Dodaj do ulubionych

dobry catering w Opolu

IP: *.dynamic.chello.pl 20.10.14, 10:06
Czeka mnie zorganizowanie przyjęcia okolicznościowego na ok. 40 osób w domu, a nie chcę znów sama wszystkiego przygotowywać i potem jeszcze wszystko sprzątać. Możecie mi polecić jakiś pewny, dobry a niedrogi catering w Opolu?
Dzięki,

Ola
Obserwuj wątek
    • men1972 Re: dobry catering w Opolu 20.10.14, 21:33
      @ Ola
      Tak. Ja mogę ci polecić z czystym sumieniem catering zrobiony przez stołówkę studencką STREFA - bo tak się nazywa.
      Gotują tam bardzo dobre i smaczne obiady w cenie obecnie 13 zł za obiad dwudaniowy.
      Mogą też dostarczyć ci porcje obiadowe pod adres - wtedy doliczą ci około 3 zł.

Ola, zanim ewentualnie zdecydujesz się z nich skorzystać, to wybierz sie sama na ta stołówkę i spróbuj sama ich obiadów bo wtedy sama ocenisz.
      Stołówka STREFA mieści się w nowej przybudówce do akademików Politechniki przy ul. Sosnkowskiego/Mikołajczyka.
      Czynna jest chyba od 10 do 17 ?
      • Gość: behemot Re: dobry catering w Opolu IP: *.dynamic.chello.pl 03.11.14, 07:57
        Jest taka knajpka po prawej stronie za skrzyżowaniem Wrocławskiej z Niemodlińską w drodze do Karolinki. Korzystałem z ich usług i polecam. Smaczne jedzenie dobre nakrycia i sztućce, solidna obsługa i niedrogo. Przyjeżdżają rozkładają a po imprezie zabierają. Wszystko zależy od budżetu i od smaku zamawiającego, co i za ile chcesz zjeść.
    • Gość: mariola Re: dobry catering w Opolu IP: *.naszasiec.net 19.02.20, 13:54
      Przy komunii pierwszego syna gotowałyśmy z teściową same. Stwierdziłam, że był to pierwszy i ostatni raz, przy komunii młodszego syna zamówiłam catering z Catering Arts i to był doskonała decyzja. Nie musiałam się o nic martwić, przywieźli odebrali, dodatkowo mieliśmy porcelanę i podgrzewacze.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka