Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

jakie znacie fajne blogi o modzie?

IP: 92.3.251.* 28.10.09, 13:05
    pytanie jak w temacie;)
    lubicie przeglądać modowe blogi?
    z tego co zauważyłam, mało jest tak naprawdę fajnych i trudno je znaleźć;
    znacie jakieś fajne adresy?
    Obserwuj wątek
      • Gość: fashionistka. Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.p3.InterArena.pl 28.10.09, 21:13
        www.polyvore.com - to generalnie nie jest blog, tylko raczej portal, ale strona
        jest naprawde fajna można tworzyc własne kolaze. zapraszam ;)
        • Gość: Weronika Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.10, 11:42
          Ja polecam może nie blog ale fajną wizytówkę sklepu, gdzie można podejrzeć ciekawe
          kreację mody młodzieżowe
          moodo.pl/Showroom.html
          • Gość: Marcin Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.10, 15:22
            A ja polecam: www.sarafis.pl/ i www.sklep.outhorn.pl/ .
          • kasiakasiaka Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? 15.10.11, 23:30
            ja polecam blog o modzie Glamouriny
            • sidka20_1998 Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? 28.08.12, 11:10
              heja :D
              zapraszam na mojego . :D
              verybeautylife.blogspot.com
          • nelas Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? 06.11.11, 09:24
          • sidka20_1998 Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? 28.08.12, 11:09
            heja . :D
        • sostylish Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? 29.07.10, 11:47
          Znam bardzo fajny : [url=http://cheap-fashionably.blogspot.com]. Naprawdę bardzo
          warto tam wejść.:-P
          • vuko Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? 11.12.10, 15:09
            fashionofoutsiders.blogspot.com/
            zapraszam ;]
            • Gość: miśka Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.static.kompus.3s.pl 11.03.11, 20:27
              lubię : >

pozatym
              madamejulietta.blogspot.com/
              cortix.pinger/
              ewelllajna.pinger.pl/
              hawaii.pinger.pl/
              i inni z pingera : >
              • Gość: mimi Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.ghnet.pl 13.03.11, 21:15
                4-everfabulous.blogspot.com/
                • Gość: Oll. Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.11, 10:03
                  Ja znam taki jednen extraa "kokardynka@blog.interia.pl;)
                  Bardzo poleecam xd.:brawo:
                • vesto24.pl nowy blog dla puszystych 10.04.11, 13:21
                  jest tam o modzie dla puszystych, fajny text o sukienkach ze zdjęciami i propozycjami na imprezy, troche o kuchni na dietetyczne potrawy zachęcam do odwiedzin
                  moda dla puszystej
                  polecam równiez strone sklepu e-sklep dla puszystych
                • pattyer Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? 11.10.14, 14:37
                  www.pattyer.pl
                  Koniecznie wpadnij i wyraź swoje zdanie. Dopiero zaczynam :D zapraszam :)
              • stylishisland Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? 26.02.12, 12:02
                stylishisland.blogspot.com/
            • Gość: kasia Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.04.11, 15:56
              modnadzianina.blogspot.com/
          • pattyer Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? 11.10.14, 14:36
            www.pattyer.pl
            Koniecznie wpadnij i wyraź swoje zdanie. Dopiero zaczynam :D
        • sostylish Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? 29.07.10, 11:51
          Cześć

Polecam wam bloga o moszie, który od niedawna funkcjonuje. Na tym blogu znajdują się
          zestawy modnych i niezadrogich strojów, fryzurów oraz wiele innych ciekawych rzeczy.

Oto strona:

www.cheap-fashionably.blogspot.com

:-D
        • mamio Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? 16.03.11, 10:16
        • fashiondoll Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? 24.07.11, 17:43
          fashiondoll.pl
        • zapobeata Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? 26.07.11, 13:16
          dopiero stawiam pierwsze kroki w prowadzeniu bloga o modzie a zwlaszcza o modzie slubnej
          potrzebuje ciekawych art. i pomyslow
          MOZE KTOS MI JE PODESLE?
          chetnie nawiaze znajomosc z osobami dla ktorych moda to pasja
          zapraszam na mojego bloga
          modamargo.blogspot.com
        • nelas Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? 06.11.11, 09:24
          nelly-nelson.blogspot.com/
          • stylishisland Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? 01.03.12, 00:22
        • kropeckaa Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? 18.04.12, 20:37
          a ja zapraszam tu:

druting, dobre jedzenie i cały ten misz masz!

Przepisy na modne dodatki - takie jak torebki, opaski, czapki, swetry, szale, szaliki - które można samemu wykonać. A niedługo konkurs urodzinowy!
        • sidka20_1998 Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? 28.08.12, 11:08
          heja .
        • katemoda Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? 29.08.12, 20:29
          kasia-wicher.blog.onet.pl/
        • lulrun Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? 09.09.14, 10:00
          też ten portal polecam. Wiele się można z niego dowiedzieć o tym, co najmodniejsze:)
      • Gość: mon Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.09, 20:49
        ja często oglądam blogi fotografów modowych, bo zazwyczaj mają rewelacyjne
        stylizacje. Ostatnio spodobała mi się ta:
        fotograf24.pl/blog/2009/10/29/sesja-zdjeciowa-kasi/
        • Gość: fashionistka. Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.p3.InterArena.pl 02.11.09, 22:06
          Blog Harel, który zapewne juz znacie ;)
          • swetrydoroty Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? 27.12.09, 23:37
            A ja zapraszam na mojego swetrowego www.swetrydoroty.blogspot.com/
            ciekawa jestem czy się spodoba, dopiero zaczynam blogowac, zaczęłam czytac od
            Banany
            • Gość: Martynka Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: 83.2.157.* 15.03.10, 19:38
              Zapraszam na mojego BLOGA O MODZIE :d
              martysia-fashion.blogspot.com/
              zamieszczam na nim komplety ubrań ułozone prze ze mnie i nowe kolekcje w sklepach
              oraz wiele ciekawych rzeczy SPRAWDŹ SAMA ! :p
              ZAPRASZAM mam nadzieję że się spodoba .
              • Gość: kikus Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.10, 15:53
                Polecam bloo90fashion.blogspot.com/ bardzo fajny blog o modzie a w dodatku
                sledząc go można się dowiedziec o konkursach modowych tak jak na przyklad wlasnie
                ostatnio o konkursie dilmah kreacje smaku
        • Gość: fifka Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.profibernet.dk 10.11.09, 09:00
          Stylebubble.com- stylerookie.com-www.styleandthecity.com-www.whywho.dk-
          www.ashadedviewonfashion.com:-*
      • Gość: ja Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.171.243.54.static.crowley.pl 02.11.09, 23:03
        www.papavero.pl to strona gdzie użytkownicy tworzą modę, czyli tak nieco inaczej
        • locostar Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? 03.11.09, 12:47
          któraś dziewczyna wcześniej wspominała o polyvore. Jest podobny serwis, ale moim
          zdaniem lepszy: looklet.com
          • modowa_mucha Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? 09.11.09, 15:25
            Znacie Tavi? (tavi-thenewgirlintown.blogspot.com/)
      • hautecouture Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? 09.11.09, 17:01
        seaofshoes.typepad.com
        alicepoint.blogspot.com
        tam jestem codziennie ^.^ uwielbiam Jane
        • Gość: fanka mody Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.173.14.145.tesatnet.pl 09.11.09, 17:15
          www.voici-charlotte.blogspot.com :)
          • Gość: lula Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.173.14.145.tesatnet.pl 09.11.09, 20:06
            oczywiscie alicepoint oraz nowy choc ciekawy voici-charlotte
            • Gość: kkk Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.adsl.inetia.pl 11.11.09, 10:35
              super jest polski blog : www.kasiaaaa.pinger.pl
              polecam ;-)
              • Gość: gumee Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.ghnet.pl 14.03.11, 17:09
                • stylishisland Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? 24.02.12, 00:07
        • Gość: Tramp Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.net.pl / 10.0.0.* 09.11.09, 17:20
          thesartorialist.blogspot.com/
          uważam, że jest świetny.
        • Gość: Jula Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.adsl.inetia.pl 10.11.09, 20:09
          Ja polecam:
          karla's closet karlascloset.blogspot.com/
          raspberry and red raspberryandred.blogspot.com/
          bottle of glass bottleofglass.blogspot.com
          honey I stole your jumper materialdearth.blogspot.com/
          i wiele innych które padały już wcześniej:-*
      • kuriozum Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? 09.11.09, 17:25
        Ja codziennie odwiedzam The
        Sartorialist
        , a ostatnio dzięki Luli jego
        polską wersję.

Z blogów szafiarek do moich ulubionych należy
        Alice Point oraz
        Pani Mruk. Również na
        Przymierzalni pojawiają się
        fajne stylizacje. Dodatkowo, na każdym z tych blogów jest multum linków do
        innych stron, często zagranicznych.
        • Gość: gosc portalu Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.09, 15:30
          sartorialist to przede wszytskim swietne zdjecia, czego nie mozna powiedziwec o
          warszaFie.

ja polecam
          the whole hole

nie dosc ze ciekawe stylizacje z ulicy, to jescze swietnie ujete okiem aparatu.

• Gość: ... Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.chello.pl 10.11.09, 17:46
          Nie wiem jak WarszaFę można nazwać polskim Sartorialistem!
          Z polskich blogów street fashionowy tylko Tekst linka zasługuje na taką nazwę. WarszaFa nie dorównuje pod żadnym względem thewholeholowi.
        • Gość: ,,, Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.chello.pl 10.11.09, 17:48
          Nie wiem jak WarszaFę można nazwać polskim Sartorialistem!
          Z polskich blogów street fashionowy tylko http://thewholehole.blogspot.com/ zasługuje na taką nazwę. WarszaFa nie dorównuje pod żadnym względem thewholeholowi.
      • Gość: olga Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.mgsp.pl 09.11.09, 17:40
        style rookie, alice point, areta szpura, face hunter, looklet, lookbook. to są najfajniejsze :-D
        • blugirl Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? 09.11.09, 18:23
          a ja polecam zielonakaruzela.blox.pl lub
          zielonakaruzelainspiration.wordpress.com/ :)
          • Gość: MARTA Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.09, 18:40
            polskie-szafy.blogspot.com/ :-) spis wszystkich blogów polskich
            szafiarek:)

pozdrawiam

uwaga. zarezerwujcie sporoooo czasu:) niektore swietne:)
            • Gość: Rozzi Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.ias.bredband.telia.com 11.11.09, 14:25
              Ja polecam szwecki blog caroline.feber.se/ Super!:-D

Mój nowy blog : www.modemapassion.blogspot.com/
              • mamio Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? 20.03.11, 13:10
                Też nowy .... zapraszam
          • Gość: scharon Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.09, 18:41
            www.befrassy.com
            stylorectic.blogspot.com/polecam
            • Gość: Mart. Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.09, 19:25
              mariannann.blogspot.com/ :serce:
      • Gość: ajka Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.09, 18:59
        Tavi jest świetna ;)
        oprócz tego lubię odwiedzać blog raspberryandred.blogspot.com :)
        • Gość: HeyFuckMe Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.11.09, 19:24
          www.leblogdebetty.com - moja ulubiona szafiarka, z Francji. Ubiera się idealnie
          według mnie i sama jest bardzo ładna ;D Bardzo często wchodzę też na
          net-a-porter.com, tak o, by tylko pooglądac nowe, cudowne ciuchy od projektantów ^^.
          • Gość: Katie Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: unknown 09.11.09, 20:26
            www.mytinylittlecloset.blogspot.com -zdecydowanie najlepszy blog szafiarski jak dla
            mnie. jeszcze www.altamiranyc.blogspot.com dość ciekawy;)
        • x_patty_x Takie ;P 29.10.10, 12:40
          Dużo jest takich, nie wiem czy ktoś wymieniał Panią
          Ekselencję

Ostatnio też jedna z dziewczyn z bloxa przeniosła się na blogspot
          PataQ
          Buziaki :D
      • Gość: OkrutnaMałpa Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.adsl.inetia.pl 09.11.09, 20:47
        do oglądania:
        www.fashiontoast.com/
        karlascloset.blogspot.com/
        onemoredress.blogspot.com/
        jakandjil.com/blog/
        caroline.feber.se/
        do czytania:
        wybiegkary.blox.pl/html
        inspiratornia.blox.pl/html
        banana.blox.pl/html
      • Gość: evide Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.11.09, 21:28
        Zaglądam często na:
        blog.fashionfirst.pl
        banana.blox.pl
        harel.blox.pl.
        Z zagranicznych bardzo lubię modowe odkrycia thesartorialist.com :)
      • kiksa13 Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? 09.11.09, 22:25
        http://aifowy.blox.pl/html
        http://alicepoint.blogspot.com/
        http://bubblefactory.blox.pl/html
        http://charlize-mystery.blogspot.com/
        http://www.etpourquoipascoline.fr/
        http://onemoredress.blogspot.com/
        http://pani-mruk.blogspot.com/
        http://paniekscelencja.blogspot.com/
        http://megibubu.blogspot.com/
        http://styledigger.blogspot.com/

• Gość: anka Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: 77.222.249.* 10.11.09, 07:27
        Ostatnio znalazłam www.fashioner.pl Nowa rzecz, ale widać że w dobrą stronę się
        rozwija.
        • Gość: cool ten IP: *.ghnet.pl 03.04.11, 00:05
      • Gość: Mmoda Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.09, 08:39
        Moim zdaniem fajnymi blogami o modzie są: warszafa.blogspot.com, harel.blox.pl
        looknij:-)
        • Gość: Uzalezniona Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.sk.mofnet.gov.pl / 10.6.1.* 10.11.09, 09:37
          Jest duzo fajnych blogów, ale codziennie zaglądam na mystic.bloblo.pl/
          Bardzo duzo sesji zdjeciowych z najlepszych swiatowych magazynow, ciekawe recenzje.
          Duzo sie dowiecie z tego bloga i bedziecie na biezaco z nowinkami z fotograficznego
          swiata mody...:-D
      • Gość: fan Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: 195.149.64.* 10.11.09, 10:41
        Polecam www.mokofashion.com - sporo fajnych artykułów i galeria projektów autorki.
        Prawdziwa gratka dla poszukujących perełek informacyjnych o Wielkich świata mody,
        pikantnych ciekawostkach, np modzie japońskiej, skandynawskiej ;-)
        • Gość: Madis Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: 85.222.87.* 10.11.09, 12:37
          ja polecam ten nofashionvictims.blogspot.com
        • Gość: urbanboy Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.128.106.169.static.crowley.pl 10.11.09, 12:57
          urbanchic.pl/
          faceinplace.blogspot.com/
          • Gość: juzio Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.chello.pl 10.11.09, 13:55
            z polskich: www.evelinefashion-diary.blogspot.com
            z zagranicznych: betty, karla, delmy ( fashion bananas ) no i przede wszystkim
            www.knightcat.com oraz www.elinkan.blogg.se
        • Gość: gaba Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.chello.pl 11.11.09, 15:17
          zdecydowanie popieram przedmowcow! the whole hole (thewholehole.blogspot.com)
          to najlepszy polski blog!
      • Gość: Grotka Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.09, 14:16
        danpat.pinger.pl/
      • Gość: Dona Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: 83.2.1.* 10.11.09, 14:57
        love-actually.blog.onet.pl - najlepszy polski blog o modzie :-):-*
        • Gość: gość Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.09, 19:35
          Żart? Najlepsze są banana.blox.pl/html i harel.blox.pl/html
          • Gość: jeszczerazgaba Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.chello.pl 11.11.09, 15:21
            zapomnialam dodac, ze thewholehole robilo zdjecia horodynskiej, przynajmniej tak mi sie
            wydaje:cool::-D
      • Gość: lola Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.covernet.pl 10.11.09, 15:20
        ja tam uwielbiam creativespirits.blox.pl
      • Gość: Ziva Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.09, 16:39
        jasmina.pinger.pl
        bardzo polecam ten blog. pokazuje swoietne sesje zdjeciowe i najswiezsze nowinki ze
        swiata mody, zbiera tez najwazniejsze informacje modowe ze wszystkich portali.
        naprawde swietny blog
      • Gość: kasia Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.chello.pl 10.11.09, 17:55
        Jeżeli interesuje Cię moda uliczna to z Polski mogę polecić
        The whole hole. Zapowiada się świetnie.=O
      • Gość: pretacoture Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.chello.pl 11.11.09, 18:27
        już wkrótce zapraszam na nowego bloga o modzie PRETACOTURE!
      • Gość: Kluska Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.09, 16:46
        vintagegirl.blox.pl - podziwiam i uwielbiam - moja naj naj, vintagowa szafiarka :)
        i nowosc, ktora niedawno odkrylam: cheapandchic.pl - dzięki niemu mam modne
        dodatki za gorsze zrobione przez samą siebie :D
      • Gość: animka Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: 94.254.175.* 12.11.09, 16:55
        Żaden blog nie przychodzi mi w tej chwili do głowy, ale za to z czystym
        sumieniem, mogę polecić czasopismo Fashion Magazine :)
        • mamio Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? 17.03.11, 22:17
          uwielbiam to pismo !!! próbuję coś w tym stylu rozwinąć na moim nowym blogu: <br />
          http://4-everfabulous.blogspot.com/<br />
          zapraszam ;)
      • Gość: Zuziii25 Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.09, 11:08
        Fajna ta sesja Kasi co link podałaś. Kilka dni temu wrzucili nową sesje jeszcze
        bardziej ciekawą moim zdaniem
        fotograf24.pl/blog/2009/11/12/zwiastun-sesji-zdjeciowej-moniki/ i
        oczywiście Making off też jest. DZIEKI ZA CIEKAWEGO LINKA !
        • Gość: Roxinaa^^^ Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.09, 18:04
          Faktycznie ci Lewanowiczowie fajnie pstrykają fotki ale czy wypada sobie robić
          zdjęcia modowe u kogoś kto też robi śluby ?
          • Gość: Patttti Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.09, 08:09
            No faktycznie na www.fotograf24.pl znalazłam też śluby... ale takie
            zdjęcia ślubne to chyba nie wstyd robić bo są jak dla mnie powalające :piwo:
            więc nie rozumiem pytania poprzedniczki :P ]:->
      • Gość: uwolnijlacha Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.11.09, 13:24
        Uwolnij Łacha vol.III

5 grudnia, w sobotę o godz. 12:00 odbędzie się trzecia edycja "Uwolnij
        Łacha".

Tym razem przenosimy się na lewą stronę Warszawy, na Żoliborz, gdzie
        przytulne, obszerne wnętrze klubu "Coco de Oro" zapewni nam doskonałe
        warunki do zimowego łachowania.

Poprzednie, dwie praskie edycje odwiedziło ponad 1000 osób, które
        przyniosły na wymianę nie tylko olbrzymie ilości ubrań i dodatków, ale
        również książki, sprzęty AGD i zabawki. Dzięki temu wiele uwolnionych
        rzeczy znalazło nowych, szczęśliwych właścicieli, a te które pozostały,
        zasiliły praski oddział PCK, do którego oddałyśmy łącznie ponad 600 kg
        ubrań. Twórcami tego sukcesu są nasi goście, którzy doskonale się
        bawiąc, uwalniają swoje łachy i inne niepotrzebne rzeczy, tym samym
        pomagając innym.

Zasady naszych spotkań są proste:

przynosisz swoje ubrania, dodatki, sprzęty i książki, które nie są Ci
        potrzebne, wymieniasz je na inne. Na kolejnej edycji chcemy ograniczyć
        handel tekstyliami, ale nadal będzie można u nas zakupić niepowtarzalne
        rękodzieło od pierwszorzędnych projektantów, biżuterię, torebki, vintage.

Klub "Coco de Oro" zapewni na naszej imprezie smakołyki z własnej
        kuchni, wspaniałą kawę, doskonałe wina, oraz co najważniejsze dla
        rodziców - kącik dla dzieci, tak aby mogli swobodnie uwalniać łacha ze
        świadomością, że ich pociechy są pod dobrą opieką. A wieczorem będziemy
        wznosić toasty za nowe łachowe zdobycze, przy miękkich basach podanych z
        doskonałym gustem.
        Więcej informacji, oraz relacje z poprzednich edycji "Uwolnij Łacha"
        pod adresem:
        www.uwolnijlacha.blogspot.com.
        www.facebook.pl/uwolnijlacha

Adres kolejnej edycji: Klub "Coco de Oro" ul.Potocka 14, startujemy 5
        grudnia 2009, godz. 12:00, wstęp 5 zł.
        • damail Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? 22.11.09, 20:39
          teraz sklepy internetowe również spełniają funkcję blogów! można się inspirować, a czasem
          nawet skusić na coś wyjątkowego. jako takie źródło serdecznie polecam
          www.streetmode.pl . nie jest to styl większości szafiarek. przyda się odmiana:)
      • Gość: Rozzi Re: jakie znacie fajne blogi o modzie? IP: *.ias.bredband.telia.com 23.11.09, 11:45
        Nowy blog modowy : rozzis.blogg.se

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka