Gość: urzędnik
IP: *.dynamic.chello.pl
09.01.14, 17:55
Jakby, ktoś zapomniał – to przypominam, że na otwarcie basenu zaproszenia wysłał prezydent. To, że zrobił z zaproszonych kolegów z PO durniów nie dziwi – ma Zembaczyński za durniów nie tylko kolegów z platformy dzięki, której to został prezydentem, ale również za durniów ma opolan. Ileż to razy wam powiedział, opiszę w następnym wpisie. Ale przejdźmy do dumy Opola. Czyli przyjęcia, za co najmniej 500 tys. zł które odbędzie się dla urzędników, pro urzędniczej lansjery i kościoła, w centrum wystawienniczym.
I na to też zaprasza prezydent – mam w zaproszeniu. Mówią, że przyjdzie kościół z bujającym w obłokach Czają, który to cudo poświęci. Dziwne tylko, że są takie firmy, które za dopłatą, nie chciały w tym spektaklu brać udziału ??? Na otwarciu centrum będzie lepiej niż na basenie. Za 500 tys. (dodaj: etaty urzędników centrum około 30 szt., firmy realizujące zlecenie zewnętrzne, reklama, catering, firmy komunalne i inne instytucje, występy, pokaz laserowy itp. wydarzenia ) dla mas informacja; podobnych wydarzeń jest moc w co drugiej dyskotece pod Opolem).
Dla kogo to – dla kogo spyta opolanin - a to dla was odpowie prezydent, przyjdźcie, oglądajcie, jaką wam piękną świątynię wzniosłem, piszą 33 miliony - ale tak naprawdę to 50 milionów jak dodacie wszystkie koszty wszystkich urzędów i instytucji oraz urzędników tam pracujących i jeszcze będzie więcej - i dlatego to właśnie będziemy lepsi od Wrocławia i Kielc. Ależ dla kogo to dla kogo panie nasz. Co nie rozumiesz ciemna maso, że to tylko dla was to, dla was. Jarmuziewicz, nie zapomnij przynieść miski z wodą, aby twój idol miał się gdzie wykąpać. Ty przynieś, bo żeś rzekł, że będziesz realizował jego dzieło zniszczenia Opola, zadłużenia po wsze czasy. To część 1. Nie oczekuję wpisów wazeliniarzy i głupców.