Dodaj do ulubionych

kto został oszukany przez Vip Car?

IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 28.06.02, 15:46
jak wiele osób czuje się oszukanych przez przedstawiciela Renault Polska w
opolu?
ilu jest zdowolonych klientów tego salonu?
czy wogóle są tacy?
Obserwuj wątek
    • Gość: Kandar I am happy, very happy IP: *.Ninth.biz 28.06.02, 20:07
      Hello from Ninth in USA!
      • Gość: aku w zimie mieli mi doladowac akumulator IP: *.opole.dialup.inetia.pl 29.06.02, 09:49
        wystawili mi przez pol godziny kwit zlecenia spisujac dane samochodu i prawie
        opon,,25 zl do zaplaty i i i i powiedzieli ze zabiora sie za kilka godzin,bo
        przedluzacza beda musieli poszukac,w zasadzie tego nie ma gdzie robuic bo hala
        to na prawfdziwe naprawy i przyjdz pan na pozny wieczor lub
        jutro,,,,,,,,odjechalem(auto przez gopdzine bylo nie wylaczone)
    • Gość: CYNIK Re: kto został oszukany przez Vip Car? IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 03.07.02, 10:29
      poszukuje chociaż jednego zadowolonego klienta Vip-Car
      nazwa mówi sama za siebie
      • Gość: Stan Cwaniaki z Vip Car-u ! IP: *.ub.uni-konstanz.de 07.07.02, 18:05
        Dobrze ze ktos poruszyl i przyjrzal sie Panom z firmy Vip Car.

Za sprawdzenie uzywanego (4 dni po przegladzie okresowym) samochodu (u nich
        kupionego) przed przyjeciem do komisu zdarli duzo kasy za "ocene stanu" i
        znalezli takie "cuda" jak :
        - klocki hamulcowe zuzyte (byly wymienione tydzien wczesniej
        ale "sprawdzajacych mechanikow" wczesniej nie uprzedzilem)
        - uszczelki do wymiany z powodu rzekomych wyciekow, ktorych wczasniej nikt nie
        widzal
        - opony do wymiany chociaz byly w 100% ok

i cala masa innych "sztuczek" ktore mialy na celu max obnizenie ceny (to co
        pozniej mi zaproponowano - to byla bezczelnosc).

Takich "straconych" klientow jest wiecej i juz nigdy nie kupia w firmie Vip Car
        zadnego samochodu.
        • Gość: CYNIK Re: Cwaniaki z Vip Car-u ! IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 08.07.02, 10:49
          Gość portalu: Stan napisał(a):

> Takich "straconych" klientow jest wiecej i juz nigdy nie kupia w firmie Vip Car
          >
          > zadnego samochodu.
          najdziwniejsze jest to ,że większość klientów VIP CAR na sama myśl o odwiedzinach
          serwisu ma drgawki
          rzadko spotykana jest taka niekompetencja
          a warszawa nie reaguje
          koncesjoner ma swoja politykę,polegającą na jak najszybszej utracie klientów
      • Gość: kobieta 25 Re: kto został oszukany przez Vip Car? IP: *.ip.telfort.nl 16.02.14, 17:35
        tego zlodzieja i bydlaka powinni spalic
    • Gość: CYNIK Re: kto został oszukany przez Vip Car? IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 09.07.02, 20:16
      Czyżby wszyscy byli zadowoleni z usług VIP CAR
      a moze sa tak zajęci naprawą swoich renówek
      że nie mają czasu żeby postukać w kompa?
      • Gość: CYNIK Re: kto został oszukany przez Vip Car? IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 10.07.02, 12:22
        • Gość: u.o Re: kto został oszukany przez Vip Car? IP: PLGORT* / *.internetia.opole.pl 14.08.02, 09:20
          udało mi się z nimi wygrać i wydębiłem wadliwą część.
          kto zna odpowiedź, że osoba odpowiedzialna za reklamacje przyjedzie z Warszawy
          a potem choruje i to raczej dosyć dl€go tylko po to by zyskać na czasie
          zablokowany miałem autoalarm .... w czasie drzwi otwartych 2-3 lata temu
          naprawę prowadził VIP z vipcara (trwała 2 dni)- ok. po czasie kupiłem dwa
          przednie głośniki pod szybą okazuje się, że leży tam odcięty przewód mojego
          alarmu a tak pozatym mam zamiar kupić nowy samochód zgadnijcie u kogo nie
          dokonam zakupu?

Życzę dobrego samopoczucia panom z serwisu VIP-CAR.
          • Gość: CYNIK Re: kto został oszukany przez Vip Car? IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 14.08.02, 11:13
            vip car to znana solidna firma
            • Gość: Gość 62 Re: kto został oszukany przez Vip Car? IP: *.dynamic.chello.pl 29.03.17, 17:26
              CIEKAWE Z CZEGO!!!! JEST ZNANA...
      • Gość: Krystian1344o Re: kto został oszukany przez Vip Car? IP: 155.133.71.* 20.11.22, 01:28
        Ja nie jestem zadowolony z ich naprawy co chwilę maser psuje i twierdzą że nie dają gwarancji i rękojmi na ich naprawy, gdzie jest to nie zgodne z prawem, dodatkowo nie chcą uznać napraw na gwarancji które są winą producenta
    • Gość: Klient zadowolony Re: kto został oszukany przez Vip Car? IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 20.08.02, 18:47
      Jestem klientem Vip Car już od sześciu lat i mam zupełnie inne zdanie
      na temat tej firmy i pracujących w niej ludzi. Dziwią mnie tak negatywne
      uwagi na temat tej firmy, a zwłaszcza serwisu, gdyż przez tyle lat nigdy
      nie odmówiono mi pomocy w przypadku awarii samochodu, a naprawy były
      dokonywane sprawnie i skutecznie.
      Vip Car to firma ambitna i rozwijająca się (nie znam firmy w tej branży
      na rynku opolskim, która posiada certyfikat ISO9002), a jej pracownicy
      to młodzi i kulturalni ludzie, czego chyba nie można powiedzieć o
      autorach wcześniejszych wypowiedzi. Używając tak aroganckiego stylu i
      popełniając tyle błędów w tak któtkich tekstach sami się ośmieszją i
      raczej nie zaszkodzą w żaden sposób firmie Vip Car.

Klient Zadowolony
      • Gość: CYNIK Re: kto został oszukany przez Vip Car? IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 20.08.02, 19:54
        Gość portalu: Klient zadowolony napisał(a):
        klient zadowolony=pracownik VIP CAR
        > Jestem klientem Vip Car już od sześciu lat i mam zupełnie inne zdanie
        Jestem pracownikiem Vip Car już od sześciu lat i mam zupełnie inne zdanie

> na temat tej firmy i pracujących w niej ludzi. Dziwią mnie tak negatywne
        > uwagi na temat tej firmy, a zwłaszcza serwisu, gdyż przez tyle lat nigdy
        Jestem pracownikiem serwisu
        > nie odmówiono mi pomocy w przypadku awarii samochodu, a naprawy były
        > dokonywane sprawnie i skutecznie.
        > Vip Car to firma ambitna i rozwijająca się (nie znam firmy w tej branży
        > na rynku opolskim, która posiada certyfikat ISO9002), a jej pracownicy
        > to młodzi i kulturalni ludzie,
        ja jestem przykładem kulturalnego pracownika
        czego chyba nie można powiedzieć o
        > autorach wcześniejszych wypowiedzi. Używając tak aroganckiego stylu i
        > popełniając tyle błędów w tak któtkich tekstach sami się ośmieszją i
        > raczej nie zaszkodzą w żaden sposób firmie Vip Car.
        moje wypowiedzi też nie zaszkodzą
        a napewno pomogą przy kolejnej podwyżce
        >
        > Klient Zadowolony
        • Gość: Cynik Re: kto został oszukany przez Vip Car? IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 04.10.02, 16:49
          i temat wrócił jak bumerang i nic nie pomoga wpisy pracowników VIP car
          firma jest dziadowska
          i tyle
      • Gość: BIS Re: kto został oszukany przez Vip Car? IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 05.10.02, 20:17
        Gość portalu: Klient zadowolony napisał(a):

> Jestem klientem Vip Car już od sześciu lat i mam zupełnie inne zdanie
        > na temat tej firmy i pracujących w niej ludzi. Dziwią mnie tak negatywne
        > uwagi na temat tej firmy, a zwłaszcza serwisu, gdyż przez tyle lat nigdy
        > nie odmówiono mi pomocy w przypadku awarii samochodu, a naprawy były
        > dokonywane sprawnie i skutecznie.
        > Vip Car to firma ambitna i rozwijająca się (nie znam firmy w tej branży
        > na rynku opolskim, która posiada certyfikat ISO9002), a jej pracownicy
        > to młodzi i kulturalni ludzie, czego chyba nie można powiedzieć o
        > autorach wcześniejszych wypowiedzi. Używając tak aroganckiego stylu i
        > popełniając tyle błędów w tak któtkich tekstach sami się ośmieszją i
        > raczej nie zaszkodzą w żaden sposób firmie Vip Car.
        >
        > Klient Zadowolony

AUTOR! AUTOR! AUTOR!
        • Gość: cynik Re: kto został oszukany przez Vip Car? IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 06.10.02, 15:28
          co autor...został oszukany ?
          a może wyrzucony z pracy w vip car(czyt: dziad car)
          • Gość: nie tylko reno Re: kto został oszukany przez Vip Car? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.09.13, 10:32
            kupilem inny samochod niz renault w tej firmie... pani ktora mi sprzedala ten samochod z fajnym rabatem byla wspaniala poprostu odrzucilem od razu inne marki ze wzgledu cenowych, po tygodniu gdy bylem umowiony na montarz czesci ktorych nie mieli w tym czasie na magazynie okazuje sie ze nikt nic nie wiedzial, a pani ktora mnie umowila jest na urlopie wiec nic sie nie da zrobic.. zadzwonilem wiec do dyrektora tej placowki... jego slowa byly bardzo cieple" a co mnie to obchodzi, prosze rozmawiac na ten temat z pania ktora sprzedala panu samochod" sprawa zalatwiona po ponad miesiacu...

Vip- jestes super...
            • Gość: mbb Re: kto został oszukany przez Vip Car? IP: *.dynamic.chello.pl 02.09.13, 15:56
              A mnie najbardziej we wpisach rozsmieszyło to ISo 9002
      • Gość: AA Re: kto został oszukany przez Vip Car? IP: *.ip.xs4all.nl 05.02.18, 21:30
        Korzystam z usług Vip car od szeregu lat . Mam od nich czwarty samochód i nie zamierzam zmieniać marki.
        JESTEM ZADOWOLONY

AA
    • Gość: Klient 13 Re: kto został oszukany przez Vip Car? IP: *.dynamic.chello.pl 23.12.13, 17:48
      Dajcie sobie spokuj z tym salonem. Na poczatku byli bardzo mili ale po wplacie zaliczki na nowy samochod czar prysnal. Wszyscy wszystko maja w d..... Nie polecam. Mialem do czynienia z wieloma salonami sprzedazy i ten jes najgorszy.
    • febru77 Re: kto został oszukany przez Vip Car? 17.10.15, 13:09
      Beznadziejny salon . Orzymali zaliczke, termin przesuwalo w nieskońość i dwa dni trwała rejestracja auta bo nie było go e bazach! Porażka!
    • hwbaran Re: kto został oszukany przez Vip Car? 06.12.15, 12:20
      Dwóch dealerów Renault z Polski znalazło się w elitarnym gronie firm, jakie otrzymały tytuł ?Dealer of the Year 2014".Wśród 96 laureatów znalazło się dwóch dealerów z Polski:Renault Retail Group Warszawa oraz Vip Car z Opola.
      Czapki z głów!
      A że usterka gaśnięcia silnika po starcie w temperaturach poniżej 0 st C, że za przegląd liczę sobie 1200 zł(a obok kosztuje 400zł), za dezinformację co do auta zastępczego nikt nie poczuwa się do odpowiedzialności itd....
    • Gość: Gość62 Re: kto został oszukany przez Vip Car? IP: *.dynamic.chello.pl 29.03.17, 17:17
      Na swojej stronie internetowej przechwalają się nagrodami i osiągnięciami, ale są nic nie warci. Nigdy więcej nie będę ich klientem, ale najgorsze są BABY, które zajmują się tam ubezpieczeniami. COŚ STRASZNEGO!!!
      Oferują beznadziejne warunki, zapominają podpisać umów oraz przesłać ich do banków, które udzielają kredytu, a później twierdzą, że wcale nie miały takiego obowiązku, chociaż rok wcześniej jakoś musiały to zrobić.
      OMIJAJCIE TO MIEJSCE SZEROKIM ŁUKIEM bo tylko żerują na kliencie!
      A później na Wasz koszt będą się chwalić na stronie, jak są wspaniali. Kto widział, żeby na stronie dealera samochodów więcej miejsca niż samochodom poświęcono narcystycznym przechwałkom !!!!!!!!!
    • Gość: ph Re: kto został oszukany przez Vip Car? IP: *.toya.net.pl 23.03.18, 14:28
      Ja kupiłem nissana qashqaia z wyprzedaży, samochód stoi u nich na parkingu, polecili mi mlease który nie był wstanie zorganizować mi tablic i odbioru przez 10 dni, mimo moich próźb o tą konkretną datę... Mieli najniższa cene w polsce - jak widać cena to tez jakoś obsługi ... NIE POLECAM ODRADZAM, LEPIEJ DOPLACIC A MIEC JAKOSC!
    • Gość: Kross Re: kto został oszukany przez Vip Car? IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 29.04.21, 15:52
      Ja też jestem, a raczej do nie dawna byłem klientem w/w f-my. Niestety serwis działa tu beznadziejnie i nigdy nie jest tak jak się umawiają z klientem telefonicznie, co nie potrzebnie powyższa koszty naprawy, zabiera dodatkowy czas, którego dzisiaj każdy ma raczej niewiele. Wszystko to, ta cała niekompetencja denerwuje nie tylko mnie - przede mną podobnie denerwował się inny klient, który serwisował DUSTERA jeszcze na gwarancji, bo nie został uprzedzony o podwyższonym koszcie naprawy. Ta niekompetencja niepotrzebnie psuje Wam (f-mie Vip Car ) dobrą opinię wypracowywaną przez pracowników z salonu sprzedaży.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka