Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Buty - szczyt wk... wkurzenia

07.09.10, 22:53
    Poszłam na zakupy, wertuje sklepy z butami, szukam: butów na jesień z obcasem nax 6 cm do biegania do i po pracy w biurze i takich wstępnych zimówek za kolano. Sklepy w zasięgu moich zainteresowań (i możliwości): Kazar, Venezia, Nine West, Prima Moda etc. - czyli to co w naszych zaszczytnych świątyniach handlu zazwyczaj. I co ? Na 18 par butów, które wstępnie przeszły rekrutację - tylko jedne były w rozmiarze.

Noszę 39, niby normalny nie nadzwyczajny. I dla lepszego rozeznania łażę po tych sklepach i patrzę - a tam wszystkie z poskreślanymi rozmiarami - o co tu chodzi? Wrrr - zostałam na boso ;(

Dziewczyny gdzie wy kupujecie buty ?
    Obserwuj wątek
      • wrednajestembylambede Re: Buty - szczyt wk... wkurzenia 08.09.10, 02:36
        o to ze rozmiar 39 jest bardzo chodliwym rozmiarem,a to ze sklepy maja zazwyczaj po max 2 pary z modelu na pierwszy rzut to juz robi swoje. ale zawsze pytaj czy moga zamowic!!! w wiekszosci jest tak ze moga sciagnac rozmiar dla klienta co go oczywiscie nie wiaze do kupna.
      • nothing.at.all Re: Buty - szczyt wk... wkurzenia 08.09.10, 11:26
        Pytaj czasami mają w sklepie w innej lokalizacji albo mogą zamówić. A ja noszę 40/41 i też problem jest.
        • alpepe Re: Buty - szczyt wk... wkurzenia 08.09.10, 12:32
          jw i też mojego rozmiaru zwykle nie ma, ale za to na amazonie niemieckim 41 często przecenione :-), bo ostatnie, jakie zostały.
      • metamorphosis4 Re: Buty - szczyt wk... wkurzenia 12.09.10, 21:54
        W Prima Moda faktycznie można zamówić, ale trzeba zapłacić 20 zł. (bezzwrotna kwota) za przesyłkę :/
      • crises Re: Buty - szczyt wk... wkurzenia 12.09.10, 22:04
        Ach, to norma naszego rynku obuwnicznego. 35 i 41 nie dostaniesz, bo mało osób je nosi i mało dobią/dostarczają. 38/39 nie dostaniesz, bo są popularne i jak się trafi naprawdę fajny model, szybko znikają.
        • sonniva Re: Buty - szczyt wk... wkurzenia 16.09.10, 10:45
          Ja mam taki sam problem z 40, a czasami nosze nawet 41 - szyją buty dla liliputów ot i co!
          Na wyprzedazy jeszcze sie mi nie udało kupić butów, jak nie kupię zaraz na począku sezonu to koniec.
          • natalicja Re: Buty - szczyt wk... wkurzenia 16.09.10, 19:57
            Nie szyją butów dla liliputów. Głupie 36 jest coraz większe i większe, a mało kto szyje mniejsze rozmiary.
            • ally Re: Buty - szczyt wk... wkurzenia 16.09.10, 20:05
              hmm, racja. parę lat temu kupowałam z reguły 38, a teraz zdarza mi się 36
              • j.z.marchewkowa Re: Buty - szczyt wk... wkurzenia 16.09.10, 20:24
                U mnie podobnie, jeszcze niedawno miałam 39, a teraz 37, a nawet 36 1/2.
                A zawsze największy jest problem z połówkami i tęgością inną niż G.
                Mam tęgość F i każda wyprawa po buty kończy się klapą. Raz na ruski rok może na coś trafię.
      • sabriel Re: Buty - szczyt wk... wkurzenia 16.09.10, 21:59
        Ja jakoś ciągotek do butów nie mam,ale dzisiaj kupiłam aż trzy pary butów- dwie w new looku (szare botki na płaskim obcasie, szare botki ocieplane wew. futerkiem na wysokim obcasie), jedną w osiedlowym butiku ( szare emu).
        Z numeracją nigdy nie mam problemów bo mam 38.W nine west, aldo czy kazarze to nic dla siebie nie znajduje.
    Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka