search&sclient=psy-ab&q=Po++co++jest+depopulacja&oq=Po++co++jest+depopulacja&gs_l=serp.12...1201.5103.6.6501.3.3.0.0.0.2.2347.7401.7-2j0j2.4.0...0.0...1c.1.Ir7c3nosxgA&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&fp=bfb333c9865f867b&biw=1024&bih=598
     • Gość: Marek M Re: Depopulacja w toku IP: *.124.181.212.sioru.com 11.01.13, 13:22
      Po co depopulują

      www.google.pl/#hl=pl&tbo=d&sclient=psy-ab&q=Po+co+depopuluj%C4%85&oq=Po+co+depopuluj%C4%85&gs_l=hp.12...0.0.4.41349.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0...0.0...1c._Y7GiZn2u7g&psj=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&bvm=bv.1357700187,d.Yms&fp=bfb333c9865f867b&biw=1024&bih=598
      • Gość: tata Re: Depopulacja w toku IP: *.252.22.3.internetia.net.pl 11.01.13, 16:29
       Bardzo ciekawe. Tylko czemu to nie działa na biedne kraje i imigrantów?
       • Gość: Marek M Re: Depopulacja w toku IP: *.124.181.212.sioru.com 11.01.13, 18:55
        >Bardzo ciekawe. Tylko czemu to nie działa na biedne kraje i imigrantów? >

        Mieszanie ras, kultur i religii.

        Populację krajów chrześcijańskich wymienia się na populację ludzi innych raz - głównie Islamistów sprowadzanych z Afryki oraz ludzi z krajów Bliskiego Wschodu. Dlaczego w tych krajach toczą się bratobójcze wojny? Dlaczego trwa wojna w Iraku czy Afganistanie.

        W tym kontekście jest oczywiste dlaczego sprzedaje się broń do Afryki, zamiast zapewniać im pomoc. To dla Afryki wyprodukowano HIV!

        Pozornie bezsensowne wojny w różnych częściach świata mają sens. USA toczą od kilkudziesięciu lat (także w chwili obecnej) wojny pozornie pozbawione logiki. Wojna w Korei, Wietnamie i wiele wiele innych służą głownie wytworzeniu fali strachu, a mieszkańcy tych krajów z przerażeniem uciekają do tych państw, którzy powodują takie nieludzkie warunki niemożliwe do przeżycia. Przybywając do nowych krajów, otrzymują oni wysokie zapomogi, oferty dobrych prac, często wyżej płatnych niż... przedstawiciele chrześcijańskiej białej populacji.

        Ludzie ci nie zdają sobie sprawy z tego, że uciekają do... swoich rzeczywistych prześladowców, którzy na nich czekają z otwartymi rękoma. Dlaczego? Ponieważ mają dla nich szczególnie ważne zadanie i za jego wykonywanie czeka ich sowita 'nagroda'.. Pomiędzy uchodźcami znajdują się agenci bojówek islamskich, specjalnie wyćwiczonych członków ekstremalnych ugrupowań islamskich, którzy mają do wypełnienia morderczą misję.

        Dżihad przeciwko Chrześcijaństwu!
        Wiecej:
        www.zbawienie.com/wojna.htm
        www.zbawienie.com/
        www.proroctwa.com/
        nwonews.pl/
        • Gość: lalecznik Re: Depopulacja w toku IP: *.dynamic.chello.pl 11.01.13, 22:10
         Jesteś po prostu fantastyczny! A przekonanie z jakim tutaj prezentujesz poglądy budzi respekt. Ja jestem właśnie wykonawcą jednej z tych organizacji, o których piszesz. Nie dziw się zatem, że tutaj z Tobą polemizuję. Zresztą płacą mi za to od wpisu. No wiesz, z czegoś trzeba żyć. Żona, dzieci, dom, samochód. Takie tam. Jednak uważaj żebyś nie przegiął. Wysłałem do góry notatkę służbową. Jak będziesz zbyt gorliwy to wszczepią Tobie chipa. Lepiej uważaj.
         • Gość: Marek M media a NWO IP: *.124.181.212.sioru.com 11.01.13, 23:03
          www.google.pl/#hl=pl&gs_rn=1&gs_ri=hp&cp=11&gs_id=2w&xhr=t&q=media+a+NWO&pf=p&tbo=d&output=search&sclient=psy-ab&oq=media+a+NWO&gs_l=&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&bvm=bv.1357700187,d.Yms&fp=bfb333c9865f867b&biw=792&bih=422
          • Gość: Marek M cel NWO IP: *.124.181.212.sioru.com 11.01.13, 23:08
           cel NWO
           www.google.pl/#hl=pl&tbo=d&sclient=psy-ab&q=cel++NWO&oq=cel++NWO&gs_l=serp.3..0i8i30.154549.160339.0.218210.11.11.0.0.0.6.1743.5288.0j3j2j3j7-1j1.10.0...0.0...1c.1.kOrlB6GG86w&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&fp=bfb333c9865f867b&biw=792&bih=422
           • Gość: Marek M Depopulacja w toku IP: *.124.181.212.sioru.com 12.01.13, 00:55
            Sytuacja jest alarmująca. Społeczeństwa wielu krajów umiejętnie się bronią – co jest widoczne np. w walce z GMO. W USA prężnie działa American Civil Liberties Union (ACLU), która skutecznie zakłada procesy sądowe rządowi oraz organizacjom za łamanie prawa. Coraz silniejsze są partie Konstytucyjna i Libertariańska.
            Polacy potrafili się przeciwstawić histerii pandemii w 2009 roku, dzięki czemu jako jedyny kraj nie zakupiliśmy kosztownej nieprzetestowanej szczepionki na H1N1, jednak nie udało się pociągnąć tej dobrej passy mobilizacji społeczeństwa. Afera z solą czy ustawa akceptująca zabójcze GMO, która jest nielegalnie rozpatrywana w Sejmie, wykazały jednak, że inne metody depopulacji są skutecznie stosowane w naszym kraju.
            Potrzebna jest natychmiast silna organizacja, która wywierałaby presję na rząd i organizacje międzynarodowe tu działające w celu zapobieżenia tragedii wyludnienia naszego kraju. Organizacja ta powinna się skupić na zagrożeniu zdrowia obywateli – wszelkie dyskusje polityczne można zostawić sobie na później. Zagrożenie zdrowia jest zrozumiałe dla każdego – zatem organizacja taka będzie miała pełne poparcie społeczeństwa.
            Zróbmy to jak najszybciej, dopóki agentura Illuminati nie założy kolejnej organizacji fasadowej o tym charakterze, która zamiast nam pomóc zdyskredytuje cały ruch.
            Źródło: monitorpolski.wordpress.com
            poznajprawde.net/aktualnosci/376-depopulacja-w-toku.html
            www.google.pl/#hl=pl&tbo=d&sclient=psy-ab&q=depopulacja+w+toku+&oq=depopulacja+w+toku+&gs_l=hp.3...1952.8228.0.8998.19.15.0.4.4.3.1341.6284.0j3j3j1j3j2j0j2.14.0...0.0...1c.1.7xuR8ZtQ2OQ&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&bvm=bv.1357700187,d.Yms&fp=bfb333c9865f867b&biw=800&bih=430
           • Gość: anonymous Re: cel NWO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.13, 19:13
            Wszystko pięknie ładnie jest sobie jakieś NWO, znalazłem nawet wypowiedzi ze to trwa od ponad 200lat więc moje pytanie.

            Skoro od 200lat wprowadzają to w życie to poco ten zamęt skoro i tak nic raczej nie da się zrobić?

            Bo skoro to prawda to są tak dobrze zorganizowani ze te opinie na ten temat ze nadciąga zło itp po prostu są im na rękę to jest część planu.
            Bo nie wierze ze tajna organizacja mająca takie zaplecze finansowe i technologiczne nagle została zdemaskowana przez szarego człowieka.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka