Dodaj do ulubionych

plac Św, Sebastiana czyli ....

28.11.18, 21:15
opole.naszemiasto.pl/artykul/zdjecia/plac-sw-sebastiana-w-opolu-znow-drozszy-od-zalozen,4898926,artgal,37220100,t,id,tm,zid.html
Jak rozumek taki pomyslunek czyli przebudowa powyższego placu w centrum Opola.
Jedynie istota pozbawiona instynktu samozachwczego mogła spłodzić takie gówno. A niech taki siedzi sobie sam na kamieniu czy metalu ,bez względu na porę roku. Wilk gwarantowany wcześniej czy póżniej fontanny nie wspominając . Współczuje mieszkańcom miasta owego placu jakie dzwięki będzie dawać owa fontanna w póżnej porze popołudniowej . To widoczny znak że w tym miejscu nikt nie mieszka z władz miasta czy kręgów ich znajomych. Przed kilkowa laty chciano w tym miejscu postawić czteropiętrowy biurowiec z delikatesami na patrerze ale wtedy mieszkającym wokół tego placu udało sie zablokować ten debilny pomysł i to na szczeblu ponad wojewódzkim. Niestety żyjemy w takich czasach że Polak Polakowi robi porządne kupsko na głowę i bidny nic na to z reguły nie moż poradzić.
Obserwuj wątek
    • hrabia_gwidon Re: plac Św, Sebastiana czyli .... 29.11.18, 09:33
      Nadal podejrzewam, że miasto (projektant, albo może jakiś urzędnik) ma układ z jakąś betoniarnią: Mały Rynek, plac JP2, teraz plac Św. Sebastiana, a może jeszcze wyspa Bolko ?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka