Dodaj do ulubionych

Wypinania doopy ciąg dalszy..

IP: *.dynamic.chello.pl 29.08.17, 12:01
W czerwcu Marylki, Kaye, Piaski, Kasie, tudzież inni wyrobnicy estrady wypięli się solidarnościowo z w/w na opolską publiczność. Rączki w łokciach zgięli i zaprosili publikę na trasy wakacyjne koncertowe, oznajmiając, że do Opola nie przybędą na Festiwal w tym roku. O co poszło, czy o Misio, Kurskiego, klimakterium Pań czy h..g..w..to już publika nie pamięta i pamiętać nie chce. Nawet Festiwal chcieli przenieść do Klerykowa, gdy ekscelencji Arkadiuszowi Wiśniewskiemu puścili nerwy i zerwał współpracę z reżimową wizją. No ale jakże to tak bez festiwalu rok zamknąć? Toż to jakby chłopy dożynek nie odprawili. A gdzie prestiż Opola i zarobek hotelarzy, gastronomów, taksówkarzy? Więc spór, pax między chrześcijany, wygasili i nowy termin Festiwalu na pół września ustalili (15,16,17.09). Już Kurski gwiazdom nie przeszkadza a i Kurskiemu Wiśnia nie zawadza. Niech brzmi w Opolu pieśń i muzyka. Jednego nie przewidzieli - że doopę może im pokazać publika. Jak dziś donosi lokalna Szechterówka
opole.wyborcza.pl/opole/7,35086,22290570,opole-2017-zwiazkowcy-zamiast-koncertu-pietrzaka-wybrali-pielgrzymke.html#BoxLokOpoImg
na piątkowe koncerty z puli 2 tysie z hakiem zostało 1341 wolnych biletów, na sobotnie 1800, a na niedzielne (wiadomo w poniedziałek do roboty) 1976. To pokazuje, że to publiczność decyduje kogo i kiedy chce oglądać.
Obserwuj wątek
    • Gość: behemot Re: Wypinania doopy ciąg dalszy.. IP: *.dynamic.chello.pl 12.09.17, 15:04
      Doda raczej się nie wypięła a tu dosyć rozsądne stanowisko zajęła..Fragment wywiadu na WP

<<Zanim na dobre pochłonie cię "Pitbull", przed tobą kolejne głośne wydarzenie - festiwal w Opolu. Kiedy dostałaś zaproszenie, przemyślałaś tę propozycję dwa razy? Opole to w ostatnich miesiącach temat mocno polaryzujący artystów.

W ogóle się nie zastanawiałam. Bardzo lubię Opole i opolską publiczność, zdobywałam tam nagrody i zawsze z przyjemnością będę tam wracać. Nie mieszam się w ogóle w te kwestie związane z bojkotem, bo widzę kompletny brak konsekwencji i to z obu stron. Artyści, którzy obrali festiwal jako kozła ofiarnego w zemście na TVP, po ogłoszeniu bojkotu nie mają problemu z występowaniem w innych programach tej stacji, gdzie dostają pokaźne gaże i świetnie się bawią. To jakiś cyrk i nie chcę brać w tym udziału, gdzie tu jakaś logika? Ja w Opolu zaśpiewam dla swoich fanów, bo będzie ich tam bardzo dużo.>>>>

gwiazdy.wp.pl/doda-tak-jestem-niegrzeczna-ale-ciezkie-charaktery-maja-zlote-serce-bo-zloto-wazy-6165302843738241a

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka