Dodaj do ulubionych

Pan Kłosowski oszukuje

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.05, 11:58
Pan Kłosowski w swoich reklamach wyborczych szczycił się tym, że min.
ukończył i jest absplwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach na wydziale
prawa i administracji! Taki zapis można również zobaczyć na stronie
www.pis.org.pl - dział wybory parlamentarne 2005, następnie kandydaci na
posłów, następnie region opolski nr.21. Nr. telefonu do Akademii 0-322577000,
mozna sprawdzić, że takiego wydziału nigdy nie było i nie ma! Czy Pan
Kłosowski w ten sposób, pisząc o sobie i mówiąc w czasie kampanii, że jest
prawnikiem, chciał przypodobać się innym zacnym postaci z PiS-u, bedacymi
prawnikami np. Kaczyński, Ziobro i inni? To jest kłamstwo bo nie jest
prawnikiem! Winien jest nam, Jego wyborcom, mediach wyjasnić i przeprosić za
swoje małości!
Obserwuj wątek
    • Gość: Andrzej Re: Pan Kłosowski oszukuje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.05, 14:01
      Panie Kłosowski proszę odpowiedzieć, czy prawdą jest, że po zakończeniu pracy w
      kuratorium został Pan zatrudniony w Wyższej Szkole Humanistycznej w Brzegu,
      która jest prowadzona przez byłych pracowników SB i tajnych służb? wiedząc o
      tym pracował Pan razem z nimi, nie przeszkadzało to Panu? A może dalej Pan z
      nimi współpracuje? to może tłumaczyć Pana wspólne głosowanie nad uchwałami w
      radzie miasta z SLD, jako jeszcze radny naszego miasta?! Sprzedał Pan idee i
      wartości, które są sztandarowe dla nas! Dziś Pan mówi o Prawie i
      Sprawiedliwości, dobrze zgodnie z ta maksymą powinien Pan opuścić nasze
      szeregi! Co w tej sprawie robi zarząd? a czy o tej przeszłości wie Jarosław
      Kaczyński? Sory ale inaczej rozmawiać się z tym Panem nie da! Tylko media nam
      pomogą!
    • Gość: Lucyna Re: Pan Kłosowski oszukuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.05, 16:13
      O kurde! Praca ze służbami, kłamstwo w wyborach................co jeszcze
      zobaczymy Panie Kłosowski, propozycja Pana Semaka, który jest dyr.
      administracyjnym w radiu, a który jak słyszę ma dziwne sprawy w UW za czasów
      Jego rządów razem z Panem Czernyszem "naprawiali" dach w ośrodku UW w Chrobrym
      i co ztwierdzono? przekroczenie budżetu i roboty z prot. odbiorczego nie
      pokrywały się z rzeczywistością! To fakty... może ludzie zaczną pisać?
      zaproście kierowców UW Oni dużo wiedzą, zmieniła się władza, biała czy czerwona
      a nam urzednikom i tak niedola bo takich buców trzeba słuchać..
    • Gość: Senior Re: Pan Kłosowski oszukuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.05, 17:02
      Ale każdy z nas ma prawo do błędów, może o czymś Pan Przewodniczący nie
      wiedział? Może na iinnej uczelni był a ktoś inny pisał jemu życiorys? Ludziom
      tak wierzacym i tak pobożnym jak Pan Kłosowski należy wybaczać i nam będzie
      wybaczone. Nie Jego wina jest, że w szkole byli pracownikami byli
      funkcjonariusze SB, mam nadzieję że z nimi nie współpracował. Przecież Pan
      Diakonow wiedział kogo zatrudnia i Jego tu namascił aby był liderem a warszawa
      bardzo go wspiera. Słyszałem, że Pan Kłosowski już rozmawia o inwestycjach dla
      Opolszczyzny, czyli będzie praca dla ludzi, więc dlatego należy te małości
      wybaczyć! Może wyrośnie nam wreszcie prawdziwy lider patrzący z troską o region
      i ludzi!
    • Gość: Krzyś Re: Pan Kłosowski oszukuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.05, 17:42
      Ważne jest to co ktoś już napisał aby wezwać Pana Kłosowskiego do wyjaśnienia,
      na łamach prasy i radia nam - społeczeństwu, wyborcom czy współpracuje z SLD
      poza formalną i oficjalną stroną działań politycznych, czy wiedział, że pracuje
      z byłymi pracownikami i współpracownkami tajnych służb w Brzegu, czy jest
      prawnikiem jak deklarował w czasie kampanii wyborczej, czy wiedział lub wie, że
      Jego koledzy z AWS pan Cz. i S. narobili dużych błędów jako pracownicy UW w
      Opolu i rekomendując ich na wysokie stanowiska w UW nie miał tej świadomości?!
      Zadeklaruje, że obydwu Panów i innych, o których wie rozliczy i po
      potwierdzeniu dowodów wystąpi o ich skreslenie z list PiS! To nam zwykłym
      obywatelom gwarantuje Konstytucja RP, której przestrzegania strzeże Prezydent
      RP, dlatego wierze, że PiS tych wrtości nie zdradzi, a nam da możliwość
      monitorowania i kontrolowania wykonania służby społecznej przez funkcjonariuszy
      społecznych
    • Gość: Andrzej Re: Pan Kłosowski oszukuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.05, 18:17
      Dziś ja również dzwoniłem do gazety wyborczej, aby wymusiła na Panu Kłosowskim
      publiczne wyjaśnienie wymienianych spraw! Szanowni Państwo nie można godzić się
      na bylejakość, TKW, BMW itd. Nam trzeba solidarności, państwa prawa i
      konsekwentnego realizowania jego, państwa bezpiecznego, opiekuńczego,
      dynamicznego w rozwoju....to dziś wierze reprezentuje PiS, ale jak w każdej
      partii są i czarne owce, przewodnik może tego nie zauważyć, kiedy w pochmurne
      dni owca zmienia ubarwienie...ale my turyści konsumujacy owoce ich pracy możemy
      zwrócić na to zjawisko uwagę! To stadko trzeba monitorować i przekazać do
      Warszawy, aby nie tylko przed społeczeństwem enigmatycznie tłumaczył się Pan
      Kłosowski, czy przed swoim zarządem, ale przed Przewodniczącym PiS i klubem
      parlamentarnym, przed którym winien być lojalny. To On partii zawdzięcza
      wejście do sejmu wraz tylko z 2/BMW/posłami, a nie partia Jemu zawdzięcza
      wejście do sejmu!!!!! Jak potwierdzą się podawane fakty należy usunąć taką
      osobę z partii, aby dalej nie zarażała rodzoncego się "stadka"!!!! Dziś nie
      dziwię się dlaczego Pan Kłosowski siedzi w sejmie po stronie LPR-u?!
        • Gość: nie ze spóldzielni Re: Pan Kłosowski dobrze działa, że goni cwaniaków IP: *.unicity.pl / *.unicity.pl 08.11.05, 19:45
          Słuchajcie przegrane dupki, przestańcie już szczekać, do pięt Panu Kłosowskiemu
          nie dorośliście, do budy kundle, aportować na kęs jadła i tam szcekać,
          oczywiście w budzie. Znam Klosowksiego i wiem, że to wartościowy i prawy
          człowiek. Wyjcie śmierdzące i łase na ochłapy skunsy do księżyca, a i tak nie
          zmienicie wizerunku naszego posła, który miał w województwie opolskim i nie
          tylko największą ilośc głosów poparcia. Panie pośle Sławomirze Kłosowki proszę
          nie przejmować się skomlącymi o koryta kundlani i dalej robić swoje. Ma Pan
          nasze poparcie. Tak trzymać i gonić to tałatajstwo. Mam nadzieję, że w końcu
          zrobi Pan porządek z knujacymi cwaniakami i lewusami, którzy chcą się załapać
          na bardzo dobrze płatne stołki.Gonić i zapędzić do uczciwej roboty za pieniądze
          z tabeli wynagrodzeń i sredniego wynagrodzenia.
          • Gość: Andrzej Re: Pan Kłosowski????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.05, 20:31
            Kolegą Ciebie nie nazwę, bo jesteś zwykłym populitą! Jesteś pełen obłudy,
            ponieważ inwektywy te kieruj do siebie! Nie widzisz prawdy, odpowiedz na nią!
            Nie zauważasz tego co jest napisane, a skąd wiesz kto stoi za tymi wpisami?
            Może dlatego, że Kłosowski nie ma zaplecza, a może to Pan Panie Pośle - ta
            złośliwość, wściekłość jest mi znana, a zwłaszcza, że przez cały dzień, jak
            przeanalizuje się wpisy nie ma agrewsji dopiero od 19 zaczeło się! Osobiście
            jestem niezależny ekonomicznie i Wasze stołki mnie nie interesują! Widać, że4
            tylko to Was interesuje, a Polska, Opolszczyzna mało ważna. Gdybyś był
            człowiekiem odpowiedzialnym to poparłbyś wniosek o wyjaśnienie wymienianych
            spraw, dla czystości w polityce! Dojrzały i mądry polityk potrafi być ponad to
            i będąc z woli naszej wybranym, przed społeczeństwem stanie i wyjaśni;
            1. Jestem prawnikiem i ukończyłem Akademię Ekonomiczną w Katowicach
            2. Nie pracowałem w Wyższej szkole w Brzegu
            3. Nie głosowałem uchwał razem z SLD przeciw prawicy opolskiej
            4. Nie znam faktów dyskryminujących Pana Semaka i Czernysza na funkcje publiczne
            Tak sformułowane oświadczenie, czy też inaczej zawierające jednak sedno
            wspomnianych punktów utwierdzi społeczeństwo, żer mamy lidera prawego i godnego
            formacji PiS. I do tego odnieś się należy! TKW ma właśnie taki syndrom, że mimo
            słów karawana jedzie dalej! Ja nie odpuszcżę, aby być w zgodzie z sumieniem,
            ponieważ widziałem protokół audytu wewnętrznego w UW i tam pokazana jest tych
            Panów działalność! Chcecie to wszystko zataić, plan wam się wali! Stop korupcji
            też o tym wie i kilku dziennikarzy również! Oj naiwniacy! Uprawiajcie politykę,
            jednak po nauce.......
            • Gość: urzędnik Re: Pan Kłosowski????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.05, 20:50
              Trudno oczekiwać od lidera partii, że będzie się tłumaczył człowiekowi, który
              nie podaje zadnych faktów, a tylko pomówienia. Jak znam naszą rzeczywistość
              media już dawno by o tym pisały. Czy wizja Pana Andrzeja naszła go w nocy, że
              zaczyna sobie wymyślać jakies zadrzenia z odległej przeszłośći. Mam Nadzieję
              Panie Andrzeju, że swoją pracą w Urzędzie zasługuje Pan na dalsze zatrudnienie,
              bo mam nieodparte wrażenie że się Pan boi ludzi o czystych rękach i
              sprawdzonych w pracy w administracji rządowej. A tak na marginesie to audyt
              wewnętrzny utworzono w urzedzie 2 lata po rządach AWS. Może dokument na który
              się Pan powołuje został opracowany dla potrzeb SLD, która rządziła w urzędzie,
              a jak skończył jej wojewoda widać na sali rozpraw. Gratuluję poparcia dla
              swoich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: Krzyś Re: Pan Kłosowski oszukuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.05, 18:52
          o cholera weszli koledzy od Każmierka, chłopaki tak czekali i uwierzyli
          Kłosowskiemu, że już nic i nikt ich nie przekona do powrotu, sprawy
          społeczeństwa, zwykłych ludzi są już im obce, ludzi już do głosowania dziś nie
          trzeba, więc do stołków Panowie! Ludzie w nastepnych wyborach będą potrzebni,
          socjotechniki i te sprawy, bilbordziki i mamy ludzi, obiecacie im tyle ile nikt
          im nie może dać.........T K M !!!!!!
            • Gość: Andrzej Re: Pan Kłosowski oszukuje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.05, 19:38
              Widzisz biedny spóldzielco nawet nie umiesz odnieść się do faktów, które są
              rzeczywistością! Nie umiesz bo nie wiesz jak należy dyskutować,
              próbujesz "jękami" odwrócić uwagę od sedna sprawy! Tylko to potrafisz? Dziwisz
              się, że ludzie piszą otwarcie, że w PiS-ie nie ma matactwa! Do wyborów było
              tak, że nieposłuszni musieli odejść! Dość prywaty i obłudy! Czy to co czytasz
              nie jest prawdą? Jak tak to napisz to, podważ podawane fakty! Zrozum człowieku,
              że o tym mówią ludzie w Opolu, już byli tacy, którym nic nie można było
              powiedzieć, prawda ich strasznie bolała, aczkolwiek to druga strona sceny
              politycznej! Nie pójdę w drugą stronę!!!!!!!!!!!!
                • Gość: Andrzej Re: Pan Kłosowski????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.05, 20:38
                  Nie masz Panie głupków przed sobą host; unycity.pl z którego piszesz i wpisałeś
                  się w 2 miejscach po 5 minutach jest z Warszawy! Takiego hosta nie ma na
                  opolszczyźnie!!!!!! Śmię twierdzić, że mam do czynienia osobiście z Panem
                  Kłosowskim! Czy to prawda? Oj nie ładnie Panie Pośle! Ponieważ wyżej
                  odpowiedziałem Panu na wpis, w którym goni Pan wszystkich, pozwalam sobie na
                  skopiowanie i umieszczenie w tym miejscu! Proszę dokładnie go czytać i
                  opolszczyźnie odpowiedzieć na zadane pytania! Nie ucieknie Pan od tego!!!!!!!
                  /kopia poprzedniego wpisu/"...Kolegą Ciebie nie nazwę, bo jesteś zwykłym
                  populitą! Jesteś pełen obłudy, ponieważ inwektywy te kieruj do siebie! Nie
                  widzisz prawdy, odpowiedz na nią! Nie zauważasz tego co jest napisane, a skąd
                  wiesz kto stoi za tymi wpisami? Może dlatego, że Kłosowski nie ma zaplecza, a
                  może to Pan Panie Pośle - ta złośliwość, wściekłość jest mi znana, a zwłaszcza,
                  że przez cały dzień, jak przeanalizuje się wpisy nie ma agrewsji dopiero od 19
                  zaczeło się! Osobiście jestem niezależny ekonomicznie i Wasze stołki mnie nie
                  interesują! Widać, że4 tylko to Was interesuje, a Polska, Opolszczyzna mało
                  ważna. Gdybyś był człowiekiem odpowiedzialnym to poparłbyś wniosek o
                  wyjaśnienie wymienianych spraw, dla czystości w polityce! Dojrzały i mądry
                  polityk potrafi być ponad to i będąc z woli naszej wybranym, przed
                  społeczeństwem stanie i wyjaśni;
                  4. Nie znam faktów dyskryminujących Pana Semaka i Czernysza na funkcje publiczne
                  Panów działalność! Chcecie to wszystko zataić, plan wam się wali! Stop korupcji
                  też o tym wie i kilku dziennikarzy również! Oj naiwniacy! Uprawiajcie politykę,
                  jednak po nauce......."
    • Gość: Ryszard Re: Pan Kłosowski oszukuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 10:09
      Jestem zwykłym pracownikiek urzedu, od lat wiadomo kto za wszystkim stoi!
      Dlatego jestem za normalnością i za tym, że człowiek z klasą powinien wyjaśnić
      wyborcom o co tu chodzi! Jest osobą publiczną i ma taki obowiązek, więc
      kalumnie rzucane przez dziwnych Panów są bezasadne. Jeżeli tak wierzycie w
      swojego lidera, to winniście doprowadzić do wyjaśnienia spraw a nie ich
      zacierania!
      • Gość: ob_serwator Re: Pan Kłosowski oszukuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 10:19
        Mój szanowny poprzednik powiedzial to, co zapewne myśli wielu. Przeciez całej
        tej sprawy by nie było, gdyby Pan Poseł nie miał nic do ukrycia, a jego
        kandydaci do stanowisk byli tacy jak on. Ale jak widac raczej tak nie jest. A
        gdy w demokratycznym państwie opinia publiczna domaga się, do czego ma prawo,
        wyjasnień, odpowiedza sa obraźliwe teksty. Gratuluję poziomu...
              • Gość: Henryk Re: Pan Kłosowski oszukuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 11:40
                Jestem zniesmaczony poziomem dyskusji.Panie i panowie dobry polityk powinien
                być jak żona Cezara ( poza podejrzeniami).Jeżeli pan Kłosowski chce być osobą
                publicznego zaufania to powinien reagować na tego rodzaju zarzuty. Tylko on
                może wyjaśnić te sprawy.Ważne jest też to, że musi ponosić odpowiedzialność za
                ludzi, których rekomenduje na stanowiska.Jeżeli ma wątpliwości co do ich
                uczciwości to powinien się natychmiast od nich odciąć, gdyż całe odium spada na
                niego.
              • Gość: ob_serwator Re: Pan Kłosowski oszukuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 11:52
                Komisji - wcale nie. Wystarczy zwykła uczciwośc i dotrzymanie słowa.
                Wyborczego...
                A propo. Chyba trzeba komus coś wyjaśnić.
                Kandydaci Pana Posła juzraz pracowali w Urzędzie Wojewódzkim. Szanowny Pan
                Semak był w latach 2000-2001 dyrektorem Zakładu Obsługi, a Szanowny Pan
                czernych był jego przełozonym i odpowiadał za jego działania czyli był
                Dyrektorem Generalnym. Tak na marginesie - Szanowny Pan Czernysz jeszcze w
                czasach AWS - w 2001 roku - przegrał konkurs na swoje stanowisko. Więc chyba
                się nie nadawał...
                natomiast Szanowny Pan Semak zostawił po sobie delikatnie mówiąc katastrofę.
                Został zwolniony ze stanowiska 12 grudnia 2001 i w tym dniu zachorował i na
                zwolnieniu był do ... maja 2002. Wtedy pojawił sie na JEDEN dzień w pracy i od
                razu wystapił o ... wczasy pod gruszą... To wcale nie jest śmieszne niestety.
                Wracając do rzeczy. To zresztą tylko wycinek tamtych wydarzeń.
                na koniec 2001 roku, jak wyliczyli kontrolerzy, niezapłacone rachunki Zakładu
                Obsługi zamykały się kwotą dokładnie 800 tysięcy 244 złotych, co przy budżecie
                rocznym około 4 milionów chyba jest sporą przesadą. Ja rozumiem, że pod koniec
                roku pojawiają się płatności, ale nie na 800 tysięcy. Dowód? Prosze bardzo.
                Faktura z TPSA na 30 tysięcy czekała na zapłacenie od stycznia 2001 czyli przez
                prawie rok! Gdzie ta kasa się podziała? Bo przez następny rok Zakład Obsługi
                nie wyszedł z dołka. Zaczął tylko mozolnie odrabiac straty.
                To tylko wierzchołek góry lodowej zresztą...
                Pytam więc:
                1. Szanownego Pana Posła - nie ma w opolskim PiS lepszych ludzi? Musi się Pan
                upierać przy tych?
                2. Dziennikarzy GW - czytacie w ogóle to forum? Trzeba wam na tacy podawać?
                Na razie starczy...
      • Gość: czytelnik Re: Pan Kłosowski oszukuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 19:02
        Hej wyjące kundle. Dupa lata ze strachu, bo PiS dobierze się do waszych tyłków.
        Bolszewickie przekręty, wasz czas już się kończy. Członkowie "spółdzielni" do
        roboty w Zakładzie Oczyszczania Miasta. Tam jest wasze miejsce, sowieckie
        pachołki. Nie nadajecie się nawet na "babcie klozetowe." Skończeni frustraci,
        którzy tracą swoje wpływy, kolesiów i kasę. I to ostatnie was najbardziej boli.
        Panie Kłosowski, weź się Pan za to tałatajstwo i oczyść Opolszczyznę z
        bolszewickich pomiotów i przekrętów. Dość wstydu na całą Polskę za afery ludzi
        związanych z bękartem PZPR.
        • Gość: Krzyś Re: Pan Kłosowski oszukuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 19:09
          Świetnie napisane! Gratuluję! początek z lekkim smaczkiem i nie zawiodłem się
          bo już dalej ujadanie typowe dla Waszej grupy ludzi - czy tak trudno napisać
          tak dla czystości sumienia i tego co napisałeś, aby już się nie powtórzyło, Pan
          Kłosowski winien nam wyjaśnienia tych spraw! Teraz robicie wrazenie kłótni o
          stołki, człowieku ja mam pracę, a Ty popatrz się w lustro i sam sobie
          odpowiedz! Dla społeczeństwa, dla wyborców, dla Polski są potrzebne te
          wyjaśnienia! Aby była pewność, że swoi - swoich sprawdzają i przeganiają ze
          stołka na stołek. A Twoja zaciekłość jest wcześniej opisywana szanowny
          czytelniku!
    • Gość: Andzej 1 Re: Pan Kłosowski oszukuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 19:32
      Jednak powtórze; Dojrzały i mądry polityk potrafi być ponad to
      i będąc z woli naszej wybranym, przed społeczeństwem stanie i wyjaśni;
      Panów działalność!
      I o to chodzi, a nie o kłótnie kto jaki stołek zajmie! Należy zejść na inny
      poziom dyskusji, porozmawiajmy o regionie, o ludziach.... na zarządzie rozmowa
      jest o niczym, kto ma inne zdanie musi skończyć wypowiedź.... o to nam chodzi?
      Na prawicy jestem długo i tu uczono mnie uczciwego podchodzenia do polityki,
      ludzi... a co sie dzieje? trzeba przez internet takie sprawy załatwiać bo Pan
      Przewoidniczący Kłosowski ma mocne plecy w Warszawie i może szastać słowem i
      ludźmi! Tego nie widzicie?

• Gość: Alek Re: Pan Kłosowski oszukuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.05, 10:29
      Panowie, Wy mówicie o kupczeniu? Kto przygotował uchwałę popierającą
      nieodwołanie z funkcji kierownika stacji pogotowia ratunkowego byłej v-ce
      Prezydenta Opola Pani Żyły z SLD za czasów Pana Pogana, który wiemy co zrobił
      dla społeczeństwa!? Uchwałę tę przygotowywał Pan Ostrowski a podpisał Pan
      Kłosowski .ówczesny radny Miasta Opola! Może to nam wyjaśni też Pan Kłosowski!?
      • Gość: Urzędnik Re: Pan Kłosowski oszukuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.05, 11:30
        Komisji - wcale nie. Wystarczy zwykła uczciwośc i dotrzymanie słowa.
        Wyborczego...
        A propo. Chyba trzeba komus coś wyjaśnić.
        Kandydaci Pana Posła juzraz pracowali w Urzędzie Wojewódzkim. Szanowny Pan
        Semak był w latach 2000-2001 dyrektorem Zakładu Obsługi, a Szanowny Pan
        czernych był jego przełozonym i odpowiadał za jego działania czyli był
        Dyrektorem Generalnym. Tak na marginesie - Szanowny Pan Czernysz jeszcze w
        czasach AWS - w 2001 roku - przegrał konkurs na swoje stanowisko. Więc chyba
        się nie nadawał...
        natomiast Szanowny Pan Semak zostawił po sobie delikatnie mówiąc katastrofę.
        Został zwolniony ze stanowiska 12 grudnia 2001 i w tym dniu zachorował i na
        zwolnieniu był do ... maja 2002. Wtedy pojawił sie na JEDEN dzień w pracy i od
        razu wystapił o ... wczasy pod gruszą... To wcale nie jest śmieszne niestety.
        Wracając do rzeczy. To zresztą tylko wycinek tamtych wydarzeń.
        na koniec 2001 roku, jak wyliczyli kontrolerzy, niezapłacone rachunki Zakładu
        Obsługi zamykały się kwotą dokładnie 800 tysięcy 244 złotych, co przy budżecie
        rocznym około 4 milionów chyba jest sporą przesadą. Ja rozumiem, że pod koniec
        roku pojawiają się płatności, ale nie na 800 tysięcy. Dowód? Prosze bardzo.
        Faktura z TPSA na 30 tysięcy czekała na zapłacenie od stycznia 2001 czyli przez
        prawie rok! Gdzie ta kasa się podziała? Bo przez następny rok Zakład Obsługi
        nie wyszedł z dołka. Zaczął tylko mozolnie odrabiac straty.
        To tylko wierzchołek góry lodowej zresztą...
        Pytam więc:
        1. Szanownego Pana Posła - nie ma w opolskim PiS lepszych ludzi? Musi się Pan
        upierać przy tych?
        2. Dziennikarzy GW - czytacie w ogóle to forum? Trzeba wam na tacy podawać?
        Na razie starczy...
        A to mieści się w głowie ktoś podaje konkrety, Ci ludzie to ekipa Kłosowskiego,
        pamiętam jak Pan Czernysz jako Dyr. Generalny bronił wtedy v-ce kuratora
        Kłosowskiego przed zarzutami o molestowaniu, sprawę ucięto, kobiete zbesztano,
        a Kłosowskiego wywindowano na Kuratora!!!!!!!!!!!!!!!!! Świetnie, teraz
        Kłosowski w odruchu wdzięczności chce coś dać Czernyszowi! Prawda to jest czy
        nie!?
        • Gość: Fan Re: Pan Kłosowski oszukuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.05, 21:37
          PiS ma rząd. Na opolszczyźnie liderem jest pan Kłosowski. Dajcie sobie spokój z
          wypisywaniem bredni. Po czynach będziemy oceniać pracę dla regionu pana
          Kłosowskiego. Większość parlamentarna wyraziła to w sposób jednoznaczny. Pan
          poseł będzie rozliczany z czynów a nie z oszczerstw i pomówień. Weźcie sobie to
          do serca i zmieńcie obiekt zainteresowania! Zobaczymy jak będą zachowywać się
          ludzie z PO a wtedy wyjdzie szydło z worka. Spóldzielnio zacznij szanować
          swojego lidera!!!!!!
          • Gość: Roman Re: Pan Kłosowski oszukuje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.11.05, 08:46
            Jestem w szoku! 2 wypowiedż z biura obsługi ..mamy szanować lidera..za wybór,
            fakty; wybór Prezydenta Miasta - szanujecie ten wybór, wybór poprzednich władz
            województwa SLD szanowaliśmy ten wybór, przykładów można mnożyć, nie o partie
            tu chodzi tylko człowieka i zasady jakie On ma! Dlaczego na te zarzuty ma Pan
            Kłosowski nie odpowiadać? Następny Baron na Opolszczyźnie? tylko że z PiS-u!
            Wyborcy mają prawo o tym wiedzieć! Pisałem też już pare razy, w ramach PiS Pan
            Kłosowski zamyka wszystkim twarze, to jest Jego wina, że nie mówi nam prawdy!
            Dlatego to nie PO, tylko my również w ramach własnej organizacji chcemy zwykłej
            przyzwoitości i uczciwości! Zaplecze Kłosowskiego jest marne, było już takie za
            czasów AWS, kim On się obstawia!
    • Gość: Urzędnik Re: Pan Kłosowski oszukuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.05, 12:49
      Blady strach padł w UW w Opolu. Wczoraj i dziś na korytarzach rozmawia się o
      forum, ludzie cichcem zaglądają w biurach i czytają, oczywiście nikt się nie
      wpisze w pracy! dodartkowym argumentem jest fakt krążącej ploty o tym, że
      ludzie Pana Kłosowskiego powiadomią policję o tym co się dzieje na forum i kto
      to wpisał, w ten sposób odstraszając ludzi od aktywności internetowej. W sumie
      i dobrze, że powiadomi policję bo wtedy może musieli by się zająć opisywanymi
      sprawami i trzeba będzie powiedzieć prawdę! Ludzie boją się ponieważ wielu
      myśli, że Pan kłosowski jak obiecywał będzie w przypływie uczuć rękami
      Czernysza lub innego podwładnego usuwał niewygodnych ludzi, a zatrudniać będzie
      katechetki i kleryków, którym również obiecał pomoc, ale chyba w ramach
      kuratorium. O zgrozo!!!!!!!!!!
    • Gość: Krzych Re: Pan Kłosowski oszukuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.05, 13:05
      Mam nadzieję, że w moim regionie działacze PO nie zrobią podobnego numeru, nie
      okażą się zdrajcami. "Doły" Platformy w Opolu chyba nie czytają gazet, nie
      słuchają wiadomości telewizyjnych czy radiowych. To samo dotyczy niektórych
      obecnych tu forumowiczów. Przecież nawet tu, w internecie, można znalezc
      mnóstwo artykułów, analiz, dlaczego nie doszło do koalicji PO-PiS. Niemal
      wszystkie pokazują, że to Jarosław Kaczyński już dawno myślał o stworzeniu
      dużej partii prawicowej w oparciu o elektorat populistyczny. Jednocześnie robi
      WSZYSTKO by przyciągnąć elektorat Platformy! Wyborcy PO, którzy marudzicie
      teraz na Platformę - jesteście pionkami w grze Kaczynskiego! Spełniacie jego
      zamysły! Nawet wam to do głowy nie przychodzi. To jest własnie plan
      Kaczyńskiego pt. "zatopić Platformę". Czyli połknąć jej elektorat.
      Ludzie! Miejcie odrobinę honoru! PO jest bardzo Polsce potrzebna. PO nie ma w
      tej chwili innego wyjścia jak być w koalicji. Jeżeli dacie sobą kierować i
      zaczniecie popierać populistyczne, oszukańcze, cyniczne PiS, to Polska
      rzeczywiście znajdzie się w dramatycznej potrzebie.
      Nie wiem, czemu wszyscy mówią, że głosując na PO, głosowali na POPiS. Ja nie
      głosowałam na koalicję, chciałam by zdecydowaną przewagę miała PO. Onyszkiewicz
      z PD mówił, że jego znajomi popierający Demokratów, nie głosowali na PD tylko
      na PO, żeby nie dopuścić do wygrania przez PiS wyborów. PiS jest typową partią
      wodzowsko - totalitarną i dziwię się, że nie widzą tego niektórzy działacze
      Platformy. Albo mają klapki na oczach, albo jest to pęd do kariery skoro na
      klęczkach proszą PiS o wejście do koalicji. Brrrr Dobre z innego tematu, ale
      jakie aktualne, a osobą z autorytetem ma być Kłosowski? Kto dał Jego na lidera,
      może i dobrze, ale będzie szkodził regionowi! Nie szok, musze to przemyśleć!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka